Νέα

Βυζοπούλες σε μπουρδέλα.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BoobLover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (0 μέλη και 28 επισκέπτες)

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.249
Κριτικές
4
Like
1.889
Πόντοι
266
Λοιπόν, μάγκες...Βίκυ Πολωνέζα στο Μόναχο. ΤΕΡΑΣΤΙΕΣ βυζάρες.Τις ΠΛΗΜΜΥΡΙΣΑ. Ωραίο γαμήσι...80 ευρώ
 

Συνημμένα

  • 1509018-Y1.jpg
    1509018-Y1.jpg
    42,7 KB · Εμφανίσεις: 61

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16

boobmaniac

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2008
Μηνύματα
579
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
6
Παιδια μπορει η Ειρηνη να μην ικανοποιει τις απαιτησεις σας αλλα για μενα αξιζει μια επισκεψη..
ΟΚ, σου εύχομαι καλό παρκάρισμα... Εγώ ακόμα κλαίω τα 20... Εκατό φορές να έβαζα και 30 ακόμα και να πήγαινα σε studio. Αλήθεια, παίζει τίποτα καλό σε studio ή ξεραήλα κι εκεί; BTW εμένα η σιλικόνη δε με χαλάει καθόλου... όσο περισσότερη, τόσο καλύτερα.
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.249
Κριτικές
4
Like
1.889
Πόντοι
266
Λοιπόν, μάγκες. Ο επόμενος στόχος: Τα ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΑ του ΚΟΣΜΟΥ: Ushi 150 JJ!!!. Γερμανίδα. Περιμένω ναρθει Μόναχο. Αναρωτιέμαι πού θα βρω τόσο σπέρμα...
 

Συνημμένα

  • 1905263-F1.jpg
    1905263-F1.jpg
    27,1 KB · Εμφανίσεις: 65

Επισκέπτης
Λοιπόν, μάγκες. Ο επόμενος στόχος: Τα ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΑ του ΚΟΣΜΟΥ: Ushi 150 JJ!!!. Γερμανίδα. Περιμένω ναρθει Μόναχο. Αναρωτιέμαι πού θα βρω τόσο σπέρμα...

Anatol χαλαρωσε ρε φίλε δεν είναι τα μεγαλύτερα .Η Alexa εχει τα μεγαλύτερα .Ασε που εφυγες εκτός θέματος και τους καβλωσες όλους .Εγω τόσο καιρό που πάω Μοναχο γιατί δεν δημοσιεύω φωτό ? Γιατί τα παιδία δεν μπορουν να πανε και τη βγάζουν μόνο με τη Λαουρα και την Ειρήνη .Ελα ρε φίλε μην τους το κανεις αυτό ..
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.249
Κριτικές
4
Like
1.889
Πόντοι
266
την βρισκεις στο   www busenladies de
  ? δηλαδη με τι nickname ?

Δε θέλω να σας πικάρω ρε παιδια΄. Αλλά πως να το κάνουμε. Αυτά είναι τα χάλια της Ελλάδας. Στη διεύθυνση που έδωσες. Μόλις μπείς έχει ενα χαρτη της Γερμανίας δεξιά. Διάλεξε το κρατίδιο Baden κ θα τη βρεις. Το Nickname τοδωσα: Ushi.
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.249
Κριτικές
4
Like
1.889
Πόντοι
266
Anatol χαλαρωσε ρε φίλε δεν είναι τα μεγαλύτερα .Η Alexa εχει τα μεγαλύτερα .Ασε που εφυγες εκτός θέματος και τους καβλωσες όλους .Εγω τόσο καιρό που πάω Μοναχο γιατί δεν δημοσιεύω φωτό ? Γιατί τα παιδία δεν μπορουν να πανε και τη βγάζουν μόνο με τη Λαουρα και την Ειρήνη .Ελα ρε φίλε μην τους το κανεις αυτό ..
 

Ποια Alexa. Αν λες μια με πλαστικά, δεν τη μετράω. Μόνο η Echo Valley θα με εφτιαχνε...
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.962
Πόντοι
5.015
Ορισμένοι από εδώ δεν είναι βυζο-λάτρες αλλά τερατο-λάτρες. Δηλαδή έχουν ξεφύγει από το στάδιο του φετιχισμού με τα μεγάλα ή & τεράστια βυζιά & έχουν αρχίσει να παραληρούν αγγίζοντας τα όρια της ανωμαλίας... Καθόλου κακό βέβαια αυτό, αλλά να το ξέρουν ότι έτσι είναι!!!
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.249
Κριτικές
4
Like
1.889
Πόντοι
266
Ορισμένοι από εδώ δεν είναι βυζο-λάτρες αλλά τερατο-λάτρες. Δηλαδή έχουν ξεφύγει από το στάδιο του φετιχισμού με τα μεγάλα ή & τεράστια βυζιά & έχουν αρχίσει να παραληρούν αγγίζοντας τα όρια της ανωμαλίας... Καθόλου κακό βέβαια αυτό, αλλά να το ξέρουν ότι έτσι είναι!!!

Αφου δεν είναι κακό, τι το σχολιάζεις. Δεν μπορείς να ορίσεις εσύ τι είναι ανωμαλία και τι όχι. Ο καθείς όπως τη βρίσκει.
 

Επισκέπτης
Ορισμένοι από εδώ δεν είναι βυζο-λάτρες αλλά τερατο-λάτρες. Δηλαδή έχουν ξεφύγει από το στάδιο του φετιχισμού με τα μεγάλα ή & τεράστια βυζιά & έχουν αρχίσει να παραληρούν αγγίζοντας τα όρια της ανωμαλίας... Καθόλου κακό βέβαια αυτό, αλλά να το ξέρουν ότι έτσι είναι!!!

Καλααα αλλος φιλόσοφος ... ρε αδερφέ αστο το αθλημα και ασχολήσου με κάτι άλλο αν σε ενοχλούμε ...αντε νισαφι ποια ..οτι γουσταρει ο καθένας κάνει .Σχολιαστές εχουν τα παραθυρα
 

Zutka Patka

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2008
Μηνύματα
34
Like
0
Πόντοι
0
Η αγαπη αφηνει τα χουφτωματα οσο θες?Ισπανικο κανει?

Με το που μπαινει στο δωματιο μπορεις να τη γδυσεις εσυ?

 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.962
Πόντοι
5.015
Καλά ρε μη δαγκώνετε... Τόσες μαλακίες ακούγονται στο forum του site σε 'μένα βρήκατε να ξεσπάσετε? Μια γνώμη είπα με καλή πρόθεση για να μην καιγόμαστε τελείως απ' τη βυζομανία. Και κυρίως μην κάνετε διακρίσεις στον τρόπο που απαντάτε στους παλιούς & τους νέους του site, δεν είναι καλό, όλοι συναγωνιστές είμαστε...
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.962
Πόντοι
5.015
Φίλε Zutka Patka προτίμησε Λάουρα, γνώμη μου, είναι ένα σκαλοπάτι παραπάνω, όχι περισσότερο αλλά κατά κάτι καλύτερη. Συναγωνιστής εδώ έχει δηλώσει ότι η Λάουρα με ένα 40ευρο προσφέρει extra υπηρεσίες
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.249
Κριτικές
4
Like
1.889
Πόντοι
266
Η αγαπη αφηνει τα χουφτωματα οσο θες?Ισπανικο κανει?

Με το που μπαινει στο δωματιο μπορεις να τη γδυσεις εσυ?

Ναι, είναι πιο άνετη. Και χύσιμο στα βυζιά με 20 ευρώ. Η Λάουρα (Τζούλια)παίρνει 40 για πιτσίλισμα. Καλή διασκέδαση.
 

Επισκέπτης
Για τη Ματιλντα που αναφέρθηκε στην Αγκυρας ξέρει κανεις τιποτα ?
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
Δε θέλω να σας πικάρω ρε παιδια΄. Αλλά πως να το κάνουμε. Αυτά είναι τα χάλια της Ελλάδας. Στη διεύθυνση που έδωσες. Μόλις μπείς έχει ενα χαρτη της Γερμανίας δεξιά. Διάλεξε το κρατίδιο Baden κ θα τη βρεις. Το Nickname τοδωσα: Ushi.

σωστος , αλλα ειναι λιγο γεματουλα ? ή μου φαινεται ?
ομως βυζουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυς
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.249
Κριτικές
4
Like
1.889
Πόντοι
266
Για τη Ματιλντα που αναφέρθηκε στην Αγκυρας ξέρει κανεις τιποτα ?

Καινούρια είναι αυτή?? Μόνο αν είναι από νο5 και πάνω να αναφερθεί...κι αν δέχεται πιτσίλισμα...Αλλιώς αφήστε το καλύτερα..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom