Νέα

Χωρισμένες με παιδί

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 748
  • Εμφανίσεις 97K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

arkas1986

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2018
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
15
Like
361
Πόντοι
326
Μακρυά και αγαπημένοι
 

Rainbow

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
400
Πόντοι
36
Άλλο σχέση με χωρισμένη με παιδιά και άλλο να γαμάς μια χωρισμένη με παιδιά ...τεράστιες διαφορές.

Το να την γαμάς μόνο είναι η καλύτερη φάση που μπορείς να έχεις...

Αν κάνεις σχέση είναι πολύπλοκο γιατί θα έχεις εκείνη το παιδί/α της και τον πρώην άντρα της ....

Θα πρέπει πραγματικά να είμαι καραμουνάρα και φοβερός χαρακτήρας για να μπει κάποιος σε τέτοια κατάσταση

Μια από αυτές που γαμάω είναι χωρισμένη με παιδιά, την γαμάω 2 χρόνια είναι φοβερός χαρακτήρας και ωραίο μουνί αλλά δεν μου έχει πει ποτέ να πάω σπίτι της και να με γνωρίσουν τα παιδιά της.
Τα προσέχει σαν κόρη οφθαλμού είναι η πρώτη της σκέψη - μιλάει συχνά για τα παιδιά αυτό είναι κουραστικό μεν αλλά  δείχνει και ποιότητα.
Αν την είχα γνωρίσει  όταν ήταν ελευθερη θα ήθελα πραγματικά να είχα κάνει παιδιά μαζί της, γυναίκα για σπίτι.... Ο άντρας της τελείως μαλάκας είχε πραγματικό αστέρι σπίτι του και το πλάκωνε στο ξύλο .....υπάρχουν άπυροι μαλάκες.

 


Φίλε, κάθε νόμισμα έχει δύο όψεις. Την πλευρά του πρώην συζύγου της δεν την έχεις ακούσει και ούτε θα την ακούσεις ποτέ. Έτσι, κάθε συμπέρασμα σου για την έγγαμη ζωή της (όχι για την συμπεριφορά και ποιότητα της ως μητέρα), βασίζεται μόνο στα λεγόμενα της. Οπότε κράτα και μικρό καλάθι.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Φίλε, κάθε νόμισμα έχει δύο όψεις. Την πλευρά του πρώην συζύγου της δεν την έχεις ακούσει και ούτε θα την ακούσεις ποτέ. Έτσι, κάθε συμπέρασμα σου για την έγγαμη ζωή της (όχι για την συμπεριφορά και ποιότητα της ως μητέρα), βασίζεται μόνο στα λεγόμενα της. Οπότε κράτα και μικρό καλάθι.

Σωστος.

  :hi:
 

xrusos

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2020
Μηνύματα
560
Like
354
Πόντοι
26
Φιλε τη πλακωνε στο ξυλο και ποια παντρευτηκε ενα που τη πλακωνε στο ξυλο?η μηπως μολις παντρευτηκαν ο αγγελος πρωην αντρας της τη πλακωνε το ξυλο.ελαρε  πουτανες ξεφριλισμενες που παντρευονται λαθος τυπουςπου τις βαρανε και τις ξεφτιλιζοθν καθ μετα στεριται το παιδι πατερα και μετα βριζουν το πρωην πιο κατω απο μια βρωμα γλιτσα σιχαμενη χωρισμενη με παιδια δε εχει .
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Τυπε σε απασχολει το τι ειχε συμβει πριν με τον πρωην της ή το τι συμβαινει τωρα και με ποιους γαμιεται;

Να γαμας θες.

Γαμιεται καλα; Τη χυνεις και γουσταρεις;

Εχει μεινει η ολη φαση μονο στο "σε γαμαω και περναμε καλα";

Αυτα μετρανε.
 

rokos

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
939
Κριτικές
1
Like
159
Πόντοι
6
Φιλε τη πλακωνε στο ξυλο και ποια παντρευτηκε ενα που τη πλακωνε στο ξυλο?η μηπως μολις παντρευτηκαν ο αγγελος πρωην αντρας της τη πλακωνε το ξυλο.ελαρε  πουτανες ξεφριλισμενες που παντρευονται λαθος τυπουςπου τις βαρανε και τις ξεφτιλιζοθν καθ μετα στεριται το παιδι πατερα και μετα βριζουν το πρωην πιο κατω απο μια βρωμα γλιτσα σιχαμενη χωρισμενη με παιδια δε εχει .

Από τις λεπτομέρειες φαίνεται ο άνθρωπος και κάποιοι αξίζουν .........
Δεν θα προχωρούσα σε κάτι παραπάνω γιατί δεν θα έπαιρνα εγώ αυτό το πακέτο και δεν είμαι ο τύπος οικογενειάρχη με την παραδοσιακή έννοια ......θέλω βασικά να περνάω καλά .....και οι χωρισμένες με παιδιά μου το παρέχουν χωρίς αύριο.....  
Τι έκαναν πριν δεν με ενδιαφέρει καθόλου με ενδιαφέρει η άλλη τώρα τι κάνει μαζί μου...
γιατί να με ενδιαφέρει μήπως θα την παντρευτώ ?? χαχαχαχα
 

xrusos

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2020
Μηνύματα
560
Like
354
Πόντοι
26
ετσι φιλε ετσι ειμαι και γω !!!!μεινε ετσι μη παρουν τα μυαλα σου αερα και κανεις το λαθος να παντρευτεις .!!!!!
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Τυπε εαν αντρας εν ετη 2020 κανει τετοια μαλακια, δεν θα εχουν παρει τα μυαλα του αερα.

Αερα θα παρει το κωλαντερο του απο τα σκληρα γαμησια που θα φαει.

Ουτε μεγιστανες του πλουτου (απειρες περιπτωσεις που εχουν γινει ρεζιλι σε παγκοσμιο επιπεδο) δεν εχουν γλυτωσει το γαμησι, ισα ισα που αυτοι τρωνε χειροτερο λογω νομοθεσιας.

Απο οτι φαινεται ομως, γουσταρουν, τους εχει γινε εθισμος το γαμησι.

Πριν καλα καλα συνελθει ο κωλος τους απο τα πρωτα γαμησια στο πρωτο διαζυγιο, μπαινουν με φορα και συμπιεση στο δευτερο γαμο.

 :S :S :S

Αρκετα συχνα, μπαινουν σε δευτερο γαμο με τυπισσα που εχει παιδια απο αλλον αντρα.  :S :S :S

Ειτε ειναι μεγιστανες, ειτε φτωχοι, τις ιδιες μαλακιες κανουν.

Τιγκα στα ψυχοσωματικα προβληματα ολοι τους, παριστανουν τους νορμαλ μετα και ξεσπανε οπου βρουν.

Συνηθως ειναι αυτοι που ζητανε δαχτυλα στο κωλο και στραπον, περνανε στο επομενο σταδιο πλεον οι πιο πολλοι.

 :S :S :S
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.112
Κριτικές
23
Like
7.721
Πόντοι
3.346
Πως ετυχε σημερα..καθομουν για καφε και απεναντι στο μαναβικο ειχε ενα τρελο μουνακι..με παταρα και πολυ ωραιο προσωπο και σωμα..ρωταω εναν φιλο που δουλευει διπλα σε αλλο μαγαζι..τι παιζει με αυτην..μου λεει γυρω στα 30 χωρισμενη με ενα κοριτσι μικρο.ηρθε αργοτερα κι αυτο να την δει. Λεω το φιλο κορη του μαναβη η τυπισα..οχι υπαλληλος ειναι και αν και τραβιεται τωρα με εναν λεφτα..εχει γνωστο μαγαζι με οπτικα..δουλευει για το μεροκαματο και αρκετο καιρο ειναι εδω περα.
Ε του λεω για πλακα, μεχρι να τον τυλιξει και παντρευτουνε μετα δεν θα ξαναδουλεψει..μπαα μου λεει θελει να δουλευει καμια σχεση με αυτες που ψαχνουν μονο χορηγους.
 

livermak

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
277
Κριτικές
8
Like
423
Πόντοι
281
Πως ετυχε σημερα..καθομουν για καφε και απεναντι στο μαναβικο ειχε ενα τρελο μουνακι..με παταρα και πολυ ωραιο προσωπο και σωμα..ρωταω εναν φιλο που δουλευει διπλα σε αλλο μαγαζι..τι παιζει με αυτην..μου λεει γυρω στα 30 χωρισμενη με ενα κοριτσι μικρο.ηρθε αργοτερα κι αυτο να την δει. Λεω το φιλο κορη του μαναβη η τυπισα..οχι υπαλληλος ειναι και αν και τραβιεται τωρα με εναν λεφτα..εχει γνωστο μαγαζι με οπτικα..δουλευει για το μεροκαματο και αρκετο καιρο ειναι εδω περα.
Ε του λεω για πλακα, μεχρι να τον τυλιξει και παντρευτουνε μετα δεν θα ξαναδουλεψει..μπαα μου λεει θελει να δουλευει καμια σχεση με αυτες που ψαχνουν μονο χορηγους.
Γιατι να την παρατησε αραγε ο δικος της; Μερικες χωρισμενες ειναι τρελα μουνια. Ειναι να απορεις πως τις αφηνουν.
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.603
Like
21.953
Πόντοι
5.006
Γιατι να την παρατησε αραγε ο δικος της; Μερικες χωρισμενες ειναι τρελα μουνια. Ειναι να απορεις πως τις αφηνουν.

μηπως γιατι θα τον εκανε ταρανδο τον τυπο? :S
οποιες παντρεύονται μικρες, ξενοπηδιουνται για πλακα... :rockon:
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
Γιατι να την παρατησε αραγε ο δικος της; Μερικες χωρισμενες ειναι τρελα μουνια. Ειναι να απορεις πως τις αφηνουν.

Ήθελε να φέρει καμμιά φίλη της να παρτουζωθούνε όλοι να περάσουν καλά.

Σαββίδη δε διαβάζεις;
 

livermak

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
277
Κριτικές
8
Like
423
Πόντοι
281
μηπως γιατι θα τον εκανε ταρανδο τον τυπο? :S
οποιες παντρεύονται μικρες, ξενοπηδιουνται για πλακα... :rockon:
Οταν παιρνεις μουναρα παιρνεις και το ρισκο. Ασχημη την θελω εγω την αγαπητικια μου να μην τη θελει αλλος κανεις να ναι μονο δικια μου.
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Γιατι να την παρατησε αραγε ο δικος της; Μερικες χωρισμενες ειναι τρελα μουνια. Ειναι να απορεις πως τις αφηνουν.

Γιατί άμα τη γαμούσε απ'τα 13,μπορεί να τη βαρέθηκε
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.112
Κριτικές
23
Like
7.721
Πόντοι
3.346
Γιατι να την παρατησε αραγε ο δικος της; Μερικες χωρισμενες ειναι τρελα μουνια. Ειναι να απορεις πως τις αφηνουν.
Δεν ηξερε ο αλλος πολλες λεπτομεριες..παντως αν κατσει θα ξαναπαω απο κει..επαθα πλακα με την γκομενα!
θα παω να ψωνισω κανα ζαρζαβατικο  :grin:
 

livermak

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
277
Κριτικές
8
Like
423
Πόντοι
281
Δεν ηξερε ο αλλος πολλες λεπτομεριες..παντως αν κατσει θα ξαναπαω απο κει..επαθα πλακα με την γκομενα!
θα παω να ψωνισω κανα ζαρζαβατικο  :grin:
Μη μας ξεχασεις. Αναμενω τη συνεχεια.
 

xrusos

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2020
Μηνύματα
560
Like
354
Πόντοι
26
Ρε μαγκες γιατι να παρεις μουνι να παντρευτεις οταν μπορεις να νοικιασεις?επειτα ρε σεις αν οπως πολλοι απο μας δε μπορεις να νοικιασεις λογω του οτι θελουν οι πουτανες τον ουρανο με τα αστρα να σαι ντι τζει η μπορει να φταιμε και μεις .νομιζετε οτι αυτες δε κανουν ιαχωρισμο γαμησιμος και μη γαμησιμος αλλα καλος προμηθευτης ας του πουλησουμε ερωτα να παρασιτουμε εις βαρος του μια ζωη .η και να το χωρισουμε να μαστε μονες να γαμιομαστε με τ λεφτα του με διασημους οι τοουμπανους λουζ λουζ ειναι για μας
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom