Νέα

Βυζοπούλες σε μπουρδέλα.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BoobLover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 118 άτομα (9 μέλη και 109 επισκέπτες)

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.256
Κριτικές
4
Like
1.927
Πόντοι
266
Μαγκες, καλησπερα. Ξέρω, απουσίασα και πάλι, αλλά είμαι Μόναχο. Κάποια στιγμη θα γράψω για τις βυζαρούδες που γάμησα εδώ και έχυσα στις βυζάρες τους. 100 ευρω πάει το μαλλί, αλλά αξίζει τον κόπο. Αυριο έρχομαι Αθηνα για ένα τριήμερο. Θα κάνω την τσαρκα μου κ θα ενημερώσω για τυχόν ευρήματα. Έχω ξαναπεί ότι λόγω απουσίας του συγκεκριμένου είδους, να πηγαίνετε στο ΑΚΤΙΟΝ (ξενοδοχείο, Σωκράτους και Σατωβριάνδου) στην Ομόνοια. Εκεί κάνει πιάτσα στο διπλανό καφέ η Μαρία, μια ξανθιά, 50άρα Βουλγάρα με βυζάρες 5+. 30 ευρώ μαζί με το ξενοδοχείο. Καλό τσιμπούκι και συμμετοχή. Χυνετε και τις βυζάρες, αν θελετε. Τα λέμε σύντομα...
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
είναι πιο μεγάλα ή τουλάχιστον τόσα όσο της Λάουρας;
 

konstantinos765

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
αγηπητοι βυζογνωστες... θελω τα φωτα σας,ψαχνω μια βυζοπουλα που την εχω χασει και την αναζητω χρονια... λοιπον,την λενε αννα,ελληνιδα,1,70 περιπου, βυζους γυρω στο 90-95d ,ξανθια,γεματουλα,35-40 περιπου, εργαζοταν στην φυλης γυρω στο 100 πριν χρονια,ευχαριστω προκαταβολικα..
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
... και την αναζητω χρονια... εργαζοταν στην φυλης πριν 100 χρονια,ευχαριστω προκαταβολικα..


Χαχαχα Σταύρο προφανώς η κυρία είναι κορακοζώητη. MILF λέμε! Όπου M όμως όχι Mother αλλά Μummy (Μούμια)... :dancing:
 

konstantinos765

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
ακομα μια φορα stavraka εισαι μπροστα.... χαχαχαχαχαχα
 

Επισκέπτης
Στο avatar του Μαστακουνάς είναι η Miosotis .Αλλη κάβλα ..κρέμονται μέχρι το πάτωμα .

Ρε anatolgami αυτή στο Ακτιον σε ρωτάνε όλοι εδω , τα εχει μεγαλύτερα από τη Λάουρα ? και τι ώρες ειναι εκει γιατί εχω πάει και δεν εχω δει τιποτα
 

Επισκέπτης
Εκτακτο!!!!Σορρυ που ποσταρο δευτερο αλλά ειναι ξεχωριστό γι αυτό.

Υπάρχει θηρίο στην περιοχή Ζέας η εκει προς Χαραυγή, Πειραια το οποίο ειναι μεγαλύτερο από της Λάουρας !!! και ειναι πιο λεπτή!!από φάτσα δεν λέει και πολλά , ΑΛΛΑ επειδή την πληροφορία την πηρα μόλις τώρα καλό ειναι να βγούν τα ΛΑΜΟΓΙΑ  που την χαιρονται για πάρτη τους μόνο και να πούνε που θα τη βρούμε και πως θα έρθουμε σε επαφή.Ξέρουνε πολυ καλά τι λέω ..Ας ποστάρουν λοιπον για να φάει και ο κοσμάκης εδω μέσα όπως κάνω κι ενημερωνω κι εγω. 
 

konstantinos765

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
αγηπητοι βυζογνωστες... θελω τα φωτα σας,ψαχνω μια βυζοπουλα που την εχω χασει και την αναζητω χρονια... λοιπον,την λενε αννα,ελληνιδα,1,70 περιπου, βυζους γυρω στο 90-95d ,ξανθια,γεματουλα,35-40 περιπου, εργαζοταν στην φυλης γυρω στο 100 πριν χρονια,ευχαριστω προκαταβολικα..
μαλλον δεν θα γνωριζει κανεις κατι... ουδειςςςςςς???
 

mastakounass

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
153
Κριτικές
3
Like
18
Πόντοι
1
Zaras κάνε κανά κονέ να βρούμε άκρη και δουλεύω και κόντα εκεί! Με βλέπω στο μεσημεριάνο διάλειμμά αντι για φαγητό να τρώω  :boobies:  :2funny: :2funny: Αμα υπήρχε Miosotis στην έλλαδα εγώ προσωπικά θα την είχα απαγάγει!!! :rockon: :uglystupid: :grin:
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
zaras αναμένουμε νεώτερα τώρα για την περιοχή που λες μάλλον δεν αναφέρεσαι σε μπουρδέλο μάλλον κάποια ανεξάρτητη είναι ε;
 

Επισκέπτης
Ναι σε ανεξάρτητη γιατί έμαθα ότι δουλευει σε κολομπαρο αλλα δεν τα ξερω καλα στον Πειραια και δεν εχω καλα κονέ για να μάθω σε ποιο είναι αλλά ας βοηθησει κάποιος αν ξερει ή αν εχει μάθει τιποτα γιατί τα λαμόγια οι μονοφαγαδες δεν λενε με τιποτα ..Καλαααααα που θα παει
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
χμ προσοχή στα κολόμπαρα εκεί μπορεί να σου φάνε λεφτά και να μην πηδήξεις τελικά
 

Vyziologikos

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
55
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Επικίνδυνα πράματα τα πιας-μπαρ, όπως τα έλεγε ένας φίλος (εκ του μας πιάσανε τον κώλο)...

Παρεπιπτόντως, να ξεκινήσουμε καμιά αναφορά σπιτιών? Χάσαμε και τη Μίνα ρε γμτ... (ισπανικό τελειωτικό στα βυζιά της μου έκανε μια μέρα που είχε κέφια.... ΑΧ!!!)
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
το μονοπώλιο της Λάουρας συνεχίζεται!
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.256
Κριτικές
4
Like
1.927
Πόντοι
266
Μάγκες καλησπέρα. Γυρισα Μόναχο μετά από 3ήμερη παραμονή Αθήνα. Λοιπόν παιδιά κλάφτε τα. Ρε σεις τι χάλι είναι αυτό; Δεν κυκλοφορεί ούτε μια βυζαρού άξια λόγου...Επισκέφτηκα Λάουρα (τώρα λέγεται Τζούλια) και έχυσα βυζάρες με 40 ευρώ. Στη συνέχεια Μαρία. Από κει και πέρα τίποτε. Ήθελα να πάω και Αγάπη, αλλά δεν πρόλαβα. Για τους λάτρεις των MILF(ώριμων): πέτυχα μια πολύ καυλιάρα ξανθιά γύρω στα 50  με στητό βυζάκι και ωραία ελαφρώς πλαδαρή κωλάρα, βραδινή βάρδια στην οδό Βέργας.Ωραίο τσιμπούκι και συμμετοχή. Έχυσα σε 5 λεπτά από τη καύλα. Έχω ξαναγράψει πολύ παλιότερα για την Κατερίνα 45άρα ρωσίδα. Κοντό ξανθό μαλλί και ωραία γαλανά μάτια.Κομψότατη καθαρή, τρομερό τσιμπούκι και συμμετοχή. 40 ευρώ με το ξενοδοχείο. Έχω τηλέφωνο και ελπίζω να ισχύει. Οσοι ενδιαφέρονται ας στείλουν μνμ.
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
Για την 50άρα λές βυζάκι άρα δεν πρέπει να είναι βυζαρού σωστά;
Για τις άλλες δύο που αναφέρεις (Μαρία, Κατερίνα) είναι καμία βυζαρού στο μέγεθος της Λάουρας; Αν ναι στείλε πληροφορίες. Ευχαριστώ!
 

Επισκέπτης
Μάγκες καλησπέρα. Γυρισα Μόναχο μετά από 3ήμερη παραμονή Αθήνα. Λοιπόν παιδιά κλάφτε τα. Ρε σεις τι χάλι είναι αυτό; Δεν κυκλοφορεί ούτε μια βυζαρού άξια λόγου...Επισκέφτηκα Λάουρα (τώρα λέγεται Τζούλια) και έχυσα βυζάρες με 40 ευρώ. Στη συνέχεια Μαρία. Από κει και πέρα τίποτε. Ήθελα να πάω και Αγάπη, αλλά δεν πρόλαβα. Για τους λάτρεις των MILF(ώριμων): πέτυχα μια πολύ καυλιάρα ξανθιά γύρω στα 50  με στητό βυζάκι και ωραία ελαφρώς πλαδαρή κωλάρα, βραδινή βάρδια στην οδό Βέργας.Ωραίο τσιμπούκι και συμμετοχή. Έχυσα σε 5 λεπτά από τη καύλα. Έχω ξαναγράψει πολύ παλιότερα για την Κατερίνα 45άρα ρωσίδα. Κοντό ξανθό μαλλί και ωραία γαλανά μάτια.Κομψότατη καθαρή, τρομερό τσιμπούκι και συμμετοχή. 40 ευρώ με το ξενοδοχείο. Έχω τηλέφωνο και ελπίζω να ισχύει. Οσοι ενδιαφέρονται ας στείλουν μνμ.

Φίλε anatol για πες μας γι αυτήν που ειναι στο ΑΚΤΙΟΝ .

Οσο αφορά το Μοναχο φίλε εχεις λάθος και μόνο που δεν με πηρες να σε στειλω να πάθεις μια και καλή .Αμα πήγες και δεν πήρες Alexa 75JJ !!! και Αννα με 80FF τι να πω , η την Atombusen που εχει ψευδωνυμο .. Αλλη φορά αμα πας ρωτα με
 

Επισκέπτης
Λοιπόν , θέλω να τσεκάρετε αυτό το link που μου εδωσε ενας φίλος Γερμανός και να μου πειτε αν αξίζει να την φέρουμε , αλλά να μαζευτούμε οχι να πληρώσω μόνος μου , τι λέτε ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom