Νέα

Βυζοπούλες σε μπουρδέλα.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BoobLover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 72 άτομα (0 μέλη και 72 επισκέπτες)

konstantinos765

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
πρωινη βαρδια παντα,την οδο δεν την θυμαμαι...
 

Επισκέπτης
Ειναι Τροφωνίου στο κάτω , το δευτερο από αριστερα όπως κοιτάς με τον στενό διάδρομο
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
Διάβασα κάτι στις κριτικές των μπουρδέλων για μια Εύα στο Αγκύρας 1 με νούμερο 7 βυζί ισχύει η πρόκειται για τις γνωστές υπερβολές;
 

tyler77

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
433
Like
78
Πόντοι
1
7αρι???
χλωμο το βλεπω....μαλλον προκειται περι υπερβολης....

εκτος εαν το καταλαβαν και θελουν να κονομησουν...επιτελους!!
 

Επισκέπτης
Δεν υπάρχει 7αρι .Αυτή η Ευα ειναι τρανς και εχει τουμπανο 4αρια
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.962
Πόντοι
5.015
Η Εύα είναι όντως τρανς, πέρασα σήμερα & εγώ από περιέργεια για το "εφτάρι" (και καλά) & το διαπίστωσα, όσο για το βυζί μόνο 7άρι δεν ήταν
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.962
Πόντοι
5.015
Όσο για τον καθένα που λέει το κοντό του & το μακρύ του μη μασάτε, λίγο-πολύ τα "καλά" μαγαζιά είναι γνωστά, σιγά μην έφερνε ο καμένος στην Αγκύρας 7άρι, για άνω του 5 βουρ στην Τροφωνίου, δε λέω υπήρχε & η Όλγα αλλά το βυζοστέκι είναι η Τροφωνίου
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.962
Πόντοι
5.015
Και μια ερώτηση συναγωνιστές & ελπίζω να πάρω απάντηση, είμαι & καινούριος στο site, μία Τζούλια που είχε πει ένας συναγωνιστής ότι δούλευε πριν κανα δίμηνο στο πάνω μπουρδέλο απ' αυτό της νυν συνονόματης Τζούλιας, πρώην Λάουρας, ξέρετε αν δουλεύει ακόμα? Όσο ήταν εκεί δούλευε Δευτέρα-Παρασκευή πρωινή βάρδια
 

Επισκέπτης
Εγω 100 φορές εχω περάσει αυτή την συνονοματη της Λάουρας δεν την εχω δει και εχω ρωτήσει ...
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
Εσπρωξα την Αγάπη.....
πολύ καλή περιποίηση, καθαρή, με σκούπιζε με μωρομάντηλα, χαδάκια κλπ, ισπανικό και μετά ιεραποστολικό και κοπάνημα με θέα τις βυζάρες της και τα ξύλινα τακούνια όπου τα πόδια της τα έβαζε στους ώμους.....:rockon:
με χάλασε λίγο που είναι παχουλή, αλλά με τέτοιες βυζάρες δεν θα μπορούσε να είναι αδύνατη... :boobies: :boobies:
μετά την έβαλα να κάτσει όρθια και την τον έβαλα από πίσω, στενή είναι, κι έπιανα τις βυζάρες της...... :boobies: :boobies: :boobies:

ορεξάτη ήταν και πολύ πρόθυμη.... ίσως επειδή δεν είχε κόσμο... δεν ξέρω.... τι λέτε;;
20 ευρώ δεν πήγαν χαμένα..... ;)


μια μαυρομάλλα βυζαρού, η Λάουρα είναι στο διπλανό σπίτι;;;
 

Φυλήςυχος Πολίτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
11.773
Like
0
Πόντοι
166
Αγαπητοί συμμαστολάτρεις,
                        εγώ ήμουν που είχα αναφερθεί σε μία Τζούλια παρομοίων κυβικών και αρκετά νεότερη από την κλασσική Λάουρα (και νυν Τζούλια) που κάποτε έπαιζε στο δεύτερο από αριστερά μαγαζί. Εκεί δηλαδή που παίζει η Αγάπη. Την είχα δει και έκτοτε δεν την ξαναείδα. Μάλιστα, σε μια βόλτα μου ρωτάω την τσατσα (ναι, την ίδια τσατσά που κάποτε μου είχε δόσει για αυτήν πληροφορίες) και τι μου λέει ρε παιδιά; "Ποτέ δεν είχαμε Τζούλια εδώ". Τι να της πεις από εκεί και πέρα; Την πλήρωσε η βυζαρού της Κνίδου. Ο οπλισμός της δεν είναι και πολύ μεγάλος, αλλά milfοφέρνει και έτσι κέρδισε τη μάχη από την άλλη σεβαστού μεγέθους της Εξηκίου.
                        Αυτό που με έκανε να αγανακτήσω όμως ήταν το εξής: Δευτέρα, του Αγίου Πνεύματος μόνη μέρα σε π@Υ$Τη μου που μπορώ να πετύχω Λάουρα (και νυν Τζούλια) βυζάρα, σπεύδω και τι να δω;;;; Όλα ανοικτά εκτός από της Λάουρας. Γιατί ρε μωρό; Πνευματική δουλειά κάνεις το κέρατό μου μέσα; Δεν φθάνει που δουλεύεις μόνο πρωινά και δεν μπορώ διότι δουλεύω. Δεν φθάνει που έκοψες Σάββατα, κάνεις και τέτοια τώρα;
                        Έ-ρε μαμώ τα μονοπώλιά μου μέσα. Τι Φυλήςυχος Πολίτης να είμαι μετά;
 

konstantinos765

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Αγαπητοί συμμαστολάτρεις,
                        εγώ ήμουν που είχα αναφερθεί σε μία Τζούλια παρομοίων κυβικών και αρκετά νεότερη από την κλασσική Λάουρα (και νυν Τζούλια) που κάποτε έπαιζε στο δεύτερο από αριστερά μαγαζί. Εκεί δηλαδή που παίζει η Αγάπη. Την είχα δει και έκτοτε δεν την ξαναείδα. Μάλιστα, σε μια βόλτα μου ρωτάω την τσατσα (ναι, την ίδια τσατσά που κάποτε μου είχε δόσει για αυτήν πληροφορίες) και τι μου λέει ρε παιδιά; "Ποτέ δεν είχαμε Τζούλια εδώ". Τι να της πεις από εκεί και πέρα; Την πλήρωσε η βυζαρού της Κνίδου. Ο οπλισμός της δεν είναι και πολύ μεγάλος, αλλά milfοφέρνει και έτσι κέρδισε τη μάχη από την άλλη σεβαστού μεγέθους της Εξηκίου.
                        Αυτό που με έκανε να αγανακτήσω όμως ήταν το εξής: Δευτέρα, του Αγίου Πνεύματος μόνη μέρα σε π@Υ$Τη μου που μπορώ να πετύχω Λάουρα (και νυν Τζούλια) βυζάρα, σπεύδω και τι να δω;;;; Όλα ανοικτά εκτός από της Λάουρας. Γιατί ρε μωρό; Πνευματική δουλειά κάνεις το κέρατό μου μέσα; Δεν φθάνει που δουλεύεις μόνο πρωινά και δεν μπορώ διότι δουλεύω. Δεν φθάνει που έκοψες Σάββατα, κάνεις και τέτοια τώρα;
                        Έ-ρε μαμώ τα μονοπώλιά μου μέσα. Τι Φυλήςυχος Πολίτης να είμαι μετά;
χαχαχαχα εγραψες!!!!
 

geoxxx87

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
12
Like
2
Πόντοι
0
καλησπερα σας.25 του μηνα θα ειμαι αθηνα και ψαχνω βυζαρου.Δηλαδη το απολυτο milf.τι εχετε να προτεινετε? ευχαριστω
 
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
302
Κριτικές
20
Like
123
Πόντοι
6.760
Αδερφέ η Λάουρα είναι η νο.1 επιλογή γι αυτό που ψάχνεις.Βυζάρες τεράστιες και φυσικές χωρίς σιλικόνες και αηδίες και μεγαλούτσικη σε ηλικία.Προσωπικά δε γουστάρω τις πιτσιρίκες...δεν πηγαίνω στα μπουρδέλα για να ψάξω συμμετοχές στα ντραφτ!Θέλω έμπειρη κυρία να με βάζει κάτω (ή να τη βάζω εγώ) μέχρι να λαλήσω!Δεν ξέρω επίσης φίλε geoxxx87 αν γουστάρεις και τις κάπως παχουλές.Αν ναι στη γειτονιά θα βρεις κάποιες καλές.Τελευταία φορά βέβαια στην Αθήνα πήγα πέρσι το καλοκαίρι αλλά πάντα στο Παιωνίου 47 έχει χοντρές και μεγάλες (15 ευρώ) όπως και στο πρώτο στην Εξηκίου αυτό με τις σκάλες.Χαίρομαι που διάβασα τον Heelover και τα σχόλιά του για Αγάπη.Σε λίγες μέρες που θα κατέβω στην Αθήνα θα είναι μία από τις καταθέσεις μου σίγουρα.Αλήθεια ξέρει κανείς τι γίνεται με εκείνο το απίθανο Ιουλιανού 71???Η Νανά όπως έχουμε πει σταμάτησε από κει.Παίζει καμιά άλλη αντίστοιχων κυβικών?Ρωτάω γιατί το μαγαζί πάντα φημιζόταν για τις χοντρές και βυζαρούδες του.Αναμείνατε report μου μόλις καταφέρω να κατηφορίσω
 

Επισκέπτης
Εχουμε καμιά νέα εισοδο στην πιάτσα μεγάλου μεγέθους? ή νεκρα πάλι?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom