Νέα

Βυζοπούλες σε μπουρδέλα.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BoobLover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 46 άτομα (3 μέλη και 43 επισκέπτες)

Επισκέπτης
λοιπον μαγκεσ..πληροφορια...η λαουρα πηγε να μικρηνει τα βυζια τησ γιατι την βαρενανε πολυ.....και θα επιστρεψει......καρατσεκαρισμενο :2funny: :dancing:

Ουτε τσεκαρισμένο , ουτε τιποτα δεν θα γίνει .Από την Δευτέρα θα ειναι αλλού γιατί πλακωθηκε και με την τσατσα επειδη ελειπε για δουλεια .Ειπα θα σας ενημερωσω αλλά ορισμένοι βιαζονται παλι....
 

Επισκέπτης
λοιπον μαγκεσ..πληροφορια...η λαουρα πηγε να μικρηνει τα βυζια τησ γιατι την βαρενανε πολυ.....και θα επιστρεψει......καρατσεκαρισμενο :2funny: :dancing:

Ουτε τσεκαρισμένο , ουτε τιποτα δεν θα γίνει, ουτε θα μικρυνει τιποτα .Από την Δευτέρα θα ειναι αλλού γιατί πλακωθηκε και με την τσατσα επειδη ελειπε για δουλεια .Ειπα θα σας ενημερωσω αλλά ορισμένοι βιαζονται παλι....
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
Zaras ευχαριστούμε αναμένουμε νέα τη Δευτέρα, λογική η ανυπομονησία καθώς σε μια Αθήνα 5 εκατομυρίων δυστυχώς είναι η μοναδική στο είδος της...φαίνεται δεν υπάρχουν πολλοί βυζολάτρες στην Ελλάδα ή οι επιχειρηματίες του χώρου δεν έχουν καταλάβει τι δουλειές θα έκαναν αν έφερναν κάποια με αναλογο μέγεθος από εξωτερικό. Εγώ πάντως τέτοιο μέγεθος μόνο στη Νάντια που δούλευε μέχρι πριν 2-3 χρόνια στην Ακομινάτου έχω δει, αν την ξέρει κανείς θα καταλάβει! (δυστυχώς αυτή σταμάτησε...)
 

dama

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2007
Μηνύματα
13
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
Φίλε dim 72 η Νάντια ήταν το κάτι άλλο. Τα βυζιά της ήταν μεγαλύτερα από της Λάουρας και η
συμμετοχή της άπαιχτη. Το μόνο πρόβλημα ήταν τα σαπισμένα δόντια. Απορώ γιατί σταμάτησε.
Το μαγαζί της - όποιο και να ήταν αυτό - θα ήταν συνεχώς γεμάτο.
Τώρα είναι όλες άβυζες και κάποιοι χαρακτηρίζουνε 2-3άρια σαν 5άρια.Είναι δυνατόν να μην υπάρχει ούτε μία? Ακόμη και οι αλλοδαπές MILF που κυκλοφορούν το ίδιο άβυζες είναι.
 

jasonbecker

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2008
Μηνύματα
697
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
6
Zaras ευχαριστούμε αναμένουμε νέα τη Δευτέρα, λογική η ανυπομονησία καθώς σε μια Αθήνα 5 εκατομυρίων δυστυχώς είναι η μοναδική στο είδος της...φαίνεται δεν υπάρχουν πολλοί βυζολάτρες στην Ελλάδα ή οι επιχειρηματίες του χώρου δεν έχουν καταλάβει τι δουλειές θα έκαναν αν έφερναν κάποια με αναλογο μέγεθος από εξωτερικό. Εγώ πάντως τέτοιο μέγεθος μόνο στη Νάντια που δούλευε μέχρι πριν 2-3 χρόνια στην Ακομινάτου έχω δει, αν την ξέρει κανείς θα καταλάβει! (δυστυχώς αυτή σταμάτησε...)

Συμφωνώ απόλυτα.Ειναι τελειως παραλογο να μην υπαρχει επαρκή προσφορα βυζων σε μια πολη 5 εκατομμ.
Ειναι απελπιστική η κατασταση για μας τους βυζολάγνους.Παντου στην ευρωπη βρίσκεις αβερτα, εδω..,ΠΑΠΑΡΙΑ.
Βρίσκεις μονο κατ' εξαιρεση, διακοπτομενα, που και που, ημιμετρα , ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΔΗΛΑΔΗ.
Η μονη λυση - ακουγεται αστειο,αλλα ειμαι πραγματικα διατεθειμενος να το κανω - ειναι να ενωθουμε ενας αριθμος βυζολαγνων και να χρηματοδοτήσουμε την δημιουργία ενός οικου που θα εχει μονο ΚΑΘΑΡΟΑΙΜΕΣ ΒΥΖΟΜΟΥΝΕΣ ΜΕ 4αρες ΚΑΙ ΑΝΩ.
Το κερδος τους θα προερχεται κατα τη μεριδα του λεοντος ΑΠΟ ΕΜΑΣ, και ενα μικρο μερος θα συμβάλλουν οι υπολοιποι που θελουν να γαμήσουν και δεν ανήκουν στον κυκλο χραματοδοτων.ΔΗΛΑΔΗ ΚΥΡΙΩΣ ΘΑ ΤΙΣ ΓΑΜΑΜΕ ΜΟΝΟ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΑΡΡΩΣΤΟΙ ΒΥΖΟΛΑΓΝΟΙ ΣΥΣΤΗΜΑΤΙΚΑ και κατ' εξαιρεση και άλλοι για να μην ξεπαραδιαστουμε τελειως. Ειμαι ανοιχτος  σε προτασεις για να δρομολογήσουμε το θεμα, δεν κανω πλακα.
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
Nα και κάποιος που έχει γνωρίσει τη Νάντια, άσε είχα καταφέρει και είχα πάρει το κινητό της και έτσι και μαγαζί να άλλαζε δεν την έχανα, όμως ξαφνικά μια φορά μου λέει σταμάτησα, μην ξαναπάρεις, πες πως δεν υπάρχω:( Dama αν παρ ελπίδα την ξαναπετύχεις πουθενά ενημέρωσε!
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
Οσον αφορά το θέμα για άνοιγμα μπουρδέλου από μέλη του σάιτ είχε αναφερθεί και παλιότερα εδώ αλλά κάποια παιδιά είπαν πως αυτά είναι κυκλώματα μυστήρια και αν πάει κάποιος έξω από το χώρο να ανακατευτεί τον έχουν φάει για πλάκα, δεν είναι εύκολα πράγματα αυτά πχ σαν να ανοίγεις ένα ψιλικατζίδικο να ανοίγεις ένα μπουρδέλο!
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
Η μονη λυση - ακουγεται αστειο,αλλα ειμαι πραγματικα διατεθειμενος να το κανω - ειναι να ενωθουμε ενας αριθμος βυζολαγνων και να χρηματοδοτήσουμε την δημιουργία ενός οικου που θα εχει μονο ΚΑΘΑΡΟΑΙΜΕΣ ΒΥΖΟΜΟΥΝΕΣ ΜΕ 4αρες ΚΑΙ ΑΝΩ.
Το κερδος τους θα προερχεται κατα τη μεριδα του λεοντος ΑΠΟ ΕΜΑΣ, και ενα μικρο μερος θα συμβάλλουν οι υπολοιποι που θελουν να γαμήσουν και δεν ανήκουν στον κυκλο χραματοδοτων.ΔΗΛΑΔΗ ΚΥΡΙΩΣ ΘΑ ΤΙΣ ΓΑΜΑΜΕ ΜΟΝΟ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΑΡΡΩΣΤΟΙ ΒΥΖΟΛΑΓΝΟΙ ΣΥΣΤΗΜΑΤΙΚΑ και κατ' εξαιρεση και άλλοι για να μην ξεπαραδιαστουμε τελειως. Ειμαι ανοιχτος  σε προτασεις για να δρομολογήσουμε το θεμα, δεν κανω πλακα.
[/quote]
+10000000 :rockon: :rockon: :rockon:
μαζι σου αδερφε
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
οπου και να κοιταξεις , ολο αβυζες βλεπεις.
 

jasonbecker

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2008
Μηνύματα
697
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
6
Οσον αφορά το θέμα για άνοιγμα μπουρδέλου από μέλη του σάιτ είχε αναφερθεί και παλιότερα εδώ αλλά κάποια παιδιά είπαν πως αυτά είναι κυκλώματα μυστήρια και αν πάει κάποιος έξω από το χώρο να ανακατευτεί τον έχουν φάει για πλάκα, δεν είναι εύκολα πράγματα αυτά πχ σαν να ανοίγεις ένα ψιλικατζίδικο να ανοίγεις ένα μπουρδέλο!

Γαμώ την πουτάνα μου γαμω! ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟΤΕ????
Είναι επιτακτική αναγκη να βρεθει μια λυση σ αυτο το θεμα,δε παει άλλο
ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΞΥΠΝΩ, ΟΤΙ ΕΧΩ ΤΗ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΟ ΝΑ ΔΙΑΛΕΞΩ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ 5 ΜΙΝΙΜΟΥΜ ΥΠΕΡΒΥΖΑΡΟΥΔΕΣ ΤΕΛΟΣ.
Πρεπει να κανουμε κατι ΤΩΡΑ. Σκεφτειτε και προτεινετε.
 

dama

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2007
Μηνύματα
13
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
Δεν γίνονται αυτά τα πράγματα(δηλ.να ανοίξεις δικό σου μαγαζί). Απορώ αν κανείς από τους
ιδιοκτήτες των οίκων ηδονής, διαβάζει το site. Αν το έκαναν, θα καταλάβαιναν τις ανάγκες
που υπάρχουν και θα έπρατταν αναλόγως.Δεν νομίζω ότι δεν θέλουν τα λεφτά μας.
Ετοιμάζομαι για τσάρκα τώρα και δεν ξέρω ειλικρινά που να πάω.Παλιά είχα 4-5 επιλογές και διάλεγα. Τώρα τίποτα. 
 

dama

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2007
Μηνύματα
13
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
Ας κάνει κάποιος μία αναθεώρηση των κοριτσιών που παίζουν αυτήν την εποχή.
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
από τη Λάουρα κανένα νέο; :(
 

Επισκέπτης
Επανερχομαι οπως ειχα υποσχεθει για τη Λαουρα.Θα δουλεψει από την επόμενη εβδομαδα πάλι στη Λιοσιων .Θα σας πω σε ποιο συντόμως
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
ευχαριστούμε zaras αναμένουμε!!
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Αμήν Παναγία μου...
Που'σαι ρε Λάουρα με τα κανόνια σου ναουμ!!! :boobies: :headbang: :'( :helpplea:
 

Επισκέπτης
Λοιπον σκαω την βομβα και οτι γινει γιατί δεν ειμαι μονοφαγας οπως εχω αποδείξει.Οπως ξερετε μολις γυρισα από Μοναχο στο οποίο και ξεπάτωσα οτι υπήρχε με 80 Ευρω αλλά σας εχω πει οτι καμια σχεση με εδω.Λοιπον μετά από μεγάλο αγώνα και αφού ξοδεψα γυρω στα 250 για την Tara Jamson προσπάθησα να την πίσω να έρθει Ελλάδα και να κανει τα ραντεβουδακια με όσους έχουν και μπορούν και της εξηγησα οτι δεν παιζουν οι ιδιες τιμές .Αλλά ξέρει και μπορει να συμβιβαστεί και με 100-150 .Το site για να τη δείτε είναι αν ειναι και μαζευτούμε μερικοί τότε θα ναι τελεια.
Αλλα το κουφό ειναι το ακόλουθο .Οταν σκιστικαμε αρχισε να γράφει στο pc και έγραφε σε ποια λέτε ? Στην Pandora Peaks με την οποία και με εβαλε να μιλησω μέσω web camera και τρελάθηκα !!.Αυτή σταμάτησε να ποζάρει και εκλιεσε και το official site και κάνει μόνο prive . Αυτό τον καιρό θα είναι στη Μάλτα και σκιζεται εκεί.Της προτεινα να έρθει εδω και ειπε ΝΑΙ !!!! αλλά μετά το Πάσχα οπότε θα μάθω περισότερα και θα φάτε καλά οπως και γω που λέω να την πάρω κανα διήμερο αν αντέξω και να σας τη στείλω .Αμα λοιπον γουστάρετε τη φάση τότε το κανονίζουμε και την φέρνουμε και να παν να γαμηθουν και Λάουρες και οι υπόλοιπες και οτι υπάρχει !! 
 

prinos

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2007
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
Λοιπον σκαω την βομβα και οτι γινει γιατί δεν ειμαι μονοφαγας οπως εχω αποδείξει.Οπως ξερετε μολις γυρισα από Μοναχο στο οποίο και ξεπάτωσα οτι υπήρχε με 80 Ευρω αλλά σας εχω πει οτι καμια σχεση με εδω.Λοιπον μετά από μεγάλο αγώνα και αφού ξοδεψα γυρω στα 250 για την Tara Jamson προσπάθησα να την πίσω να έρθει Ελλάδα και να κανει τα ραντεβουδακια με όσους έχουν και μπορούν και της εξηγησα οτι δεν παιζουν οι ιδιες τιμές .Αλλά ξέρει και μπορει να συμβιβαστεί και με 100-150 .Το site για να τη δείτε είναι αν ειναι και μαζευτούμε μερικοί τότε θα ναι τελεια.
Αλλα το κουφό ειναι το ακόλουθο .Οταν σκιστικαμε αρχισε να γράφει στο pc και έγραφε σε ποια λέτε ? Στην Pandora Peaks με την οποία και με εβαλε να μιλησω μέσω web camera και τρελάθηκα !!.Αυτή σταμάτησε να ποζάρει και εκλιεσε και το official site και κάνει μόνο prive . Αυτό τον καιρό θα είναι στη Μάλτα και σκιζεται εκεί.Της προτεινα να έρθει εδω και ειπε ΝΑΙ !!!! αλλά μετά το Πάσχα οπότε θα μάθω περισότερα και θα φάτε καλά οπως και γω που λέω να την πάρω κανα διήμερο αν αντέξω και να σας τη στείλω .Αμα λοιπον γουστάρετε τη φάση τότε το κανονίζουμε και την φέρνουμε και να παν να γαμηθουν και Λάουρες και οι υπόλοιπες και οτι υπάρχει !! 

εισαι θεος
 

jasonbecker

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2008
Μηνύματα
697
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
6
Λοιπον σκαω την βομβα και οτι γινει γιατί δεν ειμαι μονοφαγας οπως εχω αποδείξει.Οπως ξερετε μολις γυρισα από Μοναχο στο οποίο και ξεπάτωσα οτι υπήρχε με 80 Ευρω αλλά σας εχω πει οτι καμια σχεση με εδω.Λοιπον μετά από μεγάλο αγώνα και αφού ξοδεψα γυρω στα 250 για την Tara Jamson προσπάθησα να την πίσω να έρθει Ελλάδα και να κανει τα ραντεβουδακια με όσους έχουν και μπορούν και της εξηγησα οτι δεν παιζουν οι ιδιες τιμές .Αλλά ξέρει και μπορει να συμβιβαστεί και με 100-150 .Το site για να τη δείτε είναι αν ειναι και μαζευτούμε μερικοί τότε θα ναι τελεια.
Αλλα το κουφό ειναι το ακόλουθο .Οταν σκιστικαμε αρχισε να γράφει στο pc και έγραφε σε ποια λέτε ? Στην Pandora Peaks με την οποία και με εβαλε να μιλησω μέσω web camera και τρελάθηκα !!.Αυτή σταμάτησε να ποζάρει και εκλιεσε και το official site και κάνει μόνο prive . Αυτό τον καιρό θα είναι στη Μάλτα και σκιζεται εκεί.Της προτεινα να έρθει εδω και ειπε ΝΑΙ !!!! αλλά μετά το Πάσχα οπότε θα μάθω περισότερα και θα φάτε καλά οπως και γω που λέω να την πάρω κανα διήμερο αν αντέξω και να σας τη στείλω .Αμα λοιπον γουστάρετε τη φάση τότε το κανονίζουμε και την φέρνουμε και να παν να γαμηθουν και Λάουρες και οι υπόλοιπες και οτι υπάρχει !! 

Ναι εισαι Θεος, εισαι ολα τα λεφτα.
Εχεις την πληρη υποστηριξη μου,οικονομική και πάσης φυσεως, για οποιαδήποτε ενεργεια κρινεις καταλληλη για να υλοποιηθει το σχεδιο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom