Νέα

Χωρισμένες με παιδί

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 748
  • Εμφανίσεις 97K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.638
Κριτικές
76
Like
8.402
Πόντοι
2.786
ωραια μιλας μπαρμπαπηδουλα εσυ μεγαλωσες με το πατερα σου ολοι εσεις οι 50 40 και τωρα κανετε θεωρια για τις πουτανες και οτι  τα παιδια καταλαβαινουν και τα συναφη τι να πωειναι να τα χανεις.

Σίγουρα τα χάνω με τον τρόπο που γράφεις γιατί δεν καταλαβαίνω χριστό πρεπει να βαζεις και κανενα κομα η καμια τελεια καταβαινεις ετσι δεν γινεται να καταλαβει ο αλλος έτσι όπως γράφεις!!!

Πέρα από την πλάκα, να σου αποδείξω ότι κάνεις λάθος μιας και κάνεις λάθος υποθέσεις (οι γονείς μου χώρισαν, όπως χώρισα κι εγώ) και δεν κάνω καμιά θεωρία όταν λέω ότι τα παιδιά καταλαβαίνουν τα πάντα. Αν δεν έχεις παιδιά, άστο δεν μπορείς να έχεις γνώμη. Αν έχεις παιδιά, λυπάμαι πάρα πολύ που τα θεωρείς ηλίθια κι ότι δεν καταλαβαίνουν.

Γύρνα λίγο στον εαυτό σου μεγάλε να τον ψάξεις γιατί δεν φταίνε πάντα για όλα οι άλλοι ;)
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Περνάμε καλά και δεν υπάρχει απιστία, σιγουρα απο εμένα, πιστεύω και απο τη σύζυγο. Το bou για εμένα, όπως και για πολλούς φαντάζομαι, ο χώρος αποσυμπίεσης. Κάπου καπου διαβάζεις 10 μαλακίες και γελάς, διαβάζεις και 1-2 σοβαρά πραγματα. Ο καθένας παιρνει αυτό που θέλει απο το forum.

Μπραβο σου φιλε, ειμαι περηφανος και χαρουμενος για εσενα.

Ευχομαι να συνεχισετε ετσι εως το τελος.

  :hi: :hi: :hi:
 

Gatekeeper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2015
Μηνύματα
1.898
Like
1.780
Πόντοι
216
Ανταποδίδω αγαπητέ! 
:hi:
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Ναι. εχω χρόνια που έχω φυγει απο την ελλάδα με τη σύζυγό μου. Απλά ήθελα να πω κάποιες εμπειρίες, για να δουμε πως δεν ειναι όλα ασπρο-μαυρο και δε φταίνε πάντα "οι πουτάνες οι γυναικες"
Αυτό είναι το μόνο βέβαιο τύπε μου. Η ψυχασθένεια που τους δέρνει φταίει αλλά έχει σπάσει ο καθρέφτης τους. Οπότε κάποιος άλλος πρέπει να φταίει για το χάλι τους.
 

xrusos

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2020
Μηνύματα
560
Like
354
Πόντοι
26
ουφ δε ειπα τα παιδια χαζα μπαμπαπηδουλα λεω οτι καλυτρερα ενα παιδ να μεγαλωνει εντος οικογενειας.και οτι η προηγουμενη γενια μεγαλωσε εντος οικογενειας ειναι υποκριτικο να δικαιολογει τις καριολες οταν χωριζουν και στερουν το παιδι το πατερα του.που ειπα χαζα τα παιδια?
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.901
Like
1.425
Πόντοι
216
Αξιζει να το δειτε...
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.059
Κριτικές
10
Like
13.057
Πόντοι
3.846
εχω κανει σχεσεις με αρκετες χωρισμενες με παιδια...
δε διαφερουν σε τιποτα με αυτες που δεν εχουν...αλλη ηταν ξεκωλιαρα,αλλη καλος χαρακτηρας..η μονη διαφορα ηταν αναγκαστικη στο οτι ειχαν λιγοτερο χρονο να σε δουν λογω παιδιων

σωστός ρε μπρο. Είχα και εγώ σχέση με μητέρα δύο παιδιών το ένα ήταν 3 ή 4 οπότε ξυπνούσε το βράδυ την έπαιρνε τηλέφωνο το μεγάλο παιδί - πήγαινε η βραδιά άκλαφτη. Και το σεξ στο σπίτι της ήταν κάπως αγχωτικό και στα μουγγά. Το πλεονέκτημα είναι ότι συνήθως δε θέλουν δεσμεύσεις, με τις όποιες εξαιρέσεις βέβαια.

Όσο για το αν θα σου φάει το κασέρι η θηλυκή δεν έχει σημασία αν είστε παντρεμένοι ή όχι, οι προθέσεις φαίνονται από τον πρώτο καιρό. Όταν τη βλέπεις και ρωταέι συνέχεια για τα επαγγελματικά και οικονομικά σου ,θέλει να γνωρίσει τους δικούς σου και τους κάνει την καλή από τον πρώτο καιρό που είστε μαζί, σημαίνει ότι πάει με σχέδιο.
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.279
Like
51.214
Πόντοι
12.756
σωστός ρε μπρο. Είχα και εγώ σχέση με μητέρα δύο παιδιών το ένα ήταν 3 ή 4 οπότε ξυπνούσε το βράδυ την έπαιρνε τηλέφωνο το μεγάλο παιδί - πήγαινε η βραδιά άκλαφτη. Και το σεξ στο σπίτι της ήταν κάπως αγχωτικό και στα μουγγά. Το πλεονέκτημα είναι ότι συνήθως δε θέλουν δεσμεύσεις, με τις όποιες εξαιρέσεις βέβαια.

Όσο για το αν θα σου φάει το κασέρι η θηλυκή δεν έχει σημασία αν είστε παντρεμένοι ή όχι, οι προθέσεις φαίνονται από τον πρώτο καιρό. Όταν τη βλέπεις και ρωταέι συνέχεια για τα επαγγελματικά και οικονομικά σου ,θέλει να γνωρίσει τους δικούς σου και τους κάνει την καλή από τον πρώτο καιρό που είστε μαζί, σημαίνει ότι πάει με σχέδιο.
:thumbsup:
εμενα για καποιο λογο σχεδον ολες ηθελαν σχεση κανονικη κλπ
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
:thumbsup:
εμενα για καποιο λογο σχεδον ολες ηθελαν σχεση κανονικη κλπ

Προφανως κατι ειναι στο στυλ και τη συμπεριφορα  σου και απο τη πρωτη στιγμη σε καταγραφουν μεσα στο μυαλο τους ως nice guy και οχι ως fuck boy.

 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.279
Like
51.214
Πόντοι
12.756
Προφανως κατι ειναι στο στυλ και τη συμπεριφορα  σου και απο τη πρωτη στιγμη σε καταγραφουν μεσα στο μυαλο τους ως nice guy και οχι ως fuck boy.
τους πρωτους μηνες μια χατρα fuckboy ημουν και το ειχα ξεκαθαρισει,,απο τον τριτο-τετερτο μηνα αρχιζαν τα περιεργα και οταν τις εστελνα εκει να δεις γλεντια :grin:
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
τους πρωτους μηνες μια χατρα fuckboy ημουν και το ειχα ξεκαθαρισει,,απο τον τριτο-τετερτο μηνα αρχιζαν τα περιεργα και οταν τις εστελνα εκει να δεις γλεντια :grin:

Τη περιοδο που γαμουσες πχ την Ελενη, γαμουσες και αλλες; Ειχες φροντισει να το γνωριζει αυτο;
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
να κανουμε σχεση,να το δουμε καλυτερα,σοβαρα,αποκλειστικοτητα κλπ

Φιλε μου απο την αρχη σε ειχαν καταγραψει ως nice guy λοιπον. Εαν σε ειχαν καταγραψει ως fuck boy δεν θα αλλαζαν σταση μετα απο 3 μηνες οπως λες.

Οτι σε καταγραψουν απο τις πρωτες στιγμες, αυτο παραμενεις μεσα στο μυαλο τους για παντα, δεν αλλαζει αυτο μετα οτι και να συμβει.

Το οτι σου επαιζαν οσκαρικες ερμηνειες στην αρχη δεν λεει κατι. Στη πορεια ειδες τη πραγματικη αληθεια που ειχαν μεσα στο μυαλο τους για εσενα.

  :hi:
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.279
Like
51.214
Πόντοι
12.756
Φιλε μου απο την αρχη σε ειχαν καταγραψει ως nice guy λοιπον. Εαν σε ειχαν καταγραψει ως fuck boy δεν θα αλλαζαν σταση μετα απο 3 μηνες οπως λες.

Οτι σε καταγραψουν απο τις πρωτες στιγμες, αυτο παραμενεις μεσα στο μυαλο τους για παντα, δεν αλλαζει αυτο μετα οτι και να συμβει.

Το οτι σου επαιζαν οσκαρικες ερμηνειες στην αρχη δεν λεει κατι. Στη πορεια ειδες τη πραγματικη αληθεια που ειχαν μεσα στο μυαλο τους για εσενα.

  :hi:
και εκοψα ροδα μυρωμενα :grin:
μου κανει εντυπωση που με εβλεπαν ετσι ομως γιατι δεν ειμαι και το καλυτερο παιδι ουτε καν εμφανισιακα :grin:
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Δεν προκειται ποτε μια γυναικα να ζητησει σχεση-αποκλειστικοτητα απο εναν αντρα που τον εχει ως τον γαμια της. Γνωριζει πολυ καλα οτι αυτο δεν προκειται να συμβει ποτε.

Ο λογος που καυλωνει για αυτον, ειναι οτι δεν τον εχει αποκλειστικα και οτι γαμαει και αλλες.

Γνωριζει πολυ καλα οτι αυτοι οι αντρες δεν ελεγχονται και δεν αλλαζουν ουτε υποκυπτουν στα ηλιθια τεχνασματα τους, για αυτο γοητευονται απο αυτους και καυλωνουν.

 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
και εκοψα ροδα μυρωμενα :grin:
μου κανει εντυπωση που με εβλεπαν ετσι ομως γιατι δεν ειμαι και το καλυτερο παιδι ουτε καν εμφανισιακα :grin:

Δεν παιζει κανενα ρολο η εμφανιση σε αυτο.

Ασφαλως δεν παμε στα ακρα να εισαι σαν αυτιστικος μαλακας χοντρελας και βλαμμενος.

Μιλαμε για εναν νορμαλ αντρα σε υψος που ειναι στα κιλα του. Απλα πραγματα.

Η συμπεριφορα σου κανει τη διαφορα μεσα στο μυαλο τους.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Τον ερωτισμο τον δημιουργεις απο τα πρωτα 3-5 λεπτα στη πρωτη φορα που θα σε δει απο κοντα. Οτι σε κοψει και σε καταγραψει ΤΟΤΕ μενει ΑΙΩΝΙΩΣ μεσα στο μυαλο της αμετακλητο για εσενα.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Ουτε καν 5 λεπτα, πολλα ειπα, στα πρωτα 3 λεπτα πλεον ξερει εαν καυλωνει το μουνι της για εσενα ή οχι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom