Νέα

Βυζοπούλες σε μπουρδέλα.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BoobLover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 63 άτομα (5 μέλη και 58 επισκέπτες)

piderof

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2006
Μηνύματα
5.020
Κριτικές
2
Like
36
Πόντοι
66
Φυλήσυχε δυστυχώς τα πράματα είναι έτσι πολύ καιρό τώρα.Και αν δεν κάνουμε κάτι δεν πρόκειται να αλλάξουν.Τη δεκαετία του '90 έχω ακούσει από μεγαλύτερους ότι τα πράγματα ήταν πολύ καλύτερα.Πολλές βυζαρούδες, πολλές επιλογές και σχετική φτήνεια.Σήμερα 20Ε για το Λαουράκι κι αν σου αρέσει, αλλιώς τον πούλο.Δυστυχώς...Εγώ βέβαια πιστεύω ότι υπάρχουν κι άλλα κομμάτια αλλά είτε είναι πανάκριβα είτε τα χαίρεται ένας κλειστός αριθμός πελατών που λειτουργεί σαν μασωνία.Σε μπουρδέλο δεν υπάρχει λέπι.Τώρα ως προς τους συναγωνιστές το έχω τονίσει κι εγώ στο παρελθόν να μην ενθουσιαζόμαστε και στέλνουμε τον κόσμο τσάμπα και βερεσέ σε 3άρια.Ένας βυζολάτρης θέλει από γεμάτο 4άρι και πάνω.Και για όσους δεν ξέρουν από νούμερα, θα πρέπει όταν  η τσατσά φωνάξει την πουτάνα στο σαλονάκι να βγούνε τα βυζιά και μετά από 2-3 δευτερόλεπτα η πουτάνα.Αν βρείτε τέτοια περίπτωση ειδοποιήστε.Αλλιώς...
 

Φυλήςυχος Πολίτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
11.773
Like
0
Πόντοι
166
Για να έχουμε μια τάξη μεγέθους  :boobies:.
Συναγωνιστά piderof, τι μέγεθος θα εκτιμούσες τις κοπέλες στο avatar του Brut, το δικό σου και του zaras27;

Εγώ δίνω:
Brut    4
Piderof 6
zaras27 6

Σχετικά με το άλλο θέμα, της έλλειψης, είχα διαβάσει προ ημερών την παρέμβαση του zaras27 στην Κατερίνα της Κολωνού 30. Ορίστε η απάντηση . Είπατε τίποτε;

Ένας Φυλήςυχος Πολίτης




 

Brut

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2005
Μηνύματα
205
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
1
Φυλήςυχος Πολίτης, στο άβαταρ μου η κοπέλα είναι ρωσιδα και έχει νούμερο 42DD
αν δεν κάνω λάθος 6-7 δηλ.Παρόμοιο μέγεθος ειχε η Αγάπη...


Του piderof φίλε είναι γιγάντιο..9-10.

 

piderof

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2006
Μηνύματα
5.020
Κριτικές
2
Like
36
Πόντοι
66
Όπα παίδες..Επιτρέψτε μου να εξηγήσω κάτι με τα νούμερα.Τα νούμερα του σουτιέν αποτελούνται από 2 μεγέθη.Την περιφέρεια του στήθους και το μέγεθος της κούπας.Η κοπέλα του avatar μου φοράει 36J (36 περιφέρεια, J κούπα) το οποίο μεταφραζόμενο στο ιταλικό σύστημα σημαίνει 3Κ.Αυτό σημαίνει 3άρι με κούπα μεγέθους Κ.Έχει επικρατήσει ωστόσο να αναφερόμαστε μόνο στο μέγεθος της περιφέρειας όταν μιλάμε για μεγέθη (κακώς κατά τη γνώμη μου).Μιλάμε δηλαδή για 1,2,3,4 κλπ. και όχι για Α,Β,C,D κλπ.Το σημαντικό όμως είναι η κούπα και όχι η περιφέρεια.Μια γυναίκα με φαρδιές πλάτες και μεγάλους ώμους μπορεί να φοράει σουτιέν Νο6 αλλά η κούπα του στήθους να είναι μόνο Β ή C, δηλαδή μικρόβυζη.Αντίθετα μπορεί κάποια μικροκαμωμένη να φοράει σουτιέν Νο2 αλλά η κούπα του στήθους να είναι Ε ή και F, δηλαδή βυζαρού...Κακώς λοιπόν μιλάμε για 3αρια, 4αρια και 5αρια.Κανονικά θα έπρεπε να μιλάμε για D,E,F κλπ.Αλλά επειδή σχεδόν κανείς δεν το ξέρει συνεννοούμαστε με τους αριθμούς.Με βάση λοιπόν αυτά και εν γνώσει μου ότι χρησιμοποιώ λάθος ορολογία, θα έλεγα ότι οι κοπέλες στο avatar το δικό μου και του zaras έχουν "6αρια" ενώ αυτή του brut την κόβω για γεμάτο "4αρι".Για βοήθεια όσον αφορά στα νούμερα παραθέτω το παρακάτω site
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.370
Κριτικές
5
Like
64.619
Πόντοι
12.056
Όπα παίδες..Επιτρέψτε μου να εξηγήσω κάτι με τα νούμερα.Τα νούμερα του σουτιέν αποτελούνται από 2 μεγέθη.Την περιφέρεια του στήθους και το μέγεθος της κούπας.Η κοπέλα του avatar μου φοράει 36J (36 περιφέρεια, J κούπα) το οποίο μεταφραζόμενο στο ιταλικό σύστημα σημαίνει 3Κ.Αυτό σημαίνει 3άρι με κούπα μεγέθους Κ.Έχει επικρατήσει ωστόσο να αναφερόμαστε μόνο στο μέγεθος της περιφέρειας όταν μιλάμε για μεγέθη (κακώς κατά τη γνώμη μου).Μιλάμε δηλαδή για 1,2,3,4 κλπ. και όχι για Α,Β,C,D κλπ.Το σημαντικό όμως είναι η κούπα και όχι η περιφέρεια.Μια γυναίκα με φαρδιές πλάτες και μεγάλους ώμους μπορεί να φοράει σουτιέν Νο6 αλλά η κούπα του στήθους να είναι μόνο Β ή C, δηλαδή μικρόβυζη.Αντίθετα μπορεί κάποια μικροκαμωμένη να φοράει σουτιέν Νο2 αλλά η κούπα του στήθους να είναι Ε ή και F, δηλαδή βυζαρού...Κακώς λοιπόν μιλάμε για 3αρια, 4αρια και 5αρια.Κανονικά θα έπρεπε να μιλάμε για D,E,F κλπ.Αλλά επειδή σχεδόν κανείς δεν το ξέρει συνεννοούμαστε με τους αριθμούς.Με βάση λοιπόν αυτά και εν γνώσει μου ότι χρησιμοποιώ λάθος ορολογία, θα έλεγα ότι οι κοπέλες στο avatar το δικό μου και του zaras έχουν "6αρια" ενώ αυτή του brut την κόβω για γεμάτο "4αρι".Για βοήθεια όσον αφορά στα νούμερα παραθέτω το παρακάτω site


+100000  Αληθινος Βυζολατρης  :boobies: :dancing: :rockon:
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Συναγωνιστές έχει πετύχει κανένας την βυζαρού βίκυ από το καζακστάν που δούλευε στο μεσαίο  της διδύμου (υπόγειο)?
 

dcuplover

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2008
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Εμαθα από άτομο άλλου "σπιτιού" ότι η Ειρήνη στην Λεωνίδου 6 επιστρέφει στο πόστο της σίγουρα περί τα τέλη του μήνα. Η τσατσά και η κάθε τσατσά έχει προφανείς λόγους να λέει ψέματα γιά να προτιμήσουμε την κοπέλα που δουλεύει τώρα. 
 

Επισκέπτης
Φυλήςυχος Πολίτης, στο άβαταρ μου η κοπέλα είναι ρωσιδα και έχει νούμερο 42DD
αν δεν κάνω λάθος 6-7 δηλ.Παρόμοιο μέγεθος ειχε η Αγάπη...





Του piderof φίλε είναι γιγάντιο..9-10.

Φίλε Brut η ακόλουθη παρατήρηση μου δεν εχει σκοπό να σε κράξει, αλλά φίλε υπερβάλεις με τα νούμερα .Ευτυχώς τα έχουμε ελεγξει και ετσι δεν θα τρέχουμε αδικα.Δηλαδή αμα η Αγάπη ειχε 6-7 που λες η Λάουρα τι θα ειχε 12?
Θα σε παρακαλέσω επειδή είσαι και νέος λίγο πιο προσεχτικά λοιπον. O piderof όπως βλέπεις τα εχει και σε ανάλυση και εγω τα εχω πει πιο παλιά .Αυτά για να μην τρέχουμε αμα γράψεις τίποτα για 5αρια και πάνω .

Τώρα οσο αφορά του Φιλησυχου τα νούμερα για μένα είναι του piderof 7αρι 100% γιατί και στο converter το ιδιο λεει.Ασε δε που η Alexa που πηδάω στο Μοναχο έχει 75JJ φαντάσου λοιπον .
Τωρα εκτός από τη Λάουρας αλλο μεγαλύτερο ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ και εχω ξαναπει να παιρνουμε σαν μετρο αυτήν και να λέμε πιο μεγάλα ή πιο μικρα από της Λάουρας και καθαρίζουμε όλοι από νούμερα ..Απλά πράγματα
 

Brut

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2005
Μηνύματα
205
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
1
Οχι βρε δεν υπερβάλλω.
προσπαθώ να είμαι συγκεκριμένος σε ότι λέω.
΄Για να διαπιστώσετε τι εννοώ μπείτε στο και κάντε search με κριτήρια το στήθος απο 6 έως 7 για παράδειγμα.
Θα καταλάβετε τι εννοώ :)

Το avatar Μου είναι πιστοποιήμενο 6αρι.
Του Piderof είναι η Milena Velba Που εχει 122 cm στήθος (36J cup) πολυ μεγαλύτερο.
 
Εγγρ.
5 Νοε 2005
Μηνύματα
347
Κριτικές
3
Like
66
Πόντοι
1
Συναγωνιστές έχει πετύχει κανένας την βυζαρού βίκυ από το καζακστάν που δούλευε στο μεσαίο  της διδύμου (υπόγειο)?


Η τσα^2 την δευτέρα ενημέρωσε ότι θα λείψει για μερικές ημέρες για να προσθέσει σιλικόνη
και να τα φουσκώσει και άλλο.... 
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
Εμαθα από άτομο άλλου "σπιτιού" ότι η Ειρήνη στην Λεωνίδου 6 επιστρέφει στο πόστο της σίγουρα περί τα τέλη του μήνα. Η τσατσά και η κάθε τσατσά έχει προφανείς λόγους να λέει ψέματα γιά να προτιμήσουμε την κοπέλα που δουλεύει τώρα. 

είσαι σίγουρος;;;
θα επιστρέψει Λεωνίδου 6 ή Κολωνού 27Α;

και για ποιο λόγο να πει ψέμματα η τσατσά;;
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.249
Κριτικές
4
Like
1.893
Πόντοι
266
Α, ρε μάγκες...λυπάμαι για την κατάσταση στην Ελλάδα...Σήμερα πήγα στην Terry, εδώ στο Μόναχο. Αφρικάνα με τεράστιες βυζάρες, Νο 8!! Την έκανα ό,τι ήθελα, με φιλούσε στο στόμα λες και την είχα γκόμενα και στο τέλος της έχυσα τις βυζάρες...100 ευρώ, αλλά άξιζε. Θα ξαναπάω. Την Τετάρτη ήμουν Ελλάδα και πήγα Αγάπη...εξαιρετική...περιποίηση, φιλάκια στο στόμα και χύσιμο στα βυζιά...value for money!
 

Gpoint

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2008
Μηνύματα
43
Κριτικές
4
Like
9
Πόντοι
0
Καλημέρα.
Η ώρα ήταν 10:30 μόλις επισκεύτηκα για πρώτη φορά την Αγάπη στη τροφωνίου στο 1ο όροφο.
Γύρω στο 1.75, γεματούλα, ξανθιά με καρέ μαλί μέχρι τους ώμους,υπέροχα γκρί μάτια, χαμογελαστή με φοβερό πλούσιο στήθος 6-7 νούμερο.
Πολύ γλυκιά και σέξυ, χαμογελαστή, με μωρομάντηλα μου χαιδεψε τα χερια καθώς ξεκίνησε να με γλειφει και να με ροθφάει απο τα δάχτυλα των χεριών μου, στο λαιμό στο στήθος και τέλος στα αρχίδια και στο πούτσο.
Μου έκανε καταπληκτική ισπανική, ηταν πολύ περιποιητική και μου συμπεριφέρθηκε σαν να είμουν το μωρό της.
Αφου μου έβαλε προφυλακτικό μπήκα μέσα της και δεν άργησα να τελειώσω.
Ηταν πολύ καλή και σέξυ. ίσως επειδή μύριζα καρύδα απο το πρωινό μου μπάνιο πρίν φυγω απο το σπίτι.
Το απίστευτο ήταν τα γλωσόφυλά τας και η ακάποτη πιπα...
θα ξαναπάω.
:) :cheesy: :dancing: :dancing:
Αγαπητε συμπολεμιστη οπως εγγραψες κι εσυ για την Αγαπη συμφωνω μαζι σου για την αψογη περιγραφη που 
εδωσες παραπανω και θα συμπληρωσω οτι η Αγαπη οντως εχει Βυζαρες γυρω στο 5++ ομως μπορει και 6αρι και κανει τρελο παιγχνιδι με αυτες,γι αυτο οσοι πιστοι βυζολαγνοι ας σπευσουν και κατα τη ταπεινη μου γνωση δε θα χασουν!!!Απο τη Τζουλια η παλιοτερα λαουρα οπως λεγοταν η συμμετοχη της με τα κανονια ειναι αλλο πραγμα! :)
 

Επισκέπτης
Α, ρε μάγκες...λυπάμαι για την κατάσταση στην Ελλάδα...Σήμερα πήγα στην Terry, εδώ στο Μόναχο. Αφρικάνα με τεράστιες βυζάρες, Νο 8!! Την έκανα ό,τι ήθελα, με φιλούσε στο στόμα λες και την είχα γκόμενα και στο τέλος της έχυσα τις βυζάρες...100 ευρώ, αλλά άξιζε. Θα ξαναπάω. Την Τετάρτη ήμουν Ελλάδα και πήγα Αγάπη...εξαιρετική...περιποίηση, φιλάκια στο στόμα και χύσιμο στα βυζιά...value for money!

Anatol ετσι μπραβο για την Terry αλλά πήγαινε και στην Tara η οποία ειναι Helen Vesel Bogel 7 να χάσεις το φως και πες της και συ να ερθει Ελλάδα
 

piderof

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2006
Μηνύματα
5.020
Κριτικές
2
Like
36
Πόντοι
66
Zaras με γειά το καινούργιο avatar!!!
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Αξιότιμοι συναγωνιστές,

μήπως ήρθε η ώρα να ταράξουμε τα λιμνάζοντα ύδατα;
μήπως ήρθε η ώρα να διεκδικήσουμε το αναφαίρετο δικαίωμα της βυζολαγνείας;
μήπως ήρθε η ώρα για την ίδρυση του Κ.Α.Β.Λ.Α. (Κίνημα Αλύτρωτων Βυζομανών Λαϊκής Απαίτησης);

I have a dream...
 

Vyziologikos

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
55
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Martin Luther King των βυζολατρών, ετοίμασε την ιδρυτική διακύρηξη του κινήματος!!!!
 
OP
OP
BoobLover

BoobLover

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2005
Μηνύματα
412
Κριτικές
3
Like
1.937
Πόντοι
201
Παίδες... έχει κλείσει κανείς με την nickie4u????
:boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom