Νέα

Βυζοπούλες σε μπουρδέλα.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BoobLover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 87 άτομα (5 μέλη και 82 επισκέπτες)

mea

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
139
Like
0
Πόντοι
1
ιδια βαρδια με την παλια;
 

Επισκέπτης
Λοιπον παίδες ενημερωνω οποιος ειναι για εξω μου λεει .Το βυζοπρόγραμμα εχει ως εξής 14/5 Μοναχο φτανουμε απόγευμα και γαμαμε κατι 6αρια . Στις 15/5 τραινακι για Φρανκφούρτη για αλλα 4 θηρία συν την Tara και επιστροφή 16/5 .Στις 16/5 εννοείται οτι αμα θελουμε συνεχιζουμε το σκοραρισμα
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.249
Κριτικές
4
Like
1.893
Πόντοι
266
Ναι, στη Nadja μην πάτε μόνο (Baierbrunner str 22-Μόναχο). Οι φωτο είναι μοντάζ, τα αληθινά βυζιά μικρότερα και πιο πεσμένα και το sex όλο βαρεμάρα...ακόμα κλαίω το κατοστάρικο....
 

dpierr

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
Λοιπον παίδες ενημερωνω οποιος ειναι για εξω μου λεει .Το βυζοπρόγραμμα εχει ως εξής 14/5 Μοναχο φτανουμε απόγευμα και γαμαμε κατι 6αρια . Στις 15/5 τραινακι για Φρανκφούρτη για αλλα 4 θηρία συν την Tara και επιστροφή 16/5 .Στις 16/5 εννοείται οτι αμα θελουμε συνεχιζουμε το σκοραρισμα

Ποσο υπολογιζεις το πηγαινε-ελα, χωρις τις επισκεψεις? Με ποια εταιρια ?
 

Επισκέπτης
100 Aegean να πας , 100 Olympic να γυρίσεις , 50 + 50 οι 2 νυχτες, 50 το εισητήριο με τραινο για Φρανκφούρτη και 35 το αυτοκίνητο για Μοναχο
 

Επισκέπτης
Ναι, στη Nadja μην πάτε μόνο (Baierbrunner str 22-Μόναχο). Οι φωτο είναι μοντάζ, τα αληθινά βυζιά μικρότερα και πιο πεσμένα και το sex όλο βαρεμάρα...ακόμα κλαίω το κατοστάρικο....

Ασε την χαμένη πήγα πριν από 2 μήνες αλλά δεν έδωσα 50 και ήταν όπως λες με μικρότερα . Είσαι Μοναχο ακόμα ?
 

pasas22

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2007
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά βοήθεια. Κάποιο ξενοδοχείο στην Πάτρα ολιγόωρης διαμονής που να αξίζει γνωρίζετε;
 

Επισκέπτης
Συναγωνιστές η μεγάλη ωρα εφτασε , θα ρίξω και μερικά για σας στο Μοναχο .Οποιος ειναι ετοιμος την Τετάρτη εφυγααααααααα .Και για να μην λέτε οτι δεν σας σκέφτομαι εχω κλεισιε ραντεβού με την Tara ( δεν μπορει θα την πείσω να έρθει στο τέλος )...
 

Galb

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.898
Κριτικές
8
Like
34
Πόντοι
16
Συναγωνιστές η μεγάλη ωρα εφτασε , θα ρίξω και μερικά για σας στο Μοναχο .Οποιος ειναι ετοιμος την Τετάρτη εφυγααααααααα .Και για να μην λέτε οτι δεν σας σκέφτομαι εχω κλεισιε ραντεβού με την Tara ( δεν μπορει θα την πείσω να έρθει στο τέλος )...
Ποια είναι η Τάρα ??? Κανένα λινκ να την δει ο λαός ??? :think:
 

dpierr

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
Συναγωνιστές η μεγάλη ωρα εφτασε , θα ρίξω και μερικά για σας στο Μοναχο .Οποιος ειναι ετοιμος την Τετάρτη εφυγααααααααα .Και για να μην λέτε οτι δεν σας σκέφτομαι εχω κλεισιε ραντεβού με την Tara ( δεν μπορει θα την πείσω να έρθει στο τέλος )...

Καλο βολι μεγαλε και ελππιζω καποια αλλη στιγμη να μπορεσω να ερθω μαζι σου.
 

Επισκέπτης
Να σαι καλα αλλά θα προσπαθησω παιδια και με ξερετε δεν υπόσχομαι .Οτι βρω καλό θα το καλέσω Ελλάδα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom