Νέα

CUCKOLD εμπειρία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dimik
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 770
  • Εμφανίσεις 171K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Τι προτιμάτε;

  • Cuckold (να γαμαω και ο άλλος να βλεπει ή να μην είναι μπροστά)

    Ψήφοι: 132 48,9%
  • Τρίο (να γαμαμε παρέα τη γυναίκα του)

    Ψήφοι: 136 50,4%
  • Gangbang (να τη γαμαμε σε μεγάλο σχήμα >3 άνδρες)

    Ψήφοι: 59 21,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    270

TheRambaldi

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2024
Μηνύματα
4
Like
3
Πόντοι
0
Πρώτο ποστ.
Εγώ δεν έχω εμπειρίες από το αντικείμενο, πρόσφατα όμως και σχετικά αργά (στα 32) ανακάλυψα πως είμαι bi και αυτό μου επιτρέπει να δω κατάματα μια πραγματικότητα, πλέον.
Θέλω να γαμησω ένα ζευγάρι, και τους δυο. Άντρα και γυναίκα.
Είμαι ικανοποιημένος με τη κοπέλα μου, σεξ καλό και συχνό, αλλά θέλω να πηδήξω ζευγάρι. Φοβάμαι όμως πως στην Ελλάδα αυτό είναι δύσκολο έως ακατόρθωτο, οι περισσότεροι που βλέπω στο Ίντερνετ που ψάχνουν κάτι τέτοιο δεν φαίνονται για υγιείς καταστάσεις.
Ειμαι καταδικασμένος να μείνω με τη φαντασίωση;
 

mn2

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2015
Μηνύματα
141
Like
476
Πόντοι
21
Πρώτο ποστ.
Εγώ δεν έχω εμπειρίες από το αντικείμενο, πρόσφατα όμως και σχετικά αργά (στα 32) ανακάλυψα πως είμαι bi και αυτό μου επιτρέπει να δω κατάματα μια πραγματικότητα, πλέον.
Θέλω να γαμησω ένα ζευγάρι, και τους δυο. Άντρα και γυναίκα.
Είμαι ικανοποιημένος με τη κοπέλα μου, σεξ καλό και συχνό, αλλά θέλω να πηδήξω ζευγάρι. Φοβάμαι όμως πως στην Ελλάδα αυτό είναι δύσκολο έως ακατόρθωτο, οι περισσότεροι που βλέπω στο Ίντερνετ που ψάχνουν κάτι τέτοιο δεν φαίνονται για υγιείς καταστάσεις.
Ειμαι καταδικασμένος να μείνω με τη φαντασίωση;
Είναι αλήθεια πως είναι δύσκολο ιντερνετικά να βρει κάποιος κάτι σχετικό ( ή το αντίστροφο ) κι αυτό γιατί αξιόλογες περιπτώσεις θάβονται από άτομα που βομβαρδίζουν τα σάιτ, τα σοσιαλ και τα σχετικά. Φαντάσου αν είναι δύσκολο για σένα ,πόσο δύσκολο είναι για ένα ζευγάρι (btw είμαστε παντρεμένοι) να ξεδιαλεξει μέσα από εκατοντάδες ...
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.060
Κριτικές
10
Like
13.070
Πόντοι
3.846
Πρώτο ποστ.
Εγώ δεν έχω εμπειρίες από το αντικείμενο, πρόσφατα όμως και σχετικά αργά (στα 32) ανακάλυψα πως είμαι bi και αυτό μου επιτρέπει να δω κατάματα μια πραγματικότητα, πλέον.
Θέλω να γαμησω ένα ζευγάρι, και τους δυο. Άντρα και γυναίκα.
Είμαι ικανοποιημένος με τη κοπέλα μου, σεξ καλό και συχνό, αλλά θέλω να πηδήξω ζευγάρι. Φοβάμαι όμως πως στην Ελλάδα αυτό είναι δύσκολο έως ακατόρθωτο, οι περισσότεροι που βλέπω στο Ίντερνετ που ψάχνουν κάτι τέτοιο δεν φαίνονται για υγιείς καταστάσεις.
Ειμαι καταδικασμένος να μείνω με τη φαντασίωση;
Αυτό θα το μάθεις μόνο αν προσπαθήσεις να βρεις ζευγάρι. Αν κάνεις μόνο υποθέσεις, τότε σίγουρα θα μείνεις με το καυλί στο χέρι.
 
Εγγρ.
24 Ιουν 2024
Μηνύματα
22
Like
289
Πόντοι
20
Έχω βρεθεί και στα 2 στρατόπεδα.
Έχω δει τη γυναίκα μου αρκετές φορές να γαμιέται με άλλους (κυρίως φίλους μου), αλλά εδώ και χρόνια είμαι εγώ ο τρίτος σε παντρεμένο ζευγάρι.
Και στις 2 περιπτώσεις, όλοι ήταν άτομα ΑΠΟΛΥΤΟΥ εμπιστοσύνης (παντρεμένοι φίλοι μας). 10 χρόνια, ΚΑΝΕΙΣ δεν έχει μάθει κάτι για εμάς.
ΤΟ ζευγάρι που γαμάω τη γυναίκα, τη γαμούσα χρόνια πριν και όταν ΑΥΤΟΣ ζήτησε να εμπλουτίσουν την σεξουαλική τους ζωή, αυτή πρότεινε εμένα, απλά αυτός νομίζει ότι την πήδηξα πρώτη φορά μπροστά του (δεν έμαθε ποτέ πόσα χρόνια την έσκιζα).

Σε αντίθεση με εμάς, που όταν έχουμε 3ο στο κρεβάτι, τη γαμάμε και οι 2 (σκληρά), στο ζευγάρι γαμάω μόνο εγώ. Αυτός θέλει να βλέπει.
ΟΛΑ ΔΕΚΤΑ! Δεν θα βάλουμε όριο στη φαντασία και στην καύλα μας.

Πρέπει να κάνεις στον εαυτό σου 2 ερωτήσεις:
α) Σε πειράζει να σου γαμήσουν τη γυναίκα;
β) ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ να σου γαμάνε τη γυναίκα;

Αν λύσεις αυτά τα 2, τότε μην ακούς κανέναν. ΝΑ ΤΟ ΖΗΣΕΙΣ!
 

mn2

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2015
Μηνύματα
141
Like
476
Πόντοι
21
Έχω βρεθεί και στα 2 στρατόπεδα.
Έχω δει τη γυναίκα μου αρκετές φορές να γαμιέται με άλλους (κυρίως φίλους μου), αλλά εδώ και χρόνια είμαι εγώ ο τρίτος σε παντρεμένο ζευγάρι.
Και στις 2 περιπτώσεις, όλοι ήταν άτομα ΑΠΟΛΥΤΟΥ εμπιστοσύνης (παντρεμένοι φίλοι μας). 10 χρόνια, ΚΑΝΕΙΣ δεν έχει μάθει κάτι για εμάς.
ΤΟ ζευγάρι που γαμάω τη γυναίκα, τη γαμούσα χρόνια πριν και όταν ΑΥΤΟΣ ζήτησε να εμπλουτίσουν την σεξουαλική τους ζωή, αυτή πρότεινε εμένα, απλά αυτός νομίζει ότι την πήδηξα πρώτη φορά μπροστά του (δεν έμαθε ποτέ πόσα χρόνια την έσκιζα).

Σε αντίθεση με εμάς, που όταν έχουμε 3ο στο κρεβάτι, τη γαμάμε και οι 2 (σκληρά), στο ζευγάρι γαμάω μόνο εγώ. Αυτός θέλει να βλέπει.
ΟΛΑ ΔΕΚΤΑ! Δεν θα βάλουμε όριο στη φαντασία και στην καύλα μας.

Πρέπει να κάνεις στον εαυτό σου 2 ερωτήσεις:
α) Σε πειράζει να σου γαμήσουν τη γυναίκα;
β) ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ να σου γαμάνε τη γυναίκα;

Αν λύσεις αυτά τα 2, τότε μην ακούς κανέναν. ΝΑ ΤΟ ΖΗΣΕΙΣ!
Καλά τα λες και σύμφωνοι για τις καύλες και τα θέλω... Αυτό που όμως εμείς δεν πολυπιστευουμε είναι το να διατηρείς φιλίες σε τέτοια πλαίσια.
Νομίζω πως όλο και κάτι θα γίνεται στις σχέσεις -ηδη λες εσύ πως η άλλη του έκρυβε πως γαμιοσασταν και πριν.
Γενικώς είμαστε του καλύτερα με αγνώστους ή έστω με άτομα που βρίσκεστε μόνο για αυτό
 
Εγγρ.
24 Ιουν 2024
Μηνύματα
22
Like
289
Πόντοι
20
Στη δική μας περίπτωση μόνο μια φορά έφερε αυτή γαμιά (συνάδελφό της) και πήγε καλά.
Ήταν και μικρός (25 χρονών), killer ηταν. Κράτησε ένα 3μηνο αυτή η φάση.
Οι άλλοι είναι κοινοί μας φίλοι. ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ επαναλαμβάνω.
Επαρχιακή πόλη, λίγες ευκαιρίες. Θεωρώ ότι σταθήκαμε τυχεροί.

ηδη λες εσύ πως η άλλη του έκρυβε πως γαμιοσασταν και πριν
Μπορεί να έχει συμβεί και σε εμάς... Και οριακά με φτιάχνει και αυτό!
 

mn2

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2015
Μηνύματα
141
Like
476
Πόντοι
21
Α, και κατι που θυμήθηκα: Υπάρχουν στ'αλήθεια οι παρτουζιάρες που ψάχνονται στις αγγελίες; Και είναι απο καύλα, δε χρηματίζονται ; Τι λέτε απο την πείρα σας;
Ναι υπάρχουν στα αλήθεια. :-))
 

mudhoney

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2015
Μηνύματα
643
Like
1.150
Πόντοι
206

ΓΕΩΡΓΙΟΣ(3)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2020
Μηνύματα
371
Like
3.081
Πόντοι
441
IMG_20240419_063913.jpg
 

Vagsof87

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2023
Μηνύματα
28
Like
468
Πόντοι
20
Πρώτη εμπειρία με την γυναίκα μου το 2014 με άντρα που βρήκαμε μετά από ψάξιμο στο kanesex στην ουσία ψάχναμε ζευγάρι για σεξ στον ίδιο χώρο για αρχή και αν μας έβγαινε και ανταλλαγή αλλά επειδή όταν ερχόταν η ώρα της επιβεβαίωσης εξαφανιζοντουσαν αποφασίσαμε να βρούμε νεαρό για μάτι έλα ντε που την δεύτερη φορά που ήρθε δεν μπορέσαμε να μείνουμε στο μάτι και ξαφνικά βρέθηκα στον καναπέ να τους βλέπω
 

kalamobixths

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2022
Μηνύματα
142
Like
1.420
Πόντοι
201
Έχω βρεθεί και στα 2 στρατόπεδα.
Έχω δει τη γυναίκα μου αρκετές φορές να γαμιέται με άλλους (κυρίως φίλους μου), αλλά εδώ και χρόνια είμαι εγώ ο τρίτος σε παντρεμένο ζευγάρι.
Και στις 2 περιπτώσεις, όλοι ήταν άτομα ΑΠΟΛΥΤΟΥ εμπιστοσύνης (παντρεμένοι φίλοι μας). 10 χρόνια, ΚΑΝΕΙΣ δεν έχει μάθει κάτι για εμάς.
ΤΟ ζευγάρι που γαμάω τη γυναίκα, τη γαμούσα χρόνια πριν και όταν ΑΥΤΟΣ ζήτησε να εμπλουτίσουν την σεξουαλική τους ζωή, αυτή πρότεινε εμένα, απλά αυτός νομίζει ότι την πήδηξα πρώτη φορά μπροστά του (δεν έμαθε ποτέ πόσα χρόνια την έσκιζα).

Σε αντίθεση με εμάς, που όταν έχουμε 3ο στο κρεβάτι, τη γαμάμε και οι 2 (σκληρά), στο ζευγάρι γαμάω μόνο εγώ. Αυτός θέλει να βλέπει.
ΟΛΑ ΔΕΚΤΑ! Δεν θα βάλουμε όριο στη φαντασία και στην καύλα μας.

Πρέπει να κάνεις στον εαυτό σου 2 ερωτήσεις:
α) Σε πειράζει να σου γαμήσουν τη γυναίκα;
β) ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ να σου γαμάνε τη γυναίκα;

Αν λύσεις αυτά τα 2, τότε μην ακούς κανέναν. ΝΑ ΤΟ ΖΗΣΕΙΣ!
Και γ) να γουσταρει και η γυναικα! Εμεις εχουμε κολλησει στο γ). Την εψησα να με δει να γαμαω! Μου πηρε 3 χρονια. Ισως σε 3 χρονια να την ψησω να γαμηθει μπροστα μου . Αυτο θα πει long term planning!!
 

wrimi62wrimos62

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2024
Μηνύματα
72
Like
355
Πόντοι
20
Εγώ που γουστάρω να παιρνω μάτι μια γυναίκα να την ξεφτιλίζουν στην πουτσα πολλοί γαμιαδες ομαδικά σε ποια κατηγορία ανήκω;
Στην κατηγορία του ματάκια
Το θέμα είναι φίλε που παλια επαιρνες μάτι ευκολα. Τώρα έχουν ζοριστεί τα πραγματα. Γαμησε τα...
Όχι απλού ματάκια αλλά Cuckold ματάκια
 

TheRambaldi

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2024
Μηνύματα
4
Like
3
Πόντοι
0
Είναι αλήθεια πως είναι δύσκολο ιντερνετικά να βρει κάποιος κάτι σχετικό ( ή το αντίστροφο ) κι αυτό γιατί αξιόλογες περιπτώσεις θάβονται από άτομα που βομβαρδίζουν τα σάιτ, τα σοσιαλ και τα σχετικά. Φαντάσου αν είναι δύσκολο για σένα ,πόσο δύσκολο είναι για ένα ζευγάρι (btw είμαστε παντρεμένοι) να ξεδιαλεξει μέσα από εκατοντάδες ...
Πράγματι είναι δύσκολο, σας καταλαβαίνω. Υπάρχει ρίσκο, αν είστε και παντρεμένοι κιόλας έχετε μεν μια πιο σταθερή και ώριμη βάση αλλά ταυτόχρονα δίνετε και περισσότερα. Έχετε τα περισσότερα να χάσετε.
Από την άλλη, το ότι είστε παντρεμένοι είναι καλό και για όσους από εμάς ψάχνουμε κάτι απρόσωπο δίχως κίνδυνο δεσμεύσεων και κολλημάτων εκτός παρεών για την ηδονή και την εμπειρία. Πιστεύω εντός παρεών δεν θα δούλευε αυτό.
Ευχαριστώ για την απάντηση στην αρχή μου στο site.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom