Νέα

Χωρισμένες με παιδί

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 748
  • Εμφανίσεις 97K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Δεν ηξερε ο αλλος πολλες λεπτομεριες..παντως αν κατσει θα ξαναπαω απο κει..επαθα πλακα με την γκομενα!
θα παω να ψωνισω κανα ζαρζαβατικο  :grin:

Τυπε σκεφτεσαι να μπεις σε σχεση-γαμο με τη τυπισσα εαν σου κατσει;
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.112
Κριτικές
23
Like
7.721
Πόντοι
3.346
Ε αυτές όλες τότε ξεκινάνε να γαμιούνται.Άμα είχε από τότε τον ίδιο,λογικό να τη βαρέθηκε
Δεν ξερουμε γιατι χωρισε ρε..και δεν μας ενδιαφερει αυτο.
Εκτος και αν ξενοπιδιοταν συνεχεια αυτη..και την εστειλε...τοτε αποκταει ενδιαφερον το θεμα. :cheesy:
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.112
Κριτικές
23
Like
7.721
Πόντοι
3.346

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Το πρωτο που θα κανω αν μου κατσει μια τετοια ειναι να στειλω αυτην που εχω..μετα βλεπουμε.

Γιατι να τη στειλεις τυπε;

Δεν κανεις καλο σεξ μαζι της;

Εαν εισαι οκ στο σεξ μαζι της, κρατα την οσο θα παιζεις και με την αλλη και αν θελει ας φυγει απο μονη της.

Εσυ απλα κανε αυτο που θες, μην κρυβεσαι στο τι κανεις και αστες απο μονες τους να κανουν οτι θελουν.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.112
Κριτικές
23
Like
7.721
Πόντοι
3.346
Γιατι να τη στειλεις τυπε;

Δεν κανεις καλο σεξ μαζι της;

Εαν εισαι οκ στο σεξ μαζι της, κρατα την οσο θα παιζεις και με την αλλη και αν θελει ας φυγει απο μονη της.

Εσυ απλα κανε αυτο που θες, μην κρυβεσαι στο τι κανεις και αστες απο μονες τους να κανουν οτι θελουν.
Σαββιδη εισαι ασχετος με αυτα..αστο καλυτερα.
Ετσι οπως τα λες..στο τελος θα μεινεις με το πουλι στο χερι. :S αμα ηταν τοσο απλα τα πραγματα, θα ειχαμε ολοι απο 2-3 γκομενες  :S
Ελατε λιγο στην πραγματικοτητα..αυτα που γραφεις γινονται μονο σε τσοντες.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Τυπε γραφεις οτι εχεις τη μουναρα τη πιτσιρικα και σε ενοχλησε που εψαχνε η κοπελα να αγορασει πιο φτηνα νερα και τσιχλες ενω εσυ δεν της προσφερες τη λυση στο προβλημα της (απλα να της επαιρνες νερο και τσιχλες) και μετα ειναι περιεργα αυτα που γραφω εγω;


1) Μουναρα που να ειναι με τυπο που δεν της εχει παρει ενα νερο και τσιχλες και ακομα καθεται μαζι του εν ετη 2020;

2) Μουναρα που να μην εχει δικα της λεφτα για να παρει νερο και τσιχλες;

3) Μουναρα που ηταν μαζι σου ενω εχεις αυτες τις αντιληψεις και τη παρατησες κιολας επειδη σου εσπαγε τα νευρα οταν εψαχνε νερο και τσιχλες;

Τελικα στου Μπαμπη εχουν πιο νοστιμα σουβλακια απο οτι στου Ηλια.

 :S :S :S

Δικα σου ποστ:

"Οχι ολες φιλος.
Εβγαινα με μια πριν κανα 1.5 χρονο την εστειλα εγω, γιατι μετρουσε μεχρι και τα δεκαλεπτα! το κορυφαιο που μου εκανε ηταν οταν πηγαιναμε καπου με το αμαξι και μου λεει σταματα λιγο στο σουπερ μαρκετ να παρω κατι...τις λεω τι θα παρεις και μου λεει ενα νερο και τσιχλες..ενταξει την λεω θα παρουμε απο περιπτερο που ειναι στο δρομο μας..και μου λεει το θεικο, εκει τα εχουν ακριβα.. η διαφορα ηταν νερο 50 λεπτα στο περιπτερο 15 στο σουπερ. με χαζεψε μιλαμε. 2funny"

"Ναι ρε σιγα μην την παρω και πατατακια 
Αφου η γκομενα ηταν φραγκοκιλερ..κι εγω την εστειλα με συνοπτικες διαδικασιες.. Grin"

"Σαββιδη οσο ομορφη και να ειναι η αλλη..αν καθεται 24 χρονων κοπελα να κανει τετοια πραγματα..δεν υπαρχει κανενας μα κανενας λογος να την παρεις στα σοβαρα..αμα ειμασταν 13 οκ μπορει να την κρατουσα  "

Δεν χρειαζεται να πουμε κατι αλλο τυπε.

Πες τα με τον Αναξιμανδρο, εχει βρει ενα κουτουκι με καλο κρασι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom