Νέα

Βυζοπούλες σε μπουρδέλα.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BoobLover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 43 άτομα (4 μέλη και 39 επισκέπτες)

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
Γύρισε η Λάουρα;
 

Επισκέπτης
Θα αργησει λιγο και θα παει σε αλλο .Θα σας ενημερωσω αμεσα
 

χχχχχ

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Οκτ 2007
Μηνύματα
528
Κριτικές
34
Like
6
Πόντοι
1.230
Θα αργησει λιγο και θα παει σε αλλο .Θα σας ενημερωσω αμεσα
Φίλε Ζάρας27 κάτι μου θυμήζει το αβαταρ σου. Που τα έχω ξαναδεί; Γνωστή φυσιογνωμία και δεν ξεχνώ εύκολα. :dancing:
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
Θα αργησει λιγο και θα παει σε αλλο .Θα σας ενημερωσω αμεσα
Eχεις αποσπάσει κάποιο τηλ της; Μακάρι αν έχεις κάποια επικοινωνία μαζί της να μην τη χάσουμε εντελώς. Αν πάλι δεν πάει σε σπίτι και αρχίσει να δουλεύει με βίζιτες θα με ενδιέφερε πολύ και κάτι τέτοιο. Φίλε zaras ευχαριστώ συνέχισε να ενημερώνεις!
 

Επισκέπτης
Ενημερώνω και παλι τα στρατευματα .Αυτη τη στιγμή η λάουρα λειπει σε ταξιδι και ετσι τον ηπιαμε προς το παρόν και οχι τιποτ αλλο αλλα δεν υπάρχει και τιποτα ανάλογο στην αγορά.Ζήτω που καήκαμε αν σταματήσει.

Τωρα για το avatar mου επειδή οσοι με ξερουν δεν λεω μουφες ποτέ αλλα και δεν ποσταρω π@π@ριες είναι από την Eva από το Μοναχο η οποία και εινα φιλη μου ακριβως 14 χρόνια και οποτε πηγαινω σκοραρω αλλά και προσφατα που την εφερα παλι τα ιδια. Εξαλλου το εισητηριο να την φερω εκανε μονο 90Ε και σκιζομασταν συνεχεια εδω αλλα δεν την πηγα σε ανοιχτα μέρη και της ειπα να ντυθει ωστε να τα καλύπτει γιατι ειναι μεγαλύτερα από της Λαουρας!Επίσης εχω αλλες 2 στο Μοναχο και 2 στην Φρανκφούρτη που περνάω τέλεια.Δυστυχως οπως ειχα πει μαζεύω λεφτα παντα και μου στοιχει φτηνα.
Παράδειγμα ¨90Ε Εισητηριο Αθηνα-Μοναχο-Αθηνα αν το κλεισεις νωρίς.90 Ε οι 2 βραδιεσ σε φτηνο ξενοδοχείο και μετα σκοράρεις αβερτα από 50 εως 80Ε οπως αναφερθηκε και απο αλλον συναγωνιστή και στα κάνουν ΟΛΑ!! χωρίς βιασυνες οπως εδω.Και από μεγεθη μονο 6αρια!! και πανω και μπειτε και στο να δειτε σε ολοι τη Γερμανία τα μεγεθη.Οχι τα λεμονια που καποιοι εδω μεσα λενε για βυζάρες....
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16

τωρα εαν καποιος θελει γνησι 5ρια το μονο που βλεπω ειναι να καταφυγει σε καμια απο τις χονδρες γριες της περιοχης λιοσιων.
φιλοι τα λεμε.......
[/quote]
Eχεις κάποια συγκεκριμένη υπόψη σου; Τώρα που χάσαμε τη Λάουρα ας καταφύγουμε σε κάποια πιο μεστωμένη αλλά έχει κανένας να προτείνει κάτι;
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
Η μόνη λύση είναι η Ειρήνη στη Σερβίων 26 βυζί 4άρι το γλείφεις όσο θες μειονέκτημα ότι σε αρπάζει με τόσο πάθος και ένταση που δύσκολα να αργήσεις να τελειώσεις. Πάντως βυζολάτρες πρέπει να την δοκιμάσετε αν και θα δώσετε 50 πιστεύω ότι αξίζει μια δοκιμή. Παρασκευές και Σάββατο βράδια. (μην πάτε πολύ αργά 11 παρά κλείνει το συγκεκριμένο μαγαζί)
Μακάρι να γυρίσει η Λάουρα ή να βρεθεί κάτι ανάλογο στο 20ρικο πάντως...
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
παληκαρια, το θρεντ λεγεται ''βυζοπουλες σε ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ''..

υπαρχουν ήδη άλλα, αναλογα θρεντ στις ''συλλογες'' για βιντεο, φωτο και λινκς..
 

cervantes

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Σεπ 2007
Μηνύματα
902
Κριτικές
192
Like
4.420
Πόντοι
15.775
Δεν ξέρω άμα έχει αναφερθεί αλλά στο Φυλής 99 βραδυνή βάρδια υπάρχει μια κοπέλα με τις <<κατάλληλες>> διαστάσεις..Η τιμή 25ε
 

Επισκέπτης
Δεν ξέρω άμα έχει αναφερθεί αλλά στο Φυλής 99 βραδυνή βάρδια υπάρχει μια κοπέλα με τις <<κατάλληλες>> διαστάσεις..Η τιμή 25ε


Οι κατάλληλες είναι σχετικό .Ειναι η γνωστή Καρμεν και θα ειναι Κυριακή πρωί, Δευτέρα πρωί, Τρίτη βράδυ, Τετάρτη πρωί. Εξάλλου στο 99 ξρουμε τι παίζει ...εργαλείο παντως δεν έχει...
 

dama

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2007
Μηνύματα
13
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
Δεν φτάνει που έφυγε η Λάουρα από Τροφωνίου, εξαφανίστηκε και η Αγάπη από το διπλανό. Τι γίνεται ρε παιδιά? Επιδημία έπεσε?
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Κατέθεσα την Πέμπτη που μας πέρασε στην Βίκυ διδίμου στο υπόγειο. Πήγα κατά της πέντε μόλις έπιασε δουλειά, γινότανε τις τρελής. Βασικά ισπανική μου έκανε με τέλειωμα στα βυζιά της. Είναι πιστεύω από τις ελάχιστες του 20ρικου που δέχονται κάτι ανάλογο. Θα την ξανατιμήσω για ένα γρήγορο.
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
Εχουμε κανένα νέο από Λάουρα;;
 

Επισκέπτης
Από Λάουρα θα εχετε ακόμα υπομονή δεν εχει γυρίσει από κει που εχει πάει .Εχω πει οτι θα σας ενημερώσω
 

george1979

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2007
Μηνύματα
135
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
λοιπον μαγκεσ..πληροφορια...η λαουρα πηγε να μικρηνει τα βυζια τησ γιατι την βαρενανε πολυ.....και θα επιστρεψει......καρατσεκαρισμενο :2funny: :dancing:
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
λοιπον μαγκεσ..πληροφορια...η λαουρα πηγε να μικρηνει τα βυζια τησ γιατι την βαρενανε πολυ.....και θα επιστρεψει......καρατσεκαρισμενο :2funny: :dancing:

Δεν ξέρω αν το λες σοβαρά πάντως εμένα έτσι μου'χε πει κάποτε... :'(
Ελπίζω να μην το τηρήσει... :headbang:
 

χχχχχ

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Οκτ 2007
Μηνύματα
528
Κριτικές
34
Like
6
Πόντοι
1.230

dama

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2007
Μηνύματα
13
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
Το μόνο που άξιζε σ'αυτην ήταν το ΜΕΓΕΘΟΣ των βυζιών της. Τώρα αν τα μικρύνει, γιατί να
δίνουμε το 20άρικο? Για την ¨"άψογη περιποίησή" της?
Έχεις το μονοπώλιο στην πιάτσα. Δηλαδή είσαι η μόνη με 5-6άρι βυζί. Και πας και βγάζεις
τα μάτια σου μόνη σου.Αυτό λέγεται "σωστή επιχειρηματική απόφαση"

Εκτός αν συντρέχουν λόγοι υγείας. Τότε τα παίρνω όλα πίσω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom