Νέα

22χρονος βιάστηκε από τραβέλι στο Ν.Κόσμο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mexico1
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 444
  • Εμφανίσεις 56K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Drunk Sinatra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2023
Μηνύματα
594
Κριτικές
2
Like
2.889
Πόντοι
726
Αυτή είναι δηλαδή η μερακλού;

C9EA3500-3E32-4F8F-B920-0FABA2A006B5.jpeg


Αν όντως αυτή είναι, τότε ο τύπος πρέπει να πόνεσε…

B02BD7CF-35F5-4320-8334-55223D67B50E.jpeg
 
Τελευταία τροποποίηση:

REGGAS

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.530
Like
14.075
Πόντοι
3.506

DAMDIM100

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
3.196
Κριτικές
20
Like
3.743
Πόντοι
1.446
Δεν τους είπε κανένας πως το σπορ που διάλεξαν έχει πόνο και πίκρες πολλές φορές...
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.067
Κριτικές
10
Like
13.073
Πόντοι
3.846
Επίσης όταν λέτε ρε τύπε ''ο λευκός άντρας"...δεν είναι ότι έχουμε κάνει και κανένα κατόρθωμα έτσι...απλά γεννηθήκαμε σε αυτή την πλευρά του κόσμου...οκ...σιγά την κοινωνική διαφορά...ο λευκός άντρα έκανε την ναζιστικό Γερμανία, τα γκούλαγκ της Ρωσίας...τους πολέμους στην μέση Ανατολή...

πιο εγχώρια...ο λευκός άντρας γαμησε τη χώρα 30 χρόνια και την χρεοκόπησε...ο λευκός άντρας πάει εκκλησία μόνο για να φάει μαγειρίτσα μετά...ο λευκός άντρας ενώ έχει οικογεννεια ζητάει εξτραδακια από τις πουτανες που φορτώνει από το δρόμο στο αμάξι του...

ο λευκός άντρας ψηφίζει αυτόν που θα διορίσει το παιδί του ακόμα και αν αυτός είναι κλέφτης και απατεώνας...θες να συνεχίσω?

ούτε σκέφτομαι στο 2023 μαύρος και άσπρος η κουμουνιστης κλπ..σε αυτά έχουν μείνει κάτι μπαρμπάδες 60ριδες που μεγάλωσαν έτσι.

εντάξει παικταρά το έκανες σαφές, είσαι και με το χωροφύλακα και με τον αστυνόμο.

έχεις βρει την καραμέλα "εγώ είμαι υπέρ της ισότητας όλων των κοινωνικών ομάδων" άρα θα έχεις πάντα δίκιο βρέξει χιονίσει. Μόνο που αλλάζεις γνώμη κάθε φορά που γράφεις κάτι. Ο λόγος είναι ότι δεν γνωρίζεις το θέμα καλά.

Το θέμα δεν είναι αν υπάρχει ποινικό αδίκημα, άρα η συγκεκριμένη τρανς πρέπει να συλληφθεί ή αν ο πελάτης είπε ψέμματα επειδή ντράπηκε να παραδεχτεί την αλήθεια στο νοσοκομείο. Το θέμα είναι γιατί ο πελάτης ντράπηκε να πει ότι ήθελε να τον φάει από τρανς. Γιατί να είναι κρυφογκέι. Και μην πεις πάλι ότι φταίνε οι λευκοί γιατί θα σε κράξει και το πληκτρολόγιό σου. Φταίει το περιβάλλον που μεγάλωσε ο τύπος; Οι φιλοδοξίες του στη ζωή; Το είπε γιατι σκέφτηκε ότι θα γελάνε μαζί του στο νοσοκομειο χωρίς να σκεφτεί ότι θα γίνει είδηση; Προσωπική αντιπαράθεση με την τρανς; Θα δείξει.

Το θέμα είναι επίσης γιατί αυτοί οι υποκριτές της LGBTQAIXYZ321+-*/%@$# κοινότητας που σε κάθε ευκαιρία μας κουνάνε το δάκτυλο για την πατριαρχία που σκοτώνει για το λευκό straight Ελληνα που φταίει για όλα. Ναι αυτό είναι το πρόβλημά τους όταν ο Βούλγαρος έβρασε το ίδιο του το μωρό κάτι ζώα αριστεροί έλεγαν ότι φταίνει οι Έλληνες ρατσιστές που τους φέρονται άσχημα. Να σου πω τι πιστεύω εγώ; Όλοι οι φανατικοί τα ίδια είναι. Ο ακροδεξιός σου λέει για όλα φταίνε οι λαθρομετανάστες. Ο γκέι σου λέει για όλα φταίνει οι στρέιτ Έλληνες. Ο αριστερός σου λέει για όλα φταίνε οι πλούσιοι. Ο χριστιανός σου λέει για όλα φταίνει οι Εβραίοι.
Και κανείς δεν κοιτάζει τα δικά του αμαρτήματα. Είναι λοιπόν πολύ εύκολο να πούμε ότι η τρανς βγήκε στο κλαρί επειδή η κακή κοινωνία των στρέιτ την απέκλεισε απο τη ζωή, ότι ο 22χρονος φοβάται την ομοφοβική κοινωνία, γιατί όμως δε βλέπουμε την αλήθεια; Η τρανς γαμιέται και γαμάει για τα λεφτά συνειδητά και ο 22χρονος είνια παθητικός που γουστάρει τρανς.
Μου λες δικαίωμα του καθένα να αυτοπροσδιορίζεται. Ε όχι ρε φιλε δεν είναι. Μια μαλακία και μισή είναι. Επειδή κάποιος gay ή straight άντρας θέλει να τραβήξει την προσοχή το θεωρεί αυτό γενναία πράξη. Και καλά τα έβαλα με το κατεστημένο. Πούτσες μπλε μεγάλε ο Αντώνης ήσουν ,ο Αντώνης θα πεθάνεις. 2-3 δήθεν προοδευτικοι θα σε φωνάζουν Αντωνία αλλά πάλι ο Αντώνης θα είσαι. Τίποτα δεν κατάφερες, καμία επανάσταση. Για αυτό και θα έπρεπε να απαγορευτεί επειδή είνια μόνο φιγούρα και τίποτα παραπάνω. Γενναία πράξη είναι να κάνεις εγχείρηση αλλαγής φύλου και να ζήσεις τη ζωή σου σαν διεμφυλικός με όλες τις συνέπειες. Όλα τα άλλα είναι για να τα συζητάνε οι χίπστερ στην πλατεία Καρύτση.
 

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
6.480
Κριτικές
1
Like
6.173
Πόντοι
2.356
Αυτή είναι δηλαδή η μερακλού;

C9EA3500-3E32-4F8F-B920-0FABA2A006B5.jpeg


Αν όντως αυτή είναι, τότε ο τύπος πρέπει να πόνεσε…

B02BD7CF-35F5-4320-8334-55223D67B50E.jpeg

Φαντάζομαι φάση στο αστυνομικό τμήμα:

- Εσύ παιδί μου είσαι ο ξάδελφος του Ρονάλντο με το μεγάλο παπάρι;

- Εγώ είμαι κ. Διοικητά. Τι να κάνω; Έχω μεγάλο πουλάκι!

- Για πέταξε τον ανακόντα σου έξω, παιδί μου. Χρειαζόμαστε αποδείξεις.

:confused: :2funny:
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.610
Like
14.013
Πόντοι
3.656
εντάξει παικταρά το έκανες σαφές, είσαι και με το χωροφύλακα και με τον αστυνόμο.

έχεις βρει την καραμέλα "εγώ είμαι υπέρ της ισότητας όλων των κοινωνικών ομάδων" άρα θα έχεις πάντα δίκιο βρέξει χιονίσει. Μόνο που αλλάζεις γνώμη κάθε φορά που γράφεις κάτι. Ο λόγος είναι ότι δεν γνωρίζεις το θέμα καλά.

Το θέμα δεν είναι αν υπάρχει ποινικό αδίκημα, άρα η συγκεκριμένη τρανς πρέπει να συλληφθεί ή αν ο πελάτης είπε ψέμματα επειδή ντράπηκε να παραδεχτεί την αλήθεια στο νοσοκομείο. Το θέμα είναι γιατί ο πελάτης ντράπηκε να πει ότι ήθελε να τον φάει από τρανς. Γιατί να είναι κρυφογκέι. Και μην πεις πάλι ότι φταίνε οι λευκοί γιατί θα σε κράξει και το πληκτρολόγιό σου. Φταίει το περιβάλλον που μεγάλωσε ο τύπος; Οι φιλοδοξίες του στη ζωή; Το είπε γιατι σκέφτηκε ότι θα γελάνε μαζί του στο νοσοκομειο χωρίς να σκεφτεί ότι θα γίνει είδηση; Προσωπική αντιπαράθεση με την τρανς; Θα δείξει.

Το θέμα είναι επίσης γιατί αυτοί οι υποκριτές της LGBTQAIXYZ321+-*/%@$# κοινότητας που σε κάθε ευκαιρία μας κουνάνε το δάκτυλο για την πατριαρχία που σκοτώνει για το λευκό straight Ελληνα που φταίει για όλα. Ναι αυτό είναι το πρόβλημά τους όταν ο Βούλγαρος έβρασε το ίδιο του το μωρό κάτι ζώα αριστεροί έλεγαν ότι φταίνει οι Έλληνες ρατσιστές που τους φέρονται άσχημα. Να σου πω τι πιστεύω εγώ; Όλοι οι φανατικοί τα ίδια είναι. Ο ακροδεξιός σου λέει για όλα φταίνε οι λαθρομετανάστες. Ο γκέι σου λέει για όλα φταίνει οι στρέιτ Έλληνες. Ο αριστερός σου λέει για όλα φταίνε οι πλούσιοι. Ο χριστιανός σου λέει για όλα φταίνει οι Εβραίοι.
Και κανείς δεν κοιτάζει τα δικά του αμαρτήματα. Είναι λοιπόν πολύ εύκολο να πούμε ότι η τρανς βγήκε στο κλαρί επειδή η κακή κοινωνία των στρέιτ την απέκλεισε απο τη ζωή, ότι ο 22χρονος φοβάται την ομοφοβική κοινωνία, γιατί όμως δε βλέπουμε την αλήθεια; Η τρανς γαμιέται και γαμάει για τα λεφτά συνειδητά και ο 22χρονος είνια παθητικός που γουστάρει τρανς.
Μου λες δικαίωμα του καθένα να αυτοπροσδιορίζεται. Ε όχι ρε φιλε δεν είναι. Μια μαλακία και μισή είναι. Επειδή κάποιος gay ή straight άντρας θέλει να τραβήξει την προσοχή το θεωρεί αυτό γενναία πράξη. Και καλά τα έβαλα με το κατεστημένο. Πούτσες μπλε μεγάλε ο Αντώνης ήσουν ,ο Αντώνης θα πεθάνεις. 2-3 δήθεν προοδευτικοι θα σε φωνάζουν Αντωνία αλλά πάλι ο Αντώνης θα είσαι. Τίποτα δεν κατάφερες, καμία επανάσταση. Για αυτό και θα έπρεπε να απαγορευτεί επειδή είνια μόνο φιγούρα και τίποτα παραπάνω. Γενναία πράξη είναι να κάνεις εγχείρηση αλλαγής φύλου και να ζήσεις τη ζωή σου σαν διεμφυλικός με όλες τις συνέπειες. Όλα τα άλλα είναι για να τα συζητάνε οι χίπστερ στην πλατεία Καρύτση.
Δεν έχω ανάγκη να έχω δίκιο τύπε προσπαθώ να στο εξηγήσω από χθες αλλά δεν καταλαβαίνεις. Όταν μιλάμε για δικαιώματα και για ισότητα δεν υπάρχουν απόψεις και δίκιο η άδικο. Υπάρχει η λογική που λέει ότι όλοι πρέπει να έχουν τα ίδια δικαιώματα. Αν εσύ υποστηρίζεις κάτι άλλο εξήγησε την θεωρία σου γιατί κάποιοι έχουν διαφορετικά δικαιώματα από άλλους.

Τώρα για την υπόθεση αυτή σιγά μη κάτσω να ασχοληθώ...που να ξέρει ο καθένας τι έγινε πραγματικά? Δεν έχει κανένα νόημα μια τέτοια συζήτηση.

Αυτοπροσδιορισμός τύπε δεν είναι μόνο το τι φύλο θα ήθελες να έχεις...είναι και το δικαίωμα σου να φοράς αθλητικά ρούχα αν είσαι χοντρός...να φοράς γυαλιά ηλίου ακόμα και αν δεν σου πάνε ή να οδηγείς ένα καγκουράμαξο με 65 άλογα και 4 εξατμίσεις που κάνουν θόρυβο...χωρίς να σε τραμπουκίζουν η να σε κοροϊδεύουν σε κάθε γωνία.

Κατάλαβε ότι δεν μιλάω για το αν έχει κάποιος πραγματικά δικαίωμα η όχι να αυτοπροσδιορίζεται...αυτό το θεωρώ δεδομένο. Αυτό που προσπαθώ να σου εξηγήσω είναι ότι είναι δείγμα πολιτισμού, ευγένειας και κοινωνικής νοημοσύνης να σέβεσαι και να είσαι καθώς πρέπει με την επιλογή του άλλου...εφόσον δεν σε ενοχλεί και δεν κάνει κάτι παράνομο.

Με λίγα λόγια...αν φτάνεις στο σημείο να σε ενδιαφέρει τόσο πολύ το ότι ο Αντώνης θέλει να τον φωνάζουν Αντωνία..και κάθεσαι και νευριάζεις για αυτό...δεν έχει πρόβλημα το Αντώνης αλλά εσύ που ασχολείσαι με αυτό. Για τις ακραίες περιπτώσεις που κατηγορούν άδικα το σύστημα ναι συμφωνώ υπάρχουν...τις θεωρώ το ίδιο με τους ακραίους από την άλλη πλευρά. Ποιοι είμαστε εμείς ρε τύπε να κρίνουμε τι θα κάνει ο άλλος στη ζωή του? Την άδεια μας θα πάρει για το τι θα κάνει?
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.343
Κριτικές
8
Like
32.687
Πόντοι
6.536
Τύπε...τα πράγματα είναι απλά..όλοι οι άνθρωποι πρέπει να έχουν τα ίδια δικαιώματα με τον ίδιο τροπο ασχέτως την ταυτότητα τους, την εμφάνιση τους και τον προσανατολισμό τους.

Επίσης όταν λέτε ρε τύπε ''ο λευκός άντρας"...δεν είναι ότι έχουμε κάνει και κανένα κατόρθωμα έτσι...απλά γεννηθήκαμε σε αυτή την πλευρά του κόσμου...οκ...σιγά την κοινωνική διαφορά...ο λευκός άντρα έκανε την ναζιστικό Γερμανία, τα γκούλαγκ της Ρωσίας...τους πολέμους στην μέση Ανατολή...

πιο εγχώρια...ο λευκός άντρας γαμησε τη χώρα 30 χρόνια και την χρεοκόπησε...ο λευκός άντρας πάει εκκλησία μόνο για να φάει μαγειρίτσα μετά...ο λευκός άντρας ενώ έχει οικογεννεια ζητάει εξτραδακια από τις πουτανες που φορτώνει από το δρόμο στο αμάξι του...

ο λευκός άντρας ψηφίζει αυτόν που θα διορίσει το παιδί του ακόμα και αν αυτός είναι κλέφτης και απατεώνας...θες να συνεχίσω?

ο ίδιος που λες εσύ γαμαει την ελληνική κοινωνία καθημερινά και εσένα σε πείραξε αν θα παίξει σε διαφήμιση με σαμπουάν????
Λευκός άντρας δεν είσαι και συ τύπε?
 

DAMDIM100

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
3.196
Κριτικές
20
Like
3.743
Πόντοι
1.446
Πολλοί νομίζουν λανθασμένα ότι έχουν να κάνουν με κορίτσια-γυναίκες...
Το λάθος τους αυτό το πληρώνουν όταν βγει ο φορτηγατζής-οικοδόμος στο "κορίτσι"...
Αλλά ουδέν λάθος εκ της απομακρύνσεως από το ταμείο αναγνωρίζεται όπως είπαν σωστά και άλλοι πιο πάνω...
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.610
Like
14.013
Πόντοι
3.656

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.343
Κριτικές
8
Like
32.687
Πόντοι
6.536
Ε το συγκεκριμένο νήμα έχει πάρει άλλη τροπή από την αρχή ρε τύπε. Εγώ σχολίασα αυτά που γράφτηκαν.
Έχει πάρει λάθος τροπή και ο τραβεστί τιμωρός παραμονεύει για το επόμενο δροσερό θύμα του....

:confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom