Νέα

Χωρισμένες με παιδί

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 748
  • Εμφανίσεις 97K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

torrente

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2010
Μηνύματα
158
Κριτικές
9
Like
345
Πόντοι
281
μήπως ρε φίλε τότε είσαι καλυμμένος με την καθημερινότητά σου και δεν σε ενδιαφέρει τίποτα έξω από αυτή; Δεν σε κρίνω για αυτό, όλες οι απόψεις δεκτές. Δηλαδή όταν το θέμα είναι "χωρισμένες με παιδί" - τι περιμένεις; Μία γυναίκα που έχει κάνει αποτυχημένο γάμο είναι λογικό να διστάζει να κάνει τουλάχιστον στα καπάκια σοβαρή σχέση, εκτός αν χώρισε για να παντρευτεί το γκόμενο. Επίσης μία χωρισμένη με παιδί θα σκεφτεί το παιδί της πριν φέρει γκόμενο στο σπίτι για αυτο και είναι σημαντικός παράγοντας η ηλικία του παιδιού. Αν φοβάται ότι το παιδί θα τη μισήσει (συμβαίνει συχνά) θα ξεκλέβει 2-3 ώρες για γαμήσι και μετά πάλι σπίτι. Για αυτό τέτοιες σχέσεις δεν πολυφτουράνε. Τώρα αν εσύ νιώθεις άγχος ότι θα χάσεις την κοπέλα σου καλύτερα να απέχεις από τέτοιες καταστάσεις. Επίσης μην ξεχνάς ότι μία χωρισμένη δεν έχει σε μεγάλη υπόληψη το θέμα γάμος /μόνιμη σχέση και μία ανύπαντρη μητέρα ακόμη περισσότερο.

Ειλικρινα νομιζω οτι αυτοαναιρείσαι... ολα τα στοιχεια που αναφερεις την κανουν ελκυστική για εναν παντρεμενο (η σε σχεση) που θελει να ξεδωσει με μια νορμαλ γυναικα και οχι επαγγελματια του σεξ. Ακόμα και το γεγονός οτι δεν εχει σε υποληψη το γαμο/σχεση αυξανουν την πιθανοτητα να μην εχει θεμα να γαμηθει με εναν που ειναι σε σχεση σε αντιθετα με τις ανυπαντρες κλπ που ακομα πιστευουν στο θεσμο του γαμου (γιατι προφανως ακομα ονειρευονται τον πριγκηπα με το ασπρο αλογο κλπ κλπ)
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Υπαρχουν. οχι τοσες πολλες. αλλα υπαρχουν. Οταν κυκλοφορείς κοιτας τις γυναικες μεσα στα ματια? Η εχεις συμπεριφορά βητα η ωμεγα male?? Πιστεψε με τα ματια λενε πολλα για την ψυχη των ανθρωπων, ακόμα και των ζωων.

Όχι τόσες πολλές...Χαίρω πολύ.Οπότε είναι σαν να μην υπάρχουν
 

torrente

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2010
Μηνύματα
158
Κριτικές
9
Like
345
Πόντοι
281
Όχι τόσες πολλές...Χαίρω πολύ.Οπότε είναι σαν να μην υπάρχουν

Σε κραζουν οι αλλοι αλλα θα σε κραξω και γω... η λογικη σου ειναι λογικη καμενου Νεο Δημοκρατη... (εχεις και τον Χαρδαλια επρεπε να το φανταστώ). οτι δεν ειναι mainstream και αν δεν το κανουν ολοι το αγνοουμε... προσεξε το. εισαι το ιδανικο θυμα για προπαγανδα
 

imp9

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2020
Μηνύματα
68
Like
5
Πόντοι
0
Όχι τόσες πολλές...Χαίρω πολύ.Οπότε είναι σαν να μην υπάρχουν

Προτείνω ανοιχτά ραντεβού για καφέ εσυ εγώ άλλα 2-3 μέλη που να την παλεύουν, μετά πάμε όλοι για ποτά όπου θα κάνεις πέσιμο, άμα πάει στο βρόντο κανονίζω παρτουζα ή έστω μια άτυχη που χρεώνει 60-70 την ώρα κέρασμα για σένα. Αν θες, μου λες.
 

imp9

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2020
Μηνύματα
68
Like
5
Πόντοι
0
Σε κραζουν οι αλλοι αλλα θα σε κραξω και γω... η λογικη σου ειναι λογικη καμενου Νεο Δημοκρατη... (εχεις και τον Χαρδαλια επρεπε να το φανταστώ). οτι δεν ειναι mainstream και αν δεν το κανουν ολοι το αγνοουμε... προσεξε το. εισαι το ιδανικο θυμα για προπαγανδα

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ρε μαλάκα ο Χαρδαλιάς είναι.... και λέω πού την έχω δει αυτή τη σκατόφατσα... έλιωσα. Α ρε Sad_man...
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Σε κραζουν οι αλλοι αλλα θα σε κραξω και γω... η λογικη σου ειναι λογικη καμενου Νεο Δημοκρατη... (εχεις και τον Χαρδαλια επρεπε να το φανταστώ). οτι δεν ειναι mainstream και αν δεν το κανουν ολοι το αγνοουμε... προσεξε το. εισαι το ιδανικο θυμα για προπαγανδα

Xρυσαυγίτης πρέπει να ναι ο Sad Man.
 

xrusos

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2020
Μηνύματα
560
Like
354
Πόντοι
26
Καλησπερα μαγκες βγαινω λιγο εκτος θεματος αλλα ξερετε οτι ολα αυτα τα χωρισμενα σκουπιδια με παιδι απολαμβανουν διατροφαρες.φιλε αλεξ 71 και οποιος αλλος ξερει στη χωρα μας τι μπορουμε να κανουμε ωστε να εξασφαλισουμε οτι αν παντρευτουμε ακομα και με παιδια δε θα χασουμε καποιο περιουσιακο μας στοιχειο απο μια εμετικη χωρισμενη?ουτε να τις δινουμε διατροφες τεκνου ?ευχαριστω πολυ ειναι σημαντικη μια απαντηση ωστε ολοι μας να θψρακιστουμε αν κανουμε το εγκλημα
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
Καλησπερα μαγκες βγαινω λιγο εκτος θεματος αλλα ξερετε οτι ολα αυτα τα χωρισμενα σκουπιδια με παιδι απολαμβανουν διατροφαρες.φιλε αλεξ 71 και οποιος αλλος ξερει στη χωρα μας τι μπορουμε να κανουμε ωστε να εξασφαλισουμε οτι αν παντρευτουμε ακομα και με παιδια δε θα χασουμε καποιο περιουσιακο μας στοιχειο απο μια εμετικη χωρισμενη?ουτε να τις δινουμε διατροφες τεκνου ?ευχαριστω πολυ ειναι σημαντικη μια απαντηση ωστε ολοι μας να θψρακιστουμε αν κανουμε το εγκλημα

Ρε τι μαλακας είσαι εσύ... τη διατροφή τη δίνεις για το παιδί σου ρε μπαγλαμά, όχι για τη σάπια που πήγες και παντρεύτηκες.
 

imp9

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2020
Μηνύματα
68
Like
5
Πόντοι
0
Ρε τι μαλακας είσαι εσύ... τη διατροφή τη δίνεις για το παιδί σου ρε μπαγλαμά, όχι για τη σάπια που πήγες και παντρεύτηκες.

Περίμενες να καταλάβει; Δόξα τω θεω δε θα κάνει ποτέ του παιδιά ο μπούφος.
 

xrusos

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2020
Μηνύματα
560
Like
354
Πόντοι
26
Οπα μαγκες μιληστε πιο ομορφα γιατι λετε ανοησιες αφου ειστε αμυαλοιτι διατροφη στη σαπια τη δινεις .ο κομπι μπραιαν που δωσε εκατομυρια οι πλουσιοι που δινουν εκατομυρια τ παιδια τοσα θελουν να μεγαλωσοτν?αν κανω με καποια βρωμα παιδια με τη θεληση μου τοτε ναι χρωσταω μια αξιοπρεπη ιδιωτικη εκπαιδευση στα παιδια μου καλη τροφη και τεγη.αλλα μεχρι εκει και τους χρωσταω ωρες απο το χρονο μου .τι πουτανα γιατι να την επιδοτω?
 

xrusos

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2020
Μηνύματα
560
Like
354
Πόντοι
26
Αν εχω 50000000 γιατι η πουτανα να παρει μεγαλο ισοφημα απομενα?τ παιδια δε το χρειαζονται αυτη το θελει γι  να κανει ντολτσε βιτα
 

xrusos

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2020
Μηνύματα
560
Like
354
Πόντοι
26
Επισης μιληστε ωραια .δηλαδη ελεος τοσο αδεια ζωη που θελετε να τη γεμισετε με ιντερνετικους καυγαδες?αντε ζηστε αρρωστοι... αλλα στο θεμα μας οποιος ξερει ας μου δωσει τη συμβουλη του ιενκς
 

imp9

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2020
Μηνύματα
68
Like
5
Πόντοι
0
Οπα μαγκες μιληστε πιο ομορφα γιατι λετε ανοησιες αφου ειστε αμυαλοιτι διατροφη στη σαπια τη δινεις .ο κομπι μπραιαν που δωσε εκατομυρια οι πλουσιοι που δινουν εκατομυρια τ παιδια τοσα θελουν να μεγαλωσοτν?αν κανω με καποια βρωμα παιδια με τη θεληση μου τοτε ναι χρωσταω μια αξιοπρεπη ιδιωτικη εκπαιδευση στα παιδια μου καλη τροφη και τεγη.αλλα μεχρι εκει και τους χρωσταω ωρες απο το χρονο μου .τι πουτανα γιατι να την επιδοτω?

Σκάσε μπουφο.
 

xrusos

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2020
Μηνύματα
560
Like
354
Πόντοι
26
Μαλωσε μονος σου ανθρωπινη καταντια που βριζεις ενα αγνωστο σου απο το ιντερνετ πρεπει να σαι μεγαλο παλικαρι.ρε η ζωη ειναι μικρη σκουπιδι ισαι βλακα με κομπλεξ και απωθημενα που παλευεις να τα βγαλεις .αντε ζησε εμετε και σε τους καυγαδες εδω σιχαμενε αρρωστε
 

imp9

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2020
Μηνύματα
68
Like
5
Πόντοι
0
Μαλωσε μονος σου ανθρωπινη καταντια που βριζεις ενα αγνωστο σου απο το ιντερνετ πρεπει να σαι μεγαλο παλικαρι.ρε η ζωη ειναι μικρη σκουπιδι ισαι βλακα με κομπλεξ και απωθημενα που παλευεις να τα βγαλεις .αντε ζησε εμετε και σε τους καυγαδες εδω σιχαμενε αρρωστε

Δεν σε έβρισα. Απεναντίας εσυ με στόλισες. Πάρε τα χάπια σου και τράβα για ύπνο.
 

xrusos

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2020
Μηνύματα
560
Like
354
Πόντοι
26
Με εβρισες μπουφο με ειπες σκασε ειπες .τελειωνει η ζωη αντε ζησε και ασε τις παλικαριες σε ενα τσοντοσαιτ βλακα αν εχεις κατι να απαντησεια το ερωτημα καλως πες και κατι εναντια στο ερωτημα αλλα σεβασου τους κανονες
 

imp9

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2020
Μηνύματα
68
Like
5
Πόντοι
0
Με εβρισες μπουφο με ειπες σκασε ειπες .τελειωνει η ζωη αντε ζησε και ασε τις παλικαριες σε ενα τσοντοσαιτ βλακα αν εχεις κατι να απαντησεια το ερωτημα καλως πες και κατι εναντια στο ερωτημα αλλα σεβασου τους κανονες

Είσαι το χειρότερο τρολ που έχω δει. Κάτω δεξιά σου έχει ένα κόκκινο κουμπί που λέει eject. Πάτα το.
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
Είσαι το χειρότερο τρολ που έχω δει. Κάτω δεξιά σου έχει ένα κόκκινο κουμπί που λέει eject. Πάτα το.

Πριν το ετζέκτ μήπως να μάθει κανένα σημείο στίξης διοτι και μια πουτανα φεραμε ετσι οπως γραφει μεγαλες προτασεις που προσθετει πολλά νοηματα χωρις να μπορει να τα χωρισει μας μπερδευει το παλικάρι.
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.638
Κριτικές
76
Like
8.402
Πόντοι
2.786
Καλησπερα μαγκες βγαινω λιγο εκτος θεματος αλλα ξερετε οτι ολα αυτα τα χωρισμενα σκουπιδια με παιδι απολαμβανουν διατροφαρες.φιλε αλεξ 71 και οποιος αλλος ξερει στη χωρα μας τι μπορουμε να κανουμε ωστε να εξασφαλισουμε οτι αν παντρευτουμε ακομα και με παιδια δε θα χασουμε καποιο περιουσιακο μας στοιχειο απο μια εμετικη χωρισμενη?ουτε να τις δινουμε διατροφες τεκνου ?ευχαριστω πολυ ειναι σημαντικη μια απαντηση ωστε ολοι μας να θψρακιστουμε αν κανουμε το εγκλημα

Φιλαράκι δεν ισχύει αυτό. Οι δικαστές που δικάζουν τέτοιες υποθέσεις είναι κι αυτοί άνθρωποι με οικογένειες και παιδιά και ξέρουν τα έξοδα. Αυτό που κάνει ο κάθε δικαστής είναι να μην αλλάξει η ζωή του από αυτή που είχε πριν. Πήγαινε σε ιδιωτικό σχολείο? Θα εξακολουθήσει να πάει. Είχε δραστηριότητες? Θα εξακολουθήσει να πηγαίνει. Γενικά φροντίζει να βάλει κάτω τα δεδομένα, υπολογίσει όσο γίνεται τα έξοδα του παιδιά και να μοιράσει το ποσό στους δυο γονείς, ανάλογα με το μισθό του καθενός.

Μπορεί όλες οι κάργιες να το βλέπουν έτσι και να ζητάνε τα κέρατά τους για να βγάλουν φράγκα, αλλά παίρνουν τα αρχίδια μου. Εγώ έχω περάσει από αυτό, η πρώην μου ζητούσε €650 και τελικά πήρε τα τρία μου... κυριολεκτικά... τρία κατοστάρικα!!! Η ζωή του παιδιού μου είναι η ίδια, μένει εκεί που έμενε, πάει στο σχολείο που πήγαινε, κάνει τις δραστηριότητες που έκανε κι έχει τα έξοδα που είχε. Υπάρχουν και χειρότερες. Η άλλη πάει και ζητάει €1.700 για ένα παιδί 5 ετών! Ο άντρας της ζάμπλουτος. Πήρε τα τρία μου κι αυτή... άντε λίγο παραπάνω, πήρε 550. Ίδια ημέρα που δικαζόταν κι η δική μου υπόθεση. Ο alex71 που είναι δικηγόρος θα σου επιβεβαιώσει πολλές τέτοιες περιπτώσεις.

Τέλος πάντων, υπάρχει πάντως λύση και για αυτό. Το προγαμιαίο συμφωνητικό. Θα σου εξηγήσει ο alex71 αν θες λεπτομέρειες! Το θέμα είναι ότι δεν ξέρω αν εκείνη θα θέλει να υπογράψει!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom