Νέα

22χρονος βιάστηκε από τραβέλι στο Ν.Κόσμο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mexico1
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 444
  • Εμφανίσεις 56K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.731
Κριτικές
15
Like
6.455
Πόντοι
8.345
το χεσατε με τις τραβεστι, σας τρωει ο κωλος σας καποιους δροσερους
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.716
Κριτικές
90
Like
36.357
Πόντοι
25.467
Σπανιότατες περιπτώσεις πολύ καλλιεργημένων , πολύ πλούσιων και πολύ κοινωνικοποιημένων γυναικών , με αντίστοιχη οικογενειακή προέλευση,
μπορούν να ρίξουν χυλόπιτες κομψά και με ευγένεια. Λαϊκά τσόκαρα, συχνά μπορεί να σε στείλουν στο διάολο .
Αν παίζεις αρκετά .... μέχρι τα 15-17 άντε 20 , τα έχεις μάθει αυτά ... και δεν κλαίγεσαι !!!!!!!
:thumbsup:
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.608
Like
14.013
Πόντοι
3.656
Όπως λοιπόν οι 50άρηςδες οφείλουν να υπολογίσουν πως δεν μπορούν να αποδώσουν το ίδιο με έναν 25άρη και ούτως να δεχθούν χωρίς καταγγελίες για ρατσισμό την απόρριψη από τον εργοδότη, έτσι και οι ομοφυλόφιλοι (άνδρες και γυναίκες) οφείλουν να υπολογίσουν πως δεν μπορούν να είναι σε όλους ελκυστικοί ή αρεστοί και, ούτως να δέχονται και αυτοί την απόρριψη χωρίς καταγγελίες για ομοφοβίες κ.λπ.
Ναι αν μιλάγαμε για μια συνθήκη που θα υπήρχε ενδιαφέρον από την μια πλευρά. Γιατί εγώ για αυτό μιλάω? για το αν ο καθένας θα πρέπει να αρέσκεται στην εικόνα του γκέι ατόμου?

Θα πρέπει να αντιμετωπίζουμε με σοβαρότητα και αξιοπρέπεια τον καθένα...είτε μας αρέσει είτε όχι. Δεν καταλαβαίνω τι μεμπτό υπάρχει σε αυτό.
 

ftshslv

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2011
Μηνύματα
503
Κριτικές
4
Like
693
Πόντοι
366
Για αρχή αν δεν σου αρέσουν αυτά που γράφω μπορείς να κανείς ignore μπρο.

Για τα επόμενα αυτά που γράφεις εγώ προσωπικά δεν τα έχω δει να γίνονται πουθενά...βάλε πηγές...όχι 1 υπόθεση που έγινε μια φορά στα χρονικά...βάλε δεδικασμένα...που να υπάρχει απόδειξη ότι η πρακτική του να gender assuming οδηγησε στην καταδικη καποιου. Οχι βιντεο απο πυροβολημενες YouTubers να λενε βλακειες...δικαστικές αποφάσεις. Αλλιώς τι να λέμε ?
Πρέπει να καταδικαστείς κιόλας?!! Η κατακραυγή και το bulling γενικά δεν σου αρκεί??? Αυτό δεν είναι άλλωστε που λες τόσες μέρες υπερασπιζόμενος την άλλη πλευρά? (αν βάλεις gender assuming court cases σου βγάζει πολλά, οι δικηγόροι θα μας πούνε λεπτομέρειες, σημαίνει όμως πως κάποιες υποθέσεις φτάσανε ως τα δικαστήρια)
 

Oletiras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
1.524
Like
3.831
Πόντοι
456
Εχει παρατηρησει κανεις αλλος οτι ο saul ειναι κατι σαν αντεστραμμενος volcano ,ο ενας ειναι συστημικος και ο αλλος αντισυστημικος αλλα και οι δυο το κανουν σαν απο ενστικτο.
Ο ενας θα διαβασει ενα αρθρο στο BBC και θα το θεωρησει αυτοματα αξιοπιστο (ενω ταυτοχρονα θα αναμασαει τα talking points του αρθρου στο μυαλο του) ενω ο δευτερος θα διαβασει το ιδιο αρθρο θα το θεωρησει νομοτελειακα ως λαθος/ψεμα/κατι κρυβεται απο πισω και θα αρχισει να φτιαχνει τα αντεπιχειρηματα στο μυαλο του που "αιτιολογουν" αυτη την αποψη.
Πιο δημιουργικος ο βολκανο ,τον στηριζω :rockon:
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.716
Κριτικές
90
Like
36.357
Πόντοι
25.467
Ναι αν μιλάγαμε για μια συνθήκη που θα υπήρχε ενδιαφέρον από την μια πλευρά. Γιατί εγώ για αυτό μιλάω? για το αν ο καθένας θα πρέπει να αρέσκεται στην εικόνα του γκέι ατόμου?

Θα πρέπει να αντιμετωπίζουμε με σοβαρότητα και αξιοπρέπεια τον καθένα...είτε μας αρέσει είτε όχι. Δεν καταλαβαίνω τι μεμπτό υπάρχει σε αυτό.

Προσωπικά δεν βρίσκω τίποτα το μεμπτό στο να αντιμετωπίζουμε με σοβαρότητα και αξιοπρέπεια τους συνανθρώπους μας.

Το μεμπτό αρχίζει όταν τους απορρίπτουμε ως συντρόφους, υπαλλήλους, συνεργάτες κ.λπ, βασιζόμενοι σε προσωπικά μας κριτήρια που δεν έχουν να κάνουν με την σεξουαλική τους ταυτότητα, και αυτοί εμμένουν να μας κατηγορούν ως οπισθοδρομικούς ομοφοβικούς ρατσιστές.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.608
Like
14.013
Πόντοι
3.656
Πρέπει να καταδικαστείς κιόλας?!! Η κατακραυγή και το bulling γενικά δεν σου αρκεί??? Αυτό δεν είναι άλλωστε που λες τόσες μέρες υπερασπιζόμενος την άλλη πλευρά? (αν βάλεις gender assuming court cases σου βγάζει πολλά, οι δικηγόροι θα μας πούνε λεπτομέρειες, σημαίνει όμως πως κάποιες υποθέσεις φτάσανε ως τα δικαστήρια)
Τύπε βάλε ένα link να καταλάβω τι εννοείς. Είμαι σίγουρος ότι θα υπάρχουν και τρελοί που σέρνουν τον άλλον στα δικαστήρια για ανύπαρκτο λόγο. Και? αυτό σημαίνει ότι θα πιστεύω σε θεωρίες συνωμοσίας?
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.608
Like
14.013
Πόντοι
3.656
Προσωπικά δεν βρίσκω τίποτα το μεμπτό στο να αντιμετωπίζουμε με σοβαρότητα και αξιοπρέπεια τους συνανθρώπους μας.

Το μεμπτό αρχίζει όταν τους απορρίπτουμε ως συντρόφους, υπαλλήλους, συνεργάτες κ.λπ, βασιζόμενοι σε προσωπικά μας κριτήρια που δεν έχουν να κάνουν με την σεξουαλική τους ταυτότητα, και αυτοί εμμένουν να μας κατηγορούν ως οπισθοδρομικούς ομοφοβικούς ρατσιστές.
Συμφωνώ μαζί σου και να στο πάω ακόμα παραπέρα ότι μερικοί μπορεί να το εκμεταλλευτούν αυτό το δικαίωμα που τους δίνει ο νόμος να κάνουν καταγγελία.

Εγώ δεν μίλησα ποτέ για τόσο ειδικές περιπτώσεις, είπα ότι πρέπει να αντιμετωπίζουμε τους πάντες το ίδιο καθώς και το ότι δεν βλέπω πουθενά σχέδια εξόντωσης των ανδρών κλπ. Νομίζω ότι το εξάντλησα.
 

ftshslv

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2011
Μηνύματα
503
Κριτικές
4
Like
693
Πόντοι
366
Τύπε βάλε ένα link να καταλάβω τι εννοείς. Είμαι σίγουρος ότι θα υπάρχουν και τρελοί που σέρνουν τον άλλον στα δικαστήρια για ανύπαρκτο λόγο. Και? αυτό σημαίνει ότι θα πιστεύω σε θεωρίες συνωμοσίας?
- Αν αυτοί οι τρελοί έχουν τη δύναμη σε πα΄νε στα δικάστηρία (ανεξαρτήτου αποτελέσματος) ή να σε διασείρουν δημόσια (χωρίς δικαστήρια) - δεν είναι απλά κάποιοι τρελοί. Εσένα θα σου άρεσε?
- Δεν μιλάει κανείς για θεωρίες συνωμοσίας , απλά λέμε πως τα πράγματα ξέφυγαν από την ισότητα και έχουν πάει στην άλλη πλευρά
- Τι θα πιστεύψεις τελικά εσύ γιατί το ρωτάς και γιατί πιστεύεις πως ενδιαφέρει?!!! . Απλά εμμονικά αρνείσαι την πραγματικότητα με κύριο επιχείρημα "εγώ δεν έχω δει κάτι τέτοιο", προσπαθώντας να πεις την τελική κουβέντα - ενω στο ενδιάμεσο έχεις αυτοαναιρεθεί κάμποσες φορές.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.608
Like
14.013
Πόντοι
3.656
Εχει παρατηρησει κανεις αλλος οτι ο saul ειναι κατι σαν αντεστραμμενος volcano ,ο ενας ειναι συστημικος και ο αλλος αντισυστημικος αλλα και οι δυο το κανουν σαν απο ενστικτο.
Ο ενας θα διαβασει ενα αρθρο στο BBC και θα το θεωρησει αυτοματα αξιοπιστο (ενω ταυτοχρονα θα αναμασαει τα talking points του αρθρου στο μυαλο του) ενω ο δευτερος θα διαβασει το ιδιο αρθρο θα το θεωρησει νομοτελειακα ως λαθος/ψεμα/κατι κρυβεται απο πισω και θα αρχισει να φτιαχνει τα αντεπιχειρηματα στο μυαλο του που "αιτιολογουν" αυτη την αποψη.
Πιο δημιουργικος ο βολκανο ,τον στηριζω :rockon:
γιατί δε στηρίζεις και μένα ρε τύπε? τι κανείς κοινωνικές διακρίσεις? :confused::tooth:
 

ftshslv

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2011
Μηνύματα
503
Κριτικές
4
Like
693
Πόντοι
366
γιατί δε στηρίζεις και μένα ρε τύπε? τι κανείς κοινωνικές διακρίσεις? :confused::tooth:
Επειδή παραδέχτηκες πως είσαι λευκός και άντρας και ως γνώστον εδώ είμαστε κατά της συγκεκριμένης ομάδας
tooth.gif
:hi:
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.608
Like
14.013
Πόντοι
3.656
- Αν αυτοί οι τρελοί έχουν τη δύναμη σε πα΄νε στα δικάστηρία (ανεξαρτήτου αποτελέσματος) ή να σε διασείρουν δημόσια (χωρίς δικαστήρια) - δεν είναι απλά κάποιοι τρελοί. Εσένα θα σου άρεσε?
- Δεν μιλάει κανείς για θεωρίες συνωμοσίας , απλά λέμε πως τα πράγματα ξέφυγαν από την ισότητα και έχουν πάει στην άλλη πλευρά
- Τι θα πιστεύψεις τελικά εσύ γιατί το ρωτάς και γιατί πιστεύεις πως ενδιαφέρει?!!! . Απλά εμμονικά αρνείσαι την πραγματικότητα με κύριο επιχείρημα "εγώ δεν έχω δει κάτι τέτοιο", προσπαθώντας να πεις την τελική κουβέντα - ενω στο ενδιάμεσο έχεις αυτοαναιρεθεί κάμποσες φορές.
Την δύναμη να σε σύρει στο δικαστήριο την έχει ο καθένας για να ξέρεις...έχει δικαίωμα να ισχυριστεί ότι θέλει...το τι θα γίνει μετά και το ποσά θα του πάρεις όταν δικαιωθείς είναι άλλο θέμα. Για τον διασυρμό συμφωνώ μαζί σου...παράδειγμα είναι ο χαικάλης που το γαμησανε την ζωή χωρίς δίκη χωρίς στοιχεία χωρίς τίποτα. Ο νόμος έχει ένα μεγάλο κενό σε αυτό θα συμφωνήσω. Πάλι όμως μιλάμε για ανθρώπους είτε τρελούς είτε με συμφέροντα.

Τύπε με συγχωρείς αλλά ''η πραγματικότητα'' που αρνούμαι είναι η κατάσταση που παρουσιάζεις εσύ? Αυτό την κάνει πραγματικότητα?

Παίρνεις μερικά γεγονότα και τα αναγάγεις σε κατεστημένο αυτό είναι το προβλήμα...και τώρα προφανώς δεν μιλάμε για τρανς άτομα η φεμινίστριες αλλά για ανθρώπους που εκμεταλλεύονται την τάση των ημερών.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.716
Κριτικές
90
Like
36.357
Πόντοι
25.467
Συμφωνώ μαζί σου και να στο πάω ακόμα παραπέρα ότι μερικοί μπορεί να το εκμεταλλευτούν αυτό το δικαίωμα που τους δίνει ο νόμος να κάνουν καταγγελία.

Εγώ δεν μίλησα ποτέ για τόσο ειδικές περιπτώσεις, είπα ότι πρέπει να αντιμετωπίζουμε τους πάντες το ίδιο καθώς και το ότι δεν βλέπω πουθενά σχέδια εξόντωσης των ανδρών κλπ. Νομίζω ότι το εξάντλησα.

Στην προκειμένη περίπτωση θα σας δώσω ένα παράδειγμα από την προσωπική μου εμπειρία. Προ πολλών δεκαετιών συνεργαζόμουν επαγγελματικά με έναν ομοφυλόφιλο άνδρα, ο οποίος εκτός από σοβαρός και αξιοπρεπέστατος στην συμπεριφορά του, ήτο και άριστος στον τομέα του. Δυστυχώς όμως είχε μια εξάρτηση από το αλκόολ η οποία με τα χρόνια επιδεινώθηκε με αποτέλεσμα να προσέρχεται μεθυσμένος στην εργασία του με τα γνωστά αρνητικά επακόλουθα. Όταν μετά από πολλές καλοπροαίρετες από την πλευρά μου συστάσεις για το πρόβλημα του, τις οποίες και αγνόησε, αναγκάστηκα να διακόψω την συνεργασία μαζί του, με κατηγόρησε (και από ό,τι έχω μάθει με κατηγορεί ακόμα μετά από 40 και πλέον χρόνια) ότι τον απομάκρυνα επειδή είναι ομοφυλόφιλος και ότι ο αλκοολισμός του ήταν απλώς μια πρόφαση.

Αν αυτό το παραπάνω δεν είναι στοχοποίηση μου και μάλιστα εντελώς αναίτια, δεν γνωρίζω τι άλλο μπορεί να είναι.
 

ftshslv

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2011
Μηνύματα
503
Κριτικές
4
Like
693
Πόντοι
366
Την δύναμη να σε σύρει στο δικαστήριο την έχει ο καθένας για να ξέρεις...έχει δικαίωμα να ισχυριστεί ότι θέλει...το τι θα γίνει μετά και το ποσά θα του πάρεις όταν δικαιωθείς είναι άλλο θέμα. Για τον διασυρμό συμφωνώ μαζί σου...παράδειγμα είναι ο χαικάλης που το γαμησανε την ζωή χωρίς δίκη χωρίς στοιχεία χωρίς τίποτα. Ο νόμος έχει ένα μεγάλο κενό σε αυτό θα συμφωνήσω. Πάλι όμως μιλάμε για ανθρώπους είτε τρελούς είτε με συμφέροντα.

Τύπε με συγχωρείς αλλά ''η πραγματικότητα'' που αρνούμαι είναι η κατάσταση που παρουσιάζεις εσύ? Αυτό την κάνει πραγματικότητα?

Παίρνεις μερικά γεγονότα και τα αναγάγεις σε κατεστημένο αυτό είναι το προβλήμα...και τώρα προφανώς δεν μιλάμε για τρανς άτομα η φεμινίστριες αλλά για ανθρώπους που εκμεταλλεύονται την τάση των ημερών.
Μόλις παραπάνω φάνηκε πως είσαι γνώστης του gender assuming. Άρα γνωρίζεις κι εσύ αυτήν την πραγματικότητα που εμμονικά αρνείσαι τόσες μέρες , σε τόσες απαντήσεις σου. :hi:
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.608
Like
14.013
Πόντοι
3.656
Στην προκειμένη περίπτωση θα σας δώσω ένα παράδειγμα από την προσωπική μου εμπειρία. Προ πολλών δεκαετιών συνεργαζόμουν επαγγελματικά με έναν ομοφυλόφιλο άνδρα, ο οποίος εκτός από σοβαρός και αξιοπρεπέστατος στην συμπεριφορά του, ήτο και άριστος στον τομέα του. Δυστυχώς όμως είχε μια εξάρτηση από το αλκόολ η οποία με τα χρόνια επιδεινώθηκε με αποτέλεσμα να προσέρχεται μεθυσμένος στην εργασία του με τα γνωστά αρνητικά επακόλουθα. Όταν μετά από πολλές καλοπροαίρετες από την πλευρά μου συστάσεις για το πρόβλημα του, τις οποίες και αγνόησε, αναγκάστηκα να διακόψω την συνεργασία μαζί του, με κατηγόρησε (και από ό,τι έχω μάθει με κατηγορεί ακόμα μετά από 40 και πλέον χρόνια) ότι τον απομάκρυνα επειδή είναι ομοφυλόφιλος και ότι ο αλκοολισμός του ήταν απλώς μια πρόφαση.

Αν αυτό το παραπάνω δεν είναι στοχοποίηση μου και μάλιστα εντελώς αναίτια, δεν γνωρίζω τι άλλο μπορεί να είναι.
Είναι ναι. Πως αυτό αλλάζει κάτι από τα προηγούμενα όμως? Επαναλαμβάνω ότι εξετάζουμε διαφορετικά θέματα.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.608
Like
14.013
Πόντοι
3.656
Μόλις παραπάνω φάνηκε πως είσαι γνώστης του gender assuming. Άρα γνωρίζεις κι εσύ αυτήν την πραγματικότητα που εμμονικά αρνείσαι τόσες μέρες , σε τόσες απαντήσεις σου. :hi:
Νομίζω ότι δεν καταλαβαίνεις τι γράφω :confused:
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.716
Κριτικές
90
Like
36.357
Πόντοι
25.467
Είναι ναι. Πως αυτό αλλάζει κάτι από τα προηγούμενα όμως? Επαναλαμβάνω ότι εξετάζουμε διαφορετικά θέματα.

Στο ότι, είτε το πιστεύετε, είτε όχι, υπάρχουν συγκεκριμένες ομάδες που επειδή νοιώθουν μειονεκτικά θα στοχοποιήσουν ηθελημένα αναίτια τον οιοδήποτε. Τον λευκό χριστιανό άνδρα, τον μελαμψό μουσουλμάνο κ.πλ.
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.067
Κριτικές
10
Like
13.073
Πόντοι
3.846
Στην προκειμένη περίπτωση θα σας δώσω ένα παράδειγμα από την προσωπική μου εμπειρία. Προ πολλών δεκαετιών συνεργαζόμουν επαγγελματικά με έναν ομοφυλόφιλο άνδρα, ο οποίος εκτός από σοβαρός και αξιοπρεπέστατος στην συμπεριφορά του, ήτο και άριστος στον τομέα του. Δυστυχώς όμως είχε μια εξάρτηση από το αλκόολ η οποία με τα χρόνια επιδεινώθηκε με αποτέλεσμα να προσέρχεται μεθυσμένος στην εργασία του με τα γνωστά αρνητικά επακόλουθα. Όταν μετά από πολλές καλοπροαίρετες από την πλευρά μου συστάσεις για το πρόβλημα του, τις οποίες και αγνόησε, αναγκάστηκα να διακόψω την συνεργασία μαζί του, με κατηγόρησε (και από ό,τι έχω μάθει με κατηγορεί ακόμα μετά από 40 και πλέον χρόνια) ότι τον απομάκρυνα επειδή είναι ομοφυλόφιλος και ότι ο αλκοολισμός του ήταν απλώς μια πρόφαση.

Αν αυτό το παραπάνω δεν είναι στοχοποίηση μου και μάλιστα εντελώς αναίτια, δεν γνωρίζω τι άλλο μπορεί να είναι.
Μύστη μου πάλι καλά που αυτό έγινε πριν 40 χρόνια. Σήμερα θα είχατε φάει cancel culture.

Σαν έφηβος της εποχής των παλιών αγελάδων θεωρούσα (και θεωρώ ακόμη) ότι η γενιά μου είναι η πιο ξεφτιλισμένη καθώς βρήκαμε τα λεφτά έτοιμα, γελοιποιήσαμε τις διαμαρτυρίες με το να κάνουμε καταλήψεις για την τυρόπιτα, είχαμε σαν δεδομένη τη διαφθορά.
Τώρα που κάνω τη σύγκριση βλέπω ότι τουλάχιστον το 1990 οι καταλήψεις είχαν νόημα και στοίχισαν τη ζωή στον Τεμπονέρα, το 1998 οι φοιτητικές καταλήψεις είχαν νόημα, και στην τελική τη φάγαμε στα 30 με τα μνημόνια όταν ήταν ήδη πολύ δύσκολο να κάνουμε κάτι.

Η γενιά που τις απόψεις της εκφράζει ο Σαούλ είναι ό,τι πιο παρηκμασμένο. Όλες αυτές οι απόψεις "μη με κοροϊδεύετε" "σεβασμός στο διαφορετικό" είναι υποκριτικές προφάσεις. Κατά βάθος αυτό που θέλουν να είναι να καταργηθεί η αξιολόγηση κάτι που ήδη έχουν αρχίσει να το καταφέρνουν - όλο και πιο συχνά ακούμε το "μη με κατηγορείς γιατί τουλάχιστον προσπάθησα". Το βασικό αίτημά τους είναι να μην τους φωνάζει κανείς, να μην τους λέει κανείς ότι είναι λάθος, να μην τους κάνει κανείς παρατήρηση. Σήμερα φωνάζεις σε κάποιον και αμέσως η απάντηση είναι "μη μου φωνάζεις είμαι ευαίσθητος". Είπα σε έναν στη δουλειά μια φορά "Καλά γιατί δεν κάνεις κάτι σωστό ώστε να μη σου φωνάζω;" και η απάντηση ήταν "μη μπλέκεις ανόμοια πράγματα".
Πρέπει ότι δηλώνει ο άλλος να το σεβόμαστε. Συγγνώμη ρε φίλε πήγαν 3 ηλίθιες και καλά ακτιβίστριες στην Ισπανία και πήραν τα αυτά από το κοτέτσι γιατί λέγανε ότι ο κόκορας βιάζει την κότα. Γιατί να το σεβαστώ αυτό;
Οι άλλες στην Αγγλία πετάγανε μπογιές σε πίνακες σε μουσείο γιατί θέλανε να αντιταχθούν στο δουλεμπόριο που γινότανε παλιά. Και δηλώνουν ακτιβίστριες.
Δηλαδή ότι μαλακία σκεφτεί ο καθένας για να τραβήξει την προσοχή ,τη βαφτίζει ακτιβισμό, κολλάει και ένα αυτοπροσδιορίζομαι σαν Παλαιστίνιος γκέι ενώ είμαι βέρος Λονδρέζος στρέιτ και καθάρισε.
Αν αυτή η μαλακία λέγεται κοινωνικοί αγώνες ,αλοίμονο στην κοινωνία.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.801
Like
14.546
Πόντοι
3.656
Κανείς ένα λάθος τύπε...η εκτίμηση μπορεί να κερδίζεται...από μέσα σου μπορείς να πιστεύεις ότι θες...αλλά στην πολιτισμένη κοινωνία επιβάλλεται να συμπεριφέρεσαι με σεβασμό σε όλους.

Και εσύ απαιτείς τον σεβασμό από τους άλλους...αν έρθω εγώ στο δρόμο και σου πω ''πως είσαι έτσι ρε μαλακά σαν να σε πάτησε μπετονιέρα'' δε θα μου κανείς μήνυση?

Η αν έρθω στο γυμναστήριο και σου πω εσύ χοντρέ θα κανείς μπάνιο τελευταίος γιατί δε μπορούμε να βλέπουμε τα πατσόκιλα σου....θα μου πεις ευχαριστώ?

Γενικά έχεις κολλήσει σε 2-3 παραδείγματα και τα επαναλαμβάνεις συνέχεια.....δεν είναι καν σοβαρά θέματα στην κοινωνία αυτά. Αλλά ρε τύπε πραγματικά...σε κόφτει τόσο πολύ τι γίνεται στα γυναικεία αποδυτήρια? :confused:
Ναι, με κόφτει. Εκεί γδύνεται η κόρη μου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom