Νέα

CUCKOLD εμπειρία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dimik
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 770
  • Εμφανίσεις 171K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Τι προτιμάτε;

  • Cuckold (να γαμαω και ο άλλος να βλεπει ή να μην είναι μπροστά)

    Ψήφοι: 132 48,9%
  • Τρίο (να γαμαμε παρέα τη γυναίκα του)

    Ψήφοι: 136 50,4%
  • Gangbang (να τη γαμαμε σε μεγάλο σχήμα >3 άνδρες)

    Ψήφοι: 59 21,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    270

Katikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2022
Μηνύματα
454
Like
833
Πόντοι
81
Εγώ με τον κολλητό μου γαμάμε μαζί μια πρώην σχέση μου εδώ και τέσσερις μήνες όλα έγιναν άπλα και όμορφα... Στην αρχή με παιχνίδια (δονητές και άλλα ) μετά της έβαζα διάφορα βίντεο να βλέπει και της έλεγα αν ήθελε να νιώσει έτσι αυτή τη καύλα... Και αφού είπε το ναι ήπιαμε έναν καφέ όλοι μαζί για να γίνει η γνωριμία .. Τώρα την εχω πείσει για λεσβιακό φυσικά και ο κολλητός μου μαζί..Και μαζί της λέω και για κανένα ζευγάρι για το μέλλον ,,,το θέμα ειναι να θέλει η κοπέλα και νιώθει σιγουριά με τον άνθρωπο που θα ειναι δίπλα της.. Όχι εμείς..
Δεν την αγάπησες ποτέ ρε τύπε;Εγώ μόνο αν τις είχα για να περνάω καλά χωρίς σοβαρή οπτική θα υπήρχε μια μικρή πιθανότητα να την μοιραστώ με ανταλλαγή και μόνο.
 

xristospap

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
3.004
Like
9.140
Πόντοι
1.056
Ειναι πρωην σχεση δικη σου και νυν σχεση του κολλητου σου δηλαδη?
Ήταν πρώην σχέση δική μου και νυν σχέση ξανά μαζί μου με το να βγάζω τα γούστα της και τα δικά μου ξανά αλλά πιο άνετα με τη βοήθεια του κολλητού μου και ότι κάτσει..
 

xristospap

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
3.004
Like
9.140
Πόντοι
1.056
Δεν την αγάπησες ποτέ ρε τύπε;Εγώ μόνο αν τις είχα για να περνάω καλά χωρίς σοβαρή οπτική θα υπήρχε μια μικρή πιθανότητα να την μοιραστώ με ανταλλαγή και μόνο.
Καλέ μου φίλε αυτή που αγαπάς τη παντρεύεσαι...
 

Μκακ

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2024
Μηνύματα
41
Like
710
Πόντοι
80
Χρειάζεται χρόνος μέχρι να νιώσει ασφάλεια. Είναι πολύ σημαντικό για τις γυναίκες. Επίσης το συγκεκριμένο lifestyle χρειάζεται εχεμύθεια. Είναι αρκετά εγκεφαλικό.
Πιστεύω μπορεί να χρειαστεί και χρόνια να το κάνει γτ είμαστε και μικροί σε ηλικία κ;ι όσο μεγαλώνει να θέλει να το ζήσει και στα αλήθεια
 

submalegr

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2007
Μηνύματα
76
Κριτικές
3
Like
170
Πόντοι
0
οποιος εχει καμια ιδεα πως να πεισω την δικια μου που ειναι μικρη (24) και μου λεει συνεχεια οχι θα ηθελα να το συζητησω
μια καλή αρχή είναι να πάτε μια βόλτα για ποτά σε ένα από τα swingers club στον Πειραια για να δείτε τι παίζει και αναλόγως προχωράτε...
 

Celts35

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2024
Μηνύματα
6
Like
19
Πόντοι
0
My fantasy is for my wife to get fucjed by a big cocktail. Stretch out and shouting for more
 

PSM

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2024
Μηνύματα
2
Like
6
Πόντοι
0
Καλησπέρα.Η εμπειρία μας μετά από μια εντονότατη σεξουαλική δραστηριότητα για 15χ μας άφησε πολύ καλές αναμνήσεις στα δύο πρώτα.Η παρτουζα όποτε έγινε είχε αρκετές δυσκολίες στην γενική οργάνωση.
 

loveman24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
73
Κριτικές
3
Like
302
Πόντοι
280
Καλησπέρα.Η εμπειρία μας μετά από μια εντονότατη σεξουαλική δραστηριότητα για 15χ μας άφησε πολύ καλές αναμνήσεις στα δύο πρώτα.Η παρτουζα όποτε έγινε είχε αρκετές δυσκολίες στην γενική οργάνωση.
Τι εννοεις «για 15x» και «στα στο πρώτα»;
 

Nofucksgiven

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
682
Κριτικές
28
Like
2.201
Πόντοι
1.196
Η σύζυγος μου....40 ετων θα γίνει φέτος...έχουμε κανει ενα γιο μαζί 10 ετων είναι....το αναφέρω για καλύτερη εχεμύθεια διακριτικοτητα.....περισσότερα σε προσωπικό μήνυμα
.....ευχαριστώ για την κατανόηση
IMG_20240110_181601_168~2.jpg
Γαμιεται φουλ?
Πρέπει να κάνει τσιμπούκια τρέλα αυτή .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom