Νέα

Στην εντατική... για μια παρατήρηση!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα unknowndark
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 256
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

lelosbi

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2023
Μηνύματα
372
Like
787
Πόντοι
81
Kαλα ο Ελληνοκαναδος πολυ τρομπας. Τον εκαψαν κατα λαθος με το τσιγαρο και πηγε να κανει τσαμπουκα, αντι να πει ενα προσεχε και να παρει την οικογενεια του και να φυγει. Ωραιο παραδειγμα για τα παιδια του. Μαλακες και οι αλλοι που τον στειλαν νοσοκομειο, αλλα τα ηθελε ο κωλος του.
 

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.152
Κριτικές
1
Like
2.604
Πόντοι
456
Δικαιως τις εφαγε. Απλα δε χρειαζοταν τοσο πολύ.

Όλοι οι εμπλεκόμενοι θα βγουν σοφότεροι από αυτή την περιπέτεια! :upsidedown:
Τάφο ήθελε.
Τα παιδιά τον έσωσαν.
Αλλιώς θα βλεπες είδηση "χαμένα τα ίχνη του τάδε μαλάκα".
 

Bbwlover99

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2024
Μηνύματα
291
Like
375
Πόντοι
21
Και τότε εσύ πώς ζεις;

Εσύ είσαι πούστης ή απλά γαμιέσαι;

Ναι έχεις δίκιο, πρέπει να τους υποκλινόμαστε με το που σκάνε. Να τους αφήνουμε να τα κάνουν πουτάνα όλα. Και να μας λένε και τι να κάνουμε στο μαγαζί μας. Κι άμα πάνε για τσαμπουκά, στα γόνατα και πίπες με τη μία.
Ρε συ ούτε εγώ τους θέλω τους τουρίστες καλό δε κάνουν να πούμε έρχονται εδώ πέρα όλοι μέσα στο γέλιο επειδή έχουν φράγκα και εμείς οι Έλληνες ψυχοραγουμε στη αφραγκια και στη κατάθλιψη και αυξάνονται οι τιμές στα ξενοδοχεία που έχουν τα νησιά εξαιτίας των τουριστών ούτε εγώ τους θέλω αλλά όχι και να δείρω τι να κάνουμε.Οι κριτικοί ας του κάναν τουλάχιστον λεκτικό πόλεμο δηλαδή φύγε στη χώρα σου καριόλη τουρίστα που εμείς έχουμε κατάληψη λόγω αφραγκιας και εσυ καλοπερνας επειδή έχεις λεφτά στη χώρα σου να τον γαμησουν λεκτικά αλλά όχι βία έτσι μπουνιές,οι μπουνιές πάνε μόνο όταν ο άλλος σε πείραξε.
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.260
Κριτικές
1
Like
35.266
Πόντοι
6.256
Κρητικές λουλούδες. Μια ζωή πολλοί με έναν. Μάγκες μέχρι να κλείσει η μπουκαπόρτα μετά ανεμίζουν τα στρινγκ.
Θα δικαιωθει ο καναδος στη δικαιοσυνη,
Ας γελασουμε ολοι μαζι
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.927
Κριτικές
5
Like
7.996
Πόντοι
2.306

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.927
Κριτικές
5
Like
7.996
Πόντοι
2.306

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.927
Κριτικές
5
Like
7.996
Πόντοι
2.306
Και για να σοβαρευτούμε λίγο...
Θυμήθηκα την υπόθεση βιασμού και δολοφονίας της Susan Eaton το 2019 και ανέσυρα ένα καταπληκτικό άρθρο για την κατάσταση στο νησί από έναν Κρητικό επιστήμονα.
Διαβάστε τι λέει λοιπόν ο ίδιος για τη ζωή των συμπατριωτών του στον 21ο αιώνα:
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.124
Like
50.822
Πόντοι
12.756
Και για να σοβαρευτούμε λίγο...
Θυμήθηκα την υπόθεση βιασμού και δολοφονίας της Susan Eaton το 2019 και ανέσυρα ένα καταπληκτικό άρθρο για την κατάσταση στο νησί από έναν Κρητικό επιστήμονα.
Διαβάστε τι λέει λοιπόν ο ίδιος για τη ζωή των συμπατριωτών του στον 21ο αιώνα:
ΣΩΣΤΟΤΑΤΟΣ
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.124
Like
50.822
Πόντοι
12.756

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.927
Κριτικές
5
Like
7.996
Πόντοι
2.306
Δε γενικεύουμε.
Σε όλη την Ελλάδα υπάρχουν άνθρωποι όλων των κατηγοριών.
Παντού υπάρχουν οι άγιοι και οι διάβολοι.
Σε ολόκληρο τον πλανήτη όμως, εκτός από τις δύο παραπάνω κατηγορία θα βρεις και ανθρώπους ενδιάμεσα. Που δεν είναι ούτε άγιοι, ούτε εγκληματίες. Πολλούς τέτοιους ανθρώπους.
Η Κρήτη αποτελεί εξαίρεση.
Εκεί συναντάς ή μαλάματα ή σιχάματα.
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.124
Like
50.822
Πόντοι
12.756
Δε γενικεύουμε.
Σε όλη την Ελλάδα υπάρχουν άνθρωποι όλων των κατηγοριών.
Παντού υπάρχουν οι άγιοι και οι διάβολοι.
Σε ολόκληρο τον πλανήτη όμως, εκτός από τις δύο παραπάνω κατηγορία θα βρεις και ανθρώπους ενδιάμεσα. Που δεν είναι ούτε άγιοι, ούτε εγκληματίες. Πολλούς τέτοιους ανθρώπους.
Η Κρήτη αποτελεί εξαίρεση.
Εκεί συναντάς ή μαλάματα ή σιχάματα.
ετσι δεν υπαρχει μεση κατασταση
ευτυχως εγω βγηκα μαλαμα:coffee:
 

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.152
Κριτικές
1
Like
2.604
Πόντοι
456
Ρε συ ούτε εγώ τους θέλω τους τουρίστες καλό δε κάνουν να πούμε έρχονται εδώ πέρα όλοι μέσα στο γέλιο επειδή έχουν φράγκα και εμείς οι Έλληνες ψυχοραγουμε στη αφραγκια και στη κατάθλιψη και αυξάνονται οι τιμές στα ξενοδοχεία που έχουν τα νησιά εξαιτίας των τουριστών ούτε εγώ τους θέλω αλλά όχι και να δείρω τι να κάνουμε.Οι κριτικοί ας του κάναν τουλάχιστον λεκτικό πόλεμο δηλαδή φύγε στη χώρα σου καριόλη τουρίστα που εμείς έχουμε κατάληψη λόγω αφραγκιας και εσυ καλοπερνας επειδή έχεις λεφτά στη χώρα σου να τον γαμησουν λεκτικά αλλά όχι βία έτσι μπουνιές,οι μπουνιές πάνε μόνο όταν ο άλλος σε πείραξε.
Τι είμαστε ρε τύπε κατίνες;
Λεκτική βία, άκου λεκτική βία.
Όπου δεν πίπτει λόγος πίπτει ράβδος.
Και ναι όταν ο άλλος έχει ξεφύγει τόσο πολύ, τα λόγια είναι περιττά.

Νομίζεις θα καταλάβει ο άλλος με τη λεκτική βία;
Σου πήρε τα λεφτά. Σου πήρε τη χώρα. Κι έρχεται και στη λέει κιόλας στο μαγαζί σου, γιατί τον ενόχλησε ο καπνός που φουμάρεις.
Νομίζεις θα κολώσει που θα τον πεις μαλάκα;
Δηλαδή τη βία εσύ πότε θα τη χρησιμοποιήσεις, αφού σε γαμήσει κιόλας;
 

Bbwlover99

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2024
Μηνύματα
291
Like
375
Πόντοι
21
Τι είμαστε ρε τύπε κατίνες;
Λεκτική βία, άκου λεκτική βία.
Όπου δεν πίπτει λόγος πίπτει ράβδος.
Και ναι όταν ο άλλος έχει ξεφύγει τόσο πολύ, τα λόγια είναι περιττά.

Νομίζεις θα καταλάβει ο άλλος με τη λεκτική βία;
Σου πήρε τα λεφτά. Σου πήρε τη χώρα. Κι έρχεται και στη λέει κιόλας στο μαγαζί σου, γιατί τον ενόχλησε ο καπνός που φουμάρεις.
Νομίζεις θα κολώσει που θα τον πεις μαλάκα;
Δηλαδή τη βία εσύ πότε θα τη χρησιμοποιήσεις, αφού σε γαμήσει κιόλας;
Τα λεφτά γιατί στα πήρε τυπε?επίσης τη χώρα γιατι στη πήρε τουρίστας είναι και για να καταλάβω είχαν μαγαζί οι κριτικοί και ήρθε ο ξένος και είπε στο ιδιοκτήτη να μη καπνίζει?
 

Bbwlover99

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2024
Μηνύματα
291
Like
375
Πόντοι
21
Τι είμαστε ρε τύπε κατίνες;
Λεκτική βία, άκου λεκτική βία.
Όπου δεν πίπτει λόγος πίπτει ράβδος.
Και ναι όταν ο άλλος έχει ξεφύγει τόσο πολύ, τα λόγια είναι περιττά.

Νομίζεις θα καταλάβει ο άλλος με τη λεκτική βία;
Σου πήρε τα λεφτά. Σου πήρε τη χώρα. Κι έρχεται και στη λέει κιόλας στο μαγαζί σου, γιατί τον ενόχλησε ο καπνός που φουμάρεις.
Νομίζεις θα κολώσει που θα τον πεις μαλάκα;
Δηλαδή τη βία εσύ πότε θα τη χρησιμοποιήσεις, αφού σε γαμήσει κιόλας;
Με τη βία δε καταφέρνεις τίποτα μόνο να μπεις φυλακή,οκ τους τουρίστες ούτε εγώ τους συμπαθώ καθόλου τους σιχαίνομαι αλλά και η βία είναι σκοταδισμός και πρωτογονισμός των Βαλκανίων δε πρέπει να κατανταμε σα όλους αυτούς τους 50 αρηδες που μεγάλωσαν με σκοταδισμό και θεωρούν μαγκιά να σκοτώνουν τις γυναίκες τους όλοι αυτοί κατάστρεψαν τη χώρα μας και τη κάναν μπουρδέλο όλοι αυτοί οι σκοταδιστές που βιάζουν σκοτωνουν για πλάκα και ζούνε αναμεσα μας,μπορείς άνετα να γαμησεις λεκτικά κάποιον η γλώσσα κόκκαλα δε έχει και κόκκαλα τσακίζει.Στη τελική η χώρα μας αρκετούς παρακατιανους σκοταδιστές έχει δεχθεί και έχει γίνει μπουρδέλο να φύγουν οι σκοταδιστές από τη χώρα μας και μαζί τους και εσύ σόρρυ κιόλας.Μισω απεχθάνομαι τους τουρίστες μακάρι να ψωφησουν όλοι αλλά όχι και να χτυπάω έτσι κόσμο γιατί τότε θα γίνουμε ζούγκλα αν βαράμε ο καθένας από μια μπουνιά επειδή μας είπαν μια παραξενια τους.Σοβαρεψου τυπε.
 
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
unknowndark

unknowndark

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.597
Like
5.222
Πόντοι
1.056
Τι είμαστε ρε τύπε κατίνες;
Λεκτική βία, άκου λεκτική βία.
Όπου δεν πίπτει λόγος πίπτει ράβδος.
Και ναι όταν ο άλλος έχει ξεφύγει τόσο πολύ, τα λόγια είναι περιττά.

Νομίζεις θα καταλάβει ο άλλος με τη λεκτική βία;
Σου πήρε τα λεφτά. Σου πήρε τη χώρα. Κι έρχεται και στη λέει κιόλας στο μαγαζί σου, γιατί τον ενόχλησε ο καπνός που φουμάρεις.
Νομίζεις θα κολώσει που θα τον πεις μαλάκα;
Δηλαδή τη βία εσύ πότε θα τη χρησιμοποιήσεις, αφού σε γαμήσει κιόλας;

να σου πω ρε φιλε εσυ το βρίσκεις φυσιολογικό που τον έστειλαν στην εντατική? δλδ και εσυ το ίδιο θα έκανες?

Και αν ο τύπος μετα απο τέτοιο ξυλο εκανε μια επιπλοκή και πέθαινε, θα άξιζε να σαπίσεις στην φυλακή για μια παρατήρηση?

Προσπαθώ να βγάλω νοημα σε αυτα που λες και δεν βγαίνει με την καμιά...
 

Dr. Kolompo

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
3.554
Like
4.627
Πόντοι
1.706
Mε κανα δυο κρητικούς και μία πρώην που έχω νταραβεριστεί δυστυχώς δεν μου άφησαν καθόλου καλές εντυπώσεις. Πάρα πολύ δύστροποι, κακοπροαίρετοι με πάρα πολύ μίσος και σκοτάδι μέσα τους. Αυτό με προβλημάτισε πάρα πολύ, το σκοτάδι. Κι από άλλες περιοχές της Ελλάδας θα βρεις πολύ προβληματικούς ανθρώπους που να σε κάνουν να βγαίνεις από τα ρούχα σου με τη συμπεριφορά τους, αλλά εδώ αυτοί είναι άλλη περίπτωση τελείως. Σαν να είναι μόνιμα non stop σε μία άμυνα, συνεχώς έτοιμοι να βγάλουν μίσος και πολύ εκδικητική συμπεριφορά. Αλβανία μόνο πα να γαμηθούν όλοι.:zfuck:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom