Νέα

Στην εντατική... για μια παρατήρηση!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα unknowndark
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 256
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

John 100

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.047
Κριτικές
31
Like
3.057
Πόντοι
2.606
Εγώ ακούω ότι στη Κρήτη παίζει πολλή αγαμία..μου έλεγε μια μου λείπει η Κρήτη γιατί όταν έβγαινα στο δρόμο μου κάνανε κομπλιμέντα όλη μέρα.και κορναρισματα και της λέγανε και καντάδες η πως στο διάολο τα λένε εκεί κάτω...εδώ Αθήνα μου λέει δε μου τη πέφτει κανένας!!Ε ρε λέω για να λέει τέτοια πεινα που θα πέφτει εκεί κάτω..
...παραδοσιακά παπάρας, μην "ξεφύγεις"
 

John 100

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.047
Κριτικές
31
Like
3.057
Πόντοι
2.606
...ένα νήμα, μετα από καιρό, και πήρα δόση θανάτου.
Αθάνατο το bou :confused:
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.013
Κριτικές
9
Like
12.910
Πόντοι
3.836
Χορτάσαμε μαγκιά του πληκτρολογίου. Αν ήταν μάγκες ,εκτός του οτι έπρεπε ένας να καθαρίσει με έναν αντιπαλο ,θα μπορούσε να βγει να πει "ναι και αυτός με έβρισε χυδαία, εγώ του ζήτησα συγγνώμη αλλά εκείνος με έβρισε κτλ". Το να κρύβονται και να κλαίγονται στο βουλευτή τους δείχνει ποιος είναι η πραγματική αδερφή.
Γιατί αυτός που πάει στο Gay Pride λέει "εγώ αυτό είμαι και δείρτε με αν θέλετε". Η αδερφάρα η μεγάλη είναι αυτός που λέει στην παρέα "τον έσκισα τον πούστη, με ασθενοφόρο τον έβγαλαν έξω" και μόλις έρθει η αστυνομία "εεεε συγγνώμη δεν το ήθελα, δε θα το ξανακάνω, συγγνώμη να πληρώσουμε το δωμάτιο της οικογένειας, μη μας κάνετε μήνυση σας παρακαλώ".

Και για όσους λένε δεν έγινε και τίποτα ,να τους πληροφορήσω ότι έκανε εγχείρηση στο κεφάλι ο Ελληνοκαναδός, που είναι και από Κρήτη.
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.156
Like
1.651
Πόντοι
216
Και μισή μπάτσα να του έριξε τον σκότωσε και είναι ανθρωποκτονία εκ προθέσεως, πάει ισόβια, και τι πάει να πει του πείραξε την γυναίκα, είσαι ωραία της είπε, χωρίς να ξέρει οτι είναι παντρεμένη, άμα ήταν να σκοτώνω ανθρώπους για ψύλλου πήδημα θα ήμουν μέσα τώρα
Δεν υπάρχει μεγαλύτερη ξεφτίλα για έναν άντρα να παίζει μπάτσες για ένα μουνί. Αλλά από κομπλεξικά ψυχωτικά μουνοδουλάκια τι περιμένεις. Νομίζουν ότι ανεβαίνουν στα μάτια της γκόμενας ενώ παίζουν το παιχνίδι τους. Μετά αν βγάλει ο άλλος κανα σιδερικό παρακαλάνε σαν πουτανίτσες
 

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.086
Κριτικές
1
Like
2.476
Πόντοι
456
Χορτάσαμε μαγκιά του πληκτρολογίου. Αν ήταν μάγκες ,εκτός του οτι έπρεπε ένας να καθαρίσει με έναν αντιπαλο ,θα μπορούσε να βγει να πει "ναι και αυτός με έβρισε χυδαία, εγώ του ζήτησα συγγνώμη αλλά εκείνος με έβρισε κτλ". Το να κρύβονται και να κλαίγονται στο βουλευτή τους δείχνει ποιος είναι η πραγματική αδερφή.
Γιατί αυτός που πάει στο Gay Pride λέει "εγώ αυτό είμαι και δείρτε με αν θέλετε". Η αδερφάρα η μεγάλη είναι αυτός που λέει στην παρέα "τον έσκισα τον πούστη, με ασθενοφόρο τον έβγαλαν έξω" και μόλις έρθει η αστυνομία "εεεε συγγνώμη δεν το ήθελα, δε θα το ξανακάνω, συγγνώμη να πληρώσουμε το δωμάτιο της οικογένειας, μη μας κάνετε μήνυση σας παρακαλώ".

Και για όσους λένε δεν έγινε και τίποτα ,να τους πληροφορήσω ότι έκανε εγχείρηση στο κεφάλι ο Ελληνοκαναδός, που είναι και από Κρήτη.
Μάλιστα, οι μεγάλοι άντρες πάνε στο Gay Pride.
Bourdela.com κυρίες και κύριοι.
:orchestra:
 

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.086
Κριτικές
1
Like
2.476
Πόντοι
456
Και γιατί θα επρεπε να πάει καλά ο τουρισμός?ταβέρνα έχουμε η Μπιτς μπαρ?δώστε τα λεφτά σας για να κονομαει ο κάθε βλάχος από τη Μύκονο τη Κρήτη από τησαντορινη και τη παρο
.και να γαμανε και τις ελλεινιδες αφού.μονο αυτά τα βλαχαδερα έχουνε λεφτά εδώ στην Ελλάδα.
Και εμείς να κοιτάμε ούτε λεφτά ούτε.γκομεμες..ουτε.μισο ευρώ στα.νησια τέλος η.κουβεντα

Ας πάνε να γίνουνε αγροτες
Ρε Αλβανέ, δε θα γίνεις Έλληνας ποτέ.
Ούτε θα σου κάτσουν ποτέ οι "Ελλεηνίδες".
Εδώ δε σου κάθονται οι Αλβανές, γιατί να σου κάτσουν οι ξένες;
 

lelosbi

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2023
Μηνύματα
353
Like
750
Πόντοι
81
ΔΕΝ τον δείρανε αντρικά γιατί ήταν 5 εναντίον ενός, ας εβαζαν εναν με εναν αν ηταν τότε ok να το δεχτω, 5 με 1 ομως σιγουρα δεν ηταν αντρικο,
Τη μαλακια του τυπου που πηγε να τα βαλει με με 5-6 ατομα εχοντας μαζι του γυναικα και ανηλικα παιδια γιατι κατα λαθος τον εκαψε ενας με τσιγαρο, δεν σε βλεπω να τη σχολιαζεις.
 

j_thess

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2023
Μηνύματα
373
Like
629
Πόντοι
21
ΔΕΝ τον δείρανε αντρικά γιατί ήταν 5 εναντίον ενός, ας εβαζαν εναν με εναν αν ηταν τότε ok να το δεχτω, 5 με 1 ομως σιγουρα δεν ηταν αντρικο,
δεν ήσουν μπροστα και δεν ξερεις τι εγινε
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Δεν μπορείς να λες ότι δείρανε αντρίκια κάποιον όταν είναι πέντε εναντίον ενός.Ενας με ένα είναι αντρίκια.Οχι ότι είμαι υπέρ της χειροδικίας αλλά εντα΄ξει καταλαβαίνω είμαι σε ένα μπαρ κάτι στραβώνει και πλακώνομαι με κάποιον.Να σε βαράνε πέντε είναι λυντζάρισμα.
δεν ησουν μπροστα δεν ξερεις τι εγινε
 

j_thess

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2023
Μηνύματα
373
Like
629
Πόντοι
21
Το αντριλίκι φίλε θα φανεί στην μπουζού και το ξέρουν καλά, άρα κότες λυράτες είναι.
Επίσης αντρίκια πολλοί εναντίον ενός δεν είναι.
πήγαινε να τους το πεις απο κοντά ελεμέ.
Αντε να παιξεις με το ιντερνετ σου
 

mafia79

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2023
Μηνύματα
400
Κριτικές
2
Like
920
Πόντοι
81
πήγαινε να τους το πεις απο κοντά ελεμέ.
Αντε να παιξεις με το ιντερνετ σου
συγγνώμη φίλε μου καταλαβαίνει κάποιος οτι υπάρχει δυσκολία στην επικοινωνία μαζί σου και δυσκολεύεσαι πολύ να κατανοήσεις τα αυτονόητα.
Δεν θα στα κάνω πενηνταράκια τα απλά για να τα καταλάβεις.
Σε αφήνω με την τεστοστερόνη σου να ξεχειλίζει και εύχομαι να μην βρεθείς ποτέ σε καυγά και να κάνεις τέτοιες μαγκιές γιατί με μαθηματική ακρίβεια ή που θα σε μαζέψουν ή που θα τις μαζέψεις.
 

nikosxp

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
157
Κριτικές
2
Like
127
Πόντοι
1
Καπου διαβασα, για εναν πατερα με γιο που εδειραν μια γυναικα και τον αντρα της, για ενα κορναρισμα με το αμαξι ..

Μετα διαβασα οτι ηταν στο μπροστινο αμαξι, βγηκε η γυναικα και τους εκανε παρατηρηση επειδη αργουσαν και ισως ακουμπησε και τον γιο.
Καταλαβαινουμε ολοι , οτι αν δεν εισαι μπροστα δεν ξερεις.... Μερικοι ειναι πολυ εριστικοι και χωρις λόγο θα βρισουν, μαναδες σπιτια και καντιλια και ισως σε ακουμπησουν κιολας.
Μετα λενε οτι με εστειλε ο αλλος στην εντατική....

Δεν ξερω ποιος εφταιξε εδω ... απλα λεω...
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.265
Κριτικές
4
Like
7.284
Πόντοι
2.586
Μαλάκας το θύμα, μαλάκας και ακοινώνητος ο μπαγλαμάς Κρητικός που τον ακουμπά στο στήθος.
Δεν είπε κουβέντα και η πρώτη του κίνηση ήταν σωματική επαφή - δημιούργησε τον καυγά.

Ποτέ δεν το κάνεις αυτό, μόνον οι βουτυρομπεμπέδες δεν το αντιλαμβάνονται. Για αυτό κρύβεται και σαν την κότα στο xωριό με τη μαμά του τώρα.

Βλακεία του μαλλιά με το τσιγάρο, αν τού έκαιγε την μπλούζα θα τού την πλήρωνε;
Αλλά ο μάπας ο Ελληνοκαναδός, εντάξει έκανε βαβά το xέρι τί επιμένεις ρε τύπε και το παίζεις καμπόσος;
 

John 100

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.047
Κριτικές
31
Like
3.057
Πόντοι
2.606
Δεν πουλάς τσαμπούνα η μαγκιά στον χώρο του άλλου, στο μαγαζί του, σπίτι επιχείρηση. Νομός αντρικιος. Εκτός μόνο. Ήταν αμόρφωτος ο τουρίστας και δεν ήξερε τους κανόνες εμπλοκής. Νόμιζε ότι είχε πιάσει τον παπά από τα φρύδια επειδή έκανε 5 φράγκα , ήρθε να κάνει τον κάμποσο, και τις άρπαξε...τώρα θα ξαναενοχληθει από καφτρα;
τύπε τι λες?
ποιους κανόνες εμπλοκής και ποιο "αντρίκιο" ?
έπεσε ο τύπος (μαλακωδώς και κακώς) στα ζώα (δεν είναι και λίγα) του ψηλορειτη μη χέσω...
 

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.337
Κριτικές
11
Like
4.464
Πόντοι
746
O Nταής ομίλησε σωστά. Ακούστε όμως το βίντεο του Δάσκαλου


κι ειδικά αν η συνοδός/γυναίκα/γκόμενα/ερωμένη κελαηδάει επικίνδυνα :sunglasses:
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.182
Κριτικές
1
Like
35.103
Πόντοι
6.256
...Νεάντερταλ είναι στον Καναδά. Αν είχε συμβεί να πέσει κάποιος μαχαιρωμένος σε κεντρικό δρόμο του Καναδά όλοι θα προσπερνούσαν. Αν συμβεί αυτό όμως στα Σφακιά θα τον πάνε νοσοκομείο με το αγροτικο., και θα τσακώσουν τον δράστη. Θα πεταχτούν οι Κρητικοί από τα καφενεία.

Ποιος είναι ο Νεάντερταλ?

Είχα κάψει με καφτρα μεταξωτό πουκάμισο κρητικού σε ορθαδικο μπαρ, μια τρύπα νααα. Είπαμε τα σόρρυ μας κλπ, γίνονται αυτά,...του λέω ...αν στο έκαιγε η μάνα σου στο σιδέρωμα τι θα έλεγες, ηρεμησε?.. τον κερασα αυτόν και την φίλη του 1 ποτό και όλα καλα
Σιγουρα θα μίλησε προσβλητικα ο καναδος
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.265
Κριτικές
4
Like
7.284
Πόντοι
2.586
O Nταής ομίλησε σωστά. Ακούστε όμως το βίντεο του Δάσκαλου


κι ειδικά αν η συνοδός/γυναίκα/γκόμενα/ερωμένη κελαηδάει επικίνδυνα :sunglasses:

Μίλησε εξαιρετικά.
Από την στιγμή που στην κοινωνία μας έxει επικρατήσει η παραβατικότητα και η ανομία δεν μπορείς να περιμένεις να βρεις το δίκιο σου.
Ποτέ δεν βρίζουμε γενικώς και όταν βλέπουμε πως δεν μας παίρνει να κάνουμε και τις κότες. Δυστυxώς.
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.265
Κριτικές
4
Like
7.284
Πόντοι
2.586
Τις κότες τις κάνουμε κυρίως όταν μας παίρνει. Αυτό είναι μαγκιά . Όταν δεν μας παίρνει κάνουμε μήνυση.
Ναι υπονοώ κάποιους που δεν έxουν σκοπό / φόβο πως ένας διαπληκτισμός μπορεί να καταλήξει σε ξύλο.

Η γυναίκα που τους έβριζε νόμιζε πως εκεί θα έμενε. Ε, κάτι τέτοιες κακές συμπεριφορές - είπα δεν βρίζουμε ποτέ - ας τις κάνουν εκεί που τους παίρνει, σε καμμία άλλη κυράτσα πx.
 

j_thess

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2023
Μηνύματα
373
Like
629
Πόντοι
21
συγγνώμη φίλε μου καταλαβαίνει κάποιος οτι υπάρχει δυσκολία στην επικοινωνία μαζί σου και δυσκολεύεσαι πολύ να κατανοήσεις τα αυτονόητα.
Δεν θα στα κάνω πενηνταράκια τα απλά για να τα καταλάβεις.
Σε αφήνω με την τεστοστερόνη σου να ξεχειλίζει και εύχομαι να μην βρεθείς ποτέ σε καυγά και να κάνεις τέτοιες μαγκιές γιατί με μαθηματική ακρίβεια ή που θα σε μαζέψουν ή που θα τις μαζέψεις.
έχω βρεθει σε καυγα δεν ειμαι ιντερνετικός φλώρος σαν εσένα.
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.101
Like
50.809
Πόντοι
12.756
καποτε ειχα ενα φιλο καλο..
ε μου φερνει 2 φιλους του να τους γνωρισω μαγκια κλανια κωλος φινιστρινι
ειναι στα Πετραλωνα και ειναι μπροστα τους ενα αμαξι καμπριο μπεμπα με 2 κωλομπαραδες μεσα
πηγαιναν σιγα και αρχιζουνε οι 2 μαγκες
αντε ρεεεεε,ξεκολλατε ρε,,,,μαλακες ,ξεφτυλισμενοι κλπ
χειροφρενο,βγαινει ο ενας μονος που σβερκος κεφαλι ηταν ενα με κατι χερια σαν φτυαρια,χωνει κεφαλι μεσα απο την πλευρα του οδηγου και τους αρχιζει στα μπουκετα..αφου τρωνε απο 2 -3 φωναζανε οχι ρε φιλε,συγνωμη,λαθος κλπ
απο τοτε ηταν Ζαμπουνηδες:coffee:
 
Τελευταία τροποποίηση:

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
22.790
Κριτικές
8
Like
31.689
Πόντοι
6.536
καποτε ειχα ενα φιλο καλο..
ε μου φερνει 2 φιλους του να τους γνωρισω μαγκια κλανια κωλος φινιστρινι
ειναι στα Πετραλωνα και ειναι μπροστα τους ενα αμαξι καμπριο μπεμπα με 2 κωλομπαραδες μεσα
πηγαιναν σιγα και αρχιζουνε οι 2 μαγκες
αντε ρεεεεε,ξεκολλατε ρε,,,,μαλακες ,ξεφτυλισμενοι κλπ
χειροφρενο,βγαινει ο ενας μονο που σβερκος κεφαλι ηταν ενα με κατι χερια σαν φτυαρια,χωνει κεφαλι μεσα απο την πλευρα του οδηγου και τους αρχιζει στα μπουκετα..αφου τρωνε απο 2 -3 φωναζανε οχι ρε φιλε,συγνωμη,λαθος κλπ
απο τοτε ηταν Ζαμπουνηδες:coffee:
Μάζεψες και εσύ καμμία Ηλιογάβαλε?

:coffee:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom