Νέα

Βυζοπούλες σε μπουρδέλα.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BoobLover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 63 άτομα (3 μέλη και 60 επισκέπτες)

Sexpeare in Luv

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2008
Μηνύματα
838
Like
2
Πόντοι
6
Μετά τα παραπάνω αιτούμαι παρ' αυτά την δημιουργία thread με την επωνυμία:

"Μοδεράτορς που απειλούν απλούς χρήστας. Αρσενοκοίτες στο Διαδίκτυο?" :helpplea: :helpplea: :helpplea:
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
Αυτή η Λάουρα σήμερα ήταν ολα τα λεφτα .Εβαλε και τις τακουνάρες ..αμα την εβλεπε ο Heellover θα έτρεχε με 1000.Και με το μαγιό της ήταν μες την κάβλα .Αντε ξεφορτώσαμε πάλι ...πριν την εξοδο της Μεγ Εβδομάδας...

που είναι αυτό το σπιτάκι ρε βυζοσυναγωνιστή και τι ώρες εργάζονται τα βυζιά;;;;;;;;;;;
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
Παιδιά δίαβασα στον κατάλογο για Τροφωνίου 11 και 13
για Λάουρα και Αγάπη... :boobies: :boobies: :boobies:

ειδικά αν είναι και τακουνοφορούσες......
Ε ΡΕ ΓΛΕΝΤΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :dancing: :dancing: :rockon: :rockon: :grin:

τι ώρες δουλεύουν;;;;

ευχαριστώ φίλοι βυζοσυναγωνιστές.... ;)

 

Επισκέπτης
Πήγαινε στη Λάουρα , ασε την Αγαπη...και θα δεις τις τακουνάαααρες .Εγω μόλις την πήρα σε σκεφτηκα αμεσα ...11-3.30 η Λάουρα Δευτερα-Παρασκευή
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
πρωί ε... μμμμμμμ...δύσκολο λόγω δουλειάς..
αλλά κάτι θα κάνουμε... ;) :grin: :grin: :boobies:
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.493
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
ας της πει κάποιος της Λάουρας πόσο περισσότερη πελατεία θα χε αν δουλέψει απόγευμα... αλλά δε νομίζω να την πολυενδιαφέρει...ξέρουμε αν θα είναι στο πόστο της τη Μ Εβδομάδα;
 

Επισκέπτης
Ευχομαι καλό Πάσχα και οποιος ειναι ετοιμος να φυγουμε μετά το Πάσχα για Μοναχο-Φρανκφούρτη για μεγάβυζους με ενημερώνει.Τα λεμε από την αλλη βδομάδα .Αντε εεεε!!
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.116
Κριτικές
491
Like
37.356
Πόντοι
41.447
Ευχομαι καλό Πάσχα και οποιος ειναι ετοιμος να φυγουμε μετά το Πάσχα για Μοναχο-Φρανκφούρτη για μεγάβυζους με ενημερώνει.Τα λεμε από την αλλη βδομάδα .Αντε εεεε!!

εγώ που θα βρεθώ το Πάσχα για μια ημέρα Φρακφουρτη τι μου προτέινεις συνάδελφε?
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.493
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
καρτόφεν λέγεται= πατάτες;)
 

dpierr

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
Ευχομαι καλό Πάσχα και οποιος ειναι ετοιμος να φυγουμε μετά το Πάσχα για Μοναχο-Φρανκφούρτη για μεγάβυζους με ενημερώνει.Τα λεμε από την αλλη βδομάδα .Αντε εεεε!!
Για ποτε σκεφτεσε να πας συναδελφε, γιατι εχει προκυψει μια εκθεση απο 5 Μαιου μεχρι 9 Μαιου στο Μοναχο και ελεγα να παω για  μερικες μερες, και καλο θα ηταν μαζι με την δουλεια να διασκεδαω και λιγο.
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.493
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
Λοιπόν προσοχή στην Τροφωνίου 13 γιατί μυριστήκαν την επιτυχία της Τζούλιας (που επιμένετε να λέτε Λάουρα) και την εκμεταλλεύονται. Η γνήσια Τζούλια είναι στο ισόγειο. Δεν το θυμόμουν λοιπόν και ανεβαίνω τις σκάλες του διπλανού για κακή μου τύχη η κοπέλα ήταν στο δωμάτιο και η τσατσα μου λέει είναι η Τζούλια α ωραία λέω εγώ δίνω το 20ρι και μπαίνω χωρίς να τη δω και περιμένω και τι να δω, στο δωμάτιο μπαίνει μια που καμιά σχέση δεν είχε με τη γνωστή Τζούλια ωστόσο είχε βυζί 5άρι! Οπότε μικρό το κακό λέω καλή πίπα το μόνο μειονέκτημα πως δεν αφήνει να γλείψεις τα βυζιά τέλος πάντων  ξεφορτώνω μια σε αυτήν και μετά πήγα στη γνήσια Τζούλια στο ισόγειο στο καπάκι. Το καλό ήταν πως επειδή είχα μόλις τελειώσει άργησα αρκετά να τελειώσω στη γνήσια Τζούλια στην οποία υπό κανονικές συνθήκες δεν κρατιέμαι και τελειώνω γρήγορα. Πάντως η γνήσια Τζούλια είναι πεντακάθαρη οι βυζάρες της μοσχομύριζαν και παρόλο που δεν τελείωσα γρήγορα μου κανε και έξτρα τσιμπούκι και ισπανική και μαλακία αδιαμαρτύρητα μέχρι να τελειώσω. Αυτά από τις 2 Τζούλιες την κανονική και την ιμιτασιον! Θα είναι ξανά στις επάλξεις από Τρίτη του Πάσχα
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Για ποτε σκεφτεσε να πας συναδελφε, γιατι εχει προκυψει μια εκθεση απο 5 Μαιου μεχρι 9 Μαιου στο Μοναχο και ελεγα να παω για  μερικες μερες, και καλο θα ηταν μαζι με την δουλεια να διασκεδαω και λιγο.

Έκθεση βυζιών μήπως;;; :boobies: :boobies: :boobies: :o :o :o
 

Φυλήςυχος Πολίτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
11.773
Like
0
Πόντοι
166
Αγαπητοί συμμαστολάτρεις,
χαίρω ιδιαιτέρως που μετά από τόση αμφισβήτηση παραδεχθήκατε ότι:
1. όντως υπάρχει και άλλη βυζαρού  :boobies:  στην Τροφωνίου με το όνομα Τζούλια
2. είναι νεότερη ηλικιακά από την παλιά Λάουρα (και νυν Τζούλια)
3. παίζει εκεί που έπαιζε παλιά η Λάουρα (και νυν Τζούλια)

Θα ήταν αδύνατο να μην προσπαθήσει να αντικαταστήσει ο "επιχειρηματίας" αυτό που πουλούσε, τα μεγάλα δηλαδή βυζιά (πόσω μάλλον αφού μετακινήθηκε προς τον ανταγωνιστή που είναι ακριβώς δίπλα). Αυτό προσέφερε η Λάουρα (και νυν Τζούλια) και όποιος πήγαινε εκεί πήγαινε για αυτό. Συνεπώς ο "επιχειρηματίας" θα έχανε πελατεία προς το ακριβώς διπλανό "κατάστημα"!!! Λογική και σωστή κίνηση.

ΥΓ(1) Ελπίζω Dim72 να ανέβηκε από επάνω. Πολύ σημαντικό το θεωρώ.
ΥΓ(2) Καλή Ανάσταση εύχομαι, να είστε όλοι καλά, να ταξιδέψετε με ασφάλεια και να επιστρέψετε με ασφάλεια από τους προορισμούς σας.
ΥΓ(3) Κατερίνα, ρώτα στην Τροφωνίου για το που βρίσκουν βυζάρες. Παραπομπή:
Καλά βυζιά στις χούφτες μας

Ένας Φυλήςυχος Πολίτης
 

tyler77

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
433
Like
84
Πόντοι
1
καλησπερα σε ολους...
αν και πιθανολογω πως θα φαω το κραξιμο της αρκουδας..
ξερει κανεις αν ειναι ανοιχτα σημερα κ αν ναι μεχρο τι ωρα?
 

tyler77

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
433
Like
84
Πόντοι
1
δεν γνωριζει κανεις ρε μαγκες για σημερα ????
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.249
Κριτικές
4
Like
1.893
Πόντοι
266
Όσοι είναι για Γερμανία να μπουν πρώτα στο να δουν τι παίζει. Συνιστώ την Carmel, Λατίνα μεγαβυζαρού (6+) στην Bondeseestr 271 στο Μόναχο. Την πήρα χτές. Ωραίο γαμίσι και χύσιμο στις βυζάρες με 100 ευρώ!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom