Νέα

CUCKOLD εμπειρία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dimik
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 770
  • Εμφανίσεις 171K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Τι προτιμάτε;

  • Cuckold (να γαμαω και ο άλλος να βλεπει ή να μην είναι μπροστά)

    Ψήφοι: 132 48,9%
  • Τρίο (να γαμαμε παρέα τη γυναίκα του)

    Ψήφοι: 136 50,4%
  • Gangbang (να τη γαμαμε σε μεγάλο σχήμα >3 άνδρες)

    Ψήφοι: 59 21,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    270

john255

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
265
Κριτικές
21
Like
445
Πόντοι
4.180
Το ίδιο και η δίκη Μ καυλώνει βλέπουμε τσόντες με πολλούς άντρες θέλει να την γαμανε και εγώ να την κοιτάω και διάφορα τέτοια και αμέσως χύνει..στα αλήθεια όταν την λέω να το κάνουμε μου λέει μόνο σαν φαντασίωση..ίσως ακόμα είναι νωρίς και με τα χρόνια θα θελήσει είναι και μικρή ακόμα..εσείς τι ηλικίες εχετε
39 και 43 έχει πολλά χρόνια αυτό που γίνεται τουλάχιστον 6.

Έχουμε κανονίσει 1002 πράγματα να στείλω φωτό σε κάποιον να δει τα βυζιά της τον οποίο είχε δει σε βίντεο και είχε πει ότι είναι παίδαρος,
Τιποτα εκεί ,
Να πίνουμε σφηνάκια και να παίζει με τον απέναντι (να κάνει σταυροποδια κτλ) ο άλλος να ανταποκρίνεται και μόλις ανταποκριθεί (πάμε σπίτι να με σκίσεις δεν θέλω να μείνουμε άλλο) και μόλις πάμε σπίτι ναααα ένα σορό ιστορίες και τι θ της έκανε εάν ερχοτανε κτλ...

Θέλει την ώρα που γίνεται το γαμησι και είναι μέσα στην καύλα τότε κάποιος να κοιτάζει κάποιος να παίρνει ματι και να έρθει να συμμετέχει πιστεύω μόνο ετσι
 

Μκακ

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2024
Μηνύματα
41
Like
710
Πόντοι
80
39 και 43 έχει πολλά χρόνια αυτό που γίνεται τουλάχιστον 6.

Έχουμε κανονίσει 1002 πράγματα να στείλω φωτό σε κάποιον να δει τα βυζιά της τον οποίο είχε δει σε βίντεο και είχε πει ότι είναι παίδαρος,
Τιποτα εκεί ,
Να οι ούτε σφηνάκια και να παίζει με τον απέναντι (να κάνει σταυροποδια κτλ) ο άλλος να ανταποκρίνεται και μόλις ανταποκριθεί (πάμε σπίτι να με σκίσεις δεν θέλω να μείνουμε άλλο) και μόλις πάμε σπίτι ναααα ένα σορό ιστορίες και τι θ της έκανε εάν ερχοτανε κτλ...

Θέλει την ώρα που γίνεται το γαμησι και είναι μέσα στην καύλα τότε να κοιτάζει κάποιος να παίρνει ματι και να έρθει να συμμετέχει πιστεύω μόνο ετσι
Έχετε προχωρήσει τουλάχιστον εμείς ακόμα μόνο λέμε ελπίζω με τα χρόνια να κάνουμε και εμείς κάτι τέτοιο
 

john255

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
265
Κριτικές
21
Like
445
Πόντοι
4.180
Έχετε προχωρήσει τουλάχιστον εμείς ακόμα μόνο λέμε ελπίζω με τα χρόνια να κάνουμε και εμείς κάτι τέτοιο
Έχουμε ναι αποφαντασιωσεις να φάνε και οι κότες.

Ας πούμε βλέπει παρτουζα και φαντασιωνεται ότι είναι ο πίσω και γαμαει.

Θέλεις κορίτσι μου να γαμησεις με strap-on?
Ναι θέλω
Ντέφι να γίνει οκ
Γίνεται μια φορά
Σου άρεσε;
Τρελάθηκα
Ω ρε πουστη λέω την γάμησα τώρα
Έγινε άλλη μια και τέλος

Θέλεις να πάμε να γαμησιυμε γυναίκα μαζί;
Όχι ξενερώνω
Θέλεις άντρα;
Με φτιάχνει ο άντρας ναι αλλά δεν θέλω φοβάμαι και τι θα είναι και ποιος θα είναι και και και...
Τραβελι θέλεις;
Μπλιαχ

Μόλις πάμε στο δωμάτιο
Βάλε μου τσοντα με δύο άντρες

Μου έρχεται να της καρφώσω το strap-on στον κωλο και να το δέσω με ταινία να μείνει εκει
 

Μκακ

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2024
Μηνύματα
41
Like
710
Πόντοι
80
Έχουμε ναι αποφαντασιωσεις να φάνε και οι κότες.

Ας πούμε βλέπει παρτουζα και φαντασιωνεται ότι είναι ο πίσω και γαμαει.

Θέλεις κορίτσι μου να γαμησεις με strap-on?
Ναι θέλω
Ντέφι να γίνει οκ
Γίνεται μια φορά
Σου άρεσε;
Τρελάθηκα
Ω ρε πουστη λέω την γάμησα τώρα
Έγινε άλλη μια και τέλος

Θέλεις να πάμε να γαμησιυμε γυναίκα μαζί;
Όχι ξενερώνω
Θέλεις άντρα;
Με φτιάχνει ο άντρας ναι αλλά δεν θέλω φοβάμαι και τι θα είναι και ποιος θα είναι και και και...
Τραβελι θέλεις;
Μπλιαχ

Μόλις πάμε στο δωμάτιο
Βάλε μου τσοντα με δύο άντρες

Μου έρχεται να της καρφώσω το strap-on στον κωλο και να το δέσω με ταινία να μείνει εκει
Από φαντασιώσεις ασε πολλααα θέλει να έχει δύο πούδρες στο μουνι μια στον κωλο και μια στο στόμα και εγώ να την κοιτάω..θέλεις λέω έτσι ωπος σε γάμαω να βγει κάποιος και να στο βάλει στον κωλο..ναι θέλω και να με ξεσκίσει
 

john255

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
265
Κριτικές
21
Like
445
Πόντοι
4.180
Υπάρχει φετίχ δεν ξέρω πως λέγεται που καυλώνει και χύνει κάποιος με τη σκέψη αλλά δεν θέλει ποτέ μα τα κάνει πραγματικότητα
 

Μκακ

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2024
Μηνύματα
41
Like
710
Πόντοι
80
Υπάρχει φετίχ δεν ξέρω πως λέγεται που καυλώνει και χύνει κάποιος με τη σκέψη αλλά δεν θέλει ποτέ μα τα κάνει πραγματικότητα
Για να το λένε δεν θα θέλουν;με τα χρόνια πιστεύω να μεγαλώσουν και άλλο ίσως το κάνουν
 

Μκακ

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2024
Μηνύματα
41
Like
710
Πόντοι
80
Μέχρι τότε δεν αντέχω χαχα..αν κρατιούνται καλά κάποιος θα θέλει να της γαμησει σίγουρα και κανένα μικρότερος
 

john255

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
265
Κριτικές
21
Like
445
Πόντοι
4.180
Μέχρι τότε δεν αντέχω χαχα..αν κρατιούνται καλά κάποιος θα θέλει να της γαμησει σίγουρα και κανένα μικρότερος
Έτσι ακριβώς. Επίσης κωλο δεν μπορούσε με τίποτα και έχει εδώ και ένα 6μηνο με κρέμες με ξυλοκαινες και 1002 κάναμε κωλο ....από τότε κάθε 2 ώρες "θέλεις να σου δώσω κωλο;"
Αχαχαχα μέσα στην καύλα είμαστε αλλά τρίο δεν
 

Μκακ

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2024
Μηνύματα
41
Like
710
Πόντοι
80
Έτσι ακριβώς. Επίσης κωλο δεν μπορούσε με τίποτα και έχει εδώ και ένα 6μηνο με κρέμες με ξυλοκαινες και 1002 κάναμε κωλο ....από τότε κάθε 2 ώρες "θέλεις να σου δώσω κωλο;"
Αχαχαχα μέσα στην καύλα είμαστε αλλά τρίο δεν
Ούτε εμένα μου δίνει και καλα λέει πονάει
 

john255

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
265
Κριτικές
21
Like
445
Πόντοι
4.180
Ούτε εμένα μου δίνει και καλα λέει πονάει
Κωλος είναι και πονάει...να πάρεις αλοιφή για πρωκτικό. Μουδιάζει τον κωλο και πονάει λιγότερο. Από το ίντερνετ παραγγέλνεις δεν είναι φαρμακευτικό. Βάζεις αυτό και μετά πολύ πολύ λιπαντικό αλλά για πρωκτικό γιατί το απλό μπορεί να την τσούζει.

Με σάλιο και υπομονή ο κωλος γίνεται μουνι
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.060
Κριτικές
10
Like
13.070
Πόντοι
3.846
39 και 43 έχει πολλά χρόνια αυτό που γίνεται τουλάχιστον 6.

Έχουμε κανονίσει 1002 πράγματα να στείλω φωτό σε κάποιον να δει τα βυζιά της τον οποίο είχε δει σε βίντεο και είχε πει ότι είναι παίδαρος,
Τιποτα εκεί ,
Να πίνουμε σφηνάκια και να παίζει με τον απέναντι (να κάνει σταυροποδια κτλ) ο άλλος να ανταποκρίνεται και μόλις ανταποκριθεί (πάμε σπίτι να με σκίσεις δεν θέλω να μείνουμε άλλο) και μόλις πάμε σπίτι ναααα ένα σορό ιστορίες και τι θ της έκανε εάν ερχοτανε κτλ...

Θέλει την ώρα που γίνεται το γαμησι και είναι μέσα στην καύλα τότε κάποιος να κοιτάζει κάποιος να παίρνει ματι και να έρθει να συμμετέχει πιστεύω μόνο ετσι
Ίσως αν πηγαίνατε σε swingers bar ,αλλά βραδιά με ζευγάρια όχι με μπαλαντέρ.
Στη βραδιά με μπαλαντέρ θα σας προσεγγίσουν άγνωστοι και μπορεί η δικιά σου να ξενερώσει.
Αν πάτε Παρασκευή - Σάββατο και δει όλα τα ζευγάρια απελευθερωμένα να δίνουν και να παίρνουν μπορεί να το απενεχοποιήσει και να μπει στη φάση.
 

john255

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
265
Κριτικές
21
Like
445
Πόντοι
4.180
Ίσως αν πηγαίνατε σε swingers bar ,αλλά βραδιά με ζευγάρια όχι με μπαλαντέρ.
Στη βραδιά με μπαλαντέρ θα σας προσεγγίσουν άγνωστοι και μπορεί η δικιά σου να ξενερώσει.
Αν πάτε Παρασκευή - Σάββατο και δει όλα τα ζευγάρια απελευθερωμένα να δίνουν και να παίρνουν μπορεί να το απενεχοποιήσει και να μπει στη φάση.
Στη Θεσσαλονίκη είναι λίγο ζόρικα τα πράγματα με swinger club αλλά ναι έχω ακούσει κατά καιρούς πολύ σπάνια βέβαια.

Συνήθως βρίσκονται για να κάνουν όλοι μαζί όργια
 

panoskats

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2024
Μηνύματα
16
Like
23
Πόντοι
0
Παρότι και οι τρεις επιλογές ακούγονται (και προφανώς είναι) πολύ ωραίες εμπειρίες, πιστεύω ότι το τρίο είναι η πιο δημοφιλής (για πολλούς και διάφορους λόγους), οπότε κι εγώ είμαι προς τα εκεί.
 

ΓΙΩΡΓΟΣ1961

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2024
Μηνύματα
65
Like
129
Πόντοι
0
Καλησπέρα.Καινουριος στο νήμα και χαίρομαι που διαβάζω για αυτά τα θέματα τις απόψεις σας.Με την γυναίκα μου από τα 30της έως και τα 50της ζήσαμε τρελές καταστάσεις,κάνοντας έρωτα παντού και σε πολλά σχήματα.Εγω συνέχισα κάποια χρόνια ακόμα μόνο με άντρες αφού οι εμπειρίες μου γύρω από τον αντρικό έρωτα ξεκινούν από τα 12μου.Για να απαντήσω στην απορία του νήματος σίγουρα το τρίο ,αλλά εάν υπάρξει συντονισμός και χημεία των ατόμων τα άλλα δύο είναι επίπεδα επάνω
 

Jen

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2024
Μηνύματα
8
Like
5
Πόντοι
0
Όσο πιο πολλοί τόσο πιο περίπλοκα
 

Caravaggio

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2023
Μηνύματα
14
Like
88
Πόντοι
0
Και εμείς με την δικιά μου μόνο μέσω Skype έχουμε κάνει κάτι και να μας βλέπεις ο άλλος .
Αλλά σιγά σιγά το ψήνουμε να πάμε σε κανά c4c
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom