Νέα

Χωρισμένες με παιδί

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 748
  • Εμφανίσεις 97K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.112
Κριτικές
23
Like
7.721
Πόντοι
3.346
Βεβαια αν εισαι μουνοδουλος ,αγαμητος και φλωρος..και κατα λαθος σου εκατσε μια γκομενα..κατι τετοιες τις κρατας και τρεχεις να παρεις με τα ψιλα τσιχλες απο το σουπερ. :S Εγω δεν το κανω αυτο με καμια παναγια..δρομο οσο ειναι νωρις και παμε στην επομενη.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.112
Κριτικές
23
Like
7.721
Πόντοι
3.346
Ρε φιλε προφανως εχεις σχεση και δεν εισαι παντρεμενος. Δεν αντιλαμβανομαι το διλημα σου. Εγω πχ θα κρυψω στην δευτερη οτι ειμαι παντρεμενος?? εσυ θα κρυψεις οτι εχεις σχεση??? προσωπικα δεν εχω ηθικους φραγμους αλλα σαν προσωπικοτητα δεν μπορω συναισθηματικα να ειμαι δεμενος με 2 γυναικες... δεν ξερω πως το καταφερνετε αυτο.... η δευτερη ειναι για το πηδημα ΚΑΙ ΜΟΝΟ. πρεπει να το ξερει οτι την εχεις μονο ΓΙΑ ΓΑΜΗΣΙ. αν θελει να παιξει καλως αλλιως το μπουλο... πιστεψε με υπαρχουν πολλες που ειναι ΟΚ με αυτο και οσο περνανε τα χρονια γινοντια περισσοτερες
Αλλος που δεν καταλαβαινει τι γραφουμε.
Λεω φιλε μου οτι αν το παιζεις σε διπλο νταμπλο και με την μια εισαι σε σχεση, ειναι δυσκολο να το κρατησεις κρυφο.
Μ ε αυτη που ειμαι τωρα..κανα τετραμηνο περιπου..το ξερουν καμια 200αρια ατομα και δεν βαζω μεσα τα σοσιαλ που φαινεται κι εκει η σχεση μας. Σχεδον ξερει τα παντα για μενα και εγω για αυτην..αν κανω κατι με αλλη ειναι θεμα χρονου να με παρει χαμπαρι.
 

torrente

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2010
Μηνύματα
158
Κριτικές
9
Like
345
Πόντοι
281
Φιλε η καθε περιπτωση ειναι διαφορετική. αλλα αν η δευτερη (μονο σεξ) εχει συμφωνησει οτι θα βρισκοσαστε μονο για πηδημα οποτε βολεβει Εσενα και αυτην.. τι σκατα σου χει βαλει GPS?? 24/7 μαζι με τη σχεση? καλυτερα να σουν παντρεμενος. και ο Παντρεμενος πρεπει να απαιτει να εχει 1 με 2 3ωρα free (εστω μια "υπερωρια" στο τοσο) να κανει οτι θελει... δηλαδη η δικια σου οταν σου λεει παω Ηondos, στο εμπορικο, για καφε με τις φιλες της ξερεις τι κανει??
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.112
Κριτικές
23
Like
7.721
Πόντοι
3.346
Φιλε η καθε περιπτωση ειναι διαφορετική. αλλα αν η δευτερη (μονο σεξ) εχει συμφωνησει οτι θα βρισκοσαστε μονο για πηδημα οποτε βολεβει Εσενα και αυτην.. τι σκατα σου χει βαλει GPS?? 24/7 μαζι με τη σχεση? καλυτερα να σουν παντρεμενος. και ο Παντρεμενος πρεπει να απαιτει να εχει 1 με 2 3ωρα free (εστω μια "υπερωρια" στο τοσο) να κανει οτι θελει... δηλαδη η δικια σου οταν σου λεει παω Ηondos, στο εμπορικο, για καφε με τις φιλες της ξερεις τι κανει??
Ναι βρε ενταξει..εγραψα πιο πανω οτι αν το ξερει η μια απο τις δυο ειναι διαφορετικα..και την εχεις μονο για πηδημα αυτην. Αλλα να σου πω κατι εδω δεν προλαβαινουμε με την μια..δουλειες, μλκ και να βγεις..θα φορτοθουμε κι αλλη? στο τελος δεκα κιλα θα μεινω. :grin:
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.112
Κριτικές
23
Like
7.721
Πόντοι
3.346
Φιλε η καθε περιπτωση ειναι διαφορετική. αλλα αν η δευτερη (μονο σεξ) εχει συμφωνησει οτι θα βρισκοσαστε μονο για πηδημα οποτε βολεβει Εσενα και αυτην.. τι σκατα σου χει βαλει GPS?? 24/7 μαζι με τη σχεση? καλυτερα να σουν παντρεμενος. και ο Παντρεμενος πρεπει να απαιτει να εχει 1 με 2 3ωρα free (εστω μια "υπερωρια" στο τοσο) να κανει οτι θελει... δηλαδη η δικια σου οταν σου λεει παω Ηondos, στο εμπορικο, για καφε με τις φιλες της ξερεις τι κανει??
Οπου και να παει με ενημερωνει..ετσι κανουν ολες,ασε που ανεβαζουν και τιποτα στο φεις η ινστα.
Δεν θυμαμαι γκομενα που να μην τα λεγαμε ολα..και φυσικα ολες απο εμενα οταν π.χ δουλευο η ειμαι με φιλους εξω..εχουν το ελευθερο να πανε οπου θελουν.
Να ξερετε οτι οσο τις περιοριζεις ειναι χειροτερα..και φυσικα θα ψαξουν τροπο να βγουν και εσενα να σε πουν ψεματα.
 

torrente

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2010
Μηνύματα
158
Κριτικές
9
Like
345
Πόντοι
281
Φιλε Υakuza αν εισαι χορτατος απο τη μια που εχεις δεν βρισκω το λογο να μπεις στο τριπακι. Συμφωνω. Αλλα δυστυχως (η ευτυχως αναλογα απο ποια μερια το βλεπεις) δεν ειναι ολοι ετσι...
 

torrente

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2010
Μηνύματα
158
Κριτικές
9
Like
345
Πόντοι
281
Οπου και να παει με ενημερωνει..ετσι κανουν ολες,ασε που ανεβαζουν και τιποτα στο φεις η ινστα.
Δεν θυμαμαι γκομενα που να μην τα λεγαμε ολα..και φυσικα ολες απο εμενα οταν π.χ δουλευο η ειμαι με φιλους εξω..εχουν το ελευθερο να πανε οπου θελουν.
Να ξερετε οτι οσο τις περιοριζεις ειναι χειροτερα..και φυσικα θα ψαξουν τροπο να βγουν και εσενα να σε πουν ψεματα.

Αυτη τη μαλακια με τα insta κλπ δεν την καταλαβαινω (ισως ειμαι λιγο μεγαλος πια)... το να προσπαθει μια γυναικα να σε ελεγξει , να σε περιορισει ειναι στη φυση της. το ποσο θα θεσεις τα ορια στο γαμο/σχεση ειναι δικο σου θεμα. Αν δε τα θεσεις μαζευε λεφτα, θα τα χρειαστεις για ψυχαναλυση σε λιγα χρονια... Η γυνακα πρεπει να καταλαβει οτι αν προσπαθει να σε ελεγξει/περιορισει θα πετυχει το αντιθετο. Θα πρεπει να σε κανει να θες να εισαι μαζι της.. (το ιδιο προφανως ισχυει και για μας)
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.112
Κριτικές
23
Like
7.721
Πόντοι
3.346
Φιλε Υakuza αν εισαι χορτατος απο τη μια που εχεις δεν βρισκω το λογο να μπεις στο τριπακι. Συμφωνω. Αλλα δυστυχως (η ευτυχως αναλογα απο ποια μερια το βλεπεις) δεν ειναι ολοι ετσι...
Ναι εγω μιλαω για μενα και μονο..εσυ η καποιος αλλος το βλεπει διαφορετικα..δεν πειραζει,ο καθενας οπως νομιζει.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.112
Κριτικές
23
Like
7.721
Πόντοι
3.346
Αυτη τη μαλακια με τα insta κλπ δεν την καταλαβαινω (ισως ειμαι λιγο μεγαλος πια)... το να προσπαθει μια γυναικα να σε ελεγξει , να σε περιορισει ειναι στη φυση της. το ποσο θα θεσεις τα ορια στο γαμο/σχεση ειναι δικο σου θεμα. Αν δε τα θεσεις μαζευε λεφτα, θα τα χρειαστεις για ψυχαναλυση σε λιγα χρονια... Η γυνακα πρεπει να καταλαβει οτι αν προσπαθει να σε ελεγξει/περιορισει θα πετυχει το αντιθετο. Θα πρεπει να σε κανει να θες να εισαι μαζι της.. (το ιδιο προφανως ισχυει και για μας)
Αυτες ανεβαζουν συνεχεια..ξερεις μεγαλες ψωναρες οι γκομενες.
Εγω ουτε που ασχολουμαι με αυτα..αντε καμια φωτο στο τοσο οταν βγαινουμε μαζι. Ουτε κοινοποιησεις και μλκ. αλλα εκει δεν γλυτωνω γιατι με βαζουν αυτες. :grin:
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Μεσιε σε εχω σε μεγαλη εκτιμηση και ας σε κραζουν... ισως καποιες αποψεις σου να ειναι υπερβολικες αλλα εχεις πει μεγαλες αληθειες...

Αυτο που με τρελαινει ειναι οταν μου λενε οτι δεν βρισκουν καλους γαμιαδες... Η οτι ειναι σπανιο ενας με καλη εμφανιση να τις γαμαει διχως αυριο (aka πουτσο και ξυλο και σουβλα), η οτι ο τροπος που τις προσεγγιζουν ειναι φλωρικος και ξενερωτος....

Πλεον το εχω μαθει το μαθημα και οποτε μπορω παιζω μπαλα for the fun of it... Της καυλιαρας γυναικας το ματι γυαλιζει.. Μια τετοια γυναικα αν μας αρεσει δεν κανουμε πεσιμο για σχεση, ουτε για να της τονωσουμε το εγω. δεν την παιζουμε σαν γυναικουλα, σαν ντιβα. ανταποδιδουμε το βλεμμα εχοντας την στο μυαλο ηδη πανω στο καυλι μας. το βλεμα που θα δει θα το πιασει στον αερα και θα καταλαβει οτι και μεις ειμαστε το αντιστοιχο της σε αρσενικη version.. παμε και λεμε με ομορφο τροπο οτι μπορουμε να τις δωσουμε αυτο που θελει... της αφηνουμε το υπονοουμενο οτι δεν χρειαζεται να ψαχνει αλλο και οτι βρηκε το γαμια που θα την κανει να νοιωσει γυναικα (πουτανα)... τα υπολοιπα ερχονται μονα τους...

Πραγματικα μου το εχουν πει οτι στα 5 πρώτα λεπτα εχουν αποφασισει αν θα γαμηθουν μαζι σου.... αν δεν τις γαμησεις το μυαλο στα 5 πρωτα λεπτα δεν υπαρχει λογος να το παιδευεις

  :hi: :hi: :hi:
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Της καυλιαρας γυναικας το ματι γυαλιζει.. Μια τετοια γυναικα αν μας αρεσει δεν κανουμε πεσιμο για σχεση, ουτε για να της τονωσουμε το εγω. δεν την παιζουμε σαν γυναικουλα, σαν ντιβα. ανταποδιδουμε το βλεμμα εχοντας την στο μυαλο ηδη πανω στο καυλι μας. το βλεμα που θα δει θα το πιασει στον αερα και θα καταλαβει οτι και μεις ειμαστε το αντιστοιχο της σε αρσενικη version..

Εσύ στην Ελλάδα βλέπεις πολλές γυναίκες μ'αυτό το μάτι που γυαλίζει;Εγώ δεν τις βλέπω πουθενά.

Μόνο αν έχεις βγει με καμιά μουνάρα σε κοιτάνε όλες έτσι ή είσαι κανας μπαρμαν
 

imp9

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2020
Μηνύματα
68
Like
5
Πόντοι
0
Μεσιε σε εχω σε μεγαλη εκτιμηση και ας σε κραζουν... ισως καποιες αποψεις σου να ειναι υπερβολικες αλλα εχεις πει μεγαλες αληθειες...

Αυτο που με τρελαινει ειναι οταν μου λενε οτι δεν βρισκουν καλους γαμιαδες... Η οτι ειναι σπανιο ενας με καλη εμφανιση να τις γαμαει διχως αυριο (aka πουτσο και ξυλο και σουβλα), η οτι ο τροπος που τις προσεγγιζουν ειναι φλωρικος και ξενερωτος....

Πλεον το εχω μαθει το μαθημα και οποτε μπορω παιζω μπαλα for the fun of it... Της καυλιαρας γυναικας το ματι γυαλιζει.. Μια τετοια γυναικα αν μας αρεσει δεν κανουμε πεσιμο για σχεση, ουτε για να της τονωσουμε το εγω. δεν την παιζουμε σαν γυναικουλα, σαν ντιβα. ανταποδιδουμε το βλεμμα εχοντας την στο μυαλο ηδη πανω στο καυλι μας. το βλεμα που θα δει θα το πιασει στον αερα και θα καταλαβει οτι και μεις ειμαστε το αντιστοιχο της σε αρσενικη version.. παμε και λεμε με ομορφο τροπο οτι μπορουμε να τις δωσουμε αυτο που θελει... της αφηνουμε το υπονοουμενο οτι δεν χρειαζεται να ψαχνει αλλο και οτι βρηκε το γαμια που θα την κανει να νοιωσει γυναικα (πουτανα)... τα υπολοιπα ερχονται μονα τους...

Πραγματικα μου το εχουν πει οτι στα 5 πρώτα λεπτα εχουν αποφασισει αν θα γαμηθουν μαζι σου.... αν δεν τις γαμησεις το μυαλο στα 5 πρωτα λεπτα δεν υπαρχει λογος να το παιδευεις

Καμία σχέση με αυτά που αραδιάζει αυτός όμως. Αυτός λέει ασυναρτησίες και γενικόλογα.

Εσυ πλέον καταλαβαίνεις τις γυναίκες και το ότι πέρα από την ατελείωτη θεωρία, το ζουμί είναι ότι λειτουργούμε σαν όλα τα υπόλοιπα θηλαστικά, με ζωώδη ένστικτα. Η αυτοπεποίθηση, η ειλικρίνεια, το έτσι το γιουβέτσι, είναι ουσιαστικά ο τρόπος της γυναίκας να σου πει «ψάχνω αρσενικό». Απλά. Και ας είναι καραφλό, ας είναι κοντό, ας είναι με μικρό πουλί, αλλά εγκεφαλικά να «ξέρει».

Το πρόβλημα με τον Σαβιδη και τον κάθε αερολόγο είναι ότι βρίσκονται μονίμως σε μια έπαρση και μια ανάγκη για επιβράβευση (εξού και ο τροπος γραφής του). Ετσι προκύπτει το γεγονός ότι δεν αγάπησαν ποτέ τον ίδιο τους τον εαυτό, αυτό μπορεί να πηγάζει από ένα σωρό πράγματα και κατά συνέπεια όλο το καθημερινό ασταμάτητο παραλήρημα - ή πχ πάρε παράδειγμα άλλους που καταριούνται τις πρώην τους, τις γυναίκες, το σύστημα κλπ - είναι γιατι προσπαθούν να μείνουν στάσιμοι και να πείσουν τον εαυτό τους ότι έχουν δίκιο. Τα ίδια άτομα επιρρίπτουν ευθύνες σε όλο το σύμπαν (κυβέρνηση, γυναικες, λάθρο, ξενους, εποχή) εκτός από τον εαυτό τους γι’ αυτό δεν θα αλλάξουν ποτέ και είναι κρίμα.


 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Φιλε η καθε περιπτωση ειναι διαφορετική. αλλα αν η δευτερη (μονο σεξ) εχει συμφωνησει οτι θα βρισκοσαστε μονο για πηδημα οποτε βολεβει Εσενα και αυτην.. τι σκατα σου χει βαλει GPS?? 24/7 μαζι με τη σχεση? καλυτερα να σουν παντρεμενος. και ο Παντρεμενος πρεπει να απαιτει να εχει 1 με 2 3ωρα free (εστω μια "υπερωρια" στο τοσο) να κανει οτι θελει... δηλαδη η δικια σου οταν σου λεει παω Ηondos, στο εμπορικο, για καφε με τις φιλες της ξερεις τι κανει??

Γιατι ασχολεισαι με τοξικες καταστασεις τυπε;

Για ποιο λογο ενας αντρας στην εποχη μας να ειναι σε σχεση ή σε γαμο;

Τι εχει να του προσφερει κατι τετοιο; Σε τι θα τον ωφελησει;

Η ελευθερια μαζι με την υγεια ειναι τα πιο σημαντικα στη ζωη ενος ανθρωπου.

Γιατι καποιος ηθελημενα να βαλει τροχονομο στα αρχιδια του και μοιραια καποια στιγμη απο τη πολλη τοξικοτητα που θα φαει στη μαπα να χασει και την υγεια του;

Το στρες, τα νευρα, ανεβαζουν τα επιπεδα ορμονων που κανουν κακο στην υγεια ενος αντρα.

Καρδιακα επεισοδια, καρκινοι, δερματοπαθειες, αυτοανοσα νοσηματα και ποσα αλλα ειναι αποτελεσμα τοξικης ζωης μεσα σε αρρωστημενες καταστασεις.

Για ποιο λογο; Για να εχει να γαμαει; Δεν μπορει να παιξει μπαλα με τις απανταχου σπερματοζητιανες; Δεν μπορει να παιξει μπαλα με τις απανταχου επαγγελματιες που ειναι μια χαρα κοριτσια; Τι σκατα θελει; Συντροφικοτητα και να γινει πατερας;

Χιλιαδες τα παραδειγματα καθημερινα γυρω μας, τι ακριβως δεν εχει καταλαβει ο τυπος που θελει να μπει σε σχεση-γαμο;

 :S :S :S
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Καμία σχέση με αυτά που αραδιάζει αυτός όμως. Αυτός λέει ασυναρτησίες και γενικόλογα.

Το πρόβλημα με τον Σαβιδη και τον κάθε αερολόγο είναι ότι βρίσκονται μονίμως σε μια έπαρση και μια ανάγκη για επιβράβευση (εξού και ο τροπος γραφής του).

Attention whore με 2 λέξεις!
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Το στρες, τα νευρα, ανεβαζουν τα επιπεδα ορμονων που κανουν κακο στην υγεια ενος αντρα.

Καρδιακα επεισοδια, καρκινοι, δερματοπαθειες, αυτοανοσα νοσηματα και ποσα αλλα ειναι αποτελεσμα τοξικης ζωης μεσα σε αρρωστημενες καταστασεις.

Αυτά και απ'τη μοναξιά μπορεί να τα πάθεις
 

Wrath_

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2020
Μηνύματα
745
Like
588
Πόντοι
86
Τύποι το Σαββίδη θα τον ακούτε πάντα  :2funny:

Δε θα κάνετε του κεφαλιού σας.

Αν υπάρχει καμία απορία, θα ανοίγετε ένα θέμα εδώ και θα ρωτάτε.

Αυτά που λέει ο Σαββίδης δεν τα λέει στον αέρα, είναι βγαλμένα από τη ζωή (άλλων). Αυτός τα έχει δει στο Youtube :2funny:
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Τύποι το Σαββίδη θα τον ακούτε πάντα  :2funny:

Δε θα κάνετε του κεφαλιού σας.

Αν υπάρχει καμία απορία, θα ανοίγετε ένα θέμα εδώ και θα ρωτάτε.

Αυτά που λέει ο Σαββίδης δεν τα λέει στον αέρα, είναι βγαλμένα από τη ζωή (άλλων). Αυτός τα έχει δει στο Youtube :2funny:

Θες και εσύ να πας Χίλτον ρε άτιμε,δεν κρατιέσαι!
 

imp9

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2020
Μηνύματα
68
Like
5
Πόντοι
0
Attention whore με 2 λέξεις!

Ακριβώς. Ο sad_man αντιθέτως δεν επιζητά ούτε την προσοχή και  δε προκαλεί κανέναν. Αν έμενα κοντά και ήξερα τον sad_man θα του πάσαρα ευχαρίστως ελεύθερη γκομενα από τον κύκλο μου ή θα βγαίναμε για ένα καφέ έστω. Ο άλλος σου προκαλεί αηδία... λες λες λες τι λες... αφού ΔΕ γαμάς γαμω την Παναχαϊκή μου γαμω...

@sad_man ψηλά το κεφάλι αλάνι, όλα στο μυαλό είναι. Βγες έξω και χτίσε, μπορείς. Η κορτιζόλη για την οποία μιλάς και τα αυτοάνοσα είναι πολύ σωστό αλλά τα βγάζεις και με κοινωνική ζωή, με γυναίκα ειδικά
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom