Νέα

22χρονος βιάστηκε από τραβέλι στο Ν.Κόσμο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mexico1
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 444
  • Εμφανίσεις 56K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

DickWinters

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2022
Μηνύματα
389
Like
968
Πόντοι
81
Συμφωνώ μαζί σου και να στο πάω ακόμα παραπέρα ότι μερικοί μπορεί να το εκμεταλλευτούν αυτό το δικαίωμα που τους δίνει ο νόμος να κάνουν καταγγελία.

Εγώ δεν μίλησα ποτέ για τόσο ειδικές περιπτώσεις, είπα ότι πρέπει να αντιμετωπίζουμε τους πάντες το ίδιο καθώς και το ότι δεν βλέπω πουθενά σχέδια εξόντωσης των ανδρών κλπ. Νομίζω ότι το εξάντλησα.
Καταρχάς αναγνωρίζω ότι σου την πέφτουμε όλοι μαζί και είναι αδύνατο να απαντήσεις συγκροτημένα.
Αλλά να ξέρεις ότι το μόνο που εξάντλησες είναι τις φορές που μπορεί κάποιος να λέει "δε βλέπω τίποτα"/"θεωρώ ότι"/"πιστεύω ότι" και να περιμένει να τον πάρουν στα σοβαρά μετά.

Κυριολεκτικά κάποιοι επιχειρηματολογούν, κι εσύ απαντάς δυο γραμμές με το τι ΘΕΩΡΕΙΣ εσύ.

Κούρασε το όλο θέμα.

Πάντως, σε μια θετική νότα, είμαι σίγουρος ότι με τον καιρό θα αλλάξεις. Εφόσον είσαι εδώ και εκτίθεσαι στην "τοξικότητα" μας, όλα θα πάνε καλά για εσένα. :D:
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.687
Like
17.807
Πόντοι
3.656
- Δεν μιλάει κανείς για θεωρίες συνωμοσίας , απλά λέμε πως τα πράγματα ξέφυγαν από την ισότητα και έχουν πάει στην άλλη πλευρά
Οι θεωρίες συνωμοσίας, είναι de jure και εκ προοιμίου όλες γελοίες και ανυπόστατες ; Δεν αναφέρομαι βέβαια σε φρενοβλαβείς που αμφισβητούν το ... aids ή το εμβόλιο της ιλαράς , αλλά νομίζω ότι "κάποιες" μόνο ανυπόστατες θεωρίες δεν είναι και μάλιστα στηρίζονται σε αναμφισβήτητα γεγονότα. Ειδικά "κάποιες" που έχουν να κάνουν με το χρηματοπιστωτικό σύστημα ... Οπότε πιστεύω ότι η μόνη γελοία θεωρία συνωμοσίας , είναι η ακράδαντη πίστη που έχουν μπόλικοι υπάλληλοι που αμοίβονται λίγο παραπάνω από το βασικό μισθό και έχουν ατέλειωτο σνομπισμό απέναντι σε όσους παίρνουν το βασικό , τους οποίους θεωρούν παρίες και κουτούς που πιστεύουν .... "θεωρίες συνωμοσίας".

Οι συσκεκριμένοι (υπάλληλοι) είναι η πιο ακραία περίπτωση house nigger, που επειδή του έβαλαν φράκο και σερβίριζε τσάϊ , θεωρούσε ότι είναι το ίδιο με τα αφεντικά και πολύ ανώτερος από τους ομοίους του, που μάζευαν το βαμβάκι .... ή τα καπνά βιρτζίνια .... ή το ρύζι καρολίνα ....

Το εμετικότερο είδος "ανθρώπου" .
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.608
Like
14.012
Πόντοι
3.656
Στο ότι, είτε το πιστεύετε, είτε όχι, υπάρχουν συγκεκριμένες ομάδες που επειδή νοιώθουν μειονεκτικά θα στοχοποιήσουν ηθελημένα αναίτια τον οιοδήποτε. Τον λευκό χριστιανό άνδρα, τον μελαμψό μουσουλμάνο κ.πλ.
Συμφωνώ, δεν ήταν το debate μου αυτό. Δεν είναι η πλειοψηφία των ανθρώπων όμως.
 

kiriakoboy

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2010
Μηνύματα
515
Κριτικές
1
Like
653
Πόντοι
86
Τύποι καλησπέρα, ο πουτσότσατσος στην Αλκιβιάδου προσπάθησε 3 φορές να μου πάρει τσιμπούκι στο σαλόνι του μποτρδέλου. Το ότι τον απέρριψα και έφυγα σημαίνει ότι είμαι ομοφοβικός;:think:
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.368
Like
9.493
Πόντοι
2.306
φαντάζομαι πριν 100 χρόνια οι άνθρωποι φαντάζονταν ότι θα είχαμε κάνει μέχρι σήμερα αποικία στο φεγγάρι.

Τελικά δεν έχουμε καταλήξει στον ότι ο έχων πουτσα δεν είναι γυναικα

Σαπίλα του δυτικού πολιτισμού
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.608
Like
14.012
Πόντοι
3.656

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.687
Like
17.807
Πόντοι
3.656
φαντάζομαι πριν 100 χρόνια οι άνθρωποι φαντάζονταν ότι θα είχαμε κάνει μέχρι σήμερα αποικία στο φεγγάρι.

Τελικά δεν έχουμε καταλήξει στον ότι ο έχων πουτσα δεν είναι γυναικα

Σαπίλα του δυτικού πολιτισμού


Και όχι μόνο αυτό . Μας ζητάνε εμάς σήμερα πχ στην ελλάδα, να πληρώσουμε τα σπασμένα των αποικιοκρατών του 19ου αιώνα . Λες και φταίμε.
Ενώ αυτοί που τρώνε ακόμη τα κλεμμένα , είναι μάγκες.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.608
Like
14.012
Πόντοι
3.656
Καταρχάς αναγνωρίζω ότι σου την πέφτουμε όλοι μαζί και είναι αδύνατο να απαντήσεις συγκροτημένα.
Αλλά να ξέρεις ότι το μόνο που εξάντλησες είναι τις φορές που μπορεί κάποιος να λέει "δε βλέπω τίποτα"/"θεωρώ ότι"/"πιστεύω ότι" και να περιμένει να τον πάρουν στα σοβαρά μετά.

Κυριολεκτικά κάποιοι επιχειρηματολογούν, κι εσύ απαντάς δυο γραμμές με το τι ΘΕΩΡΕΙΣ εσύ.

Κούρασε το όλο θέμα.

Πάντως, σε μια θετική νότα, είμαι σίγουρος ότι με τον καιρό θα αλλάξεις. Εφόσον είσαι εδώ και εκτίθεσαι στην "τοξικότητα" μας, όλα θα πάνε καλά για εσένα. :D:
Τυπε μετά από τότες σελίδες έχει χαθει η μπάλα, άλλος λέει για άντρες που θέλουν να ειναο γυναίκες, άλλος λέει για τις φεμινίστριες και άλλος λέει για τον πόλεμο που δέχεται ο λευκός άντρας.

Ο ένας παίρνει τη σκυτάλη από τον άλλον για μα χτίσει το επιχείρημα του αντε βγαλε συμπέρασμα εσυ.

Να πούμε ότι εμείς οι λευκοί ζούμε σε μια κοινωνία που κάθε μέρα τα τσαβελια και που φεμινίστριες προσπαθούν να μας αφανησουν για να ζήσουν σε ένα κόσμο με δονητές να είναι όλοι ευχαριστημένοι. Το εξαντλήσαμε.
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.368
Like
9.493
Πόντοι
2.306
Και όχι μόνο αυτό . Μας ζητάνε εμάς σήμερα πχ στην ελλάδα, να πληρώσουμε τα σπασμένα των αποικιοκρατών του 19ου αιώνα . Λες και φταίμε.
Ενώ αυτοί που τρώνε ακόμη τα κλεμμένα , είναι μάγκες.
Αυτή τη στιγμή εργάζομαι σε ένα σιχαμερά τοξικό περιβάλλον ,με πολλές γυναίκες ,όπου κυριαρχεί το κουτσομπολιό ,η τεμπελιά ,η αναβλητικότητα και οι άδειες ασθένειας. Μαλλον πρέπει να πληρώσουμε και τα σπασμένα της πατριαρχίας

Για κάθε γουαινσταιν,που οι μισές παίζει να του κάτσανε και τζάμπα ,υπάρχουν 10000 γλειφομουνιξ που δουλεύουν δίπλα όταν κάθε γαμιολα έχει περίοδο
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.687
Like
17.807
Πόντοι
3.656
Μαλλον πρέπει να πληρώσουμε και τα σπασμένα της πατριαρχίας
Της πατριαρχίας ... των αποικιοκρατών .... των κακών αφεντικών της βιομηχανικής επανάστασης ..... ο κάθενας λέει τη μαλακία του και πρέπει να γίνεται σεβαστή.

Πόσες δεκάδες χιλιάδες ΑΝΕΡΓΕΣ , ΧΩΡΙΣ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑ, ΠΟΥ ΔΕΝ ΔΗΛΩΝΟΥΝ ΤΙΠΟΤΕ , κάνουν 10 ταξίδια στο εξωτερικό το χρόνο
και κάθε ΠΣΚ ... και ποζάρουν σε πανάκριβα ξενοδοχεία ;;; Υπάρχει ΕΝΑΣ άνδρας αντίστοιχος ;;;
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.801
Like
14.546
Πόντοι
3.656
Περιμένεις να απαντήσω σε επιχείρημα που αφορά την κόρη σου;

Η ακόμα περισσότερο περιμένεις να πιστέψω ότι στην Ελλάδα εχεις αντιμετωπίσει μια τέτοια κατάσταση;
ακόμα όχι. Αν όμως είμαι σίγουρος για κάτι, είναι πως οτιδήποτε συμβαίνει στην Αμερική, σε λίγα χρόνια θα έρθει εδώ. Όσο για το .......Περιμένεις να απαντήσω σε επιχείρημα που αφορά την κόρη σου;...... δείχνει πως τελικά είσαι ανέντιμος. Με ρώτησες για ποιο λόγο με κόφτει τι γίνεται στα αποδυτήρια των Γυναικών, και σου απάντησα. Και είναι φανερό ότι δεν περνάει από το μυαλό σου, με ποιό τρόπο μπορεί να αντιδράσουν 5 - 6 πατεράδες, αν οι κόρες τους που πάνε σε κάποιο Σχολείο / Γυμναστήριο έρθουν και παραπονεθούν ότι βλέπουν κάποιον να περιφέρεται γυμνός μπροστά τους. Μπορούμε να αρνιόμαστε την πραγματικότητα. Δεν μπορούμε να αρνηθούμε τις επιπτώσεις του να αρνηθούμε την πραγματικότητα, το είπε κάποια γυναίκα, δεν θυμάμαι πως την λένε
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.387
Κριτικές
1
Like
3.026
Πόντοι
456
Κάποιοι έχουν μπερδέψει τον ανδρισμό με το τι κάνει κάποιος στο κρεββάτι του.
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.387
Κριτικές
1
Like
3.026
Πόντοι
456
Καποιος που τον παίρνει στον κώλο μπορεί να είναι παραπάνω άντρας από καποιους που επειδή γαμανε μόνο μουνια νομίζουν ότι κάτι κάνουν...Φιλικά πάντα.

Οταν θεωρείς ως δείγμα ανδρισμού μια απλή βιολογικη λειτουργία μάλλον πρέπει να ψαχτείς λίγο...
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.608
Like
14.012
Πόντοι
3.656
ακόμα όχι. Αν όμως είμαι σίγουρος για κάτι, είναι πως οτιδήποτε συμβαίνει στην Αμερική, σε λίγα χρόνια θα έρθει εδώ. Όσο για το .......Περιμένεις να απαντήσω σε επιχείρημα που αφορά την κόρη σου;...... δείχνει πως τελικά είσαι ανέντιμος. Με ρώτησες για ποιο λόγο με κόφτει τι γίνεται στα αποδυτήρια των Γυναικών, και σου απάντησα. Και είναι φανερό ότι δεν περνάει από το μυαλό σου, με ποιό τρόπο μπορεί να αντιδράσουν 5 - 6 πατεράδες, αν οι κόρες τους που πάνε σε κάποιο Σχολείο / Γυμναστήριο έρθουν και παραπονεθούν ότι βλέπουν κάποιον να περιφέρεται γυμνός μπροστά τους. Μπορούμε να αρνιόμαστε την πραγματικότητα. Δεν μπορούμε να αρνηθούμε τις επιπτώσεις του να αρνηθούμε την πραγματικότητα, το είπε κάποια γυναίκα, δεν θυμάμαι πως την λένε
Δεν είμαι ανέντιμος τυπε εσυ απλά εχεις εμμονές. Δεν θα κάτσω να κάνω συζήτηση για το ότι οι ανήλικοι έτσι και αλλιώς δεν πάνε να αλλάζουν στους ίδιους χώρους τους μεγαλύτερους ανθρώπους.

Αν δηλαδή στο σχολείο η δασκάλα πάει και αλλάζει μπροστά στις κοπέλες είναι σωστό;

Δεν κάθομαι να συζητάω τέτοια επιχειρήματα.
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.387
Κριτικές
1
Like
3.026
Πόντοι
456
Επισης έχω δει ξυλίκι στη Συγγρού όπου ένας "άντρας" πήγε να το παίξει μάγκας σε εργαζόμενη κι έφαγε κάτι φάπες που ακούστηκαν μέχρι τον Πειραιά :2funny:
 

foobar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2010
Μηνύματα
923
Like
1.475
Πόντοι
206
Πολυ θεωρία και μπλα μπλα, πρεπει καποιος που εχει κανει σχολειο την φυλακη να μας πει, στης φυλακες της ρωσιας ειναι δυσκολοτερα

Ποια η θεωρία και το μπλα μπλα; Υπάρχουν ή όχι γυναικείες φυλακές; Ανηλίκων; Στην Τρίπολη πάνε τους κατηγορούμενους για σεξουαλικά εγκλήματα; Στον Άγιο Στέφανο Πατρών τους πιο επικίνδυνους;

Άντε αύριο που θα σε προφυλακίσουν για χρέη να πας μια βόλτα στον Άγιο Στέφανο. Έλα μετά να μας πεις εντυπώσεις.
 

Giorgos Koud

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2016
Μηνύματα
192
Like
648
Πόντοι
81
Τύποι καλησπέρα, ο πουτσότσατσος στην Αλκιβιάδου προσπάθησε 3 φορές να μου πάρει τσιμπούκι στο σαλόνι του μποτρδέλου. Το ότι τον απέρριψα και έφυγα σημαίνει ότι είμαι ομοφοβικός;:think:
Εάν επικρατήσουν οι ιδέες τους, αυτό που έκανες θα επισυρει και ποινή φυλάκισης οσονούπω...
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.687
Like
17.807
Πόντοι
3.656
Εάν επικρατήσουν οι ιδέες τους, αυτό που έκανες θα επισυρει και ποινή φυλάκισης οσονούπω...
Θα απαγορεύεται να λέει όχι κάποιος σε σεξουαλικές προτάσεις ; οι γκόμενες ... γιατί δεν μας λένε όλες ναι ;;;;
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.368
Like
9.493
Πόντοι
2.306
Θα απαγορεύεται να λέει όχι κάποιος σε σεξουαλικές προτάσεις ; οι γκόμενες ... γιατί δεν μας λένε όλες ναι ;;;;
Εμείς είμαστε λευκοί άντρες ,αποικιοκράτες.

Όπως μου είπε και μια πουταναρα διευθύντρια( κακο ψόφο να έχει) ,τόσες χιλιάδες χρόνια αδικήθηκαν οι γυναίκες τώρα πρέπει να αδικηθούν οι άντρες. 50 χρόνων ,άτεκνη και νομίζει ότι είναι μουναρα

Λες και πριν από χιλιάδες χρόνια,ο μέσος άντρας δεν ήταν σκλάβος η δεν πέθαινε σε ηλίθιους πολέμους. Μια γυναίκα λίγο ωραία να είναι ,ανοίγει τα πόδια της και τη γλυτωνει/ανεβαίνει στην κοινωνική ιεραρχια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom