Νέα

22χρονος βιάστηκε από τραβέλι στο Ν.Κόσμο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mexico1
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 444
  • Εμφανίσεις 56K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

DickWinters

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2022
Μηνύματα
389
Like
968
Πόντοι
81
Άρα ένας άνθρωπος τρανς που μπορεί πχ να καταδικάστηκε για οικονομικά εγκλήματα...πχ να χρωστάει ικα...να μπει στη φυλακή ...του αξίζει να τον βιάζουν και να τον σαπίζουν επειδή είναι διαφορετικός από εμάς ε? Τίμια άποψη...
Φίλε υπάρχει λύση, και την πρότεινες μόνος σου: Φυλακή για ίδια άτομα. Κάτι τέτοιο όμως προϋποθέτει να γίνουμε "τρανσοφοβικοί" και να πούμε πράγματα αυτονόητα, όπως ότι μια γυναίκα με πούτσα, δεν είναι ακριβώς γυναίκα.

Τα αδιέξοδα αυτά έχουν σαν εφαλτήριο την άνευ όρων αποδοχή της παράνοιας του αυτοπροσδιορισμού. Μόλις πεις τα πράγματα με το όνομα τους, εμφανίζονται και οι λύσεις.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Autokinitas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2019
Μηνύματα
140
Κριτικές
5
Like
618
Πόντοι
301
IMG-a9a661d39135d109a27385fcc42120be-V.jpg
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.003
Πόντοι
5.956
Δεν ξέρουμε αν η ιστορία είναι αληθινή ( κατά την άποψη μου πιθανότατα είναι), αλλά χρειάζεται μεγάλη προσοχή όταν κάποιος πάει σε σπίτια που δεν έχει ξαναπάει..δεν ξέρει τι θα συναντήσει.. πολλά άσχημα μπορεί να συμβούν..κυρίως σε αδύνατους & μικροκαμωμένος νεαρούς.. γι'αυτό καλύτερα αν κάποιος οπωσδήποτε πρέπει να πάει κάπου για να έχει πληρωμένο σεξ, να πάει σε τσεκαρισμενα- εγκριτα μέρη - σπίτια
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.613
Like
14.014
Πόντοι
3.656
Φίλε υπάρχει λύση, και την πρότεινες μόνος σου: Φυλακή για ίδια άτομα. Κάτι τέτοιο όμως προϋποθέτει να γίνουμε "τρανσοφοβικοί" και να πούμε πράγματα αυτονόητα, όπως ότι μια γυναίκα με πούτσα, δεν είναι ακριβώς γυναίκα.

Τα αδιέξοδα αυτά έχουν σαν εφαλτήριο την άνευ όρων αποδοχή της παράνοιας του αυτοπροσδιορισμού.
Όχι τύπε είναι διαφορετικό το που θα στείλεις έναν άνθρωπο στη φυλακή και το αν θα τον σκοτώσουν η θα τον βιάσουν...

και διαφορετικό έξω στην ελεύθερη κοινωνία το αν θα αποδέχεσαι η όχι κάτι. Καταλαβαίνεις ότι εφόσον ο δεν αυτοπροσδιορίζεται ο άλλος σε κάτι που είναι παράνομο και επικίνδυνο μπορεί να αυτό προσδιορίζεται και ως χελώνα με φτερά και κέρατα.

Η ερώτηση μου..και που δεν κατάλαβα ποτέ είναι η εξής : Τι στον πούτσο σας νοιάζει τι κάνει ο άλλος και πως ντύνεται και ως τι προσδιορίζεται..και αν μπορεί να αισθάνεται γυναίκα η άντρας η κάτι ενδιάμεσο. Δηλαδή για να έχει κάποιος πραγματική δυσφορία για το τι κάνει ο άλλος πρέπει να έχει εμπάθεια για τέτοια άτομα.

Εμένα προσωπικά πχ δεν μου αρέσει η εικόνα ενός τύπου με γυναικεία ρούχα και περούκα...ούτε μιας κοπέλας με ξυρισμένα μαλλιά που μιλάει σαν μαστωρας σε συνεργείο....αλλά δεν με απασχολεί τι κάνουν..μακάρι να περνάνε καλά....δεν με ενδιαφέρει ούτε έχω κάποια εμπάθεια μαζί τους. Εάν η κοινωνία τους δεχόταν χωρίς δεύτερη σκέψη όπως είναι τότε δεν θα γίνονταν και θέμα μεγάλο όπως τώρα.
 

Autokinitas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2019
Μηνύματα
140
Κριτικές
5
Like
618
Πόντοι
301
Δεν ξέρουμε αν η ιστορία είναι αληθινή ( κατά την άποψη μου πιθανότατα είναι), αλλά χρειάζεται μεγάλη προσοχή όταν κάποιος πάει σε σπίτια που δεν έχει ξαναπάει..δεν ξέρει τι θα συναντήσει.. πολλά άσχημα μπορεί να συμβούν..κυρίως σε αδύνατους & μικροκαμωμένος νεαρούς.. γι'αυτό καλύτερα αν κάποιος οπωσδήποτε πρέπει να πάει κάπου για να έχει πληρωμένο σεξ, να πάει σε τσεκαρισμενα- εγκριτα μέρη - σπίτια
Εντάξει πέρα της πλάκας γενικά θέλει προσοχή, καλύτερα αν δεν είναι σχέση να πάς σε δηλωμένα μέρη ή ξενοδοχεία είτε με ιερόδουλες είτε με τυχερά που μπορεί να τύχουν, σπίτια και ερημιές σε αυτοκίνητα είναι επικίνδυνα για πολλούς λόγους
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.003
Πόντοι
5.956
Εντάξει πέρα της πλάκας γενικά θέλει προσοχή, καλύτερα αν δεν είναι σχέση να πάς σε δηλωμένα μέρη ή ξενοδοχεία είτε με ιερόδουλες είτε με τυχερά που μπορεί να τύχουν, σπίτια και ερημιές σε αυτοκίνητα είναι επικίνδυνα για πολλούς λόγους
Έτσι ακριβώς!
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.375
Like
9.502
Πόντοι
2.306
πραγματικά δεν ξέρεις ότι αν το αμφισβητήσεις δημόσια κινδυνεύεις;
Το ξέρω,αλλά στα αρχιδια μου.

Η πουτανα ο Τριντο έχει κάνει νόμο να πηγαίνεις φυλακή αν δεν αναγνωρίζεις τα τραβελια σαν γυναίκες,όσο μένουμε κοιμισμένοι τόσο θα μας καβαλάνε μυτουδες και τα λοιπά σκουπίδια του παγκόσμιου οικονομικού φορουμ
 

Autokinitas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2019
Μηνύματα
140
Κριτικές
5
Like
618
Πόντοι
301

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.003
Πόντοι
5.956
Αυτος δεν ειπε επισης οτι το ψαρι τηγανιζεται και απο τις δυο πλευρες;
Ναι αυτός..πιτσιρικάς λέει δούλευε ψητας σε σπίτια γνωστών.. έτσι προωθήθηκε..γιατί ξέρει να ψήνει καλά.. λίγο λίγο ψήθηκε κι αυτός
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.067
Κριτικές
10
Like
13.073
Πόντοι
3.846
Πιστεύω ότι δεν πρέπει να μπαίνει σε γυναικεία αποδητήρια γιατί δεν υπάρχει λόγος. και μιλάμε για χαζή περίπτωση..σιγά το πράγμα τα αποδητηρια ρε τύπε..


πιστεύω ότι πρέπει να μπει σε γυναικεία φυλακή η έστω σε φυλακή με ίδια άτομα...γιατί σε διαφορετική περίπτωση τον/την καταδικάζεις να γίνει το prison bitch και λογικα να τον/την σκοτωσουν στο ξυλο η να αυτοκτονήσει. Διαφωνείς?
Η πολιτική ορθότητα είναι καλή μέχρι να συγκρουστεί με τη λογική ορθότητα.

Πάμε ξανά:

Βίαζε γυναίκες και τον έβαλαν σε γυναικεία φυλακή. Σαν να λέμε η καταδίκη του για παιδεραστεία ήταν να διοριστεί νηπιαγωγός. Δηλαδή ρε παίκτη αν σου πω ότι ο δικηγόρους του του είπε "ρε μαλάκα αφού θα καταδικαστείς έτσι και αλλιώς δε δηλώνεις γυναίκα να ρίχνεις και κανένα πούτσο, ο δικαστής θα φοβηθεί το κράξιμο στα σόσιαλ, μια χαρά θα την περάσεις". Και έτσι ένας βιαστης γυναικών βρίσκεται σε γυναικείες φυλακές. Ε τότε ρε παίκτη δεν ξέρω αν θα τον γαμούσαν σε αντρικές φυλακές αλλά στις γυναικείες και να τον ευνουχίζαν καλά θα του κάνανε.

Οι διευμφυλικοί άντρες ζητούν να αγωνίζονται μαζί με τις γυναίκες. Πρόσεξε όχι σε ειδική κατηγορία για διεμφυλικά άτομα, μαζί με γυναίκες. Δηλαδή ένας άντρας που κάνει ορμονοθεραπεία να συναγωνίζεται μία γυναίκα που της απαγορεύουμε να παίρνει και κρεατίνη. Δίκαιο έτσι; Τράβα πες στις τρανς να τους κάνουμε ξεχωριστή κατηγορία, να δεις για πότε θα σε πουν οπισθοδρομικό.

Για μένα δικαίωμα του κάθε ανθρώπου να ακολουθεί τα ένστικτά του. Καλύτερα να είσαι φανερός παρά κρυφός. Καλύτερα να παντρευτείς άντρα παρά γυναίκα με λευκό γάμο και να σου κρεμάνε κουδούνια. Αλλά αυτή η μαλακία με τον αυτοπροσδιορισμό σπάει καρύδια.

Δηλαδή στα 19 μου δηλώνω Μαρία ,δεν πάω στρατό και στα 35 το κάνω Αποστόλης. Καλό; Κάτσε εσύ μαλάκα να κάνεις τις σκοπιές μου. Δίκαιο έτσι; Αυτή την κοινωνία θέλουμε;

Να αφήσουμε την υποκρισία και τις παπαριές. Δηλαδή ο ομοφυλόφιλος άντρας που λέγεται Φώτης Σερβουλόπουλος είναι άντρας και ο Τζέισον Αντίγονη γυναίκα; Όλα γίνονται επειδή οι σημερινοί νέοι έχουν φάει τόσο πλύση εγκεφάλου που έχουν χάσει τη μπάλα. Ασχολούνται με το ότι θα με λες 'αυτό" και όχι "αυτή" και όχι με το τι τους καυλώνει άντρας ή γυναίκα.

Πρώτα θα κάνεις αλλαγή φύλου και μετά θα αυτοπροσιοριστείς φίλε.

Ρε παίκτη για να στο πάω ένα βήμα παραπέρα. Είσαι υπέρ να αυτοπροσιοδριστώ σαν αφορολόγητος και να πληρώνεις εσύ τους φόρους από τα εισοδήματά μου; Γουστάρεις να αυτοπροσιοριστεί το αυτοκίνητό μου σαν υβριδικό και να πληρώνεις εσύ τελή κυκλοφορίας μου; Να αυτοπροσιοριστώ εγώ σαν άπατρις και να πληρώνεις εσύ φόρους για μένα; Σου φαινονται παράλογα όλα αυτά; Εντάξει αν το να βάλεις ένα βιαστή γυναικών σε γυναικεία φυλακή είναι λογικο, τότε κλείστε με στο τρελάδικο.
 

REGGAS

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.530
Like
14.075
Πόντοι
3.506
Ναι αυτός..πιτσιρικάς λέει δούλευε ψητας σε σπίτια γνωστών.. έτσι προωθήθηκε..γιατί ξέρει να ψήνει καλά.. λίγο λίγο ψήθηκε κι αυτός

Το εψηνε καλα τουλαχιστον;
Μεχρι να ροδισει;
Η το ετρωγαν ωμο οι ανθρωποι;
 

cretan336

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιουλ 2020
Μηνύματα
4.294
Like
3.554
Πόντοι
1.706
Το ξέρω,αλλά στα αρχιδια μου.

Η πουτανα ο Τριντο έχει κάνει νόμο να πηγαίνεις φυλακή αν δεν αναγνωρίζεις τα τραβελια σαν γυναίκες,όσο μένουμε κοιμισμένοι τόσο θα μας καβαλάνε μυτουδες και τα λοιπά σκουπίδια του παγκόσμιου οικονομικού φορουμ
Ο Τριντό όμως είναι τύπος από Καναδά μεριά και εκεί βασιλεύει.
Όπως και να το κάνουμε ο Καναδάς είναι τελείως διαφορετικός από εμάς.
Αν δείς για παράδειγμα στο πουστόνησο που είναι στην ήπειρο μας ήδη έχουν αρχίσει να φωνάζουν για το θέμα.
Ενω μάλιστα είναι καινούριος στην θέση ο ΠΘ της Αγγλίτσας ήδη το έχει πεί, αρκετά με τα προνόμια σε τέτοια άτομα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom