Νέα

22χρονος βιάστηκε από τραβέλι στο Ν.Κόσμο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mexico1
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 444
  • Εμφανίσεις 56K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

DickWinters

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2022
Μηνύματα
389
Like
968
Πόντοι
81
Ή μάλλον ακόμα καλύτερα. Σε άτομα σαν και εσένα αξίζει ένα μετρό που κατασκευάστηκε από φεμινίστριες και λοατκι.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.608
Like
14.013
Πόντοι
3.656
Να σας κάνω μια απλή ερώτηση;

Υπήρξατε ποτέ ¨τσιμπημένος" με θήλυ που σας απέρριψε για προσωπικούς της λόγους χωρίς όμως να σας φερθεί άσχημα ή να σας δείξει κακία;
Μόνο ένα? οι γκόμενες με βλέπουν και αλλάζουν πεζοδρόμιο :tooth:

Ο κάθε άνθρωπος διαφέρει...μερικοί είναι ευγενικοί και άλλοι όχι μπορεί και να έχει τύχει. Συνήθως οι κοπέλες το δείχνουν με κάποιον τροπο.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.608
Like
14.013
Πόντοι
3.656
Ή μάλλον ακόμα καλύτερα. Σε άτομα σαν και εσένα αξίζει ένα μετρό που κατασκευάστηκε από φεμινίστριες και λοατκι.
για όλες τις δράσεις υπάρχει και η αντίδραση τύπε...οι φεμινίστριες έχουν απέναντι τους άτομα σαν εσένα που τις σιγοντάρουν στις κόντρες τους και μαζί βρίσκετε νόημα...καλά να περάσετε.
 

REGGAS

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.530
Like
14.075
Πόντοι
3.506
Μόνο ένα? οι γκόμενες με βλέπουν και αλλάζουν πεζοδρόμιο :tooth:

Ο κάθε άνθρωπος διαφέρει...μερικοί είναι ευγενικοί και άλλοι όχι μπορεί και να έχει τύχει. Συνήθως οι κοπέλες το δείχνουν με κάποιον τροπο.

Το κολπο ειναι να τις προσεγγιζεις σε πεζοδρομημενο μονοδρομο ωστε να μην εχουν επιλογη αλλαγης πεζοδρομιου!
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.608
Like
14.013
Πόντοι
3.656
Το κολπο ειναι να τις προσεγγιζεις σε πεζοδρομημενο μονοδρομο ωστε να μην εχουν επιλογη αλλαγης πεζοδρομιου!
ναι αλλά φαντάσου ποσό πιο ισχυρή θα είναι η απόρριψη αν προτιμήσουν να πέσουν στις ρόδες του τρόλεϊ από το να μου μιλήσουν :zombie:
 

gamer89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
416
Κριτικές
2
Like
1.624
Πόντοι
201
Σενάριο 1)
ο πιτσιρικάς ήταν όντως δροσερός πήγε για παιχνιδάκια με τον τράβελο.Όταν κατάλαβε ότι θα χρειαστεί παραπάνω από 9 μέρες για αποθεραπεία προσπάθησε να το σταματήσει.Ο τράβελος καύλωσε πιο πολύ με το role του βιασμού και του έδωσε τη ψυχή στο χέρι μαζί με το κωλάντερο.
Σενάριο 2)
θέλουν να κάνουν κακό στη δουλειά του συγκεκριμένου τράβελου ανταγωνιστές και έγινε αυτή η ιστορία.
Σενάριο 3)
ο μικρός αντιλήφθηκε λάθος την αγγελία.Ο τράβελος είναι μόνο ενεργητικός και παλιάς κοπής.Θα είπε καμιά μαλακία ο μικρός θα ήρθανε σε ένταση και θα του έσκισε τα ράμματα.
Σενάριο 4)
κάποιος έβαλε αγγελία προσποιούμενος τον τράβελο απλώς για να βιάσει.(πράγμα σοβαρό εάν δεν συλληφθεί)
Σενάριο 5) Δεν έγινε τίποτα απ 'ολα αυτά και κάποιος θέλει δημοσιότητα.

όπως και να έχει ο βιασμός είναι βιασμός...ακόμα και η πιο πεταμένη ιερόδουλη του 5ευρώ έαν βιαστεί πρέπει να τιμωρηθεί ο δράστης......
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.716
Κριτικές
90
Like
36.357
Πόντοι
25.467
Μόνο ένα? οι γκόμενες με βλέπουν και αλλάζουν πεζοδρόμιο :tooth:

Ο κάθε άνθρωπος διαφέρει...μερικοί είναι ευγενικοί και άλλοι όχι μπορεί και να έχει τύχει. Συνήθως οι κοπέλες το δείχνουν με κάποιον τροπο.

Έχετε νιώσει λοιπόν (όπως όλοι μας) την απόρριψη.

Και τώρα ερχόμαστε στο κρίσιμο ερώτημα: Νιώθετε έκτοτε και εξ αιτίας αυτού του γεγονότος πως ζείτε καταπιεσμένος;

Αυτό που θέλω να κάνω σαφές, είναι το ό,τι η απόρριψη είναι μια κατάσταση την οποία βιώνουμε όλοι, ασχέτως χρώματος, φυλής, φύλου, σεξουαλικού προσανατολισμού, ηλικίας κ.πλ. Μερικές φορές μάλιστα είναι όντως ρατσιστική. Π.χ. σχεδόν κανείς εργοδότης δεν προσλαμβάνει άτομα άνω των των 50 ετών για ανειδίκευτη εργασία. Έχει ασχοληθεί κανείς τόσο σοβαρά και τόσο μαχητικά με αυτού του είδους την διάκριση;
 

REGGAS

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.530
Like
14.075
Πόντοι
3.506
Έχετε νιώσει λοιπόν (όπως όλοι μας) την απόρριψη.

Και τώρα ερχόμαστε στο κρίσιμο ερώτημα: Νιώθετε έκτοτε και εξ αιτίας αυτού του γεγονότος πως ζείτε καταπιεσμένος;

Αυτό που θέλω να κάνω σαφές, είναι το ό,τι η απόρριψη είναι μια κατάσταση την οποία βιώνουμε όλοι, ασχέτως χρώματος, φυλής, φύλου, σεξουαλικού προσανατολισμού, ηλικίας κ.πλ. Μερικές φορές μάλιστα είναι όντως ρατσιστική. Π.χ. σχεδόν κανείς εργοδότης δεν προσλαμβάνει άτομα άνω των των 50 ετών για ανειδίκευτη εργασία. Έχει ασχοληθεί κανείς τόσο σοβαρά και τόσο μαχητικά με αυτού του είδους την διάκριση;

Συνοψιζω: γινονται διακρισεις ακομα και στις διακρισεις!
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.608
Like
14.013
Πόντοι
3.656
Έχετε νιώσει λοιπόν (όπως όλοι μας) την απόρριψη.

Και τώρα ερχόμαστε στο κρίσιμο ερώτημα: Νιώθετε έκτοτε και εξ αιτίας αυτού του γεγονότος πως ζείτε καταπιεσμένος;

Αυτό που θέλω να κάνω σαφές, είναι το ό,τι η απόρριψη είναι μια κατάσταση την οποία βιώνουμε όλοι, ασχέτως χρώματος, φυλής, φύλου, σεξουαλικού προσανατολισμού, ηλικίας κ.πλ. Μερικές φορές μάλιστα είναι όντως ρατσιστική. Π.χ. σχεδόν κανείς εργοδότης δεν προσλαμβάνει άτομα άνω των των 50 ετών για ανειδίκευτη εργασία. Έχει ασχοληθεί κανείς τόσο σοβαρά και τόσο μαχητικά με αυτού του είδους την διάκριση;
Όχι γιατί εμένα δεν απέρριψε μια ολόκληρη κοινωνία την ίδια την φύση μου. (από πόσες χυλόπιτες και πάνω θεωρείται μικρή κοινωνία δε ξέρω :confused:)

Δηλαδή εγώ έφαγα Χ από τη μια γκόμενα θα πάω στην επόμενη. Δεν είναι το ίδιο με έναν άνθρωπο που οι επιλογές του είναι αντικείμενο χλευασμού και αποστροφής από την κοινωνία. Εννοώ από το να πάει στο περίπτερο μέχρι το να βγει έξω για να διασκεδάσει.

Και πάλι δεν βρίσκω ότι είναι τα ίδια πράγματα.

Όσο για τους εργοδότες....δεν θεωρώ ότι είναι θέμα ρατσισμού (μερικοί μπορεί να είναι) αλλά περισσότερο θέμα οικονομικό..ένας άνθρωπος 50 χρόνων λογικά δεν μπορεί να αποδώσει το ίδιο με έναν 25.
 

ftshslv

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2011
Μηνύματα
503
Κριτικές
4
Like
693
Πόντοι
366
Έγινες αντιληπτός...και εμένα δεν μου αρέσει αισθητικά κάτι τέτοιο να το βλέπω. Συνεχίζω να υποστηρίζω την ελευθερία των ανθρώπων να ντυθούν και να δηλώσουν ότι θέλουν ακόμα και αν μου χαλάει την αισθητική μου.

Μπορεί ακόμα και σε μερικές περιπτώσεις να σκεφτώ αρνητικά πράγματα. Αλλά δεν θα το εξέφραζα ποτέ στον άλλο άνθρωπο για να τον θίξω.

Εγώ θα γυρίσω το κεφάλι μου δεν θα τους κοιτάω και θα το ξεχάσω σε 2 second..αυτοι δεν θα πρεπει να ζησουν καταπιεσμενοι για την υπολοιπη ζωη τους ομως.
Τόσες μέρες τα ίδια και τα ιδι@!

- Αν όμως όταν γύριζες το κεφάλι σου την έπεφταν γιατί τους απορρίπτεις? πως επιδεικνύεις δημόσια ομοφοβική συμπεριφορά?
- Αν το να χαρακτησίσεις κάποιον "τύπε" ή " έγινες αντιληπτος" είναι κατακριτέο και θα πρέπει να λογοδοτύσεις καθότι αποτελεί " gender assuming" ?? το οποίο σε κάποιες χώρες μπορεί να σε οδηγήσει στα δικάστηρία.
Αυτά για να σου πω μόνο 2 που περιέχονται στην παραπάνω απάντησή σου.
Φυσικά όλα αυτά δεν τα έχεις συναντήσει και πρώτη φορά τα ακούς όπως έχεις δηλώσει πάμπολλες φορές και όσοι έχουν φάει bulling ή μυνήσεις γιαυτά , ήταν απλά στην φαντασία τους.
Μην ξαναγράψεις πάλι πως δεν έχεις τίποτα με κανένα και θέλεις μόνο δικαιοσύνη και πολιτισμό στον άδικο τούτο κόσμο, κτλ κτλ κτλ -, λες και οι υπόλοιποι αρρωσταίνουμε στο άκουσμα αυτών των λέξεων που αποτελούν αποκλειστικά δικό σου προνόμιο.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.608
Like
14.013
Πόντοι
3.656
Συνοψιζω: γινονται διακρισεις ακομα και στις διακρισεις!
Και πως θα πάμε μπροστά τύπε? Με το να δεχόμαστε ότι υπάρχουν οι διακρίσεις και τι να κάνουμε τώρα η με το να προσπαθούμε να τις εξαληψουμε?

Γιατί εδώ σε λίγο θα πούμε ότι και λίγο ρατσισμός δεν βλάπτει..ανθρώπινο είναι.
 

REGGAS

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.530
Like
14.075
Πόντοι
3.506
Και πως θα πάμε μπροστά τύπε? Με το να δεχόμαστε ότι υπάρχουν οι διακρίσεις και τι να κάνουμε τώρα η με το να προσπαθούμε να τις εξαληψουμε?

Γιατί εδώ σε λίγο θα πούμε ότι και λίγο ρατσισμός δεν βλάπτει..ανθρώπινο είναι.

Οχι σε καθε διακριση.
Οχι μονο σε αυτες που πουλανε η ειναι της μοδας!
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.716
Κριτικές
90
Like
36.357
Πόντοι
25.467
Όχι γιατί εμένα δεν απέρριψε μια ολόκληρη κοινωνία την ίδια την φύση μου. (από πόσες χυλόπιτες και πάνω θεωρείται μικρή κοινωνία δε ξέρω :confused:)

Δηλαδή εγώ έφαγα Χ από τη μια γκόμενα θα πάω στην επόμενη. Δεν είναι το ίδιο με έναν άνθρωπο που οι επιλογές του είναι αντικείμενο χλευασμού και αποστροφής από την κοινωνία. Εννοώ από το να πάει στο περίπτερο μέχρι το να βγει έξω για να διασκεδάσει.

Και πάλι δεν βρίσκω ότι είναι τα ίδια πράγματα.

Όσο για τους εργοδότες....δεν θεωρώ ότι είναι θέμα ρατσισμού (μερικοί μπορεί να είναι) αλλά περισσότερο θέμα οικονομικό..ένας άνθρωπος 50 χρόνων λογικά δεν μπορεί να αποδώσει το ίδιο με έναν 25.


Όπως λοιπόν οι 50άρηςδες οφείλουν να υπολογίσουν πως δεν μπορούν να αποδώσουν το ίδιο με έναν 25άρη και ούτως να δεχθούν χωρίς καταγγελίες για ηλικιακό ρατσισμό την απόρριψη από τον εργοδότη, έτσι και οι ομοφυλόφιλοι (άνδρες και γυναίκες) οφείλουν να υπολογίσουν πως δεν μπορούν να είναι σε όλους ελκυστικοί ή αρεστοί και, ούτως να δέχονται και αυτοί την απόρριψη χωρίς καταγγελίες για ομοφοβίες κ.λπ.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.608
Like
14.013
Πόντοι
3.656
Τόσες μέρες τα ίδια και τα ιδι@!

- Αν όμως όταν γύριζες το κεφάλι σου την έπεφταν γιατί τους απορρίπτεις? πως επιδεικνύεις δημόσια ομοφοβική συμπεριφορά?
- Αν το να χαρακτησίσεις κάποιον "τύπε" ή " έγινες αντιληπτος" είναι κατακριτέο και θα πρέπει να λογοδοτύσεις καθότι αποτελεί " gender assuming" ?? το οποίο σε κάποιες χώρες μπορεί να σε οδηγήσει στα δικάστηρία.
Αυτά για να σου πω μόνο 2 που περιέχονται στην παραπάνω απάντησή σου.
Φυσικά όλα αυτά δεν τα έχεις συναντήσει και πρώτη φορά τα ακούς όπως έχεις δηλώσει πάμπολλες φορές και όσοι έχουν φάει bulling ή μυνήσεις γιαυτά , ήταν απλά στην φαντασία τους.
Μην ξαναγράψεις πάλι πως δεν έχεις τίποτα με κανένα και θέλεις μόνο δικαιοσύνη και πολιτισμό στον άδικο τούτο κόσμο, κτλ κτλ κτλ -, λες και οι υπόλοιποι αρρωσταίνουμε στο άκουσμα αυτών των λέξεων που αποτελούν αποκλειστικά δικό σου προνόμιο.
Για αρχή αν δεν σου αρέσουν αυτά που γράφω μπορείς να κανείς ignore μπρο.

Για τα επόμενα αυτά που γράφεις εγώ προσωπικά δεν τα έχω δει να γίνονται πουθενά...βάλε πηγές...όχι 1 υπόθεση που έγινε μια φορά στα χρονικά...βάλε δεδικασμένα...που να υπάρχει απόδειξη ότι η πρακτική του να gender assuming οδηγησε στην καταδικη καποιου. Οχι βιντεο απο πυροβολημενες YouTubers να λενε βλακειες...δικαστικές αποφάσεις. Αλλιώς τι να λέμε ?
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.688
Like
17.807
Πόντοι
3.656
Όπως θεωρώ μαλακία να μου συστήνεται κάποιος άρρεν λέγοντάς μου: Είμαι ο τάδε και είμαι και πολύ γαμιάς, ή κάποιο Θήλυ (εκτός των σεξεργατριών) λέγοντας μου είμαι η τάδε και είμαι μεγάλη παρτόλα, έτσι θεωρώ μαλακία να μου συστήνεται κάποιος άρρεν λέγοντάς μου: Είμαι ο τάδε και τον παίρνω, ή κάποιο θήλυ λέγοντάς μου : Είμαι η τάδε και κάνω και γαμώ τα πλακομούνια.

Ελπίζω να έγινα αντιληπτός.


Σαφής και αντιληπτός, αλλά οι μειονότητες για τις οποίες γίνεται λόγος, δεν το αποδέχονται αυτό !
Εσύ αλήθεια, έβγαλες ποτέ βίντεο στις συναντήσεις σου με τις εργαζόμενες και να θες να το προβάλεις στο σουβλατζίδικο ή καφενέ της γειτονιάς ;
Πολλοί περιμένουμε τις εργαζόμενες με ξεκούμπωτο πουκάμισο ... σκέτο ... άνευ σώβρακου και τη μαλαπέρδα έξω ....

ΖΗΤΑ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΕΤΣΙ ... ΠΑΡΕΛΑΣΗ ;;;

Όποιος γουστάρει να ντύνεται γυναίκα όταν κάνει σεξ , γιατί θέλει να ντύνεται έτσι και για να πάει για καφέ στο ζάπειο ;;;;;
Γιατί δεν μπορεί να βάλει ρούχα, ανάλογα με το φύλο που ήρθε στον κόσμο ;;
Ποιός θα έχει πρόβλημα ;;;

Όποια γυναίκα φοράει για να γαμηθεί κορδόνια με κρίκο και σορτς που .... δημιουργούν .... ονύχους καμήλας (cameltoe ελληνικά)
τα φοράει και στο σούπερ μάρκετ ;;;

Κανείς δεν διαφημίζει τις επιδόσεις του, εκτός από τους συγκεκριμένους. Οποιοσδήποτε το έκανε, ανεξαρτήτως προτιμήσεων , θα γινόταν σούργελο .
Θυμάστε τον πίκερ ; όλοι δεν του τη λέγαν που διατυμπάνιζε ότι πάει στις πουτάνες μέρα παρά μέρα ;;;;

ΠΟΛΛΟΙ ΕΔΩ ΕΧΟΥΝ ΠΑΕΙ ΜΕ 5000 ΠΟΥΤΑΝΕΣ ... ειδικά όσοι πλησιάζουν ή έχουν προσπεράσει τα 50 ....

ΤΟ ΔΙΑΦΗΜΙΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΞΩ ;;;;;; ΘΑ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΤΟΥ ΝΑ ΤΟ ΠΕΙ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ;;;;;;;;;

ΣΕ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ ;;;;;;;;;;;


Τι στο διάολο συζητάμε ;;;;;;;;


Ε τώρα αν είσαι με φυσική κοψιά τέλλη σαββάλα και θες να παριστάνεις την πάτσι κένζιτ .... ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΤΟ ΔΙΑΦΗΜΙΖΕΙΣ ;;;;;;
Και τι μας νοιάζει ;;;;;
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.688
Like
17.807
Πόντοι
3.656
Να σας κάνω μια απλή ερώτηση;

Υπήρξατε ποτέ ¨τσιμπημένος" με θήλυ που σας απέρριψε για προσωπικούς της λόγους χωρίς όμως να σας φερθεί άσχημα ή να σας δείξει κακία;


Σπανιότατες περιπτώσεις πολύ καλλιεργημένων , πολύ πλούσιων και πολύ κοινωνικοποιημένων γυναικών , με αντίστοιχη οικογενειακή προέλευση,
μπορούν να ρίξουν χυλόπιτες κομψά και με ευγένεια. Λαϊκά τσόκαρα, συχνά μπορεί να σε στείλουν στο διάολο .
Αν παίζεις αρκετά .... μέχρι τα 15-17 άντε 20 , τα έχεις μάθει αυτά ... και δεν κλαίγεσαι !!!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom