Νέα

Βιασμός κοπέλας σε μπάρ από Ρομά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα msakis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 119
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

antony777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2012
Μηνύματα
686
Κριτικές
1
Like
1.319
Πόντοι
206
Εγώ πάντως σε τέτοια μπανάλ λαϊκοπουτανάδικα δεν έχω καταδεχτεί ποτέ να πατήσω το πόδι μου. Μόνο σε ορθόδοξα στριπτιζάδικα που όλοι πηγαίνουν για την αγνή διασκέδαση και κανένας δεν ενοχλεί κανέναν έχω πάει και συνεχίζω να πηγαίνω. Ας τολμάγανε να κουνηθούν εναντίον πελάτη ή πελάτισσας εκεί μέσα κάτι τέτοιοι και θα βλέπανε αν θα προλαβαίνανε να βγουν έξω. Προσωπικά το αποκλείω τελείως κάτι τέτοιο.
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
956
Κριτικές
10
Like
3.420
Πόντοι
736
ψηφιστε δεξια να προστατεψει τους πλουσιους και να βαλει ταξη στο χαος της ζουγκλας !
Τα μεγαλύτερο πρόβατο κ θύμα απ όλους είναι αυτός που πιστεύει ότι εάν βγει η δεξιά θα είναι καλύτερα τα πράγματα και θ υπάρχει αλλαγή σαφώς και το αντίστροφο εάν βγει η αριστερά θα βελτιωθεί εξίσου η κατάσταση κ θ μας δώσει από τη δεξιά. Μυστη η τράπουλα είναι η ίδια και οι συνδυασμοί απλά αλλάζει το χρωμα. Μάλλον δε κατανόησες το αρχικό μου σχόλιο μου. Θα σ γράψω κάτι τελευταίο που μάλλον θα κατανοήσεις τι εννοώ , θα χάσουν πόσοι συμπολιτες σου τη κατοικία τους με πρόσφατη απόφαση του Αρείου πάγου , δεν εξετάζω για το τι έκαναν κ γιατί θα τη χάσουν αλλά ότι θα τη χάσουν για χρέη. Ωραία η ΝΔ χρωστάει 392 εκατομμύρια στις τράπεζες , επίσης τα χρώσταγε και όταν είδαμε αριστερή κυβέρνηση ΣΥΡΙΖΑ αλλά στη συνέχεια βγήκε αυτή πάλι κυβέρνηση κ λογικά θα ξαναβγεί , αλλά εξακολουθεί να τα χρωστάει
 

HollywoodInRosa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.229
Κριτικές
1
Like
3.395
Πόντοι
456
Τα μεγαλύτερο πρόβατο κ θύμα απ όλους είναι αυτός που πιστεύει ότι εάν βγει η δεξιά θα είναι καλύτερα τα πράγματα και θ υπάρχει αλλαγή σαφώς και το αντίστροφο εάν βγει η αριστερά θα βελτιωθεί εξίσου η κατάσταση κ θ μας δώσει από τη δεξιά. Μυστη η τράπουλα είναι η ίδια και οι συνδυασμοί απλά αλλάζει το χρωμα. Μάλλον δε κατανόησες το αρχικό μου σχόλιο μου. Θα σ γράψω κάτι τελευταίο που μάλλον θα κατανοήσεις τι εννοώ , θα χάσουν πόσοι συμπολιτες σου τη κατοικία τους με πρόσφατη απόφαση του Αρείου πάγου , δεν εξετάζω για το τι έκαναν κ γιατί θα τη χάσουν αλλά ότι θα τη χάσουν για χρέη. Ωραία η ΝΔ χρωστάει 392 εκατομμύρια στις τράπεζες , επίσης τα χρώσταγε και όταν είδαμε αριστερή κυβέρνηση ΣΥΡΙΖΑ αλλά στη συνέχεια βγήκε αυτή πάλι κυβέρνηση κ λογικά θα ξαναβγεί , αλλά εξακολουθεί να τα χρωστάει

εισαι κουμουνι ? αν ναι εγω μαζι σου ! γενικα στις εκλογες ψηφιζουμε το κομμα που διεκδικει την εξουσια απο την δεξια. τοσο απλο.
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
956
Κριτικές
10
Like
3.420
Πόντοι
736
εισαι κουμουνι ? αν ναι εγω μαζι σου ! γενικα στις εκλογες ψηφιζουμε το κομμα που διεκδικει την εξουσια απο την δεξια. τοσο απλο.
Φίλε μου Κοιτα καθαρά προσωπική μου άποψη το εάν είναι ορθή η όχι δε μ ενδιαφέρει όπως είπα είναι προσωπική . Θεωρώ ότι για να έχεις καρέκλα στην ελληνική Βουλή πρέπει να είσαι προσκυνημένος , οποίος και να βγει δεν αλλάζει κάτι τουλάχιστον έτσι έχω δει εγώ , τώρα τύπου θα ανεβάσω τη σύνταξη 50€ κ θα ανεβάσω το βασικό 30€ είναι αρλούμπες δε μ λένε κάτι όταν μ έστειλε η ζενίθ τον ένα μήνα 380 κ τον επόμενο 400 ρεύμα η όταν τα πάντα σ αυτή τη χώρα θέλουν παράβολο, κ όταν δουν ότι δε μπορείς άλλο να πληρώσεις δεν έχεις σου παίρνουν το σπίτι όπως είπα κ πριν ουσιαστικά δε σβήνουν από τη σκακιέρα από το παιχνίδι game over πως το λένε και δεν είναι προσωπικό με κανέναν έτσι είναι στημένη η ζωή. Τέλος επειδή ανέφερα ελίτ σε προηγούμενα ποστ π είχαμε, ένας οικονομικά δυνατός είτε θέλεις πλούσιος είτε ευκατάστατος άνετος δεν έχει να χωρίσει τίποτα μ έναν άλλο ίδιο μ αυτόν ας είναι ο ένας μαύρος ΕΑΣ είναι π άλλος κινεζος ας είναι χοντρός η πουστης ξέρω γώ, αυτές οι μαλακιες είναι γι το λαό ώστε ν ασχολείται με πίπες … αυτα Σορυ εάν κούρασα
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.977
Κριτικές
2
Like
21.336
Πόντοι
6.236
Εν τω μεταξύ, πείτε με μισογύνη, πείτε με καθήκι, πείτε με ότι σκατά θέλετε, όσοι θέλετε


Σας παρακαλώ, κρατήστε το επίπεδο! "Κύριε καθήκι", δεν είμαστε κάφροι!
Α, εσύ ζήτησες να σε πούμε μισογύνη ή καθήκι ή ό,τι άλλο θέλουμε. Εγώ διάλεξα το "καθήκι".
Ας έγραφες "κύριε καθήκι".
Εμ, σας κάνουμε αυτό που θέλετε, εμ θα βρούμε και τον μπελά μας στο τέλος!
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.346
Πόντοι
4.746
Oι τσιγγανοι δεν εχουν καμμια σχεση με το ονομα Ρομά. Α-ρωμα λεγοταν οι εναπομειναντες ρωμαιοι στρατιωτες στα βοσκοτοπια των βαλκανιων οι οποιοι ομιλουσαν ρωμαικα με προσμιξεις απο ντοπιες διαλεκτους. Αυτοι οι Α-ρωμα ειχαν επιλεξει την νομαδικη ζωη για λογους επιβιωσης , επειδη ηταν βοσκοι. Τωρα πως οι Τσιγγανοι εγιναν ρομα χωρις να εχουν καμμια σχεση με την λατινικη γλωσσα αλλα και την καταγωγη, αυτο ειναι αξιο αποριας. :confused:
 

REGGAS

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.530
Like
14.075
Πόντοι
3.506
Oι τσιγγανοι δεν εχουν καμμια σχεση με το ονομα Ρομά. Α-ρωμα λεγοταν οι εναπομειναντες ρωμαιοι στρατιωτες στα βοσκοτοπια των βαλκανιων οι οποιοι ομιλουσαν ρωμαικα με προσμιξεις απο ντοπιες διαλεκτους. Αυτοι οι Α-ρωμα ειχαν επιλεξει την νομαδικη ζωη για λογους επιβιωσης , επειδη ηταν βοσκοι. Τωρα πως οι Τσιγγανοι εγιναν ρομα χωρις να εχουν καμμια σχεση με την λατινικη γλωσσα αλλα και την καταγωγη, αυτο ειναι αξιο αποριας. :confused:

Τυπε μαλλον επειδη εχουν το αρωμα.
Χαχαχα!
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.643
Πόντοι
456
παντρεμένη, με φίλη της, ασυνόδευτες, σε τέτοιο κωλομαγαζο........ και κάποιοι εξακολουθούν να σχολιάζουν το θέμα. Το πιο πιθανό να της ζήτησε ο γύφτος πίπα στην τουαλέτα για κανένα 20ρι και μετά να την στρίμωξε.
 

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
11.905
Κριτικές
2
Like
73.385
Πόντοι
12.056
Τυπάρα μου μια χαρά μαζεύεται το σκουπιδαριό των γύφτων ... 5 μέρες θέλει

Αποκλεισμός του κάθε καταυλισμού, ούτε μπαίνει ούτε βγαίνει κανείς, στοιχειοθέτηση και αποτυπώματα από κάθε σκουπίδι, καταγραφή και κατάσχεση όπλων και ναρκωτικών.

Δωράκι ταυτότητες από εμάς σε αυτούς, όπως όλοι εμείς οι υπόλοιποι .... να δούμε μετά πόσο ενάντια στο νόμο θα ναι όταν θα πέφτουν οι καμπάνες με ονοματεπώνυμο.

Η διαδικασία απλούστατη ... ποιος ανάρχιδος όμως κυβερνών θα πάρει τέτοια λογικότατη απόφαση ?
ειναι πολλοι οι ψηφοι.... αν αφησουν την αστυνομια να κανει την δουλεια της θα μπορεσουν να γινουν αυτα που αναφερεις
 

prokopis_proikismenos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Νοε 2009
Μηνύματα
1.826
Κριτικές
10
Like
2.560
Πόντοι
3.187
.... ναι..... και μετά μπαίνει ο Σειρηνάκης με την κάμερα και γυρίζεται η ταινιούλα.
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.067
Κριτικές
10
Like
13.073
Πόντοι
3.846
Oι τσιγγανοι δεν εχουν καμμια σχεση με το ονομα Ρομά. Α-ρωμα λεγοταν οι εναπομειναντες ρωμαιοι στρατιωτες στα βοσκοτοπια των βαλκανιων οι οποιοι ομιλουσαν ρωμαικα με προσμιξεις απο ντοπιες διαλεκτους. Αυτοι οι Α-ρωμα ειχαν επιλεξει την νομαδικη ζωη για λογους επιβιωσης , επειδη ηταν βοσκοι. Τωρα πως οι Τσιγγανοι εγιναν ρομα χωρις να εχουν καμμια σχεση με την λατινικη γλωσσα αλλα και την καταγωγη, αυτο ειναι αξιο αποριας. :confused:
Γύφτος = παρήχηση της λέξης Αιγύπτιος. Παλιότερα υπήρχε και ο όρος Φιρανούνδες απο το Φαραώ. Επειδή οι γύφτοι μας ήρθαν από Αίγυπτο

Ρομά = Τσιγγάνος , όνομα που αλλάζει από περιοχή σε περιοχή. Mudejar | Spanish Muslim community
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.960
Like
11.934
Πόντοι
3.556
ειναι πολλοι οι ψηφοι.... αν αφησουν την αστυνομια να κανει την δουλεια της θα μπορεσουν να γινουν αυτα που αναφερεις
Έχει ξανά ειπωθεί αυτό … πόσοι ψήφοι είναι που να αξίζει τόση εγκληματικότητα από αυτούς ; Εδώ δεν έχουν χαρτιά όλοι, ψηφίζουν κιόλας ;
 

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
11.905
Κριτικές
2
Like
73.385
Πόντοι
12.056
Έχει ξανά ειπωθεί αυτό … πόσοι ψήφοι είναι που να αξίζει τόση εγκληματικότητα από αυτούς ; Εδώ δεν έχουν χαρτιά όλοι, ψηφίζουν κιόλας ;
βγαζουν 2-3 βολευτες ...απο την αλλη αν αφησουν την αστυνομια να κανει οτι πρεπει θα μειωθει η μαγκια τους... πλακα κανεις εδω ψηφιζουν οι ζωντανοι για τους πεθαμενους τους
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.960
Like
11.934
Πόντοι
3.556
βγαζουν 2-3 βολευτες ...απο την αλλη αν αφησουν την αστυνομια να κανει οτι πρεπει θα μειωθει η μαγκια τους... πλακα κανεις εδω ψηφιζουν οι ζωντανοι για τους πεθαμενους τους
Ε 2-3 μπορούμε να τους διαθέσουμε ... σκέψου μόνο κυβέρνηση να τους πατάξει την εγκληματικότητα ... θα βγαίνει συνέχεια, κατεστημένο σαν τον Πούτιν :tooth:
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.360
Κριτικές
18
Like
20.282
Πόντοι
4.546
ούτε αστυνομίες, ούτε τρομερά πράγματα χρειάζεται.
Ας αρχίσουμε με το πιο ΟΥΣΙΩΔΕΣ: ΚΟΨΙΜΟ ΕΠΙΔΟΜΑΤΩΝ, ώστε να βγάζουν το σχολείο και να ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ.

Οσο εξακολουθούν να μην δουλεύουν και να ζούνε παρασιτικά, δεν θα ενταχθούν ΠΟΤΕ στην κοινωνία.

είναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ 70 χρόνια μετά τον δεύτερο παγκόσμιο πόλεμο, να θεωρούνται ακόμη υπό προστασία, και έχοντας βοηθηθεί οσο λίγοι.

τα υπόλοιπα, ένα - ένα.
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.909
Κριτικές
16
Like
14.744
Πόντοι
6.515
Oι τσιγγανοι δεν εχουν καμμια σχεση με το ονομα Ρομά. Α-ρωμα λεγοταν οι εναπομειναντες ρωμαιοι στρατιωτες στα βοσκοτοπια των βαλκανιων οι οποιοι ομιλουσαν ρωμαικα με προσμιξεις απο ντοπιες διαλεκτους. Αυτοι οι Α-ρωμα ειχαν επιλεξει την νομαδικη ζωη για λογους επιβιωσης , επειδη ηταν βοσκοι. Τωρα πως οι Τσιγγανοι εγιναν ρομα χωρις να εχουν καμμια σχεση με την λατινικη γλωσσα αλλα και την καταγωγη, αυτο ειναι αξιο αποριας. :confused:

οσο σχεση εχουν οι σκοπιανοι με αρχαια μακεδονια και μεγα αλεξανδρο :confused: :confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom