Νέα

Βυζοπούλες σε μπουρδέλα.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BoobLover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 45 άτομα (6 μέλη και 39 επισκέπτες)

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
κρίμα που είναι μαύρη δεν τις μπορώ
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66

Συνημμένα

  • Vivexrom.jpg
    Vivexrom.jpg
    24,6 KB · Εμφανίσεις: 24

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
ρεεεεεεε.... 21 ετών μόνο;;;;;;
τι τρώει κι έχει υπέροχα βυζιά;;;;;
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
stavros 51 οι μαύρες μυρίζουν έχει κάτι το δέρμα τους που λίγο να ιδρώσουν βρωμάνε μια ειδική μυρωδιά που την έχουν μόνο οι μαύροι !
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
stavros 51 οι μαύρες μυρίζουν έχει κάτι το δέρμα τους που λίγο να ιδρώσουν βρωμάνε μια ειδική μυρωδιά που την έχουν μόνο οι μαύροι !

Λεβεντιά μου, λες να μην έχω πάρει μαύρη?
 

Επισκέπτης
Αυτή παντως μοσχομυριζει ..υπομονη λοιπον
 
OP
OP
BoobLover

BoobLover

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2005
Μηνύματα
414
Κριτικές
3
Like
1.941
Πόντοι
201
Αυτή παντως μοσχομυριζει ..υπομονη λοιπον

Φίλε και γω μαζί σου... να με υπολογίζεις τα μάλα...
Και σκέψου να ερχόταν και η Pandora!!!!
Ε ρε γλέντια.... θα τα έχωνα χοντρά!!!!!!
:boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
 

piderof

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2006
Μηνύματα
5.020
Κριτικές
2
Like
37
Πόντοι
66
1)Θερμά συγχαρίκια στον Zaras.Ο άνθρωπος είναι αχτίδα φωτός στο κατασκόταδο.Σε μια υπανάπτυκτη χώρα που πρέπει είτε να συμβιβαστείς είτε να μεταναστεύσεις για να φχαριστηθείς βυζογαμήσι, η μοναδική λύση είναι η ιδιωτική πρωτοβουλία από όσους γνωρίζουν πρόσωπα και πράγματα (όπως ο Zaras)...

2)Φίλε Zaras μήπως έχεις τίποτα πάρε-δώσε και με καμία σε αυτά τα κυβικά αλλά με φυσικά βυζιά;Στυλ Yulia Nova, Merilyn Sakova, Ewa Sonnet;

3)Δυστυχώς η πρόταση του φίλου για νέο μπουρδελάκι "ανεξάρτητης" ιδιοκτησίας είναι ανεδαφική.Το κύκλωμα θα σου στείλει για αρχή ένα φάκελο με σφαίρες και την επόμενη φορά θα σου στείλει τις σφαίρες πιο γρήγορα, με όπλο ας πούμε.Θυμάστε πρόπερσυ το καλοκαίρι που βρήκαν μια τσατσά δολοφονημένη και είπαν για "ξεκαθάρισμα λογαριασμών";Ε, αυτή είχε βγει από το μαντρί...

4)Ζω κι εγώ με την ελπίδα ότι μια μέρα θα ξυπνήσω και θα υπάρχουν 5 βυζαρούδες σε μπουρδέλα, 5 σε στούντιο, 2-3 σε μασατζίδικα και καμιά 10αριά call-girls και τα strip clubs θα προσλαμβάνουν κυρίως "φορτωμένες"...Αλλά πού τέτοια τύχη.Εντώ στο Ελλάντα γάμα το βυζί πλάκα, σκάσε και κολύμπα...

5)Δε νομίζω το Λαουράκι να λείπει για κανένα άλλο λόγο.Τίποτα ασθένειες και μαλακίες.Για μερικές που εξαφανίστηκαν απροειδοποίητα (πχ. Ντάρια), μάθαμε εκ των υστέρων ότι τρέχανε και δε φτάνανε στο Συγγρού για εξετάσεις και θεραπείες.Ελπίζω να μην τρέχει τίποτα τέτοιο...

:boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
 

Συνημμένα

  • Jana.jpg
    Jana.jpg
    30 KB · Εμφανίσεις: 19

Επισκέπτης
Φίλε και γω μαζί σου... να με υπολογίζεις τα μάλα...
Και σκέψου να ερχόταν και η Pandora!!!!
Ε ρε γλέντια.... θα τα έχωνα χοντρά!!!!!!
:boobies: :boobies: :boobies: :boobies:

Εχτες το βράδυ αργά που μιλαγα μεσω web camera με την Pandora  σας εχω τα εξής . Θα μείνει Μαλτα προς το παρόν μετά θα παει Μονακό και κατά τον Απρίλη Μόναχο   
Θα την δω πρωτα ο Θεός στο Μοναχο ειπαμε και συζητήσαμε λίγο για Ελλάδα μιας και την περιμένανε τα prive .Μου ειπε οτι δεν κοροιδευει και οτι μετά θα ερθει  σιγουρα γιατί εχει ερθει αλλη μια και της άρεσε! Επίσης θα μεγαλώσει το cup!!! από ΗΗΗ θα το πάει σε LLL και της λέω κλείνω να παιξω μια μαλακία γιατί θα μας τρελάνει.Συναγωνιστές δεν θελω να λέω μεγάλα λόγια αλλά λόφω ελλέιψεως στην πιάτσα ότι μπορώ από Μοναχο, Φρανκφούρτη και από Tara και Pandora το χω βάλει στόχο να ερθουν εδω.Νυσαφι πια να ψάχνουμε.Καλύτερα να πληρόσουμε ενα τέτοιο μουνι που θα μας περιποιηθεί κιόλας και θα αξίζει παρά αυτές οι ξεπέτες .

Φίλε piderof με αυτές που αναφέρεις μόνο η μία ειναι Γερμανίδα στο Αμβούργο και δεν κάνει prive  με τίποτα όσο για τις αλλες με γράψανε και δεν συνέχισα .

Τελευταία πληροφορία λοιπον για σήμερα θα είναι να σας ενημερώσω που ειναι η Λάουρα και επιπλέον αυτή την εβδομάδα στο Λονδίνο ειναι η Kayla Kleeevage!!!! και δεν μπορω να πάω ρε πούστη μουυυυυυυυυ!!!
 

prinos

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2007
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
Τελευταία πληροφορία λοιπον για σήμερα θα είναι να σας ενημερώσω που ειναι η Λάουρα και επιπλέον αυτή την εβδομάδα στο Λονδίνο ειναι η Kayla Kleeevage!!!! και δεν μπορω να πάω ρε πούστη μουυυυυυυυυ!!!

διαβασε ξανα την τελευταια σου προταση και δες που καταντησαμε! Η λαουρα στην ιδια προταση με την kayla  :2funny: :2funny: :2funny:
 

jasonbecker

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2008
Μηνύματα
697
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
6
Εχτες το βράδυ αργά που μιλαγα μεσω web camera με την Pandora  σας εχω τα εξής . Θα μείνει Μαλτα προς το παρόν μετά θα παει Μονακό και κατά τον Απρίλη Μόναχο   
Θα την δω πρωτα ο Θεός στο Μοναχο ειπαμε και συζητήσαμε λίγο για Ελλάδα μιας και την περιμένανε τα prive .Μου ειπε οτι δεν κοροιδευει και οτι μετά θα ερθει  σιγουρα γιατί εχει ερθει αλλη μια και της άρεσε! Επίσης θα μεγαλώσει το cup!!! από ΗΗΗ θα το πάει σε LLL και της λέω κλείνω να παιξω μια μαλακία γιατί θα μας τρελάνει.Συναγωνιστές δεν θελω να λέω μεγάλα λόγια αλλά λόφω ελλέιψεως στην πιάτσα ότι μπορώ από Μοναχο, Φρανκφούρτη και από Tara και Pandora το χω βάλει στόχο να ερθουν εδω.Νυσαφι πια να ψάχνουμε.Καλύτερα να πληρόσουμε ενα τέτοιο μουνι που θα μας περιποιηθεί κιόλας και θα αξίζει παρά αυτές οι ξεπέτες .

Φίλε piderof με αυτές που αναφέρεις μόνο η μία ειναι Γερμανίδα στο Αμβούργο και δεν κάνει prive  με τίποτα όσο για τις αλλες με γράψανε και δεν συνέχισα .



ο

Τελευταία πληροφορία λοιπον για σήμερα θα είναι να σας ενημερώσω που ειναι η Λάουρα και επιπλέον αυτή την εβδομάδα στο Λονδίνο ειναι η Kayla Kleeevage!!!! και δεν μπορω να πάω ρε πούστη μουυυυυυυυυ!!!


Ρε Ζαρα, ελεος δηλαδη θα μας τρελάνεις εντελώς.
Με αυτα που γραφεις τον  :bigdick:  ανηλεώς.
Υλοποιησε επιτελους τα λεγομενα σου, ειναι απαλη (δεν παλευεται δηλαδη) η κατασταση στην οποια μας βυθιζεις.
Τι Απριλιο και Μαη....

 

Επισκέπτης
Και φυσικά όπως υποσχέθηκα η Λάουρα από σήμερα στην Τροφωνίου οχι εκει που δούλευε , ούτε διπλα στης Αγαπης .Ειναι στο 3ο το ισόγειο τις γνωστες ωρες και μερες Δευτερα-Σαββατο 11-4.30 .Και ειναι και καλυτερο απ οτι ειδα στα δωμάτια.Πες τες της ρε να βάλει και ασπρα ρε και μποτες να φτιαχτούμε λιγάκι αντε ντεεεεε ολα από μενα τα περιμένετε.

Αδερφέ jasonbecker αν εσυ εχεις 1 κάβλα εγω εχω 100 .Αν κανεις υπομονή θα δεις εγω δεν ξαναμιλάω. 
 

prinos

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2007
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
Και φυσικά όπως υποσχέθηκα η Λάουρα από σήμερα στην Τροφωνίου οχι εκει που δούλευε , ούτε διπλα στης Αγαπης .Ειναι στο 3ο το ισόγειο τις γνωστες ωρες και μερες Δευτερα-Σαββατο 11-4.30 .Και ειναι και καλυτερο απ οτι ειδα στα δωμάτια.Πες τες της ρε να βάλει και ασπρα ρε και μποτες να φτιαχτούμε λιγάκι αντε ντεεεεε ολα από μενα τα περιμένετε.

Αδερφέ jasonbecker αν εσυ εχεις 1 κάβλα εγω εχω 100 .Αν κανεις υπομονή θα δεις εγω δεν ξαναμιλάω. 

με μικροτερα βυζια? Η μηπως ηταν μουφα αυτα που διαβαζα οτι θα τα μικραινε?
 

Επισκέπτης
Ελα ρε μεγαλε κανονικά ειναι .Αφου το διεψευσα οταν ελειπε αντε ...
 

Επισκέπτης
Καλο βυζοβολι και πες της και να βαλει λευκα , καμια μποτα αντε μπας και τη φτιάξουμε ....
 

jasonbecker

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2008
Μηνύματα
697
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
6
Και φυσικά όπως υποσχέθηκα η Λάουρα από σήμερα στην Τροφωνίου οχι εκει που δούλευε , ούτε διπλα στης Αγαπης .Ειναι στο 3ο το ισόγειο τις γνωστες ωρες και μερες Δευτερα-Σαββατο 11-4.30 .Και ειναι και καλυτερο απ οτι ειδα στα δωμάτια.Πες τες της ρε να βάλει και ασπρα ρε και μποτες να φτιαχτούμε λιγάκι αντε ντεεεεε ολα από μενα τα περιμένετε.

Αδερφέ jasonbecker αν εσυ εχεις 1 κάβλα εγω εχω 100 .Αν κανεις υπομονή θα δεις εγω δεν ξαναμιλάω. 

Ελπιζω με το ανήσυχο πνευμα σου, την οξυδερκεια σου, με το αστειρευτο ταλεντο, τις διασυνδεσεις,τις ικανοτητες, και το εξερευνητικο πνευμα σου,τις δραστηριοτητες και τον ακτιβισμο σου, ν ανοιξεις ενα νεο βυζοκεφάλαιο στην ιστορια αυτου του τοπου, και να γινεις ο λατρεμενος ηγετης ολων των βυζολαγνων της χωρας.
Αν τα λεγομενα σου υλοποιηθουν, να στηθει αγαλμα του Ζαρα, αν οχι διπλα στου Βενιζελου στη Βουλή, τουλάχιστον κάπου αλλου,και να αποτιονται φοροι τιμής και να καθιερωθει η μερα του Ζαρα και της συμβολής του στην προσβαση αγοραιων βυζων.
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Και φυσικά όπως υποσχέθηκα η Λάουρα από σήμερα στην Τροφωνίου οχι εκει που δούλευε , ούτε διπλα στης Αγαπης .Ειναι στο 3ο το ισόγειο τις γνωστες ωρες και μερες Δευτερα-Σαββατο 11-4.30 .Και ειναι και καλυτερο απ οτι ειδα στα δωμάτια.Πες τες της ρε να βάλει και ασπρα ρε και μποτες να φτιαχτούμε λιγάκι αντε ντεεεεε ολα από μενα τα περιμένετε.

Αδερφέ jasonbecker αν εσυ εχεις 1 κάβλα εγω εχω 100 .Αν κανεις υπομονή θα δεις εγω δεν ξαναμιλάω. 

Συναγωνιστή zara η βυζολαγνική κοινότητα σου οφείλει ένα μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ κι ένα μεγάλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!! :rockon: :rockon: :rockon: 
Και όντως πιο κυριλέ το νέο της στέκι. :thumbsup:
Άντε σύντροφοι καλά :knockinb:...
 

ViDiViCi

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
2.178
Like
2
Πόντοι
16
Μου έφεξε πάλι!!! Και σκεφτόμουνα που να πάω την Πέμπτη το μεσημέρι!!! :dancing: :dancing: :dancing:
 

dpierr

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
Λοιπον σκαω την βομβα και οτι γινει γιατί δεν ειμαι μονοφαγας οπως εχω αποδείξει.Οπως ξερετε μολις γυρισα από Μοναχο στο οποίο και ξεπάτωσα οτι υπήρχε με 80 Ευρω αλλά σας εχω πει οτι καμια σχεση με εδω.Λοιπον μετά από μεγάλο αγώνα και αφού ξοδεψα γυρω στα 250 για την Tara Jamson προσπάθησα να την πίσω να έρθει Ελλάδα και να κανει τα ραντεβουδακια με όσους έχουν και μπορούν και της εξηγησα οτι δεν παιζουν οι ιδιες τιμές .Αλλά ξέρει και μπορει να συμβιβαστεί και με 100-150 .Το site για να τη δείτε είναι αν ειναι και μαζευτούμε μερικοί τότε θα ναι τελεια.
Αλλα το κουφό ειναι το ακόλουθο .Οταν σκιστικαμε αρχισε να γράφει στο pc και έγραφε σε ποια λέτε ? Στην Pandora Peaks με την οποία και με εβαλε να μιλησω μέσω web camera και τρελάθηκα !!.Αυτή σταμάτησε να ποζάρει και εκλιεσε και το official site και κάνει μόνο prive . Αυτό τον καιρό θα είναι στη Μάλτα και σκιζεται εκεί.Της προτεινα να έρθει εδω και ειπε ΝΑΙ !!!! αλλά μετά το Πάσχα οπότε θα μάθω περισότερα και θα φάτε καλά οπως και γω που λέω να την πάρω κανα διήμερο αν αντέξω και να σας τη στείλω .Αμα λοιπον γουστάρετε τη φάση τότε το κανονίζουμε και την φέρνουμε και να παν να γαμηθουν και Λάουρες και οι υπόλοιπες και οτι υπάρχει !! 

Αδερφε, αν μπορεις να κανονισεις να ερθει η Tara ειμαι ο πρωτος που θα την τιμησω την κοπελα, ειναι το ονειρο μου, μεγαλο στηθος και μιγαδα δεν θελω τιποτα αλλο.
Οταν κανονισεις στειλε μυνημα οπωςδηποτε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom