Νέα

Βυζοπούλες σε μπουρδέλα.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BoobLover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 53 άτομα (5 μέλη και 48 επισκέπτες)

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
Δε δημοσιεύτηκε για γράψε εδώ!
 

Επισκέπτης
δεν είπα για καινούρια είσοδο... αλλά για επιστροφή....

έχεις τσεκάρει μια νταρντάνα βυζαρού στο Κολωνού 27Α;;

δες κριτική ;)

Αδερφέ την ξέρω την Ειρήνη και το σχόλιο ήταν ειρωνικό οχι για σένα αλλά για την γενικότερη κατάσταση που εχουμε βρεθεί ολοι οι βυζολάτρες .Τσέκαρα και την κριτική αλλά δεν βρήκα τίποτα ..
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.962
Πόντοι
5.015
Ρε συ boobmaniac δεν υπάρχει καμία κριτική σου για την Ειρήνη στην Αχιλλέως 40, η τελευταία είναι του Heelover! Ή γράψε μας εδώ τί πέρασες ή ξαναγράψε την κριτική για να διαφωτιστούμε κι εμείς που σκεφτόμαστε να την τιμήσουμε
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.249
Κριτικές
4
Like
1.891
Πόντοι
266
Αυτή η Ειρήνη δέχεται να της χύσεις τις βυζάρες ή τζάμπα συζητάμε??
 

Vyziologikos

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
55
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Δοκίμασα για moneyshot στις βυζάρες αλλά τζίφος... Ούτε καν τελείωμα με ισπανική μετά καπότας... Χειρογλύκανο και άντε να τελειώνουμε... Έπεσε πολλές θέσεις η Ειρήνη στο χρηματιστήριο βυζιών...
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.249
Κριτικές
4
Like
1.891
Πόντοι
266
Δοκίμασα για moneyshot στις βυζάρες αλλά τζίφος... Ούτε καν τελείωμα με ισπανική μετά καπότας... Χειρογλύκανο και άντε να τελειώνουμε... Έπεσε πολλές θέσεις η Ειρήνη στο χρηματιστήριο βυζιών...

Μιλάμε για ΑΧΡΗΣΤΗ δηλαδή...Χαλάει την πιάτσα των Ανατολικοευρωπαίων... ΑΠΟΧΗ!!
 

dcuplover

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2008
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Χάλια μαύρα! Ελπίζω να δημοσιευτεί η κριτική να δείτε τι πέρασα!
Πάντως τα σχόλια άλλων συναγωνιστών στο παρελθόν γιά την Ειρήνη ήταν πολύ καλά και δεν μας έχει συνηθίσει σε τέτοια συμπεριφορά. Είναι σίγουρο ότι μιλάμε γιά την ίδια ; Στην κριτική σου λές ότι μόλις μπήκε στο δωμάτιο γδυθηκε ενώ αυτή από ότι ξέρω δεν βγάζει ποτέ ρούχα στο δωμάτιο. Αν χάλασε κι αυτή τοτε κρίμα.
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
Eπιβεβαιώνω τα οσα λεει ο boobmaniac απο παλιοτερη μου εμπειρια στο Μεταξουργειο με την ιδια δεν το εχω αναφερει βεβαια γιατι εβλεπα εδω ολους να την εξυμνουν και λεω θα με κραξουν. Αντιθετα εγω με την Τζουλια(Λαουρα) περνάω μια χαρά ενώ η Ειρήνη κι εμένα τέτοια μου λεγε μην τα ζουλάς αρκετά έγλειψες και κάτι τετοια...
 

dcuplover

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2008
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Eπιβεβαιώνω τα οσα λεει ο boobmaniac απο παλιοτερη μου εμπειρια στο Μεταξουργειο με την ιδια δεν το εχω αναφερει βεβαια γιατι εβλεπα εδω ολους να την εξυμνουν και λεω θα με κραξουν. Αντιθετα εγω με την Τζουλια(Λαουρα) περνάω μια χαρά ενώ η Ειρήνη κι εμένα τέτοια μου λεγε μην τα ζουλάς αρκετά έγλειψες και κάτι τετοια...
Σίγουρα οι απόψεις του καθενός είναι σεβαστές αλλά μου κάνει εντύπωση η τόσο μεγάλη διαφορά. Πάντως εξακολουθώ να έχω επιφυλάξεις αν μιλάμε γιά το ίδιο σπίτι γιατί κάποιος συναγωνιστής έγραψε πριν λίγο στην κριτική του γιά αγενέστατη τσατσά ενώ εκεί πάντα δουλευει τσάτσος.
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.249
Κριτικές
4
Like
1.891
Πόντοι
266
Λυπάμαι που θα σας μελαγχολήσω, αλλά αύριο πάω Βίκυ. Πολωνέζα εδώ στο Μόναχο. Βυζί νο 8!! Και θα το χύσω!!
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057

το κατάλαβα φίλε.....
το θέμα είνα ινα το καταλάβουν και αυτοί που φέρνουν τις κοπέλες πως
ο κόσμος αναζητεί ΒΥΖΙΑ με Β καφαλαίο... όχι μόνο πιτσιρίκες....!!! ;)
 

boobmaniac

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2008
Μηνύματα
579
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
6
Σίγουρα οι απόψεις του καθενός είναι σεβαστές αλλά μου κάνει εντύπωση η τόσο μεγάλη διαφορά. Πάντως εξακολουθώ να έχω επιφυλάξεις αν μιλάμε γιά το ίδιο σπίτι γιατί κάποιος συναγωνιστής έγραψε πριν λίγο στην κριτική του γιά αγενέστατη τσατσά ενώ εκεί πάντα δουλευει τσάτσος.

Μάλλον η σωστή έκφραση είναι 'τσατσά'. Σίγουρο αυτό γιατί στο τουρ των γύρω μαγαζιών της περιοχής δεν έπαιζε τίποτα κοντά στην περιγραφή, για να πεις ότι το μπέρδεψε με άλλη.

Τώρα 'τσατσά' ή τσάτσος, εμένα δε μου είπε κάτι ούτε μου μίλησε κάπως.
 

Επισκέπτης
Μ αρέσει που ασχολούμαστε με την Ειρηνη..τι να πω ..εκει κανταντήσαμε λογω ελλειψης...
 

Επισκέπτης
Λυπάμαι που θα σας μελαγχολήσω, αλλά αύριο πάω Βίκυ. Πολωνέζα εδώ στο Μόναχο. Βυζί νο 8!! Και θα το χύσω!!


Αδερφέ φοράει 85Η και είναι 7αρι φυσικό και την εχω πάρει.Ποτισέ τη και θα δεις τι κανει γι αυτό πηγαινε βράδυ...χι,χι
 

cervantes

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Σεπ 2007
Μηνύματα
902
Κριτικές
191
Like
4.388
Πόντοι
15.775
Παιδια μπορει η Ειρηνη να μην ικανοποιει τις απαιτησεις σας αλλα για μενα αξιζει μια επισκεψη..
 

perisk

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2007
Μηνύματα
57
Κριτικές
10
Like
2
Πόντοι
10
Μ αρέσει που ασχολούμαστε με την Ειρηνη..τι να πω ..εκει κανταντήσαμε λογω ελλειψης...
Δυστυχως ετσι ειναι! Ειδικα αμα εχεις δει τι παιζει εξω μιλαμε για μεγαλη καταντια!
Οσον αφορα την Ειρηνη και εμενα μου φαινονται πολυ περιεργα αυτα που γραφονται γιατι σε ολα
τα μαγαζια που την επισκεπτομαι οπως και στο τελευταιο που ειναι τωρα στην Αχιλλεως βρισκεται
στα γνωστα καλα επιπεδα επαγγελματισμου παντα για τα δεδομενα της περιοχης!
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
Παιδια μπορει η Ειρηνη να μην ικανοποιει τις απαιτησεις σας αλλα για μενα αξιζει μια επισκεψη..

κι όχι μόνο μία... ;);)

όπως και η Αγάπη...

για Λάουρα δεν ξέρω, δεν έχω πάει ακόμα....
 

Vyziologikos

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
55
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Disclaimer: Δεν είπα ότι είναι προβληματική η Ειρήνη. Αλλά ίσως να έχει βαρεθεί τη σαπίλα του Μεταξιού, ίσως να μην ήταν σε καλή κατάσταση ψυχολογικά, πολλά ίσως. Προτείνω να παρακολουθήσουμε από απόσταση το πρόβλημα και να σκύψουμε πάνω στις βυζάρες της... ε... στην ψυχολογία της :P


Πλάκα πλάκα, παλαιότερα ήταν σημαντικά καλύτερη...


Anyway, εφόσον δεν κυκλοφορεί φρέσκο πράμα στην πιάτσα ας μείνουμε με αυτά που έχουμε εμείς οι βυζοπληβείοι...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom