Νέα

CUCKOLD εμπειρία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dimik
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 770
  • Εμφανίσεις 171K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Τι προτιμάτε;

  • Cuckold (να γαμαω και ο άλλος να βλεπει ή να μην είναι μπροστά)

    Ψήφοι: 132 48,9%
  • Τρίο (να γαμαμε παρέα τη γυναίκα του)

    Ψήφοι: 136 50,4%
  • Gangbang (να τη γαμαμε σε μεγάλο σχήμα >3 άνδρες)

    Ψήφοι: 59 21,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    270

Giannis7619

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2024
Μηνύματα
9
Like
1
Πόντοι
0
Αν υπάρχει ζευγάρι από Αθήνα μπορεί να μου στείλει pm
 

Kuku1213

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2022
Μηνύματα
35
Like
133
Πόντοι
0
Υπάρχει κάποιο ζευγάρι από θεσσαλονικη ;
(24 ετών εμφανίσιμος με κανονικά κιλά) οποίο ζευγάρι ενδιαφέρετε να μου στείλει πμ
 

Kamigawa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2023
Μηνύματα
187
Like
1.075
Πόντοι
201
Αυτό το θέμα απασχολεί αρκετά τον σοβαρό κόσμο που θέλει ένα αξιόλογο άτομο που να τις τα δώσει όλα με το παραπάνω. Οι περισσότεροι λόγω αδυναμίας και κατωτερότητας ερωτεύονται ότι πατσαβούρα τους κινηθεί και κολλάνε σα βεντούζα ζώντας σε ένα ψέμα γνωρίζοντας κατα βάθος την αλήθεια. Όπως και να χει όλες έχουν κάνει αίσχη, δεν θα βρεις κοπέλα που να μην έχει γράψει χιλιόμετρα, να έχει πάει με γύφτους, με 2-3 μαζί και ότι μπορεί να φανταστεί κανείς. Κι αν δε το χει κάνει ίσως θα είναι γιατί δεν θα βλέπεται καθόλου.
Επί του θέματος, αν η γυναίκα μου πάει με άλλον δεν ξέρω πώς θα αντιδράσω. Μπορεί να βρεθώ και πίσω από κάγκελα. Κάποιοι άλλοι τους αρέσει να το βλέπουν κιόλας, νομίζεις θα τους ενοχλούσε να έχει πάει η γυναίκα τους και με 100; Υπάρχει σαπίλα και ανωμαλία εκεί έξω να φαν κι κότες.

Κοίταξε, θα συμφωνήσω πως εξαιτίας της αγαμίας του μέσου άντρα και με το φόβο να μην μείνει μόνος, θα δεχτεί πολλά. Όμως διαφωνώ πως αυτά τα κάνουν όλες.
Υπάρχουν και γυναίκες υψηλής αξίας (δυσεύρετες ομολογουμένως) που προφανώς σιχαίνονται τη συχνή εναλλαγή συντρόφων και την πολυγαμία. Το ερώτημα είναι εάν εσύ είσαι άξιος να βρεις μία τέτοια.
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.643
Κριτικές
57
Like
6.863
Πόντοι
5.406
. Όπως και να χει όλες έχουν κάνει αίσχη, δεν θα βρεις κοπέλα που να μην έχει γράψει χιλιόμετρα, να έχει πάει με γύφτους, με 2-3 μαζί και ότι μπορεί να φανταστεί κανείς. Κι αν δε το χει κάνει ίσως θα είναι γιατί δεν θα βλέπεται καθόλου.
Επί του θέματος, αν η γυναίκα μου πάει με άλλον δεν ξέρω πώς θα αντιδράσω. Μπορεί να βρεθώ και πίσω από κάγκελα. Κάποιοι άλλοι τους αρέσει να το βλέπουν κιόλας, νομίζεις θα τους ενοχλούσε να έχει πάει η γυναίκα τους και με 100; Υπάρχει σαπίλα και ανωμαλία εκεί έξω να φαν κι κότες.
, υπερβάλλεις για τα αισχη. Όλες έχουν γράψει χιλιόμετρα, αλλά δεν έχουν πάει όλες με 2-3 μαζί και να έχουν κάνει οποιαδήποτε αισχη. Σε αυτό που λες ότι κάποιοι είναι μεγάλες κότες που κάθονται και βλέπουν τη γυναίκα τους να γαμιέται και τη βρίσκουν συμφωνώ απόλυτα.
 

Aggelos1984

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2024
Μηνύματα
55
Like
444
Πόντοι
20
Θελω να γίνω cuckold στην σύζυγο μου....ειναι 40 ετων..έχουμε κι ενα παιδί μαζί.....ειναι και μητερα δηλαδή....ειμαστε 10 χρονια παντρεμενοι.....
1000002903.jpg
περισσότερα σε προσωπικό μήνυμα για λόγους εχεμύθειας και διακριτικοτητας
 

Backpacker

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2008
Μηνύματα
973
Κριτικές
18
Like
3.502
Πόντοι
5.585
Θελω να γίνω cuckold στην σύζυγο μου....ειναι 40 ετων..έχουμε κι ενα παιδί μαζί.....ειναι και μητερα δηλαδή....ειμαστε 10 χρονια παντρεμενοι.....
1000002903.jpg
περισσότερα σε προσωπικό μήνυμα για λόγους εχεμύθειας και διακριτικοτητας

Ρε τύπε πες οτι ψάχνεις μερακλήδες να σου χαλαρώσουν το γκρόβερ και άσε τους παπάδες δεξια και αριστερά.
Ξεφτιλίσου στις πούτσες όχι στα φορουμ.
 

Συνημμένα

  • Στιγμιότυπο_12-8-2024_32218_www.bourdela.com.jpeg
    Στιγμιότυπο_12-8-2024_32218_www.bourdela.com.jpeg
    188,3 KB · Εμφανίσεις: 35

Backpacker

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2008
Μηνύματα
973
Κριτικές
18
Like
3.502
Πόντοι
5.585
Θελω να γίνω cuckold στην κοπέλα μου...είμαστε και οι δύο 22 ετών.....έχουμε 4 χρόνια δεσμο.....πρώτη φορά θα κάνουμε κάτι τέτοιο ως εμπειρία...αναφέρω ότι αρχικά ήταν ιδέα της κοπέλας μου...και το δέχτηκα γιατί γουστάρω κι εγω τέτοια φαση....περισσότερες λεπτομέρειες σε προσωπικό μήνυμα παρακαλώ....
 

Loyki

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2024
Μηνύματα
16
Like
71
Πόντοι
0
Θελω να γίνω cuckold στην σύζυγο μου....ειναι 40 ετων..έχουμε κι ενα παιδί μαζί.....ειναι και μητερα δηλαδή....ειμαστε 10 χρονια παντρεμενοι.....
1000002903.jpg
περισσότερα σε προσωπικό μήνυμα για λόγους εχεμύθειας και διακριτικοτητας
Από την Πέμπτη μέχρι σήμερα η κοπέλα σου πήρε +18 χρόνια και έγινε και σύζυγος με παιδί. Έμπιστος φαίνεσαι.
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.060
Κριτικές
10
Like
13.070
Πόντοι
3.846
Αυτό το θέμα απασχολεί αρκετά τον σοβαρό κόσμο που θέλει ένα αξιόλογο άτομο που να τις τα δώσει όλα με το παραπάνω. Οι περισσότεροι λόγω αδυναμίας και κατωτερότητας ερωτεύονται ότι πατσαβούρα τους κινηθεί και κολλάνε σα βεντούζα ζώντας σε ένα ψέμα γνωρίζοντας κατα βάθος την αλήθεια. Όπως και να χει όλες έχουν κάνει αίσχη, δεν θα βρεις κοπέλα που να μην έχει γράψει χιλιόμετρα, να έχει πάει με γύφτους, με 2-3 μαζί και ότι μπορεί να φανταστεί κανείς. Κι αν δε το χει κάνει ίσως θα είναι γιατί δεν θα βλέπεται καθόλου.
Επί του θέματος, αν η γυναίκα μου πάει με άλλον δεν ξέρω πώς θα αντιδράσω. Μπορεί να βρεθώ και πίσω από κάγκελα. Κάποιοι άλλοι τους αρέσει να το βλέπουν κιόλας, νομίζεις θα τους ενοχλούσε να έχει πάει η γυναίκα τους και με 100; Υπάρχει σαπίλα και ανωμαλία εκεί έξω να φαν κι κότες.
Παίκτη τα έχεις μπλέξει τα θέματα.

Η συντριπτική πλειοψηφία των γυναικών (ειδικά στην Ελλάδα) είναι πιο συντηρητικές στο σεξ. Με το γκόμενό τους, άντε όταν περάσουν πολλά χρόνια στο γάμο τους να πιάσουν και κανένα γκόμενο.

Τα σκηνικά που λες εσύ τα κάνουν πολύ λίγες γυναίκες. Είναι μια μικρή μειοψηφία που τους αρέσει να τους παίρνουν όλους και μάλιστα σε κοινή θέα σε κάποιο swinger bar.
Αυτό δε σημαίνει ότι θα σου τύχει μια τέτοια γυναίκα. Τον ψυχολογείς το χαρακτήρα της άλλης. Επίσης οι άντρες που τους αρέσει να βλέπουν τη γυναίκα τους με άλλους (ή και να παίρνουν τη γυναίκα τους με άλλους) είναι συνειδητοποιημένοι. Ξέρουν τι θέλουν και ξέρουν και οι γυναίκες τους.
 

DEXERW

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
30
Like
49
Πόντοι
0
..το συγκεκριμένο φετιχ ΄ή οπως αλλιως θελετε πειτε το δεν ειναι για ολους και σίγουρα δεν ειναι για ολες. Απαιτεί ή πολυ συγκροτημένο μυαλό ή καθόλου μυαλό. Δεν υπαρχει ενδιάμεσο. Αυτοί με το συγκροτημένο μυαλό αναγνωρίζουν την όλη καύλα που υπάρχει στη φάση, περνάνε καλά και ως εκει. Ειναι ένα κυρίως εγκεφαλικό παιχνίδι που οποιος μπορει να το αντέξει ειναι σίγουρο οτι δεν θα βιώσει ποτε κάτι αντίστοιχο. Εχω μολις δυο εμπειριες με τη γυναικα μου και είναι σε σεξουαλικό επίπεδο ότι πιο ενδιαφέρον και ιδιαίτερο εχουμε ζήσει αλλα το ειδαμε και οι δυο ως αυτο που ειναι...ενα παιχνίδι, απλα πιο διαφορετικό απο τα άλλα. Μια στο τόσο σπάει τη ρουτίνα και δίνει κατι εξτρα στη σχεση, αρκει και τα δυο μέρη του ζευγαριού να ειναι συνειδητοποιημένα στο τι κάνουν και γιατί το κάνουν. Ειναι δύσκολη απόφαση, γιατι η φαντασίωση απο την πραγματικότητα διαφέρει και για αυτο οποιο ζευγάρι αποφασίσει να το τολμήσει πρέπει να ειναι απόλυτα σίγουρο. Ειμαστε στο 2024 και νομίζω ότι πρέπει να ειμαστε ανοιχτοί σε οτιδήποτε μπορεί να μας προσφέρει ευχαρίστηση πάντα με υπευθυνότητα όμως!
 

cockoras69

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2022
Μηνύματα
22
Like
130
Πόντοι
0
..το συγκεκριμένο φετιχ ΄ή οπως αλλιως θελετε πειτε το δεν ειναι για ολους και σίγουρα δεν ειναι για ολες. Απαιτεί ή πολυ συγκροτημένο μυαλό ή καθόλου μυαλό. Δεν υπαρχει ενδιάμεσο. Αυτοί με το συγκροτημένο μυαλό αναγνωρίζουν την όλη καύλα που υπάρχει στη φάση, περνάνε καλά και ως εκει. Ειναι ένα κυρίως εγκεφαλικό παιχνίδι που οποιος μπορει να το αντέξει ειναι σίγουρο οτι δεν θα βιώσει ποτε κάτι αντίστοιχο. Εχω μολις δυο εμπειριες με τη γυναικα μου και είναι σε σεξουαλικό επίπεδο ότι πιο ενδιαφέρον και ιδιαίτερο εχουμε ζήσει αλλα το ειδαμε και οι δυο ως αυτο που ειναι...ενα παιχνίδι, απλα πιο διαφορετικό απο τα άλλα. Μια στο τόσο σπάει τη ρουτίνα και δίνει κατι εξτρα στη σχεση, αρκει και τα δυο μέρη του ζευγαριού να ειναι συνειδητοποιημένα στο τι κάνουν και γιατί το κάνουν. Ειναι δύσκολη απόφαση, γιατι η φαντασίωση απο την πραγματικότητα διαφέρει και για αυτο οποιο ζευγάρι αποφασίσει να το τολμήσει πρέπει να ειναι απόλυτα σίγουρο. Ειμαστε στο 2024 και νομίζω ότι πρέπει να ειμαστε ανοιχτοί σε οτιδήποτε μπορεί να μας προσφέρει ευχαρίστηση πάντα με υπευθυνότητα όμως!
+1 και από μένα που το έζησα για πρώτη φορά προ μηνός. Ωραία εμπειρία αν και είναι ένα σόκ στην αρχή..αλλά είναι δεδομένο ότι δίνει ένα φοβερό boost στη σχέση. Σε εμάς τουλάχιστον βοήθησε και ξεκλείδωσε πολλά και σε μένα και στη σύζυγο. Οφείλω να πω βέβαια ότι ηταν ένα γεγονός που ήθελε γερό στομάχι τις πρώτες μέρες να επεργεσταστείς τα πάντα.
 

DEXERW

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
30
Like
49
Πόντοι
0
+1 και από μένα που το έζησα για πρώτη φορά προ μηνός. Ωραία εμπειρία αν και είναι ένα σόκ στην αρχή..αλλά είναι δεδομένο ότι δίνει ένα φοβερό boost στη σχέση. Σε εμάς τουλάχιστον βοήθησε και ξεκλείδωσε πολλά και σε μένα και στη σύζυγο. Οφείλω να πω βέβαια ότι ηταν ένα γεγονός που ήθελε γερό στομάχι τις πρώτες μέρες να επεργεσταστείς τα πάντα.
Συμφωνω...στα πρώτα λεπτα ειδικά νιώθεις ότι θα πάθεις ανακοπή...στη συνεχεια φυσικα ολα αλάζουν...αλλα πράγματι οι επόμενες μερες ειναι πολύ καθοριστικές και οι σκέψεις χιλιάδες. Χαίρομαι που σας βγηκε σε καλό!
 

cockoras69

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2022
Μηνύματα
22
Like
130
Πόντοι
0
Στην αρχή δεν ήταν τόσο , όσο κατά τη διάρκεια... Για καλό βγήκε γιατί πλέον ξαναβρήκαμε τους νεανικούς ρυθμούς μας στο σεξ, αλλά άνοιξε και τις πιθανότητες για νέες φαντασιώσεις. Αλλά ένα σοκ το να την βλέπεις και με άλλον είναι ...και δεν ήταν καν σκηνικό cuckolding..το παλίο κλασσικό ορθόδοξο τρίο ηταν..Συμμετείχαμε συνέχεια και οι 3 μας στο παιχνίδι...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom