Νέα

Βυζοπούλες σε μπουρδέλα.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BoobLover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 63 άτομα (5 μέλη και 58 επισκέπτες)

KARKINOS

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2006
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
Μέχρι τι ώρα δουλεύει η Αγάπη στην Τροφωνίου?

Προλαβαίνω??
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.493
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
Λοιπόν Βριλησσού 36 ανακάλυψα την Κατερίνα κοντοπούτανο με βυζάρες 4άρια φυσικά, γουστάρει να την βυζαίνεις και να είναι απο πάνω- μου πε πως της άρεσε πολύ αυτό- σου κάνει και ισπανική και γενικώς γαμιέται καλά πετώντας σου και φράσεις του στυλ "γάμα την πουτάνα σου " κλπ, γενικώς πέρασα καλά Στη Βριλησσού 36 είναι μόνο Τετάρτη βράδυ ενώ παίζει και Ιππώνακτος 14 το Σάββατο όμως τις πιο πολλές μέρες μου πε πως είναι στο Βουλιαγμένης 83
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.116
Κριτικές
491
Like
37.356
Πόντοι
41.447
Λοιπόν Βριλησσού 36 ανακάλυψα την Κατερίνα κοντοπούτανο με βυζάρες 4άρια φυσικά, γουστάρει να την βυζαίνεις και να είναι απο πάνω- μου πε πως της άρεσε πολύ αυτό- σου κάνει και ισπανική και γενικώς γαμιέται καλά πετώντας σου και φράσεις του στυλ "γάμα την πουτάνα σου " κλπ, γενικώς πέρασα καλά Στη Βριλησσού 36 είναι μόνο Τετάρτη βράδυ ενώ παίζει και Ιππώνακτος 14 το Σάββατο όμως τις πιο πολλές μέρες μου πε πως είναι στο Βουλιαγμένης 83

φίλε δεν είναι φυσικά τα βυζιά της Κατερίνας που λές.
Αν κοιτάξεις προσεκτικά και έχει λιγο φώς το δωμάτιο , θα παρατηρήσεις μεγάλες ουλές απο πλαστική ενγχειρηση κάτω απο κάθε βυζι.
Απλά έχει γίνει καλή δουλειά και φάινονατι φυσικά, δεν ειναι όμως.
΄οπως και δεν ειναι και σε καμια περίπτωση 4άρια.
Ειναι μετα βιας 3,5άρια.
Κατά τα άλλα η Κατερινα ειναι Μολδαβέζα, με πιασιματάκια, κοντή, με αιαφορο πρόσωπο.
Τιμά όμως το 50άρι και είναι καλή στο δωμάτιο.
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.493
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
οκ αν την ξαναπάρω θα το προσέξω αυτό για την ουλή πάντως δεν ήταν τα σφιχτά τα σιλικονάτα που βλέπεις σε άλλες. Oντως είχε προφορά ανατολικού μπλοκ και συμφωνώ πως από πρόσωπο δε λέει και πολλά εγώ πάντως εστιάζω  πιο χαμηλά όμως:) Α δεν έγλειψε αρχίδια, δεν της το ζήτησα όμως μιας και η ισπανική της ήταν μια χαρά και όταν άρχισα να της ρίχνω ξυλιές στα κωλομέρια δεν της άρεσε αλλά εξέφρασε τη δυσαρέσκεια της με ευγενικό τρόπο γενικώς πολύ ευγενική σε αντίθεση με την αντιπαθέστατη τσατσά του 36 που έτσι και δεν περάσεις δεν υπάρχει περίπτωση κάτι θα σου πει! Αντιθέτως στο Βριλησσού 57 η τσατσά ήταν ευγενέστατη αλλά είχε μια κοπέλα ονόματι Αντρέα ο ορισμός της άβυζης γυναίκας μιλάμε πετσί και κόκκαλο!
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.116
Κριτικές
491
Like
37.356
Πόντοι
41.447
οκ αν την ξαναπάρω θα το προσέξω αυτό για την ουλή πάντως δεν ήταν τα σφιχτά τα σιλικονάτα που βλέπεις σε άλλες. Oντως είχε προφορά ανατολικού μπλοκ και συμφωνώ πως από πρόσωπο δε λέει και πολλά εγώ πάντως εστιάζω  πιο χαμηλά όμως:) Α δεν έγλειψε αρχίδια, δεν της το ζήτησα όμως μιας και η ισπανική της ήταν μια χαρά και όταν άρχισα να της ρίχνω ξυλιές στα κωλομέρια δεν της άρεσε αλλά εξέφρασε τη δυσαρέσκεια της με ευγενικό τρόπο γενικώς πολύ ευγενική σε αντίθεση με την αντιπαθέστατη τσατσά του 36 που έτσι και δεν περάσεις δεν υπάρχει περίπτωση κάτι θα σου πει! Αντιθέτως στο Βριλησσού 57 η τσατσά ήταν ευγενέστατη αλλά είχε μια κοπέλα ονόματι Αντρέα ο ορισμός της άβυζης γυναίκας μιλάμε πετσί και κόκκαλο!

Η Κατερίνα όντως δεν γλέιφει παπάρια και είναι ευγενική σε αντίθεση με τη γαμοτσατσα του Βριλησου 36 (την ξανθιά με τα ματοκιάλια) που είναι αγενέστατη και για κλωτσομπουνίδια...
 

Επισκέπτης
Αρε ρε Zero μπραβο για το νουμερο που εχει η κοπέλα .Σπανιο να κόβει κανεις το μεγεθος .Εχεις δικιο ειναι 3,5σαρια
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.116
Κριτικές
491
Like
37.356
Πόντοι
41.447
Αρε ρε Zero μπραβο για το νουμερο που εχει η κοπέλα .Σπανιο να κόβει κανεις το μεγεθος .Εχεις δικιο ειναι 3,5σαρια

αμα το επιβεβαιώνεις και εσύ ρε boob-master είναι ετσί! :thumbsup:
απο 5αρια και πάνω που θα βρυμε όμως? :-
 

Επισκέπτης
αμα το επιβεβαιώνεις και εσύ ρε boob-master είναι ετσί! :thumbsup:
απο 5αρια και πάνω που θα βρυμε όμως? :-

Σημερινή πάλι μεγάλη βόλτα στις πρωινες βαρδιες με ερωτήσεις αν , ποτε, θα , κτλ  ΟΛΕΣ μου λεγαν πως δεν υπάρχει τίποτα .Βεβαια οσο δεν υπάρχει αρκουμαι στη Λάουρα και μαζεύω για εξω αλλά δεν μπορεί ολόκληρη πιάτσα να μην εχει τιποτα ...
 

KARKINOS

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2006
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
Λοιπόν, πήγα Τροφωνίου.

Ήταν στο μεσαίο με τις σκάλες η Αγάπη και δεξία η Τζούλια.

Τίμησα τους βύζους της Τζούλιας, κερδίζει στα σημεία την Αγάπη.
Μιλάμε για τουλάχιστον 6αρι.

Δουλεύει καθημερινά εκτός ΣΚ 11-4.

Για 20€, μια χαρά.
Καλή περιποίηση, και βέβαια σούπερ ισπανικό.
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.249
Κριτικές
4
Like
1.893
Πόντοι
266
Και με 40 ευρώ τις τα χύνεις κιόλας...Είναι η πρωην Λάουρα
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Εγώ είχα πάει στη Λάουρα πριν καιρό και έφυγα και χωρίς να χύσω. Ίσως να είναι και θέμα χημείας, αλλά όταν σου λέει μη μου γλύψεις δυνατά τα βυζιά γιατί με έχουν ταράξει στο γλύψιμο οι άλλοι εκεί τι κάνεις? Ξενερώνεις ναι ή όχι. Εντάξυ βυζάρες φοβερές δεν το συζητάμε. Πάντως υπάρχουν και άλλες πρόθυμες να χύσεις στα βυζιά με 20 γιούργια όπως η Ζάνα η οποία μπορεί να μη συγκρίνεται σε μέγεθος με Λάουρα όμως δεν λέει σε τπτ όχι. Κανένα νέο από Βίκυ έχουμε?
 

KARKINOS

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2006
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
Δεν τα γλύφω...αν σκεφτείς οτί πριν μπορεί να τα έχει χύσει κάποιος....
 

Επισκέπτης
Αυτή η Λάουρα σήμερα ήταν ολα τα λεφτα .Εβαλε και τις τακουνάρες ..αμα την εβλεπε ο Heellover θα έτρεχε με 1000.Και με το μαγιό της ήταν μες την κάβλα .Αντε ξεφορτώσαμε πάλι ...πριν την εξοδο της Μεγ Εβδομάδας...
 

Sexpeare in Luv

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2008
Μηνύματα
838
Like
2
Πόντοι
6
Παίδες δεν έχω τίποτα να πω.

Απλά για συναισθηματικούς λόγους αλλά και χρόνιο κόλλημα με τον συγκεκριμένο σημείο της γυναικείας ανατομίας ήθελα απλά να είμαι ο ΝΟΥΜΕΡΟ 1000 που ποστάρει σε αυτό το thread.

¨Οταν ζούσα στις ΗΠΑ ο 1000ς πελάτης κέρδιζε πάντα κάτι όταν έμπαινε ξαφνικά στο μαγαζί.

Εδώ θα κάνουμε τίποτις Κοι Μοδερατορς??? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: 
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
...ήθελα απλά να είμαι ο ΝΟΥΜΕΡΟ 1000 που ποστάρει σε αυτό το thread.

¨Οταν ζούσα στις ΗΠΑ ο 1000ς πελάτης κέρδιζε πάντα κάτι όταν έμπαινε ξαφνικά στο μαγαζί.

Εδώ θα κάνουμε τίποτις Κοι Μοδερατορς???

Πάντα κάτι κάνουμε για τον στον χιλιοστό...

Πρέπει να είσαι καλά πλυμένος όμως!

Αντέχεις?
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.116
Κριτικές
491
Like
37.356
Πόντοι
41.447

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom