Νέα

22χρονος βιάστηκε από τραβέλι στο Ν.Κόσμο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mexico1
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 444
  • Εμφανίσεις 56K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.612
Like
14.014
Πόντοι
3.656
Η πολιτική ορθότητα είναι καλή μέχρι να συγκρουστεί με τη λογική ορθότητα.

Πάμε ξανά:

Βίαζε γυναίκες και τον έβαλαν σε γυναικεία φυλακή. Σαν να λέμε η καταδίκη του για παιδεραστεία ήταν να διοριστεί νηπιαγωγός. Δηλαδή ρε παίκτη αν σου πω ότι ο δικηγόρους του του είπε "ρε μαλάκα αφού θα καταδικαστείς έτσι και αλλιώς δε δηλώνεις γυναίκα να ρίχνεις και κανένα πούτσο, ο δικαστής θα φοβηθεί το κράξιμο στα σόσιαλ, μια χαρά θα την περάσεις". Και έτσι ένας βιαστης γυναικών βρίσκεται σε γυναικείες φυλακές. Ε τότε ρε παίκτη δεν ξέρω αν θα τον γαμούσαν σε αντρικές φυλακές αλλά στις γυναικείες και να τον ευνουχίζαν καλά θα του κάνανε.

Οι διευμφυλικοί άντρες ζητούν να αγωνίζονται μαζί με τις γυναίκες. Πρόσεξε όχι σε ειδική κατηγορία για διεμφυλικά άτομα, μαζί με γυναίκες. Δηλαδή ένας άντρας που κάνει ορμονοθεραπεία να συναγωνίζεται μία γυναίκα που της απαγορεύουμε να παίρνει και κρεατίνη. Δίκαιο έτσι; Τράβα πες στις τρανς να τους κάνουμε ξεχωριστή κατηγορία, να δεις για πότε θα σε πουν οπισθοδρομικό.

Για μένα δικαίωμα του κάθε ανθρώπου να ακολουθεί τα ένστικτά του. Καλύτερα να είσαι φανερός παρά κρυφός. Καλύτερα να παντρευτείς άντρα παρά γυναίκα με λευκό γάμο και να σου κρεμάνε κουδούνια. Αλλά αυτή η μαλακία με τον αυτοπροσδιορισμό σπάει καρύδια.

Δηλαδή στα 19 μου δηλώνω Μαρία ,δεν πάω στρατό και στα 35 το κάνω Αποστόλης. Καλό; Κάτσε εσύ μαλάκα να κάνεις τις σκοπιές μου. Δίκαιο έτσι; Αυτή την κοινωνία θέλουμε;

Να αφήσουμε την υποκρισία και τις παπαριές. Δηλαδή ο ομοφυλόφιλος άντρας που λέγεται Φώτης Σερβουλόπουλος είναι άντρας και ο Τζέισον Αντίγονη γυναίκα; Όλα γίνονται επειδή οι σημερινοί νέοι έχουν φάει τόσο πλύση εγκεφάλου που έχουν χάσει τη μπάλα. Ασχολούνται με το ότι θα με λες 'αυτό" και όχι "αυτή" και όχι με το τι τους καυλώνει άντρας ή γυναίκα.

Πρώτα θα κάνεις αλλαγή φύλου και μετά θα αυτοπροσιοριστείς φίλε.

Ρε παίκτη για να στο πάω ένα βήμα παραπέρα. Είσαι υπέρ να αυτοπροσιοδριστώ σαν αφορολόγητος και να πληρώνεις εσύ τους φόρους από τα εισοδήματά μου; Γουστάρεις να αυτοπροσιοριστεί το αυτοκίνητό μου σαν υβριδικό και να πληρώνεις εσύ τελή κυκλοφορίας μου; Να αυτοπροσιοριστώ εγώ σαν άπατρις και να πληρώνεις εσύ φόρους για μένα; Σου φαινονται παράλογα όλα αυτά; Εντάξει αν το να βάλεις ένα βιαστή γυναικών σε γυναικεία φυλακή είναι λογικο, τότε κλείστε με στο τρελάδικο.
Τα κανείς όλα σαλάτα τύπε ε...εγκληματίες, φυλακές...ελεύθερους ανθρώπους...συνταγματικές υποχρεώσεις....και όλα στο ίδιο καζάνι ε?

Τώρα τι να σχολιάσω ρε μαν..έχεις ακούσει εσύ κάποιος να μην πάει στρατό επειδή προσδιορίζεται ως γυναίκα? Θα πάει κανονικά...άρα αυτοί που βάζουν βύσμα για να πάρουν τρελόχαρτο τι είναι? πισογλέντιδες που δεν το δήλωσαν? Για έκανα εγώ τις σκοπιές τους?

τώρα αυτά τα υβριδικά αυτοκίνητα και το αφορολόγητος ούτε εσύ τα πιστεύεις. Είπα ότι και εγώ συμφωνώ ότι θα πρέπει να υπάρχουν φυλακές για τέτοια άτομα..για το καλό όλων..διότι η φυλακή δεν είναι σχολείο είναι ένα μέρος που ο άνθρωπος βγάζει τα χειρότερα ένστικτα του. Δεν είναι το ίδιο με την κοινωνία.

Εμένα τι με νοιάζει αν ο σερβουλοπουλος είναι άντρας και ο Αντιγόνης είναι γυναίκα? πως με επηρεάζει και γιατί πρέπει να με απασχολεί σε σημείο που να με νευριάζει?
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.371
Like
9.495
Πόντοι
2.306
Ο Τριντό όμως είναι τύπος από Καναδά μεριά και εκεί βασιλεύει.
Όπως και να το κάνουμε ο Καναδάς είναι τελείως διαφορετικός από εμάς.
Αν δείς για παράδειγμα στο πουστόνησο που είναι στην ήπειρο μας ήδη έχουν αρχίσει να φωνάζουν για το θέμα.
Ενω μάλιστα είναι καινούριος στην θέση ο ΠΘ της Αγγλίτσας ήδη το έχει πεί, αρκετά με τα προνόμια σε τέτοια άτομα.
Μακαρι να αλλάξει το πανηγύρι

Γιατί μας έχουν να ασχολούμαστε με το αν κάνουν τα αρχιδια τη γυναίκα και να μη βλέπουμε πληθωρισμους,πράσινα ντιαλ που θα μας κοστίσουν ένα νεφρό και ότι οι τιμές των σπιτιών έχουν πάει στον ουρανό
 

foobar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2010
Μηνύματα
923
Like
1.475
Πόντοι
206
Τα κανείς όλα σαλάτα τύπε ε...εγκληματίες, φυλακές...ελεύθερους ανθρώπους...συνταγματικές υποχρεώσεις....και όλα στο ίδιο καζάνι ε?

Τώρα τι να σχολιάσω ρε μαν..έχεις ακούσει εσύ κάποιος να μην πάει στρατό επειδή προσδιορίζεται ως γυναίκα? Θα πάει κανονικά...άρα αυτοί που βάζουν βύσμα για να πάρουν τρελόχαρτο τι είναι? πισογλέντιδες που δεν το δήλωσαν? Για έκανα εγώ τις σκοπιές τους?

τώρα αυτά τα υβριδικά αυτοκίνητα και το αφορολόγητος ούτε εσύ τα πιστεύεις. Είπα ότι και εγώ συμφωνώ ότι θα πρέπει να υπάρχουν φυλακές για τέτοια άτομα..για το καλό όλων..διότι η φυλακή δεν είναι σχολείο είναι ένα μέρος που ο άνθρωπος βγάζει τα χειρότερα ένστικτα του. Δεν είναι το ίδιο με την κοινωνία.

Εμένα τι με νοιάζει αν ο σερβουλοπουλος είναι άντρας και ο Αντιγόνης είναι γυναίκα? πως με επηρεάζει και γιατί πρέπει να με απασχολεί σε σημείο που να με νευριάζει?

Κατ' αρχάς οι φυλακές ΔΕΝ είναι νηπιαγωγείο. Αν είσαι ΜΑΛΑΚΑΣ και μπλέξεις με τίποτα πάνω από τις δυνατότητες σου σε γάμησαν χωρίς να το καταλάβεις. Πχ είσαι το βαποράκι και πας να το παίξεις Εσκομπάρ. Την άλλη μέρα θα έχει εγκαίνια το Μετρό στον κώλο σου. Δεν έχει σημασία αν είσαι άντρας ή γυναίκα. Γι' αυτό άλλωστε υπάρχουν διάφορου τύποι φυλακών. Αλλού ου βαρυποινίτες, αλλού οι άλλοι, αλλού τα ανήλικα κτλ. Για να υπάρχει σαφής διαχωρισμός.

Μετά ΠΡΕΠΕΙ να σε νοιάζει αν ο Μήτσος δηλώνει Μαρία. Διότι έτσι υποχρεώνεσαι σε άλλου είδους μαλακίες. Δεν ξέρω αν το γνωρίζεις αλλά τα τελευταία χρόνια υπάρχει ποσοστοση στις εκλογές για ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΉ ύπαρξη γυναικών. Δηλαδή το υπέρτατο εργαλείο της δημοκρατίας ουσιαστικά λειτουργεί ενάντια της ίδιας της δημοκρατίας κάθως σου λέει μεγάλε δε με νοιάζει ποιος είναι ικανός γιατί πρέπει ντε και καλά να έχεις μέσα και γυναίκες. Σε άλλες χώρες τα πράγματα είναι χειρότερα καθώς εκεί οι νόμοι έχουν αρχίσει να ξεφεύγουν. Ακόμα και σε ιδιωτικές εταιρίες μπορούν να βάζουν χέρι.
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.067
Κριτικές
10
Like
13.073
Πόντοι
3.846
Τα κανείς όλα σαλάτα τύπε ε...εγκληματίες, φυλακές...ελεύθερους ανθρώπους...συνταγματικές υποχρεώσεις....και όλα στο ίδιο καζάνι ε?

Τώρα τι να σχολιάσω ρε μαν..έχεις ακούσει εσύ κάποιος να μην πάει στρατό επειδή προσδιορίζεται ως γυναίκα? Θα πάει κανονικά...άρα αυτοί που βάζουν βύσμα για να πάρουν τρελόχαρτο τι είναι? πισογλέντιδες που δεν το δήλωσαν? Για έκανα εγώ τις σκοπιές τους?

τώρα αυτά τα υβριδικά αυτοκίνητα και το αφορολόγητος ούτε εσύ τα πιστεύεις. Είπα ότι και εγώ συμφωνώ ότι θα πρέπει να υπάρχουν φυλακές για τέτοια άτομα..για το καλό όλων..διότι η φυλακή δεν είναι σχολείο είναι ένα μέρος που ο άνθρωπος βγάζει τα χειρότερα ένστικτα του. Δεν είναι το ίδιο με την κοινωνία.

Εμένα τι με νοιάζει αν ο σερβουλοπουλος είναι άντρας και ο Αντιγόνης είναι γυναίκα? πως με επηρεάζει και γιατί πρέπει να με απασχολεί σε σημείο που να με νευριάζει?

εσύ δε μας έλεγες ότι εντάξει επειδή είναι και κάποιοι απατεώνες πρέπει να μη δεχόμαστε τον αυτοπροσδιορισμό;

Εκεί είναι η διαφωνία μας. Ότι ο αυτοπροσδιορισμός που δεν συνοδεύεται με εγχείρηση αλλαγής φύλου είναι μια απάτη που προσπαθούν να μας την περάσουν για πρόοδο.

Ρε φίλε ειλικρινά τώρα: Αν ο Τάσος είναι bi ή gay και πει από αύριο θα με λέτε Αναστασία, τι θα αλλάξει στη ζωή του Τάσου; Απολύτως τίποτα. Αν πει από αύριο θα με λέτε Το Τασία τι θα αλλάξει στη ζωή του; Πάλι τίποτα.

Ας είμαστε ειλικρινείς. Η κοινότητα LGBTQ έχει κερδίσει την ισονομία και σε μεγάλο βαθμό έχει κερδίσει την κοινωνική αναγνώριση (σε σχέση με τη δεκαετία του 90 είνια τελείως αλλιώς τα πράγματα). Επειδή λοιπόν τώρα δεν έχουν και μεγάλο νόημα οι αγώνες τους πρέπει να βρουν κάτι να ασχολούνται. Έτσι το έχουν γυρίσει στο "θα λες αυτό, θα μιλάς έτσι, στις ταινίες θα δείχνεις αυτά" και αφού τα κατακτήσουν και αυτά πάλι θα βρουν κάτι άλλο να ασχολούνται. Είναι το ίδιο με τους αριστερούς που λένε μόνιμα τα ίδια συνθήματα.

Εγώ προσωπικά αρνούμαι να συμμετέχω σε αυτή τη μαλακία. Αναγνωρίζω το δικαίωμα σε όλους τους ανθρώπους να εκφράζονται όπως θέλουν, αλλά αρνούμαι να λέω ζήτω σε ό,τι μαλακία μου πετάνε μόνο και μόνο για να είμαι αρεστός.
 

El Papacito

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.680
Like
8.079
Πόντοι
1.056
εσύ δε μας έλεγες ότι εντάξει επειδή είναι και κάποιοι απατεώνες πρέπει να μη δεχόμαστε τον αυτοπροσδιορισμό;

Εκεί είναι η διαφωνία μας. Ότι ο αυτοπροσδιορισμός που δεν συνοδεύεται με εγχείρηση αλλαγής φύλου είναι μια απάτη που προσπαθούν να μας την περάσουν για πρόοδο.

Ρε φίλε ειλικρινά τώρα: Αν ο Τάσος είναι bi ή gay και πει από αύριο θα με λέτε Αναστασία, τι θα αλλάξει στη ζωή του Τάσου; Απολύτως τίποτα. Αν πει από αύριο θα με λέτε Το Τασία τι θα αλλάξει στη ζωή του; Πάλι τίποτα.

Ας είμαστε ειλικρινείς. Η κοινότητα LGBTQ έχει κερδίσει την ισονομία και σε μεγάλο βαθμό έχει κερδίσει την κοινωνική αναγνώριση (σε σχέση με τη δεκαετία του 90 είνια τελείως αλλιώς τα πράγματα). Επειδή λοιπόν τώρα δεν έχουν και μεγάλο νόημα οι αγώνες τους πρέπει να βρουν κάτι να ασχολούνται. Έτσι το έχουν γυρίσει στο "θα λες αυτό, θα μιλάς έτσι, στις ταινίες θα δείχνεις αυτά" και αφού τα κατακτήσουν και αυτά πάλι θα βρουν κάτι άλλο να ασχολούνται. Είναι το ίδιο με τους αριστερούς που λένε μόνιμα τα ίδια συνθήματα.

Εγώ προσωπικά αρνούμαι να συμμετέχω σε αυτή τη μαλακία. Αναγνωρίζω το δικαίωμα σε όλους τους ανθρώπους να εκφράζονται όπως θέλουν, αλλά αρνούμαι να λέω ζήτω σε ό,τι μαλακία μου πετάνε μόνο και μόνο για να είμαι αρεστός.
Ξέχασες το +, τώρα λέγονται LGBTQ+ :wink:
 

REGGAS

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.530
Like
14.075
Πόντοι
3.506

ftshslv

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2011
Μηνύματα
503
Κριτικές
4
Like
693
Πόντοι
366
Για αρχή οτιδήποτε συμβαίνει μέσα στο μυαλό μας το έχει δημιουργήσει η φύση...ο τρόπος που λειτουργεί το μυαλό σου...λογικό όχι είναι ένα φυσικό φαινόμενο.

Χωρίς να είμαι ειδικός έχω την εντύπωση ότι πολλοί serial killers εχουν γεννηθει με διαφορετικό μυαλό και ως εκ τούτου κάνουν ότι κάνουν.

Με την ίδια λογική δεν γεννιέται και κάποιος άντρας πχ και μέσα του αισθάνεται γυναίκα? Αλλά εγώ σου λέω ότι και έτσι να μην είναι και από ψυχολογικά αίτια στην πορεία άλλαξε τον τροπο που σκέφτεται..και αυτό φυσικό φαινόμενο είναι δεν είναι?
Κάτι δηλαδή σαν τον Ταρζάν που μεγάλωσε στη ζούγκλα και πίστευε πως είναι γορίλας. Άλλαξε ο τρόπος που σκέφτεται. Το λες φυσικό φαινόμενο ?
 

REGGAS

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.530
Like
14.075
Πόντοι
3.506
Κάτι δηλαδή σαν τον Ταρζάν που μεγάλωσε στη ζούγκλα και πίστευε πως είναι γορίλας. Άλλαξε ο τρόπος που σκέφτεται. Το λες φυσικό φαινόμενο ?

Τυπε μη μου πεις οτι ο Ταρζαν την ξεφλουδιζε τη μπανανα;
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.548
Κριτικές
62
Like
45.256
Πόντοι
9.297
2 ειναι τα φυλα με τα οποια γεννιεσαι! αρρεν-θηλυ
απο κει και περα καποιοι στην πορεια χανουν τη μπαλα


μου θυμιζεις μερικες γκομενες που τις λες "κοπελα μου" και σου απαντα "πως ξερεις οτι ειμαι κοπελα και πως αυτοπροσδιοριζομαι εγω?" (οι οποιες ανηκουν στην τοξικη μερια της ακροαριστερας)

σε 10 χρονια οπως παει δε να εχουμε δικαιωμα να πουμε πρωτοι ουτε καλημερα σε γυναικα! θα θεωρειται παρενοχληση!
Στην ηθική (και ουχί μονον...)ζούγκλα της Αθήνας απορώ πως δεν βρέθηκε καμμία γκόμενα με τρία βυζιά όπως στο "Ολική επαναφορά"( στην καλή έκδοση με Σβαρτζενέγκερ).
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Τυπε μη μου πεις οτι ο Ταρζαν την ξεφλουδιζε τη μπανανα;
Εδώ ήταν αχώριστος με την Τσίτα,το ξεφλούδισμα της μπανάνας είναι πταίσμα....
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.548
Κριτικές
62
Like
45.256
Πόντοι
9.297

sugardadis

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Ιουν 2007
Μηνύματα
545
Κριτικές
10
Like
593
Πόντοι
5.845
Δηλαδή πρέπει αν ανήκεις στην ομάδα να κάνεις ιδιαίτερα πρώτα να δεις τι σημαίνει το κάθε τι και που ανήκεις.
Ενώ αν είσαι ετερο, είναι απλούστερα τα πράγματα.
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.393
Κριτικές
1
Like
905
Πόντοι
96
Τελη προηγουμενου αιωνα φανταρος τελευταια μερα αδειας ντριρλα μεθυσμενος παω Φυλης . Λογω κοσμου παω σε ενα ενα που ειχε τραβελια (σημερα εκει ειναι το οριενταλ). Πηδαω την "κοπελα" (λογω φανταριλικιου η οσμη δεν μου εκανε χαλια και μου φανηκε και εγχειρισμενος- πουλί δε ειδα) καπου μεσα στο μεθυσι κατι ειπα καπου μπλεχτηκα εδωσα κατι λεφτα ακόμα επειδη δεν ειχα τελειωσει και φευγει ο τυπος και ξαναγυρνα , καπου εκει ξυπνησε ο νταλικιερης μεσα του με πιανει απο τα ποδια και με γυρναει μπρουμυτα . Ευτυχως ξενερωσα και με μια κινηση βγηκα απο το κρεβατι και χωρις να πω κουβεντα - λεω "βουλωσε σε το γιατι και ξυλο θα φας"- ντυθηκα και εφυγα . Πιθανολογω πια οτι μαλλον πήγε να φερει κανα στραπ ον αλλα τοτε μονο να σηκωθω να φυγω ήθελα . Δεν το κρυβω οτι με επιασαν τα κλαματα στον γυρισμό .

Εκει που θέλω να καταληξω οτι τρανς ξετρανς αντρες παραμενουν τα κοριτσια και αν βρουν ευκαιρια να σε πηδηξουν θα σε πηδήξουν . Δεν εχει βγει αδικα το "χθεσινος κωλομπαρας , αυριανος πούστης" .
 

El Papacito

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.680
Like
8.079
Πόντοι
1.056

arxidakos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2022
Μηνύματα
437
Κριτικές
9
Like
2.535
Πόντοι
481
Ρε μας δουλευουν κανονικα;;;Τον ξεκωλιασε με την θεληση του και επειδη επαθε ρηξη πρωκτου και επρεπε να παει νοσοκομειο για να μην ξεφτιλιστει επλασε την ιστορια.Εχω ενημερωση απο φιλη νοσοκομα.Μην μασατε....
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.548
Κριτικές
62
Like
45.256
Πόντοι
9.297

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
6.480
Κριτικές
1
Like
6.173
Πόντοι
2.356
Εντωμεταξύ, διάβασα την κριτική:

Η κοπελα με ΔΙΕΛΥΣΕ (?!?)

και κόστος €250!!! :confused:

WTF
 

El Papacito

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.680
Like
8.079
Πόντοι
1.056
Τι είναι τα τελευταία τρία γράμματα ρε....σε λίγο θα μπουμπουνιξουν όλη την αλφαβήτα τα ναυάγια!
LGBTQIA+ is an abbreviation for lesbian, gay, bisexual, transgender, queer or questioning, intersex, asexual, and more.
Άντε βγάλε άκρη, κάθε χρόνο bonus και ένα γράμμα.....
 

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
6.480
Κριτικές
1
Like
6.173
Πόντοι
2.356
LGBTQIA+ is an abbreviation for lesbian, gay, bisexual, transgender, queer or questioning, intersex, asexual, and more.
Άντε βγάλε άκρη, κάθε χρόνο bonus και ένα γράμμα.....
Υπάρχει και ένα που λέγεται non-binary??

ΓΤΠ κατάσταση :confused: :confused:
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
8.037
Κριτικές
20
Like
27.125
Πόντοι
8.346
LGBTQIA+ is an abbreviation for lesbian, gay, bisexual, transgender, queer or questioning, intersex, asexual, and more.
Άντε βγάλε άκρη, κάθε χρόνο bonus και ένα γράμμα....
Σε λίγο θα βάλουν κ P for pedophile. Μην απορούμε αν μπει κάτι κ γ κτηνοβασια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom