Νέα

Χωρισμένες με παιδί

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 748
  • Εμφανίσεις 97K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

xrusos

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2020
Μηνύματα
560
Like
354
Πόντοι
26
παιδια ο φορος προηγουμενης χρησης αιδοιου με το ονομα διατροφη ειναι μια κλοπη μια λεηλασια του πλουτου καποιου αντρα κιαι εσεις με το σκουπιδι που λεηλατει τη γυναικα θελετε να κανετε σχεση.γιατι οχι διατροφη? διοτι αν ηταν διατροφη διοτι αν ηταν διατροφη δε θα παιρναν οι πουτανες απο το κομπε μπραιαν εκατομυρια η εκατομυρια απο αλλους αντρες πλουσιθους χρειαζονται εκατομυρια για ενα παιδι.απλα ο νομος εξαασφαλιζει  οτι η κιτσα και η κουλα οι κομμωτριε ς πουτ παντρευτηκαν το ταδε επιχειρηματια θα συνεχισουν και μετα το δθαζυγι ονα απολαμβανουν το επιπεδο ζωης που χαν με το επιχειρηματια.ειναι φορος  προηγουμενης χρησης αιδοιου και οι ξεφτιλισμενες πουτανες που μας εχουν πρηξει ποσο ισες ειναι το δεχονται αυτο .αντε βρειτε καμια τετοια απατεωνισα που παιρενει διατροφη μπ[ας ΚΑΙ
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
χαχχαχ τα παιδια πανε με το πατερα φιλε μου μονο αν ειναι σε ηλικια λογικης εγω μιλαω για μικρα παιδια που η πουτανα τα μαθαινει απο μικρα στο μισος στο πατερα και γινεται φυση τους οπως λες ειμαι ελληνας

Η αληθεια δεν ειναι για ολους.

Δεν εχουν ολοι τη ψυχικη δυναμη στο να τη σηκωσουν και για αυτο τη τρεμουν.

Για αυτο μισουν τον οποιο τους θυμιζει αυτο που τρεμουν.

Αυτοι πιστευουν οτι οταν χωριζουν ή οταν λειπουν απο το σπιτι, η μανα των παιδιων μιλαει με τα καλυτερα λογια για τον πατερα τους. Ετσι θελουν να πιστευουν, αυτο τους βολευει καλυτερα μεσα τους, μη τους το χαλας.

Ζευγαρι με παιδια, ο αντρας ολη μερα εως τη νυχτα δουλευε για να μη τους λειπει τιποτα. Τα ψυγεια και τα ντουλαπια γεματα, τα φροντιστηρια καλοπληρωμενα μαζι με τα σχολεια τα ιδιωτικα, τα δανεια ολα στην ωρα τους για σπιτι αμαξι. Διακοπες καθε καλοκαιρι σε διαφορετικα μερη. Ρετιρε σπιτι τεραστιο σε καλη περιοχη. Γκαραζ και για τα δυο αυτοκινητα. Αρχοντας ο τυπος, φροντιζε τα παντα στο σπιτι, δεν ελειπε τιποτα στην οικογενεια, ειχαν τα παντα. Μαγκας στη συμπεριφορα του, κυριος. Τα παιδια τον αγαπουσαν και επαιζαν μαζι του.

Η τυπισσα επειδη ο τυπος ελειπε πολλες ωρες για να δουλευει σαν το σκυλι, ενιωσε οτι η σχεση τους εκανε κοιλια και οτι χαθηκε ο ερωτισμος. Αρχισε να βαριεται. Βρηκε τον γαμια μεσω της αδερφης της. Αργα ή γρηγορα το μαθαινει ο τυπος. Το λαθος του; Της εχωσε χαστουκι μπροστα στα παιδια και την ειπε πουτανα. Ο ανθρωπος ειχε βγει απο τα ρουχα του οταν το εμαθε και του το εδειξαν. Πηγαν μαζι του και αλλοι φιλοι του στο να μην ειναι μονος του και γινει κανα κακο. Εκει που μαζευε ο ανθρωπος τα πραγματα του, του ειπε δεν ησουν αξιος εσυ για εμενα και για αυτο εκανα οτι εκανα. Ανεβασε πιεση και συμπιεση το ατομο και της εριξε ενα χαστουκι και της ειπε οτι εισαι μια πουτανα και θα επρεπε να ντρεπεσαι.

ο τυπος φευγοντας συνεχισε να πληρωνει τα παντα στο ακεραιο, ολα.

Τα παιδια πλεον δεν τον ηθελαν να τον ακουν ουτε στο τηλεφωνο.

Ο γιος του μολις εγινε ενηλικος το πρωτο πραγμα που εκανε στη ζωη του ηταν να καταθεσει μηνυση εναντιον του πατερα του.

Χιλιαδες τετοιες ιστοριες γυρω μας απο αντρες που ηταν σωστοι και φροντιζαν τα παντα αλλα η κυρια ενιωσε οτι βαριεται και οτι θελει περιπετεια και κατι να της ταραξει τα νερα του βαλτου που ζει απο τοτε που γεννηθηκε.
 

cost2001

Μέγας
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.782
Like
11.430
Πόντοι
3.556
Δηλαδή όλες οι γυναίκες είναι σκάρτες και πρέπει να είμαστε συνέχεια σε επαγρύπνηση; Αν είναι τα πράγματα όπως τα λέτε, τι να παντρευτείς τότε, δεν αξίζει. Πόσο μάλλον να κάνεις παιδιά.
 Μονο τα σκυλιά είναι πιστά τύπε δεν θα σε προδοσουν ποτέ ότι και να τους κάνεις!! Αν μιλάμε όμως  για ανθρώπινες σχέσεις τα πράγματα είναι διαφορετικά εκεί φύλαγε τα ρούχα σου και θα είσαι τυχερός αν σου μείνουν τα μισά!!    
 

xrusos

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2020
Μηνύματα
560
Like
354
Πόντοι
26
ΡΕ ΜΠΑΡΜΠΑΠΗΔΟΥΛΑ γιατι να επιτρεπεται αυτο ειμαι 28 και ακομα θυμαμαι πως βλεπαν τα παιδια που ταν με τοξικες μανες το πατερα μου. με ζηλευαν επειδη ειχα κατι που επρεπε να θεωρειται δεδομενο.
 

xrusos

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2020
Μηνύματα
560
Like
354
Πόντοι
26
τα παιδια ρε σεις τι ειναι ζωα ηγ οικογενεια για αυτα υπαρχει για να εξασφαλιζεται η αρμονικη τους ενηλικιωση βλακες αντρες σα εσας μας κατεστρεψαν
 

xrusos

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2020
Μηνύματα
560
Like
354
Πόντοι
26
ροκος δε διαφωνω υπαΡΧΟΥΝ ΑΝΤΡΕς που βαραν τη γυναικα τους που κανουν ναρκωτικα που πινουν κΙ δε δουλευουν.ωραια και ποια ανοιξε τα ποδια της σε αυτο τον αντρα?οεο?ποια εκανε σχεση μαζι του διοτι στη κενη περιεχομενου ζωη της ειχε αναγκη το σασπενσ και το κατι διαφορετικο ε ?
 

matrix21

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.060
Κριτικές
27
Like
1.931
Πόντοι
5.235
Η αληθεια δεν ειναι για ολους.

Δεν εχουν ολοι τη ψυχικη δυναμη στο να τη σηκωσουν και για αυτο τη τρεμουν.

Για αυτο μισουν τον οποιο τους θυμιζει αυτο που τρεμουν.

Αυτοι πιστευουν οτι οταν χωριζουν ή οταν λειπουν απο το σπιτι, η μανα των παιδιων μιλαει με τα καλυτερα λογια για τον πατερα τους. Ετσι θελουν να πιστευουν, αυτο τους βολευει καλυτερα μεσα τους, μη τους το χαλας.

Ζευγαρι με παιδια, ο αντρας ολη μερα εως τη νυχτα δουλευε για να μη τους λειπει τιποτα. Τα ψυγεια και τα ντουλαπια γεματα, τα φροντιστηρια καλοπληρωμενα μαζι με τα σχολεια τα ιδιωτικα, τα δανεια ολα στην ωρα τους για σπιτι αμαξι. Διακοπες καθε καλοκαιρι σε διαφορετικα μερη. Ρετιρε σπιτι τεραστιο σε καλη περιοχη. Γκαραζ και για τα δυο αυτοκινητα. Αρχοντας ο τυπος, φροντιζε τα παντα στο σπιτι, δεν ελειπε τιποτα στην οικογενεια, ειχαν τα παντα. Μαγκας στη συμπεριφορα του, κυριος. Τα παιδια τον αγαπουσαν και επαιζαν μαζι του.

Η τυπισσα επειδη ο τυπος ελειπε πολλες ωρες για να δουλευει σαν το σκυλι, ενιωσε οτι η σχεση τους εκανε κοιλια και οτι χαθηκε ο ερωτισμος. Αρχισε να βαριεται. Βρηκε τον γαμια μεσω της αδερφης της. Αργα ή γρηγορα το μαθαινει ο τυπος. Το λαθος του; Της εχωσε χαστουκι μπροστα στα παιδια και την ειπε πουτανα. Ο ανθρωπος ειχε βγει απο τα ρουχα του οταν το εμαθε και του το εδειξαν. Πηγαν μαζι του και αλλοι φιλοι του στο να μην ειναι μονος του και γινει κανα κακο. Εκει που μαζευε ο ανθρωπος τα πραγματα του, του ειπε δεν ησουν αξιος εσυ για εμενα και για αυτο εκανα οτι εκανα. Ανεβασε πιεση και συμπιεση το ατομο και της εριξε ενα χαστουκι και της ειπε οτι εισαι μια πουτανα και θα επρεπε να ντρεπεσαι.

ο τυπος φευγοντας συνεχισε να πληρωνει τα παντα στο ακεραιο, ολα.

Τα παιδια πλεον δεν τον ηθελαν να τον ακουν ουτε στο τηλεφωνο.

Ο γιος του μολις εγινε ενηλικος το πρωτο πραγμα που εκανε στη ζωη του ηταν να καταθεσει μηνυση εναντιον του πατερα του.

Χιλιαδες τετοιες ιστοριες γυρω μας απο αντρες που ηταν σωστοι και φροντιζαν τα παντα αλλα η κυρια ενιωσε οτι βαριεται και οτι θελει περιπετεια και κατι να της ταραξει τα νερα του βαλτου που ζει απο τοτε που γεννηθηκε.
παιχτη εσυ πρεπει να εχεις φαει μεγαλη ηττα απο γυναικα για να μιλας ετσι...
μεγαλο στραπατσο λεμε...
 

xrusos

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2020
Μηνύματα
560
Like
354
Πόντοι
26
λεγανε στη σχολη οταν η αλλη πλευρα δε εχει αντεπιχειρημα να στο τριψει στα μουτρα θα αρχισει τις προσωπικες επιθεσεις .προσοχη  δηλαδη θα βριζουν εσενα και  οχι τις ιδεες σουγιατι δε εχουν τι να πουν .αρα αυτο σημαινει οτιεχασαν τον αγωνα των ιδεων μαγκες ακομα επιχειρημα λογικο δε εχω ακουσει.αλλα βλεπουμε..... προσοχη αδελφια ομως  μη ερθει η μερα που το δικο σας παιδι θα βλεπει το πατερα ενος ξενου παιδιου και θα ζηλευει .ενω εσεις θα εχετε υποδουλοωθει να επιδοτειτε με διατροφη τον επομενο γαμια που μπορει να περνα ενα χερει και το παιδι σας
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.638
Κριτικές
76
Like
8.402
Πόντοι
2.786
ΡΕ ΜΠΑΡΜΠΑΠΗΔΟΥΛΑ γιατι να επιτρεπεται αυτο ειμαι 28 και ακομα θυμαμαι πως βλεπαν τα παιδια που ταν με τοξικες μανες το πατερα μου. με ζηλευαν επειδη ειχα κατι που επρεπε να θεωρειται δεδομενο.

Δεν είπα ότι επιτρέπεται να γίνεται, είπα ότι γίνεται αλλά πολλές φορές δεν έχει τα αποτελέσματα που πιστεύεις, έχει ακριβώς τα αντίθετα. Τα παιδιά δεν είναι ηλίθια... καταλαβαίνουν και μάλιστα πολύ περισσότερα από ότι φανταζόμαστε!
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.112
Κριτικές
23
Like
7.721
Πόντοι
3.346
Τα παιδια σε μικρη ηλιια θελουν αυτον που τους κανει τα περισσοτερα χατηρια.Αν ο πατερας ειναι λιγο αυστηρως μαζι τους και η μανα συμπεριφερεται σαν κανονικη μανα τα εχει κερδισει χωρις να τα δηλητηριαζει το μυαλο για τον πατερα τους.
 

xrusos

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2020
Μηνύματα
560
Like
354
Πόντοι
26
ωραια μιλας μπαρμπαπηδουλα εσυ μεγαλωσες με το πατερα σου ολοι εσεις οι 50 40 και τωρα κανετε θεωρια για τις πουτανες και οτι  τα παιδια καταλαβαινουν και τα συναφη τι να πωειναι να τα χανεις.
 

mmaanos

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
3.460
Like
6.341
Πόντοι
1.056
Εγώ πάντως κανα δυο φορές που βγήκα ραντεβού με "χωρισμένες με παιδί" και πολύ λίγα πλήρωσα και κατευθείαν γάμησα. Και τώρα που τους τελευταίους μήνες σχετίζομαι με "ανύπαντρη με παιδί", πολύ λίγα μου στοιχίζει οικονομικώς. Μην σας πω ότι πιο πολλά ξοδεύει αυτή.
 

xrusos

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2020
Μηνύματα
560
Like
354
Πόντοι
26
προσεχε μη τη αφησεις εγκυο και μη αναγνωρισεις το μπασταρδακι φιλε θα τη πληρωνεις μια ζωη
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.112
Κριτικές
23
Like
7.721
Πόντοι
3.346
Εγώ πάντως κανα δυο φορές που βγήκα ραντεβού με "χωρισμένες με παιδί" και πολύ λίγα πλήρωσα και κατευθείαν γάμησα. Και τώρα που τους τελευταίους μήνες σχετίζομαι με "ανύπαντρη με παιδί", πολύ λίγα μου στοιχίζει οικονομικώς. Μην σας πω ότι πιο πολλά ξοδεύει αυτή.
Μεχρι να δεσει το γαιδαρο (μην παρεξηγιεσαι με αυτο) μετα θα αλλαξει.Τα δινει ολα στην αρχη για να σε κρατησει.
 

xrusos

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2020
Μηνύματα
560
Like
354
Πόντοι
26
σωστος ετσι το κανουν και μετα....
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.106
Κριτικές
33
Like
7.341
Πόντοι
4.746
Δεν ειναι οτι ειναι σκαρτες οι γυναικες τυπε, ειναι οτι απλα ειναι ανθρωποι.
Και σε εναν αντρα να του δωσουν τη καλυτερη γυναικα και να του φερεται αψογα, μολις βρει την ευκαιρια και καυλωσει με μια αλλη θα τη κανει, θα τη γαμησει στα 4 και την αλλη. Απλα δεν θα ειναι ιδια η συνεχεια μετα απο αυτο.
Η γυναικα απλα το παει πιο περα το ολο θεμα, θα σε στιψει οπως πιο πολυ μπορει με τη βοηθεια του νομου.
Στο μετα ειναι οι διαφορες, την απιστια ομως ολοι τη κανουν αργα ή γρηγορα.
Απλος, λιτος, και απεριττος
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
παιχτη εσυ πρεπει να εχεις φαει μεγαλη ηττα απο γυναικα για να μιλας ετσι...
μεγαλο στραπατσο λεμε...

Ναι γαμησε τα φιλε, μετα απο 4 διαζυγια και διατροφες μου εχουν αλλαξει τα φωτα...

  :S :S :S
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Εγώ πάντως κανα δυο φορές που βγήκα ραντεβού με "χωρισμένες με παιδί" και πολύ λίγα πλήρωσα και κατευθείαν γάμησα. Και τώρα που τους τελευταίους μήνες σχετίζομαι με "ανύπαντρη με παιδί", πολύ λίγα μου στοιχίζει οικονομικώς. Μην σας πω ότι πιο πολλά ξοδεύει αυτή.

Υπαρχουν 2 ενδεχομενα:

1) Να εισαι καλο παιχτακι και να σε βλεπει ως αντρα και οχι ως μαλακα-κοροιδο-επομενο θυμα.

2) Να μην εισαι καλο παιχτακι και απλα να ειστε στις αρχες οπου παιζουν τις οσκαρικες τους ερμηνειες.

  :hi:

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom