Νέα

Βυζοπούλες σε μπουρδέλα.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BoobLover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 49 άτομα (4 μέλη και 45 επισκέπτες)

Φυλήςυχος Πολίτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
11.773
Like
0
Πόντοι
166
Προς Dim72: Γνωρίζω τη Λάουρα (Τζούλια) και αυτή που σας ανέφερα (Τζούλη) είναι διαφορετική. Αλλως τε η πρώτη δουλεύει πρωί και είναι αρκετά άνω των 30 και αυτή που σας λέω φαινόταν νέα. Χώρια του ότι η τσατσά είπε ότι η κοπέλα είναι νέα. Δεν έχετε παρά να επιβεβαιώσετε ιδίοις όμμασι.

Προς zaras27: Ήταν τεσσάρια μέσα στο νερό.

Ωστόσο παιδιά δεν πήρα και δεν μπορώ να δόσω περαιτέρω στοιχεία για το τι θα γίνει εάν βγάλει το σουτιέν, τι συμπεριφορά έχει μέσα κτλ. Αυτό που θα σας πω ήταν ότι πέρασε σίφουνας μέσα-έξω. Σίγουρα δεν ήταν η Λάουρα. Αυτή βρε κάθεται, μιλάει, σε ρωτάει εάν θα περάσεις. Κάντε το ανάλογο σκάουτινγκ. Είναι στο δεύτερο από αριστερά μαγαζί της Τροφωνίου (με σκάλες). Η Λάουρα τώρα παίζει στο τρίτο (ισόγειο).

Ελπίζω να βοήθησα...

ένασ Φυλήςυχος Πολίτης
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.493
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
Eγώ πέρασα απόψε από Τροφωνίου αλλά δε βρήκα καμία βυζαρού σε κανένα από τα 4 μαγαζιά. Τελικά στην Παιωνίου 47 βρήκα μια Νατάσσα Milf ρωδίδα με 4άρι βυζί υπομονετική καλή περίπτωση ελλείψει μεγαλύτερων βυζιών.
 

Επισκέπτης
Μπράβο Dim για το report.

Λοιπον βγήκα για κυνηγι και δεν αφησα μέρος για μέρος γιατί τα είχα πάρει .Ρωταγα τσάτσους και τσάτσες τι γίνεται , ότι μπορείτε να φανταστείτε .Δυστυχώς δεν υπάρχει ούτε μία εκτός από την Λάουρα!!Απίστευτο! Ειτε ειναι πρωινές είτε απογευματινές βάρδιες.ΤΙΠΟΤΑ!!!Δυστυχώς ....

Λοιπον νεώτερα από την Λάουρα η οποία δεν θα δουλεύει Σαββατο.Δυστυχώς Μονο καθημερινές μέχρι τις 4.

Για την Pandora μίλησα χτες στο chat ειναι στο Μεξικό και μέχρι τον Ιούνιο δεν προκειται να έρθει Ελλάδα.Το ίδιο και η Tara η οποία για όσους ενδιαφέρονται είναι στο Μόναχο.Ευτυχώς πάλι...

Τωρα για το ταξ΄δι έξω που ειχαμε πει κοίταζα μηπως την κάναμε Πρωτομαγιά βράδυ και βάλουμε και Παρασκευή να πηγαιναμε , αλλά τα εισητήρια είναι στο 250αρι και δεν λέει.Μόλις μάθω για φτηνά εισητήρια θα ενημερώσω .

Αδέρφια πολλά τα δυστυχώς σήμερα σορρυ...ελπίζω σε καλύτερες βυζομέρες...
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.493
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
Πάντως το τέλειο θα ταν κάποιο ταξιδάκι τον Ιούνιο που να συνδύαζε την παρακολούθηση κάποιου παιχνιδιού της εθνικής στο Salzburg και την επίσκεψη σε κάποια βυζαρού στη γειτονική Γερμανία εκτός και αν υπάρχει περίπτωση να βρεθεί κάποια ανάλογη περίπτωση στο salzburg!
 

Φυλήςυχος Πολίτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
11.773
Like
0
Πόντοι
166
Συνάδελφοι, συμβυζολάτρεις.
1)Το ότι δεν ευρέθη εχθές Τρίτη καμμία τροφαντή στην Τροφωνίου δεν σημαίνει ότι δεν ήταν εκεί το Σάββατο το απόγευμα που πέρασα.
2)Το ότι έσπευσα να ενημερώσω νομίζω ότι δείχνει καλές προθέσεις. Θα μπορούσα να μην το είχα κάνει. Θεώρησα ότι αφού έχω επωφεληθεί θα έπρεπε να ανταποδώσω και να παραπέμψω σε δικό σας scouting και αξιολόγηση, όπως και έγινε.
3)Dim72 θεωρώ ότι η κοπέλα που εννοώ εγώ, απλά έλειπε και πολύ λίγες πιθανότητες συμπληρώνει το γεγονός να την είδες και να μην τη θεώρησες βυζοπούλα. Νομίζω ότι όταν λέμε βυζοπούλα :boobies: εννοούμε ακριβώς το ίδιο πράγμα. Νούμερο >=4.

Ένας Φυλήςυχος Πολίτης
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.493
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
Φίλε φυλήσυχε πολίτη σε καμιά περίπτωση δεν υπονόησα πως έδωσες ψευδείς πληροφορίες πάντως όχι δεν ήταν καμία που να χει ούτε 3άρι μια μαύρη μια ασιάτισα! (σε αυτό της Λάουρας) και 2 λευκές. Μάλλον  η ασιάτισα είχε 3άρι αλλά εσύ είχε βρει κάποια λευκή σωστά; Αν την ξαναπετύχεις ρώτα την ποια απογεύματα είναι εκεί. Η Νατάσσα που βρήκα στην Παιωνίου 47 είναι καθημερινές απογεύματα με βυζί 4άρι η μάλλον 3 1/2 !
 

Επισκέπτης
Ευγε ρε Dim πάλι γιατί είσαι και ακριβής στο μέγεθος το σωστό .Μπραβο !
 

Επισκέπτης
Πάντως το τέλειο θα ταν κάποιο ταξιδάκι τον Ιούνιο που να συνδύαζε την παρακολούθηση κάποιου παιχνιδιού της εθνικής στο Salzburg και την επίσκεψη σε κάποια βυζαρού στη γειτονική Γερμανία εκτός και αν υπάρχει περίπτωση να βρεθεί κάποια ανάλογη περίπτωση στο salzburg!

Η διαδρομή ειναι περίπου 100 χλμ και ειναι καλύτερα λόγω ξενοδοχείων (ποιο φτηνά) αλλά θα δουμε γιατί τα εισητήρια λόγω Euro είναι φαρμάκι.Υπομονή πιστεύω ότι θα φέξει στη βυζοπιάτσα και κάτι για μας
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
'Εχω δυσάρεστα νέα για τους φίλους βυζολάτρες... :'(
ρωτάω την τσατσά στη Λεωνίδου 6 για την Ειρήνη και μου πετάει την κεραμίδα "η Ειρήνη σταμάτησε"  :'( >:(   
την ρώτησα 2 φορές αν μιλάει σοβαρα.... και δυστηχώς σοβαρά μίλαγε.... :rolleyes: :huh:

Ειρήνη τέλος, αν και θα ξαναπεράσω μήπως... ξέρω γω;;;...... :rolleyes: :rolleyes:
 

piderof

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2006
Μηνύματα
5.020
Κριτικές
2
Like
36
Πόντοι
66
Κρίμα Heel αν σταμάτησε η Ειρήνη.Πολύ καλό μουνί, πολύ καλοί βύζοι, πολύ καλή συμπεριφορά.Αν θες πάντως σου δίνω τη διεύθυνσή της να πας για πιο "προσωπική" επίσκεψη...χιχιχι  ;) !Στη θέση της πάντως (Κολωνού) την προπερασμένη Κυριακή κατά τις 8 το απόγευμα βρήκα ενδιαφέρουσα περίπτωση, νεαρά βυζαρού (3 1/2) στην ίδια κοψιά με την Ειρήνη αλλά δεν δοκίμασα...
Πολύ απογοητευτικό το report του zaras ότι σε όλη την Αθήνα πρωινή και απογευματινή βάρδια πέραν Λάουρας ουδέν.Φαίνεται ότι οι μέρες των ισχνών αγελάδων συνεχίζονται.Πολύ καλή η ιδέα για οργανωμένα tours στο εξωτερικό και θα ήθελα να συμμετέχω αλλά όσο να 'ναι με εκνευρίζει το γεγονός ότι για να ρίξω ένα απλό βυζογαμήσι πρέπει να ξενιτευτώ...
Συνεχίζω να προτρέπω όλους μας ΝΑ ΤΟ ΛΕΜΕ όταν πάμε σε μπουρδέλα σε τσάτσους και τσατσάδες ότι θέλουμε ΒΥΖΑΡΟΥΔΕΣ.Αν κι εμείς τρώμε αδιαμαρτύρητα τον κατιμά τα πράματα δε θα αλλάξουν.Δεν είναι δυνατόν ένας gay ή ένας τραβελάς ή ένας analάς να έχει περισσότερες επιλογές από μας, που στο φινάλε τι ζητάμε γαμώ την τρέλα μου;Το αυτονόητο για έναν άντρα - ΒΥΖΑΡΕΣ... :boobies:

Με αγωνιστικούς βυζοχαιρετισμούς,
Piderof
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
Γεια σου φίλε συναγωνιστή Piderof :rockon:

δυστηχώς έτσι είναι... τα βυζιά είναι στην απ' έξω της ιστορίας...

Στην Κολωνού 27Α, εκεί που ήταν πιο παλιά η Ειρήνη, μπορεί να λες για την μικρή νταρντανίτσα με τις βυζάρες που δοκίμασα... διάβασε στο θέμα ενημέρωση για μπουρδέλα ;)

:boobies: :boobies: :boobies: for ever...... :rockon:
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Σύντροφοι βυζομανιακοί χτες και σήμερα έκανα έφοδο στα μαγαζιά της Τροφωνίου με δυο βυζοστόχους: Τζούλι και Τζούλια.
Χθες δε βρήκα αυτό το νέο πουλέν που περιέγραψε ο Φυλήςυχος Πολίτης ενώ και σήμερα η must(αρού) επιλογή Τζούλια δεν ήταν στο πόστο της. :headbang:
Τελικά βρήκα τη λύτρωση στο σπιτάκι της Αδάνων σε μια κορασίδα ονόματι Μόνικα εκ Ρουμανίας.
Συμπαθητικό βυζάκι θα έλεγα (μάλλον 3ακι) και καλή συμμετοχή. :knockinb:
Εντάξει απ'το ολότελα καλή κι η Παναγιώταινα. :grin:
Όσον αφορά την Ειρήνη φίλε τακουνολάγνε μπας και μεταφέρθηκε Σερβίων;
Κάπου είδαν τα μπιρμπιλωτά μου μάτια μια κριτική για μια βυζαρού Ειρήνη. :boobies:
Πάντως αν πράγματι κρέμασε τα σουτιέν της :tooth: θα είναι ένα ακόμη πλήγμα για τον σύλλογό μας. :'(
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.493
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
Πρέπει όντως να φτιάξουμε σύλλογο και να κάνουμε κανένα κονέ με τους εισαγωγείς λευκής σαρκός έτσι ώστε να βρεθεί κάποιος να ικανοποιήσει το αίτημά μας! Παλιά πριν 3-4 χρόνια υπήρχε και η βυζαρού Νάντια στην Ακομινάτου αλλά σταμάτησε κ αυτή, αν κάποιος έχει νέα της ας ενημερώσει!
 

Φυλήςυχος Πολίτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
11.773
Like
0
Πόντοι
166
Αγαπητοί συμβυζολάτρεις,
έτι ένα δυστυχώς θα προστεθεί σε αυτά του zaras27. Εχθές μέσα στο κατάβροχο έκανα έφοδο στην Τροφωνίου και τη Σερβίων όπου είχα πάρει μάτι στις κριτικές για βυζαρού ονόματι Ειρήνη (αυτή που αναφέρει ο βυζολάγνος. Η δεύτερη είναι εκεί κάθε Τρίτη βράδυ από ό,τι είπε η συμπαθεστάτη τσατσά, ενώ με παρέπεμψε στην Παρασκευή βράδυ εάν θέλω μεγάλα μαστάρια. Να σημειώσω ότι το στούντιο κλείνει στις 23:00 και όχι στις 03:00 που λέει το site μας. Το νέο πουλέν μου, όπως ονομάστηκε, ονόματι Τζούλη, θα είναι στο πόστο του από Παρασκευή, 11 Απριλίου κατά τα λεγόμενα της τσατσάς.
 

Επισκέπτης
Πάλι ασχολούμαστε με την Ειρήνη και την Λάουρα....οπως λέει και ο piderof τι ζητάμε ρε γαμωτο .Να φανταστειτε οτι ουτε στα στουντιο υπάρχει τιποτα.Ολα 3μισάρια ειναι και μην ακουτε για 4αρια και 5αρια εχω πάει σε ολα δεν υπάρχει τιποτα.Δυστυχως φίλε piderof θα πάμε Φρανκφούρτη που εχει καμια 200σαρια να ανεβωκατεβαίνουμε σκάλες και να πηδαμε δε λεει αλλιως.Κι αυτή η Tara χρυσή την εχω κάνει να ερθει ,ολο θα δουμε και θα δούμε .Τι να κάνουμε ?Μας βλέπω να κάνουμε εισαγωγή...
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.493
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
Λέτε η Τζούλη να είναι η Λάουρα της Τροφωνίου, αναμένουμε λοιπόν την επόμενη Παρασκευή της Σερβίων όντως φέρνει βυζαρούδες έχω πάρει Στεφανία, Ειρήνη και Νίκα, όλες έχουν 4άρι.
Επίσης το συγκεκριμένο στούντιο έχει το καλό πως παρκάρεις εύκολα ειδικά βραδινές ώρες.
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.493
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
Εχει κλείσει κανένας τη ΝIkki4u? εγώ έστειλα μήνυμα στο ελληνικό κινητό της αλλά καμία απάντηση ακόμα.
 

Brut

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2005
Μηνύματα
205
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
1
Καλημέρα.
Η ώρα ήταν 10:30 μόλις επισκεύτηκα για πρώτη φορά την Αγάπη στη τροφωνίου στο 1ο όροφο.
Γύρω στο 1.75, γεματούλα, ξανθιά με καρέ μαλί μέχρι τους ώμους,υπέροχα γκρί μάτια, χαμογελαστή με φοβερό πλούσιο στήθος 6-7 νούμερο.
Πολύ γλυκιά και σέξυ, χαμογελαστή, με μωρομάντηλα μου χαιδεψε τα χερια καθώς ξεκίνησε να με γλειφει και να με ροθφάει απο τα δάχτυλα των χεριών μου, στο λαιμό στο στήθος και τέλος στα αρχίδια και στο πούτσο.
Μου έκανε καταπληκτική ισπανική, ηταν πολύ περιποιητική και μου συμπεριφέρθηκε σαν να είμουν το μωρό της.
Αφου μου έβαλε προφυλακτικό μπήκα μέσα της και δεν άργησα να τελειώσω.
Ηταν πολύ καλή και σέξυ. ίσως επειδή μύριζα καρύδα απο το πρωινό μου μπάνιο πρίν φυγω απο το σπίτι.
Το απίστευτο ήταν τα γλωσόφυλά τας και η ακάποτη πιπα...
θα ξαναπάω.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Καλημέρα.
Η ώρα ήταν 10:30 μόλις επισκεύτηκα για πρώτη φορά την Αγάπη στη τροφωνίου στο 1ο όροφο.
Γύρω στο 1.75, γεματούλα, ξανθιά με καρέ μαλί μέχρι τους ώμους,υπέροχα γκρί μάτια, χαμογελαστή με φοβερό πλούσιο στήθος 6-7 νούμερο.
Πολύ γλυκιά και σέξυ, χαμογελαστή, με μωρομάντηλα μου χαιδεψε τα χερια καθώς ξεκίνησε να με γλειφει και να με ροθφάει απο τα δάχτυλα των χεριών μου, στο λαιμό στο στήθος και τέλος στα αρχίδια και στο πούτσο.
Μου έκανε καταπληκτική ισπανική, ηταν πολύ περιποιητική και μου συμπεριφέρθηκε σαν να είμουν το μωρό της.
Αφου μου έβαλε προφυλακτικό μπήκα μέσα της και δεν άργησα να τελειώσω.
Ηταν πολύ καλή και σέξυ. ίσως επειδή μύριζα καρύδα απο το πρωινό μου μπάνιο πρίν φυγω απο το σπίτι.
Το απίστευτο ήταν τα γλωσόφυλά τας και η ακάποτη πιπα...
θα ξαναπάω.
φιλε brut, ωραια ενημερωση. βαλε αν θελεις την κριτικη σου www.bourdela.com/component/option,com_jreviews/task,list/query,all/contentfields,title_introtext_fulltext/content,%CE%A4%CF%81%CE%BF%CF%86%CF%89%CE%BD/cat,%20/order,featured/Itemid,207/]εδώ[/url]
 

Φυλήςυχος Πολίτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
11.773
Like
0
Πόντοι
166
Φίλοι βυζολάτρεις,

Γάγγραινα έχει καταντήσει το πρωινό ωράριο που επίμονα ακολουθούν μερικές. Είναι που έιναι λίγες οι  :boobies:, ακολουθούν και πρωινό ωράριο. Αυτή την Αγάπη, την έχω δει κι εγώ κάποτε σε μια τσάρκα. Έκτοτε δεν την έχω ξαναπετύχει. Τη Λάουρα χρειάστηκε να πάω Σάββατο πρωί για να την δω. Και τώρα μαθαίνω ότι τα Σάββατα τα έκοψε. Συγγνώμη δηλαδή, πρέπει να πάρουμε άδεια ή να χάσουμε μεροκάματο για να απολαύσουμε  :boobies:;
Θα μου πει κάποιος ότι υπάρχουν τα studios, ότι υπάρχει η Στεφανία και η Ειρήνη (η Στεφανία ήταν εχθές στη Σερβίων, στην επίσκεψή μου και δεν με καλύπτει απόλυτα, θέλω κάτι μεγαλύτερο). Ναι, αλλά εύκολα φεύγουν €50 από την τσέπη για βύζου πήδημα;
Πλάκα-πλάκα, αστεία-αστεία, πρέπει να αρχίσουμε να σκεπτόμαστε το πως θα οργανωθούμε ώστε να αρχίσουμε να φαινόμαστε ότι υπάρχουμε και να καλυφθεί η ανάγκη μας στην προσιτή τιμή των €20. Εκτός εάν θεωρείται ότι είμαστε πάρα πολύ μικρό κομμάτι (niche) της αγοράς και δεν αξίζει να υπάρχει κάποιο προϊόν ειδικά για εμάς. Πιό πολλοί είναι οι τραβελάδες και οι εϊναλάδες που ανέφερε και κάποιος συναγωνιστής πιο επάνω;

ΥΓ Θα ήθελα καλοπροαίρετα να συστήσω προσοχή στη χρήση των αριθμών όσον αφορά στα μεγέθη στηθιών. Θεωρώ το έξάρι και το επτάρι κάπως υπερβολικά. Ούκ ολίγες φορές έχω παρασυρθεί και έχω πάει βρίσκοντας 3άρια που είχαν εμφανιστεί σαν ΒΥΖΑΡΕΣ σε κριτικές.

Ένας Φυλήσυχος Πολίτης
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom