Νέα

CUCKOLD εμπειρία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dimik
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 770
  • Εμφανίσεις 171K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Τι προτιμάτε;

  • Cuckold (να γαμαω και ο άλλος να βλεπει ή να μην είναι μπροστά)

    Ψήφοι: 132 48,9%
  • Τρίο (να γαμαμε παρέα τη γυναίκα του)

    Ψήφοι: 136 50,4%
  • Gangbang (να τη γαμαμε σε μεγάλο σχήμα >3 άνδρες)

    Ψήφοι: 59 21,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    270

hitech444

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2006
Μηνύματα
28
Like
30
Πόντοι
0
Ρε παιδιά, να ρωτήσω.... δε φοβάστε να πάτε σε ενα cuckold ή μια παρτούζα; Μπορεί να γίνουν χίλια δυό. Αντί να .... να σε ... καμια 10 μαυροι, μπορεί να σου βγαλουν ενα μαχαίρι να σε ληστέψουν. Πως είστε σίγουροι;
 

hitech444

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2006
Μηνύματα
28
Like
30
Πόντοι
0
Α, και κατι που θυμήθηκα: Υπάρχουν στ'αλήθεια οι παρτουζιάρες που ψάχνονται στις αγγελίες; Και είναι απο καύλα, δε χρηματίζονται ; Τι λέτε απο την πείρα σας;
 

35couples

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2024
Μηνύματα
1
Like
1
Πόντοι
0

teaser

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2015
Μηνύματα
12
Κριτικές
11
Like
224
Πόντοι
290
Δυσκολα Ελληνιδες να κανουν τετοια φαση...και αν κανουν κανουν σε πιο μεγαλες ηλικιες...20 με 30 αντε 35 πολυ δυσκολα να κανουν τετοια ...ΔΗΣΤΗΧΩΣ
Κάνεις λάθος, μου έχουν κάτσει σκηνικά και με 27αρα και με 30άρα, και με 35αρα..να τις πηδάω και ο φίλος τους να παίρνει μάτι...
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.251
Like
16.242
Πόντοι
2.256
Για τους μυημένους υπάρχει χοντρό παιχνίδι τέλος της εβδομάδας στην Αττική. Όσοι ξέρουν, ξέρουν!!!
Οι wannabe (ζευγάρια που το θέλουν κι οι δύο) Αν πραγματικά το θέλουν, ας ψάξουν και θα το βρουν σίγουρα!!
Οι υπόλοιποι είτε το έχουν ως φαντασίωση μόνοι τους χωρίς να ξέρει η γυναίκα τίποτα είτε είναι μόνοι άντρες που είναι απλά γατάκια!!!
Δε θα απαντήσω σε κανένα πμ σχετικά. Όλες οι απαντήσεις υπάρχουν και στο bou αλλά και στο διαδίκτυο και μάλιστα όχι κρυφά!!!
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.251
Like
16.242
Πόντοι
2.256
Κάνεις λάθος, μου έχουν κάτσει σκηνικά και με 27αρα και με 30άρα, και με 35αρα..να τις πηδάω και ο φίλος τους να παίρνει μάτι...
Να ρωτήσω κάτι;;; Σε εξιτάρει περισσότερο να είναι γυναίκα του, παντρεμένοι, παιδί κλπ ή ας είναι γκόμενα - μουνί να είναι κι ότι να'ναι;;;
 

vasmarcpl

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2024
Μηνύματα
10
Like
106
Πόντοι
0
Δυσκολα Ελληνιδες να κανουν τετοια φαση...και αν κανουν κανουν σε πιο μεγαλες ηλικιες...20 με 30 αντε 35 πολυ δυσκολα να κανουν τετοια ...ΔΗΣΤΗΧΩΣ
Από προσωπική εμπειρία με την κοπέλα μου αλλά και με άλλες κοπέλες που έχουμε μιλήσει πλέον από 23-24 μιλάνε ανοιχτά με το εκάστοτε αγόρι τους για οποιοδήποτε φετίχ θέλουν 28 εγώ 26 η κοπέλα μου..!!!
 

kalamobixths

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2022
Μηνύματα
142
Like
1.420
Πόντοι
201
Από προσωπική εμπειρία με την κοπέλα μου αλλά και με άλλες κοπέλες που έχουμε μιλήσει πλέον από 23-24 μιλάνε ανοιχτά με το εκάστοτε αγόρι τους για οποιοδήποτε φετίχ θέλουν 28 εγώ 26 η κοπέλα μου..!!!
Και πολυ καλα κανουν. Εμενα μου πηρε 3-4 χρονια να κανω αυτην την συζητηση με την γυναικα μου και ειμαι απο τους τυχερους που την εψησα και δοκιμασαμε εστω μια φορα τριο με μια πιτσιρικα εσκορτ. Για cuckold ενω την ψηνω δεν γουσταρει και γενικα κουβαλαει οπως και η τεραστια πλειοψηφια των γυναικων τα συνδρομα του παρελθοντος. Οταν εχεις μεγαλωσει με καποια «προτυπα» σε βαθμος πλυσης εγκεφαλου ειναι πολυ δυσκολο να ξεφυγεις. Δυσκολο τελικα να χαρεις την ζωη σου το σωμα σου και να απελευθερωθεις.
 

xamenos xamenos

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2024
Μηνύματα
237
Like
531
Πόντοι
81
Και πολυ καλα κανουν. Εμενα μου πηρε 3-4 χρονια να κανω αυτην την συζητηση με την γυναικα μου και ειμαι απο τους τυχερους που την εψησα και δοκιμασαμε εστω μια φορα τριο με μια πιτσιρικα εσκορτ. Για cuckold ενω την ψηνω δεν γουσταρει και γενικα κουβαλαει οπως και η τεραστια πλειοψηφια των γυναικων τα συνδρομα του παρελθοντος. Οταν εχεις μεγαλωσει με καποια «προτυπα» σε βαθμος πλυσης εγκεφαλου ειναι πολυ δυσκολο να ξεφυγεις. Δυσκολο τελικα να χαρεις την ζωη σου το σωμα σου και να απελευθερωθεις.
Γνωστός μου έψησε τη γυναίκα του για τη φάση και μάντεψε. Αυτή τον έβλεπε να τον γαμάει μία βραζιλιάνα τρανς. Οπότε ξεκαθάρισε μαζί της τι θέλει γιατί η τύπισσα του έκανε την τρύπα ροδέλα.
 

kalamobixths

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2022
Μηνύματα
142
Like
1.420
Πόντοι
201
Γνωστός μου έψησε τη γυναίκα του για τη φάση και μάντεψε. Αυτή τον έβλεπε να τον γαμάει μία βραζιλιάνα τρανς. Οπότε ξεκαθάρισε μαζί της τι θέλει γιατί η τύπισσα του έκανε την τρύπα ροδέλα.
Εχουμε ξεκαθαρισει τα παντα. Απο συζητηση εχουμε παρει phd. Στην πραξη εκτος απο το σκηνικο με την εσκορτ που ηταν σουπερ τιποτα αλλο. Τωρα αν ο αλλος γουσταρει να τον γαμαει τρανς εγω πασο αλλα δεν θα παρω
 

xamenos xamenos

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2024
Μηνύματα
237
Like
531
Πόντοι
81
Εχουμε ξεκαθαρισει τα παντα. Απο συζητηση εχουμε παρει phd. Στην πραξη εκτος απο το σκηνικο με την εσκορτ που ηταν σουπερ τιποτα αλλο. Τωρα αν ο αλλος γουσταρει να τον γαμαει τρανς εγω πασο αλλα δεν θα παρω
Δεν τον είχα κόψει για τέτοια φάση αλλά στο πίτσι πίτσι η δικιά του του είπε πως το είχε φαντασία και το έκανε. Τους γνωρίζω καλά και κάτι μου λέει πως αυτή γουστάρει πολύ πιο ανώμαλα σκηνικά. Όπως και να έχει όμως καλό είναι να γίνονται.
 

kalamobixths

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2022
Μηνύματα
142
Like
1.420
Πόντοι
201
Δεν τον είχα κόψει για τέτοια φάση αλλά στο πίτσι πίτσι η δικιά του του είπε πως το είχε φαντασία και το έκανε. Τους γνωρίζω καλά και κάτι μου λέει πως αυτή γουστάρει πολύ πιο ανώμαλα σκηνικά. Όπως και να έχει όμως καλό είναι να γίνονται.
Οτι γουσταρει ο καθενας! Εσυ γιατι δεν χωνεσαι να την παρετε μαζι;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom