Νέα

Στην εντατική... για μια παρατήρηση!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα unknowndark
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 256
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

goustarwnaxunw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
981
Like
3.146
Πόντοι
446
Mε κανα δυο κρητικούς και μία πρώην που έχω νταραβεριστεί δυστυχώς δεν μου άφησαν καθόλου καλές εντυπώσεις. Πάρα πολύ δύστροποι, κακοπροαίρετοι με πάρα πολύ μίσος και σκοτάδι μέσα τους. Αυτό με προβλημάτισε πάρα πολύ, το σκοτάδι. Κι από άλλες περιοχές της Ελλάδας θα βρεις πολύ προβληματικούς ανθρώπους που να σε κάνουν να βγαίνεις από τα ρούχα σου με τη συμπεριφορά τους, αλλά εδώ αυτοί είναι άλλη περίπτωση τελείως. Σαν να είναι μόνιμα non stop σε μία άμυνα, συνεχώς έτοιμοι να βγάλουν μίσος και πολύ εκδικητική συμπεριφορά. Αλβανία μόνο πα να γαμηθούν όλοι.:zfuck:
Γενικά είμαστε σκατολαος…Η χώρα αυτή δεν έχει γίνει ένα απέραντο μπουρδελο κατά τύχη…εμείς την κάναμε έτσι, και αυτό μας αξίζει

Βέβαια και οι αλβανοι τα ίδια σκατα είναι..μικρές οι διάφορες σε αυτούς τους δυο σκατολαους
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.418
Κριτικές
1
Like
7.376
Πόντοι
2.306
...Νεάντερταλ είναι στον Καναδά. Αν είχε συμβεί να πέσει κάποιος μαχαιρωμένος σε κεντρικό δρόμο του Καναδά όλοι θα προσπερνούσαν. Αν συμβεί αυτό όμως στα Σφακιά θα τον πάνε νοσοκομείο με το αγροτικο., και θα τσακώσουν τον δράστη. Θα πεταχτούν οι Κρητικοί από τα καφενεία.

Ποιος είναι ο Νεάντερταλ?

Είχα κάψει με καφτρα μεταξωτό πουκάμισο κρητικού σε ορθαδικο μπαρ, μια τρύπα νααα. Είπαμε τα σόρρυ μας κλπ, γίνονται αυτά,...του λέω ...αν στο έκαιγε η μάνα σου στο σιδέρωμα τι θα έλεγες, ηρεμησε?.. τον κερασα αυτόν και την φίλη του 1 ποτό και όλα καλα
δηλαδη τυπε και του εκαψες, με τη καυτρα σου, το πουκαμισο του Κρητικαρου, και του την ειπες για τη μανα του οτι καιει τα πουκαμισα στο σιδερο???
και σε κερασε μετα για να ανταποδοσει τα κερασματα και τα μπινελικια για τη μανα???
Παει… αλλαξανε οι Κρητικοι…:confused:
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.039
Κριτικές
9
Like
12.978
Πόντοι
3.836
Τα παλικαράκια οι Μυλοποταμίτες από το Μαλεβίζι με το που σφίξαν τα γάλατα κατευθείαν τηλέφωνο στην Κεφαλογιάννη να τους σώσει. Παίρνει τηλέφωνο η Κεφαλογιάννη να ρωτήσει για την πορεία της υγείας του Ελληνοκαναδού. Τόσο παλικάρια είναι, και 10 ντου σε έναν που έχει την ηλικία του πατέρα τους και μετά τηλεφωνάκι στο βουλευτή να κλαφτούνε.

Αυτά τα καριόλια έχουν βγάλει κακό όνομα στο νησί μας. Όποιος θέλει να τους μοιάσει Έλληνας ή Αλβανός είναι το ίδιο διαταραγμένος.
 

cretan336

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιουλ 2020
Μηνύματα
4.227
Like
3.478
Πόντοι
1.706
Τα παλικαράκια οι Μυλοποταμίτες από το Μαλεβίζι με το που σφίξαν τα γάλατα κατευθείαν τηλέφωνο στην Κεφαλογιάννη να τους σώσει. Παίρνει τηλέφωνο η Κεφαλογιάννη να ρωτήσει για την πορεία της υγείας του Ελληνοκαναδού. Τόσο παλικάρια είναι, και 10 ντου σε έναν που έχει την ηλικία του πατέρα τους και μετά τηλεφωνάκι στο βουλευτή να κλαφτούνε.

Αυτά τα καριόλια έχουν βγάλει κακό όνομα στο νησί μας. Όποιος θέλει να τους μοιάσει Έλληνας ή Αλβανός είναι το ίδιο διαταραγμένος.
Μπαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα, παρότι από εκεί είναι η καταγωγή της μην την υπολογίζεις για τέτοιου είδους παρέμβαση.
Δεν είναι τυχαίο που άλλαξε και εκλογική περιφέρεια.
Άλλος είναι ο προκομένος, όπως ήταν μια φορά και έναν καιρό κάποιος από τα Χανιά.......
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.134
Like
34.370
Πόντοι
9.931

Αφου πεντε σαπισαν στο ξυλο εναν έτρεξαν σαν τις αδελφές να κρυφτούν για να μην τους πιάσουν και κλαψομουνιαζουν ωστε να μην κινηθεί νομικά το θυμα και να τα βρουνε. Τοσο ανδρες οι Κριτηκαροι!!
 

j_thess

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2023
Μηνύματα
375
Like
637
Πόντοι
21
Στο δικαστηριο στην Κρήτη:
Δικαστής: Γιατί τον πλακώσατε;
Κατηγορούμενος: Για μια παρατήρηση.
Δικαστής: Ένοχοι.

Μην απλοποιείτε τα πράγματα. Δεν ξερετε αν δεν ειστε μπροστα τι ειπωθηκε δεν ειναι ολα ασπρο μαυρο.
Δεν ξερετε τι εγινε, δεν σας πεφτει λογος. Πολυ κατινες γινατε ολοι με το ιντερνετ.
 

gidovoskos007

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2013
Μηνύματα
146
Like
358
Πόντοι
21
Στο δικαστηριο στην Κρήτη:
Δικαστής: Γιατί τον πλακώσατε;
Κατηγορούμενος: Για μια παρατήρηση.
Δικαστής: Ένοχοι.

Μην απλοποιείτε τα πράγματα. Δεν ξερετε αν δεν ειστε μπροστα τι ειπωθηκε δεν ειναι ολα ασπρο μαυρο.
Δεν ξερετε τι εγινε, δεν σας πεφτει λογος. Πολυ κατινες γινατε ολοι με το ιντερνετ.
από τη στιγμή που του άνοιξαν το κεφάλι και σιγουρα θα του αφήσουν κουσούρια ότι και να ειπώθηκε και όσο δικαιο και αν ειχαν ελάχιστη σημασία θα έχει στο δικαστήριο, ας ετοιμαστουν να καταβάλλουν όλα τα ιατρικά έξοδα οι κατηγορούμενοι για ανθρωποκτονία στο θύμα και ας αφησουν τα περι σασμου και αλλες μαλακιες, εκαναν κακούργημα και θα πληρώσουν!
 

cretan336

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιουλ 2020
Μηνύματα
4.227
Like
3.478
Πόντοι
1.706
Στο δικαστηριο στην Κρήτη:
Δικαστής: Γιατί τον πλακώσατε;
Κατηγορούμενος: Για μια παρατήρηση.
Δικαστής: Ένοχοι.

Μην απλοποιείτε τα πράγματα. Δεν ξερετε αν δεν ειστε μπροστα τι ειπωθηκε δεν ειναι ολα ασπρο μαυρο.
Δεν ξερετε τι εγινε, δεν σας πεφτει λογος. Πολυ κατινες γινατε ολοι με το ιντερνετ.
Άδικο δεν έχεις.
Άλλο είναι όμως να αρπάξει κανείς 2 μπουνίδια και άλλο να τον κάνουν ασήκωτο, μπροστά σε όλη του την οικογένεια.
Το μέτρο έχει χαθεί και σε αυτά τα κωλοχώρια δεν θέλουν να το καταλαβαίνουν με τίποτα.
Και ακούγεται ως η καλύτερη λύση η ρίψη 2-3 "καλών" πυραυλακίων σε κάποιες περιοχές :rolleyes:
 

Y13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.364
Like
4.706
Πόντοι
456
Θέλει πολλά κιλά αρχίδια για να αναλάβεις την ευθύνη των πράξεών σου.Αυτο
 

Bbwlover99

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2024
Μηνύματα
291
Like
375
Πόντοι
21
Kαλα ο Ελληνοκαναδος πολυ τρομπας. Τον εκαψαν κατα λαθος με το τσιγαρο και πηγε να κανει τσαμπουκα, αντι να πει ενα προσεχε και να παρει την οικογενεια του και να φυγει. Ωραιο παραδειγμα για τα παιδια του. Μαλακες και οι αλλοι που τον στειλαν νοσοκομειο, αλλα τα ηθελε ο κωλος του.
Βγήκε ο πούστης ο ποτοσαλτε και είπε 15 -30 Ιουλίου να μη κάνουμε μπάνια γιατί εμποδίζουμε τους τουρίστες καρκίνο στο ποτοσαλτε λοιπόν,να πάθει καρκίνο στο λαιμό ο ποτοσαλτε να μαθει να λέει μαλακίες.Εχω αρχίσει και συμφωνώ με τον τιμωρό μπουκέτα θέλουν οι τουρίστες μόνο τότε θα ξεκουμπιστουν από τη χώρα μας οι οποίοι είναι η αιτία που ακριβαινουν οι τιμές των ξενοδοχείων στα νησιά
 
Τελευταία τροποποίηση:

lelosbi

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2023
Μηνύματα
372
Like
787
Πόντοι
81
Βγήκε ο πούστης ο ποτοσαλτε και είπε 15 -30 Ιουλίου να μη κάνουμε μπάνια γιατί εμποδίζουμε τους τουρίστες καρκίνο στο ποτοσαλτε λοιπόν,να πάθει καρκίνο στο λαιμό ο ποτοσαλτε να μαθει να λέει μαλακίες.Εχω αρχίσει και συμφωνώ με τον τιμωρό μπουκέτα θέλουν οι τουρίστες μόνο τότε θα ξεκουμπιστουν από τη χώρα μας οι οποίοι είναι η αιτία που ακριβαινουξ οι τιμές των ξενοδοχείων στα νησιά
Ο τυπος δεν ηταν τουριστας αλλα Ελληνοκαναδος ή ελληνοαυστραλος, δεν θυμαμε, ο οποιος εκανε διακοπες στον τοπο καταγωγης του. Δλδ Κρητικαρος κι αυτος που πηγαινε γυρευοντας και καλα επαθε.
Τις μαλακιες του πουστροσαλτε δεν τις σχολιαζω.
Οι τουριστες μπορει να γινονται αιτια για αυξησεις στις τουριστικες περιοχες, αλλα μην ξεχναμε οτι αυτη η χωρα δεν παραγει- εξαγει τιποτα εκτος απο τουρισμο. Οποτε ζει κοσμος απο τον τουρισμο.
 

mafia79

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2023
Μηνύματα
400
Κριτικές
2
Like
924
Πόντοι
81
Ο τυπος δεν ηταν τουριστας αλλα Ελληνοκαναδος ή ελληνοαυστραλος, δεν θυμαμε, ο οποιος εκανε διακοπες στον τοπο καταγωγης του. Δλδ Κρητικαρος κι αυτος που πηγαινε γυρευοντας και καλα επαθε.
καλά έπαθε?
Ελά ρε φίλε? αλήθεια?
Τώρα γιατί κρύβονται οι ένοχοι σαν κότες λυράτες?
Ας βγουν ευθαρσώς και να δηλώσουν " καλά έπαθε"
 

Bbwlover99

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2024
Μηνύματα
291
Like
375
Πόντοι
21
Ο τυπος δεν ηταν τουριστας αλλα Ελληνοκαναδος ή ελληνοαυστραλος, δεν θυμαμε, ο οποιος εκανε διακοπες στον τοπο καταγωγης του. Δλδ Κρητικαρος κι αυτος που πηγαινε γυρευοντας και καλα επαθε.
Τις μαλακιες του πουστροσαλτε δεν τις σχολιαζω.
Οι τουριστες μπορει να γινονται αιτια για αυξησεις στις τουριστικες περιοχες, αλλα μην ξεχναμε οτι αυτη η χωρα δεν παραγει- εξαγει τιποτα εκτος απο τουρισμο. Οποτε ζει κοσμος απο τον τουρισμο.
Εγώ όμως και η οικογένειά μου δε δουλεύουμε στο τουρισμό οπότε στα αρχιδια μου οι τουρίστες δε πάνε να καταρεψουν μακάρι να μη ερθουν στη Ελλάδα ποτέ τουρίστες ξανά.Εγω μένω Αθήνα και ευτυχώς έχουμε λιγότερους τα νησιά πνίγονται κυριολεκτικά τους κατοίκους λιπαμαι.
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.039
Κριτικές
9
Like
12.978
Πόντοι
3.836
Εγώ όμως και η οικογένειά μου δε δουλεύουμε στο τουρισμό οπότε στα αρχιδια μου - εντάξει φίλε εγώ δεν έχω παιδιά, οπότε αν αύριο κλείσουν τα σχολεία επειδή δεν εισπράτουμε φόρους από τον τουρισμό, στα δικά μου τα αρχίδια.

Τράβα μαζί με τους Μυλοποταμίτες, το ίδιο IQ έχετε θα τα βρείτε μεταξύ σας.
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.927
Κριτικές
5
Like
7.996
Πόντοι
2.306
Mε κανα δυο κρητικούς και μία πρώην που έχω νταραβεριστεί δυστυχώς δεν μου άφησαν καθόλου καλές εντυπώσεις. Πάρα πολύ δύστροποι, κακοπροαίρετοι με πάρα πολύ μίσος και σκοτάδι μέσα τους. Αυτό με προβλημάτισε πάρα πολύ, το σκοτάδι. Κι από άλλες περιοχές της Ελλάδας θα βρεις πολύ προβληματικούς ανθρώπους που να σε κάνουν να βγαίνεις από τα ρούχα σου με τη συμπεριφορά τους, αλλά εδώ αυτοί είναι άλλη περίπτωση τελείως. Σαν να είναι μόνιμα non stop σε μία άμυνα, συνεχώς έτοιμοι να βγάλουν μίσος και πολύ εκδικητική συμπεριφορά. Αλβανία μόνο πα να γαμηθούν όλοι.:zfuck:
Αυτό ακριβώς, τίποτα άλλο.
 

Demonaz

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2020
Μηνύματα
120
Like
420
Πόντοι
21
Μια απλή παρεξήγηση θα έπρεπε να είναι το όλο σκηνικό. Πιστεύω ότι σε οποιοδήποτε μέρος της Ελλάδας να γινόταν τα ίδια αποτελέσματα θα είχαμε. Εκτός ίσως από την Αθήνα που οι αγγελικουλες είναι πλειοψηφία. Μην γράφετε ότι φταίει η Κρήτη. Υπόψιν δεν είμαι από εκεί, ούτε καν για διακοπές δεν έχω πάει. Φαίνεται ότι δεν υπάρχει πρόθεση στην όλη φάση και βέβαια δεν ξέρουμε τι ειπωθηκε. Όσοι ζούνε στο εξωτερικό έχουν την τάση να αντιμετωπίζουν τη χώρα τους ( Ελλάδα) περισσότερο απ οσο της αξίζει, σαν μπανανία. Βγάζουν μια πίκρα, μια εμπάθεια, ένα κόμπλεξ, ίσως για να δικαιολογησουν στον εαυτό τους πρωτίστως γιατί έφυγαν. Εντάξει τις έφαγε καλά προφανώς, είδαμε κ την τη γυναίκα του βέβαια να επιτίθεται πρώτη γιατί αυτή είναι από πολιτισμένη χώρα και δεν σηκώνει να της την λένε οι τελευταίοι οι Έλληνες και μετά πόζαρε και σαν ψωλα μέσα από το νοσοκομείο για να προχωρήσει σε μηνύσεις κλπ. Οοολα αυτά θα είχαν αποφευχθεί αν απλά δεν έδινε συνέχεια στο όλο σκηνικό, το οποίο δεν έγινε με πρόθεση.
 

j_thess

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2023
Μηνύματα
375
Like
637
Πόντοι
21

Αφου πεντε σαπισαν στο ξυλο εναν έτρεξαν σαν τις αδελφές να κρυφτούν για να μην τους πιάσουν και κλαψομουνιαζουν ωστε να μην κινηθεί νομικά το θυμα και να τα βρουνε. Τοσο ανδρες οι Κριτηκαροι!!
τον δειρανε αντρικια. Με τα χερια. Ουτε όπλα, ούτε κατσαβίδια/μαχαιρια σαν τους χέστες τους θεσσαλονικιους, ουτε φωνες-απειλες σαν τους φλωρους τους Αθηναίους. Τον σακάτεψαν και στ αρχιδια του δεν επαθε τιποτα θα στρωσει. Όσο για το ποιος ειναι αντρας, αυτος πηγε να κλαφτει στα κανάλια "με δείρανε, τραβήξτε με φωτογραφία". Μια χαρά άντρες οι Κρητικοί. Αν εχεις πρόβλημα πήγαινε να τους το πεις απο κοντά.
 

mafia79

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2023
Μηνύματα
400
Κριτικές
2
Like
924
Πόντοι
81
Μια απλή παρεξήγηση θα έπρεπε να είναι το όλο σκηνικό.
Εσύ στην ζωή σου στις απλές παρεξηγήσεις πας ή στέλνεις τον άλλον στο νοσοκομείο με ράμματα ?
Φαίνεται ότι δεν υπάρχει πρόθεση στην όλη φάση και βέβαια δεν ξέρουμε τι ειπωθηκε.
Ναι καταλάθος πήγε το χέρι τους στο πρόσωπο του ανθρώπου και τον χτυπήσανε.
Σε λίγο θα μας πεις οτι ίσως πήγε και το κεφάλι του στα χέρια τους.
Όσοι ζούνε στο εξωτερικό έχουν την τάση να αντιμετωπίζουν τη χώρα τους ( Ελλάδα) περισσότερο απ οσο της αξίζει, σαν μπανανία.
Μα είναι σε όλους τους τομείς και το παρατηρεί κάποιος σε όλες εκφάνσεις της καθημερινότητας.
Βγάζουν μια πίκρα, μια εμπάθεια, ένα κόμπλεξ, ίσως για να δικαιολογησουν στον εαυτό τους πρωτίστως γιατί έφυγαν. Εντάξει τις έφαγε καλά προφανώς, είδαμε κ την τη γυναίκα του βέβαια να επιτίθεται πρώτη γιατί αυτή είναι από πολιτισμένη χώρα και δεν σηκώνει να της την λένε οι τελευταίοι οι Έλληνες και μετά πόζαρε και σαν ψωλα μέσα από το νοσοκομείο για να προχωρήσει σε μηνύσεις κλπ. Οοολα αυτά θα είχαν αποφευχθεί αν απλά δεν έδινε συνέχεια στο όλο σκηνικό, το οποίο δεν έγινε με πρόθεση.
Νομίζω οτι έχεις μπερδέψει τα γεγονότα, αυτό έγινε στην Αρκαδία.
 

Bbwlover99

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2024
Μηνύματα
291
Like
375
Πόντοι
21
Εγώ όμως και η οικογένειά μου δε δουλεύουμε στο τουρισμό οπότε στα αρχιδια μου - εντάξει φίλε εγώ δεν έχω παιδιά, οπότε αν αύριο κλείσουν τα σχολεία επειδή δεν εισπράτουμε φόρους από τον τουρισμό, στα δικά μου τα αρχίδια.

Τράβα μαζί με τους Μυλοποταμίτες, το ίδιο IQ έχετε θα τα βρείτε μεταξύ σας.
Αντικειμενικά ούτε εγώ ούτε οι γονείς μου δουλεύουμε στο τουρισμό οπότε ώφελος εμείς οικογενειακως δε έχουμε άρα γιατί να πρέπει να με νοιάζει να έχω τουρίστες στη χώρα όχι θέλω να εξαφανιστούν όλοι από προσώπου γης.Δε θέλω να βλέπω τα ηλίθια βλέμματα τους γεμάτα χαρά επειδή στη χώρα τους έχουν φράγκα και καλή οικονομία ενώ εμείς εδώ είμαστε μπουρδέλο οικονομικά και δε έχουμε φράγκα και είμαστε με κάτι μούρες να,είναι προκλητικό για εμάς τους Έλληνες να τους βλέπουμε να καλοπερνανε στη χώρα μας γεμάτοι γέλια επειδή ήταν τυχεροί και ζουν σε χώρες με καλές οικονομιες ενώ εμείς εδώ με ΠΑΣΟΚ και ΝΔ τα μεγαλύτερα εγκληματικά κόμματα μας σακατεψαν τη οικονομία μας.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom