Νέα

CUCKOLD εμπειρία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dimik
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 770
  • Εμφανίσεις 171K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Τι προτιμάτε;

  • Cuckold (να γαμαω και ο άλλος να βλεπει ή να μην είναι μπροστά)

    Ψήφοι: 132 48,9%
  • Τρίο (να γαμαμε παρέα τη γυναίκα του)

    Ψήφοι: 136 50,4%
  • Gangbang (να τη γαμαμε σε μεγάλο σχήμα >3 άνδρες)

    Ψήφοι: 59 21,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    270
Εγγρ.
31 Μαρ 2014
Μηνύματα
691
Like
1.553
Πόντοι
206
Η σύζυγος μου....40 ετων θα γίνει φέτος...έχουμε κανει ενα γιο μαζί 10 ετων είναι....το αναφέρω για καλύτερη εχεμύθεια διακριτικοτητα.....περισσότερα σε προσωπικό μήνυμα
.....ευχαριστώ για την κατανόηση
IMG_20240110_181601_168~2.jpg
Ρε τσακάλακο αφού στα μηνύματα απαντάς μια φορά στέλνεις μια φωτό της.5-6 άτομα το έχουν πει γιατί μας ζαλίζεις τα αρχιδια αφού είσαι κατά φαντασία κερατάς?Αν θες απλά να τον παίξουμε για πάρτη της τυπισσας βάλε φωτός εδώ να τον παίξουμε γιατί να τη γαμησουμε (αν υπάρχει που δε νομίζω)δε παίζει.
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.959
Κριτικές
2
Like
5.947
Πόντοι
1.056
Ρε τσακάλακο αφού στα μηνύματα απαντάς μια φορά στέλνεις μια φωτό της.5-6 άτομα το έχουν πει γιατί μας ζαλίζεις τα αρχιδια αφού είσαι κατά φαντασία κερατάς?Αν θες απλά να τον παίξουμε για πάρτη της τυπισσας βάλε φωτός εδώ να τον παίξουμε γιατί να τη γαμησουμε (αν υπάρχει που δε νομίζω)δε παίζει.
Μπορεί να είναι με τον γιο και δεν μπορεί να γράφει :grin::grin:
 

aoratos33_2

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2017
Μηνύματα
364
Κριτικές
2
Like
284
Πόντοι
21
Η σύζυγος μου....40 ετων θα γίνει φέτος...έχουμε κανει ενα γιο μαζί 10 ετων είναι....το αναφέρω για καλύτερη εχεμύθεια διακριτικοτητα.....περισσότερα σε προσωπικό μήνυμα
.....ευχαριστώ για την κατανόηση
IMG_20240110_181601_168~2.jpg
αποφασισε επιτελους.....
 
Εγγρ.
22 Ιουν 2024
Μηνύματα
7
Like
112
Πόντοι
0
Η σύζυγος μου....40 ετων θα γίνει φέτος...έχουμε κανει ενα γιο μαζί 10 ετων είναι....το αναφέρω για καλύτερη εχεμύθεια διακριτικοτητα.....περισσότερα σε προσωπικό μήνυμα
.....ευχαριστώ για την κατανόηση
IMG_20240110_181601_168~2.jpg
Στείλε μου ρε φίλε inbox. Έχω και εγώ την αντιπρόταση μου στο θέμα σου!
 

kgkano

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2023
Μηνύματα
44
Like
93
Πόντοι
0
ειναι φεικ ο τυπος παιδια μην το κυνηγατε
 

john255

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
265
Κριτικές
21
Like
445
Πόντοι
4.180
Ξ

ε όχι και εύκολα. Η πλειονότητα τψν συζύγων είναι απο εχθρική έως αμεταπειστη. Μακαρι να ήταν τόσο εύκολο
Και η δική μου το ίδιο τα μιλάμε καυκωνουμε χύνει σαν τρελή όταν το σκέφτεται βλέπει τσόντες με δύο άντρες και καυλώνει τρέλα αλλά εάν πάει να γίνει πραγματικότητα εκεί είναι "με τίποτα το ξεχνάς"
 

Drakouliaris

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2022
Μηνύματα
7
Like
2
Πόντοι
0
Παρτουζα και ίσως την δεύτερη φορά cuckold για την φάση
 

Μκακ

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2024
Μηνύματα
41
Like
710
Πόντοι
80
Και η δική μου το ίδιο τα μιλάμε καυκωνουμε χύνει σαν τρελή όταν το σκέφτεται βλέπει τσόντες με δύο άντρες και καυλώνει τρέλα αλλά εάν πάει να γίνει πραγματικότητα εκεί είναι "με τίποτα το ξεχνάς"
Το ίδιο και η δίκη Μ καυλώνει βλέπουμε τσόντες με πολλούς άντρες θέλει να την γαμανε και εγώ να την κοιτάω και διάφορα τέτοια και αμέσως χύνει..στα αλήθεια όταν την λέω να το κάνουμε μου λέει μόνο σαν φαντασίωση..ίσως ακόμα είναι νωρίς και με τα χρόνια θα θελήσει είναι και μικρή ακόμα..εσείς τι ηλικίες εχετε
 

Zeyraki_35-40@

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2024
Μηνύματα
26
Like
462
Πόντοι
20
Το ίδιο και η δίκη Μ καυλώνει βλέπουμε τσόντες με πολλούς άντρες θέλει να την γαμανε και εγώ να την κοιτάω και διάφορα τέτοια και αμέσως χύνει..στα αλήθεια όταν την λέω να το κάνουμε μου λέει μόνο σαν φαντασίωση..ίσως ακόμα είναι νωρίς και με τα χρόνια θα θελήσει είναι και μικρή ακόμα..εσείς τι ηλικίες εχετε
Είναι μεγάλη καύλα όλο αυτό! σίγουρα το γουστάρει.. θέλει να γαμηθει . απλά την κατάλληλη στιγμή
 

Μκακ

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2024
Μηνύματα
41
Like
710
Πόντοι
80
Είναι μεγάλη καύλα όλο αυτό! σίγουρα το γουστάρει.. θέλει να γαμηθει . απλά την κατάλληλη στιγμή
Έτσι νωμιζω και εγώ γτ λέει πολλά και διάφορα άλλα νωμιζω ότι είμαστε ακόμα μικροί γι'αυτό δεν κάνει το επόμενο βήμα ίσως ντρέπεται ακόμα ..πιστεύω με τον καιρό σιγά σιγά θα ανοιχτεί πιο πολύ και ίσως θελησει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom