Νέα

Χωρισμένες με παιδί

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 748
  • Εμφανίσεις 97K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

xrusos

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2020
Μηνύματα
560
Like
354
Πόντοι
26
Αν δε θελει προγαμιαιο τοτε ξερω γιατι με θελει  και να φαει σκατα.ευχαριστω πολυ τα παραδειγματα σου ειναι σημαντικα.με αφανταστο κοπο ιδρωτα και επειδη ο τομεας μου χρειαζεται πολυ σκεψη και μελετη  με τρομσρη ψυχολογικη πιεση ειμαι 29 και εχω ασπρισει πετυχα 2 πραγματα στη ζωη οχι και τιποτα σπουδαιο αλλα τα πετυχα αυτα τα λιγα.ειναι εγκλημα οτι φοβαμαι για τη λεηλασια της περιουσιας μου απο αυτη που θα πρεπε να εμπιστευομαι τη ζωη μου δηλαδη τη γυναικα μου αυτο κατι λεει για τις διεμφυλικες σχεσεις...αλλα ναι πολυ πολυ ενθαρυντικα οσα λες θενκς μπαρμπαπηδουλα .
 

xrusos

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2020
Μηνύματα
560
Like
354
Πόντοι
26
Οπως και ολοι μας ο καθενας στο τομεα του αναλογα τις δυναμεις του με κουραση ιδρωτα αγχος και επιμονη χτιζουμε οσα μπορουμε σε υτη τη λαικη δημοκρατια και εννοειται οτι πρεπει να χαιρομαστε το αποτελεσμα της εργασιας μας
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.662
Πόντοι
3.495
Οπως και ολοι μας ο καθενας στο τομεα του αναλογα τις δυναμεις του με κουραση ιδρωτα αγχος και επιμονη χτιζουμε οσα μπορουμε σε υτη τη λαικη δημοκρατια και εννοειται οτι πρεπει να χαιρομαστε το αποτελεσμα της εργασιας μας
--
ΟΠΩΣ υπαρχουν αυτες που ψαχνουν ΤΟ ΚΕΛΕΠΟΥΡΙ....YPARXOYN KAI OI αλλες που βαρεθηκαν το ξυλο, το τζογο στο να μην παει ο μαλακας τα βασικα στο σπιτι,την ξεφτυλα απο φουλ κερατο ακομη κ απο φιλες γιατι ο μαλακας επρεπε να γαμησει και τις φιλες της ενω τα μουνια ειναι ΑΜΕΤΡΗΤΑ ΕΞΩ..
να τα λεμε ολα μεταξυ μας
αν φοβασαι τον γαμο μεινε εργενης τυπε...πολυ απλο
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.638
Κριτικές
76
Like
8.402
Πόντοι
2.786
Οπως και ολοι μας ο καθενας στο τομεα του αναλογα τις δυναμεις του με κουραση ιδρωτα αγχος και επιμονη χτιζουμε οσα μπορουμε σε υτη τη λαικη δημοκρατια και εννοειται οτι πρεπει να χαιρομαστε το αποτελεσμα της εργασιας μας

Καταρχήν ρε φίλε η περιουσία σου δεν κινδυνεύει ούτως ή άλλως! Αυτά που "κινδυνεύουν" είναι αυτά που θα αποκτήσετε μαζί, ΜΕΤΑ το γάμο. Νομίζες ότι επειδή εγώ έχω αφήσει την πρώην μου να μένει στο σπίτι μου με τον γιο μου σημαίνει ότι θα μου το πάρει? Αυτό που θα πάρει θα είναι τον πούλο όταν ο γιος μου γίνει 18 και θα πάει στο σπιτάκι της. Τα μόνα που αποκτήσαμε μετα το γάμο είναι τα έπιπλα. Αυτά ας τα πάρει όλα αν θέλει, στα παπάρια μου, θα πάρω άλλα!!! :grin:
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.662
Πόντοι
3.495
Καταρχήν ρε φίλε η περιουσία σου δεν κινδυνεύει ούτως ή άλλως! Αυτά που "κινδυνεύουν" είναι αυτά που θα αποκτήσετε μαζί, ΜΕΤΑ το γάμο. Νομίζες ότι επειδή εγώ έχω αφήσει την πρώην μου να μένει στο σπίτι μου με τον γιο μου σημαίνει ότι θα μου το πάρει? Αυτό που θα πάρει θα είναι τον πούλο όταν ο γιος μου γίνει 18 και θα πάει στο σπιτάκι της. Τα μόνα που αποκτήσαμε μετα το γάμο είναι τα έπιπλα. Αυτά ας τα πάρει όλα αν θέλει, στα παπάρια μου, θα πάρω άλλα!!! :grin:
--
αν εχεις 4,5 σπιτια οκ η εστω 2.....αν μενει στο μοναδικο σπιτι που εχεις και περιμενεις 16χρονια να το παρεις πισω σε οποια κατασταση αστα.
δηλαδη πεςχωριζεις στα 35 το παιδι ειναι 2...στα 51 θα γυρισεις σε ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΣΠΙΤΙ σε μια αλλη γειτονια αφου πλεον εκει θα ζει μια αλλη γενια-
και θα πεις τι να κανω? τιποτα ουτε εσυ ουτε εγω ουτε κανεις  ετσι ειναι ο νομος
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.638
Κριτικές
76
Like
8.402
Πόντοι
2.786
--
αν εχεις 4,5 σπιτια οκ η εστω 2.....αν μενει στο μοναδικο σπιτι που εχεις και περιμενεις 16χρονια να το παρεις πισω σε οποια κατασταση αστα.
δηλαδη πεςχωριζεις στα 35 το παιδι ειναι 2...στα 51 θα γυρισεις σε ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΣΠΙΤΙ σε μια αλλη γειτονια αφου πλεον εκει θα ζει μια αλλη γενια-
και θα πεις τι να κανω? τιποτα ουτε εσυ ουτε εγω ουτε κανεις  ετσι ειναι ο νομος

E, δεν είναι ακριβώς έτσι τα πράγματα. Μετά τα 11-12, ειδικά εάν είναι αγόρι, μπορεί να διακδικήσει επιμέλεια ο πατέρας. Ο νόμος πάντως έτσι είναι, έχεις δίκιο. Δεν είπα ότι είναι υπέρ του άντρα! Απλά δεν είναι τόσο χάλια τα πράγματα όπως παλαιά. Να 'ναι καλά η Μαργαριτούλα η Παπανδρέαινα που με τις φεμινιστικές της παπάρες άλλαξαν κάποιοι νόμοι από το '86!!! :grin:
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
--
αν εχεις 4,5 σπιτια οκ η εστω 2.....αν μενει στο μοναδικο σπιτι που εχεις και περιμενεις 16χρονια να το παρεις πισω σε οποια κατασταση αστα.
δηλαδη πεςχωριζεις στα 35 το παιδι ειναι 2...στα 51 θα γυρισεις σε ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΣΠΙΤΙ σε μια αλλη γειτονια αφου πλεον εκει θα ζει μια αλλη γενια-
και θα πεις τι να κανω? τιποτα ουτε εσυ ουτε εγω ουτε κανεις  ετσι ειναι ο νομος

Τύπε το σπίτι το παίρνει το παιδί, όχι η μάνα. Απλά μένει εκεί η μάνα επειδή αυτή έχει την κηδεμονία. Δες τη θετική πλευρά, η μάνα θα πρέπει να τρέχει για τα πάντα όσον αφορά το παιδί, ενώ εσύ με μια διατροφή καθαρισες.
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.638
Κριτικές
76
Like
8.402
Πόντοι
2.786
Τύπε το σπίτι το παίρνει το παιδί, όχι η μάνα. Απλά μένει εκεί η μάνα επειδή αυτή έχει την κηδεμονία. Δες τη θετική πλευρά, η μάνα θα πρέπει να τρέχει για τα πάντα όσον αφορά το παιδί, ενώ εσύ με μια διατροφή καθαρισες.

Κανένα παιδί δεν παίρνει το σπίτι. Το σπίτι, αν είναι του πατέρα, παραμένει του πατέρα και απλά η μάνα φιοξενείται εκεί για να έχει το παιδί εφόσον έχει την επιμέλεια.
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
Κανένα παιδί δεν παίρνει το σπίτι. Το σπίτι, αν είναι του πατέρα, παραμένει του πατέρα και απλά η μάνα φιοξενείται εκεί για να έχει το παιδί εφόσον έχει την επιμέλεια.

Δεν το διατύπωσα σωστά, αυτό εννοούσα. Το σπιτι παραχωρείται στο παιδί μέχρι να ενηλικιωθεί ως τοπος διαμονής με τη λογική να μην επηρεαστεί σημαντικά η ζωή του από το διαζύγιο. Η μάνα μένει εκεί επειδή δίπλα στο βασιλικό ποτίζεται και η γλάστρα.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Μπορεί όλες οι κάργιες να το βλέπουν έτσι και να ζητάνε τα κέρατά τους για να βγάλουν φράγκα, αλλά παίρνουν τα αρχίδια μου. Εγώ έχω περάσει από αυτό, η πρώην μου ζητούσε €650 και τελικά πήρε τα τρία μου... κυριολεκτικά... τρία κατοστάρικα!!! Η ζωή του παιδιού μου είναι η ίδια, μένει εκεί που έμενε, πάει στο σχολείο που πήγαινε, κάνει τις δραστηριότητες που έκανε κι έχει τα έξοδα που είχε.

Βέβαια υπάρχουν και αυτές, που ενώ έχουν επιμέλεια, το παιδί το έχουν με τη μάνα τους, το παιδί πεινάει, η καριόλα τρώει όλητη διατροφή ή την βάζει στην τράπεζα ...

Πιο ακραίο, νοικιάζει και το σπίτι που έχει παραχωρήσει ο μαλάκας και τα βάζει κι αυτά στην τράπεζα
και μένει στης καριόλας της μάνας της και γαμιέται από δω κι από κει , χωρίς να δουλεύει καθόλου
και ταυτόχρονα κάνει και καταθέσεις !!!!!!

ΞΕΡΩ 4-5 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΕΤΟΙΕΣ.

Σπάνια βρωμόμουνα, αλλά υπάρχουν.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
5) Να εχεις τα χρηματα για να μπορεις να βγαινεις εξω στα μαγαζια και να εχεις τη δυνατοτητα να κερνας τη χ κοπελα που εισαι μαζι. Δεν λεμε υπερβολες αλλα δεν θες 50 ευρω για μια νορμαλ εξοδο σε πρωτο ραντεβου με μια κοπελα; Το ελαχιστο σου λεω σε νορμαλ μαγαζι να παρετε απο δυο ποτα ο καθενας και κατι να φατε, οικονομικα οικονομικα θες ενα 50αρικο. Πολυ οικονομικα. Δηλαδη εαν κανεις 10 ραντεβου το μηνα θες 500 ευρω για πλακα. Τι να πολεμησει ο χ τυπος που ειτε ειναι ανεργος ειτε εργαζεται για 600 ευρω; Ακομα και να του κατσουν και οι 10 γκομενες στο πρωτο ραντεβου, δεν θα εχει να πληρωσει το ξενοδοχειο... :S :S :S

Τι είπες τύπε ;;;;;;

ΝΑ ΤΑΪΣΕΙΣ ΓΚΟΜΕΝΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΓΑΜΗΣΕΙ ;;;;;;;

Αυτό είναι έγκλημα κατά της ανθρωπότητας.

Κανονικά όσοι τα κάνουν αυτά, έπρεπε να τρώνε διπλάσια φυλακή από το Ρούντολφ Ες !!
 

Fillipos

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
214
Like
130
Πόντοι
1
Τι είπες τύπε ;;;;;;

ΝΑ ΤΑΪΣΕΙΣ ΓΚΟΜΕΝΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΓΑΜΗΣΕΙ ;;;;;;;

Αυτό είναι έγκλημα κατά της ανθρωπότητας.

Κανονικά όσοι τα κάνουν αυτά, έπρεπε να τρώνε διπλάσια φυλακή από το Ρούντολφ Ες !!
;)  :2funny:
 

rokos

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
939
Κριτικές
1
Like
159
Πόντοι
6
Να βρίσκαμε και εμείς καμιά οικονόμα γυναικά και τι στον κόσμο .....
Έκτος ελαχίστων εξαιρέσεων οι περισσότερες θα μου ζητήσουν με τον τρόπο τους το περιττό έξοδο ....ωραίο το ξενοδοχείο που μένουμε αλλά αυτό είναι άλλο επίπεδο μου λέει μια πέρσι το καλοκαίρι ......όταν κεράσεις εσύ να πάμε της απάντησα ....ε μα πια .....

Καλύτερό ξενοδοχείο καλύτερο εστιατόριο κτλ κτλ τι είμαι κοπέλα μου ο Ωνασης  ?? χαχαχα

Μερικές νομίζουν επειδή μπορεί να έχουμε 2 δραχμές ότι τις βρίσκουμε στον δρόμο .....

Αν έβρισκα γκόμενα (που να μου αρέσει) όπως του τύπου πριν μερικές σελίδες που του έκανε οικονομία στα 15 λεπτά θα την είχα πάει διακοπές στο Πουκετ ....έτσι για την επιβράβευση ...... τυχερέ !!!!! σου έκατσε το Τζόκερ και το έκαψες .....
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Δεν λεμε υπερβολες αλλα δεν θες 50 ευρω για μια νορμαλ εξοδο σε πρωτο ραντεβου με μια κοπελα;
οχι,

μια νορμαλ εξοδος ειναι 2 ποτα (οχι απαραιτητα αλκοολουχα) 15 ευρω σε παραλιακο μαγαζι.

ταβερνα 1 φορα την εβδομαδα ή 2, οχι 10 τον μηνα,

και η ταβερνα κοστιζει γυρω στο 15 το ατομο, δηλαδη 30.

για να σου περισσευουν 500 για γκομενιλικια πρεπει να εισαι ανω του 1500 τον μηνα εισοδημα.

δηλαδη ολοι οι ανεργοι, ιδιωτικοι υπαλληλοι, επαγγελματιες που τα βγαζουν ζορικα και μπορει αυριο με μια κριση να κλεισουν, η συντριπτικη πλειοψηφια των δημοσιων υπαλληλων ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΕΦΤΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΓΑΜΑΝΕ???

οταν στο ανατολικο μπλοκ γαμαγανε ολοι με ενα μισθο, τα μισα απο τα δικα μας και πιο κατω?

εγω τους καλυτερους γκομενιαριδες που γνωρισα ηταν ανεργοι ή αιωνιοι φοιτητες, με το χαρτζιλικι πηγαιναν καμπιγκ και γαμαγαν πιπινακια απο 5 χωρες σε ενα καλοκαιρι.
 

Rainbow

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
400
Πόντοι
36
οχι,


οταν στο ανατολικο μπλοκ γαμαγανε ολοι με ενα μισθο, τα μισα απο τα δικα μας και πιο κατω?

εγω τους καλυτερους γκομενιαριδες που γνωρισα ηταν ανεργοι ή αιωνιοι φοιτητες, με το χαρτζιλικι πηγαιναν καμπιγκ και γαμαγαν πιπινακια απο 5 χωρες σε ενα καλοκαιρι.


Φίλε, αν δεν έχεις ζήσει στο πρώην ανατολικό ,μπλοκ δεν μπορείς να φανταστείς το τι και το πως. Πίκρα και μόνο πίκρα ατελείωτη μαζί με ατελείωτο σπιτικό αλκοόλ (πετρέλαιο) και από γαμίσι τίποτα.

Καλοκαίρι διακοπές και γαμήσι με πιπίνια από 10 χώρες είναι τρίπτυχο που δεν έχει να κάνει με λεφτά αλλά μα την αίσθηση του διαφορετικού.
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.058
Κριτικές
10
Like
13.055
Πόντοι
3.846
Καλησπερα μαγκες βγαινω λιγο εκτος θεματος αλλα ξερετε οτι ολα αυτα τα χωρισμενα σκουπιδια με παιδι απολαμβανουν διατροφαρες.φιλε αλεξ 71 και οποιος αλλος ξερει στη χωρα μας τι μπορουμε να κανουμε ωστε να εξασφαλισουμε οτι αν παντρευτουμε ακομα και με παιδια δε θα χασουμε καποιο περιουσιακο μας στοιχειο απο μια εμετικη χωρισμενη?ουτε να τις δινουμε διατροφες τεκνου ?ευχαριστω πολυ ειναι σημαντικη μια απαντηση ωστε ολοι μας να θψρακιστουμε αν κανουμε το εγκλημα

Φίλε αν θες να μάθεις όλες τις λεπτομέρειες πήγαινε σε ένα δικηγόρο να σου πει τη νομοθεσία. Υπάρχουν πολλές περιπτώσεις και υποπεριπτώσεις. Γενικά ισχύει:

-Έχει σημασία τι περιουσία είχες στο όνομά σου πριν το γάμο και τι αποκτήθηκε μετά το γάμο
-Έχει σημασία αν έχεις παιδιά ,πόσα και αν τα παιδιά σου είναι ανήλικα
-Νομίζω και το ατομικό εισόδημα έχει σημασία

Από ότι ξέρω σε ζευγάρι που δεν έχει παιδιά δεν υπάρχει διατροφή. Και μιλάμε για παιδιά που έκαναν μαζί όχι από προηγούμενους γάμους.

Πήγαινε σε ένα δικηγόρο και πες του να σου δώσει το νόμο να τον διαβάσεις.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Αν δε θελει προγαμιαιο τοτε ξερω γιατι με θελει  και να φαει σκατα.ευχαριστω πολυ τα παραδειγματα σου ειναι σημαντικα.με αφανταστο κοπο ιδρωτα και επειδη ο τομεας μου χρειαζεται πολυ σκεψη και μελετη  με τρομσρη ψυχολογικη πιεση ειμαι 29 και εχω ασπρισει πετυχα 2 πραγματα στη ζωη οχι και τιποτα σπουδαιο αλλα τα πετυχα αυτα τα λιγα.ειναι εγκλημα οτι φοβαμαι για τη λεηλασια της περιουσιας μου απο αυτη που θα πρεπε να εμπιστευομαι τη ζωη μου δηλαδη τη γυναικα μου αυτο κατι λεει για τις διεμφυλικες σχεσεις...αλλα ναι πολυ πολυ ενθαρυντικα οσα λες θενκς μπαρμπαπηδουλα .

Τυπε ας τα παρουμε απο την αρχη.

1) Για ποιους λογους πιστευεις οτι μια γυναικα μπαινει σε γαμο εν ετη 2020;

2) Θεωρεις οτι στην εποχη μας, μπορει ο χ ανθρωπος να αγαπησει τον ψ ανθρωπο; Δεν μιλαμε για τις περιπτωσεις μανας-παιδιου.

3) Για ποιους λογους πιστευεις οτι ενας αντρας μπαινει σε γαμο εν ετη 2020;

  :hi:
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Βέβαια υπάρχουν και αυτές, που ενώ έχουν επιμέλεια, το παιδί το έχουν με τη μάνα τους, το παιδί πεινάει, η καριόλα τρώει όλητη διατροφή ή την βάζει στην τράπεζα ...

Πιο ακραίο, νοικιάζει και το σπίτι που έχει παραχωρήσει ο μαλάκας και τα βάζει κι αυτά στην τράπεζα
και μένει στης καριόλας της μάνας της και γαμιέται από δω κι από κει , χωρίς να δουλεύει καθόλου
και ταυτόχρονα κάνει και καταθέσεις !!!!!!

ΞΕΡΩ 4-5 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΕΤΟΙΕΣ.

Σπάνια βρωμόμουνα, αλλά υπάρχουν.

Ακριβως οπως τα λες ειναι Λακη.

Μπραβο φιλε, πολυ καλο ποστ.

  :hi: :hi: :hi:
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Τι είπες τύπε ;;;;;;

ΝΑ ΤΑΪΣΕΙΣ ΓΚΟΜΕΝΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΓΑΜΗΣΕΙ ;;;;;;;

Αυτό είναι έγκλημα κατά της ανθρωπότητας.

Κανονικά όσοι τα κάνουν αυτά, έπρεπε να τρώνε διπλάσια φυλακή από το Ρούντολφ Ες !!

Λακη, καταλαβε ρε φιλε τα απλα πραγματα.

Βγαινεις σε ενα μπαρακι πρωτο ραντεβου με μια κοπελα. Δεν θα τη κερασεις το ποτο της; Δεν θα παρεις και κατι προχειρο που εχουν στα μπαρακια για να κοψετε τη πεινα σας μετα απο το αλκοολ; Εσυ ο ιδιος δεν θα θες να φας κατι; Τι θα της πεις να μην αγγιξει το πιατο;

Δεν εννοω ταβερνες και ακριβα εστιατορια, εννοω τα απλα "πιατα" που εχουν σε πολλα μπαρακια για να βολευτεις. Σε καποια βεβαια που εχουν πιο οργανωμενη κουζινα εχουν και κανονικα πιατα με καλο φαγητο.

Παραδειγμα: Πας στο χ μαγαζι για ποτα πρωτο ραντεβου με το μουνετο. Ερχονται τα ποτα. Βλεπεις οτι η φαση παει καλα και οτι το μουνετο γουσταρει και ολα οκ. Δεν φευγεις και προχωρας στο δευτερο γυρο, να πιειτε απλα ενα δευτερο ποτο. Ξερεις οτι στο εν λογω μαγαζι εχουν τελειες ποικιλιες τυριων-αλλαντικω ή τελεια σαλατα κτλπ. Μαζι με τη παραγγελια για δευτερα ποτα, λες να σου φερουν και μια ποικιλια ας πουμε.

Που το βρισκεις το κακο αυτο ρε Λακη; Στα 10-15 ευρω που μπορει να κοστιζει το πιατο κολλας; Ιδεολογικα μηπως; Δεν τη πηγες για φαγητο, σε μπαρακι πηγατε απλα σε επιασε λυγουρα και πηρες κατι προχειρο να φατε, που το κακο;

Το κακο ειναι να δωσεις ραντεβου σε εστιατοριο Λακη, σε αυτο συμφωνω. Ειναι εντελως ακυρο και χοντρη μαλακια.

Στο μπαρακι ομως δεν τρεχει κατι εαν μετα τα πρωτα ποτα παρεις και κατι για να τσιμπησετε αφου βλεπεις οτι το μουνετο γουσταρει.

 :hi:
 

rokos

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
939
Κριτικές
1
Like
159
Πόντοι
6
Μην τσουβαλιάζετε όλες οι χωρισμένες ότι είναι έτσι ή αλλιώς.......
Με την ίδια λογική εμείς είμαστε το ανάλογο.....
Υπάρχουν καλές, κακές και μέτριες καταστάσεις όπως είμαστε και εμείς ...
Επειδή σας έκατσε μια κακή φάση δεν σημαίνει ότι όλες είναι ίδιες, υπάρχουν και μια χαρά κοπέλες ....
Τι ποιο φυσικό από το να χωρίσει κάποιος άντρας ή γυναίκα αν δεν ζει καλά με τον - την σύντροφό του-της.
Αν κουβαλάτε την προηγούμενη σχέση σας στην επόμενη όταν θα γνωρίσετε μια κοπέλα του γούστου σας δεν θα μπορείτε να την ξεχωρίσετε ......θα την διώξετε και αυτήν με την μαλακία που έχετε στο κεφάλι σας...
Μην τις φοβάστε απλά να είστε προσεχτικοί και ανοιχτοί σε νέες υγιεις καταστάσεις.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom