Νέα

Βυζοπούλες σε μπουρδέλα.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BoobLover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 36 άτομα (3 μέλη και 33 επισκέπτες)

guts40

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
353
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
βυζολατρες μου το γκομενακι παιζει μονιμα πρωινη βαρδια στο εν λογο πορνοχαουζ της ιασωνος 19α.
καλο πιτσιλισμα και νοιωστε και την πιπα που θα σας κανει με την μπιλια στη γλωσσα.
γαματη κατασταση
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
.... γαμώτο... δύσκολη η πρωινή βάρδια..
εργάσιμη ώρα... >:( >:(

θα προσπαθήσω... αλλά ψιλοχλωμό....
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Ειχα γραψει στην ΗΜΕΡΗΣΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ για μπουρδελα για επισκεψη μου στο 69(ισογειο)της Φυλης,απογευματινη βαρδια παιζει εκει η Τινα ή Ντινα,Ρουμανα,teeny με μεγαλες φυσικες,ζουμερες βυζαρες,με το χαμογελο στα χειλη και πολυ ευελικτη στο δωματιο,το συγκεκριμενο καυλακι ηταν και Κεραμεικου 13α,βραδυνες ωρες,εκει την ειχα πρωτοπαρει''αγρια΄΄,σε αυτο το βρωμερο underground μπουρδελο,μετα εξαφανιστηκε για κανα 3μηνο και τωρα απογευμα στο 69β.
Χαρακτηριστικο ειναι το μικρο κωλαρακι και το τατου στη μεση
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Φίλε anatolgami καλώς ήρθες μετά από τόσο καιρό. Πιστεύω πως η Λάουρα και η αγάπη για να δεχτούν να τις χύσεις στα βυζιά πρέπει να τις έχεις καταθέσει πολλά φράγκα. Έχω επισκευτεί Λάουρα και δεν έχυσα καθόλου, η απόλυτη ξεπέτα και όσο για την αγάπη ψυχρή όσο δεν πάει. Η Ρίτα που την είχα πετύχει στη διδίμου στο υπόγειο δέχτηκε χύσιμο στις βυζάρες αλλά και εκεί μετριότητα. Αυτή τη Τζουλιάνα τη Βουλγάρα που την πέτυχες φίλε? Η Ξούθου είναι κάτω στο κέντρο? Τη ώρα την πέτυχες?
 
OP
OP
BoobLover

BoobLover

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2005
Μηνύματα
414
Κριτικές
3
Like
1.941
Πόντοι
201
Τελικά το να βρεθεί μία βυζοπούλα που να μας αλλάξει τα φώτα ... θα παραμείνει όνειρο καλοκαιρινής σεζόν....

Δύσκολοι καιροί εδώ και.... μήνες.....

We want  :boobies:  :boobies:  :boobies:  :boobies:  :boobies:
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Τελικά το να βρεθεί μία βυζοπούλα που να μας αλλάξει τα φώτα ... θα παραμείνει όνειρο καλοκαιρινής σεζόν....

Δύσκολοι καιροί εδώ και.... μήνες.....

We want  :boobies:  :boobies:  :boobies:  :boobies:  :boobies:

Ρε μάγκα δε γίνεται να βρεθούν πουλέν σαν αυτό που έχεις στο αβατάρ σου και το αντίστοιχο του zaras; :boobies:
Χλωμό ε; :'( Α μωρή Ψωροκώσταινα για τίποτα δεν είσαι άξια... :headbang:
 
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
302
Κριτικές
20
Like
123
Πόντοι
6.760
Ρε αδέρφια εσείς έχετε και 5 επιλογές τουλάχιστον....Εγώ ζω σε μικρή βορειοελλαδική πόλη και όχι μόνο δεν μπορώ να βρω βυζαρού αλλά ούτε καν χοντρή (που εγώ γουστάρω!).....Συνάδελφοι έχω κάνει μέχρι και 350 χλμ. αυθημερόν αποκλειστικά για να ψάξω μεγάλα βυζιά ή χοντρούλα στην ευρύτερη περιοχή Ανατ.μακεδονίας & Θράκης και τον έχω πιει ως τον πάτο.....Συνάδελφοι τουλάχιστον σ'εσάς παίζει μια Λάουρα που έχει και τεράστια βυζιά και κάνει φοβερές πίπες..Τώρα από συμπεριφορά ΟΚ,δεν θα την παντρευτούμε κιόλας.Πάντως πραγματικά η έλλειψη σε τεράστια βυζιά είναι εμφανέστατη.Ένας μάγκας να υπήρχε που θα έκανε τη σοφή κίνηση και θα έχτιζε βίλα σε 1-2 χρόνια (για να μην πω ότι θα γινόταν έλληνας κροίσος με νησί και δεν ξέρω με πόσα γράμματα)
 

Επισκέπτης
Ρε αδέρφια εσείς έχετε και 5 επιλογές τουλάχιστον....Εγώ ζω σε μικρή βορειοελλαδική πόλη και όχι μόνο δεν μπορώ να βρω βυζαρού αλλά ούτε καν χοντρή (που εγώ γουστάρω!).....Συνάδελφοι έχω κάνει μέχρι και 350 χλμ. αυθημερόν αποκλειστικά για να ψάξω μεγάλα βυζιά ή χοντρούλα στην ευρύτερη περιοχή Ανατ.μακεδονίας & Θράκης και τον έχω πιει ως τον πάτο.....Συνάδελφοι τουλάχιστον σ'εσάς παίζει μια Λάουρα που έχει και τεράστια βυζιά και κάνει φοβερές πίπες..Τώρα από συμπεριφορά ΟΚ,δεν θα την παντρευτούμε κιόλας.Πάντως πραγματικά η έλλειψη σε τεράστια βυζιά είναι εμφανέστατη.Ένας μάγκας να υπήρχε που θα έκανε τη σοφή κίνηση και θα έχτιζε βίλα σε 1-2 χρόνια (για να μην πω ότι θα γινόταν έλληνας κροίσος με νησί και δεν ξέρω με πόσα γράμματα)
να κάνουμε ένα κινητό μπουρδέλο με χοντρούλες και να της κάνουμε τουρνέ στην επαρχία.
 

stabit

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
3.289
Like
3
Πόντοι
16
Ρε αδέρφια εσείς έχετε και 5 επιλογές τουλάχιστον....Εγώ ζω σε μικρή βορειοελλαδική πόλη και όχι μόνο δεν μπορώ να βρω βυζαρού αλλά ούτε καν χοντρή (που εγώ γουστάρω!).....Συνάδελφοι έχω κάνει μέχρι και 350 χλμ. αυθημερόν αποκλειστικά για να ψάξω μεγάλα βυζιά ή χοντρούλα στην ευρύτερη περιοχή Ανατ.μακεδονίας & Θράκης και τον έχω πιει ως τον πάτο.....Συνάδελφοι τουλάχιστον σ'εσάς παίζει μια Λάουρα που έχει και τεράστια βυζιά και κάνει φοβερές πίπες..Τώρα από συμπεριφορά ΟΚ,δεν θα την παντρευτούμε κιόλας.Πάντως πραγματικά η έλλειψη σε τεράστια βυζιά είναι εμφανέστατη.Ένας μάγκας να υπήρχε που θα έκανε τη σοφή κίνηση και θα έχτιζε βίλα σε 1-2 χρόνια (για να μην πω ότι θα γινόταν έλληνας κροίσος με νησί και δεν ξέρω με πόσα γράμματα)
ΕΛΕΙΨΗ ΜΕΓΑΛΩΝ ΒΥΖΩΝ ΣΤΗ Β. ΕΛΛΑΔΑ?????? Τα πραγματα ειναι σοβαρα τοτε.
 

chrisvnv

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2006
Μηνύματα
232
Κριτικές
2
Like
37
Πόντοι
1
καλημερα παιδια
σημερα πηγα για λαουρα και δεν ηταν.. το ανησυχητικο ομως ηταν οτι η κοντη κυρια εκει μου ειπε οτι η λαουρα ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΔΟΥΛΕΨΕΙ..
αν καποιος συναγωνιστης γνωριζει περισσοτερα ας βοηθησει.. δηλαδη αν πηγε αλλου.. η αν σταματησε..
 

chrisvnv

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2006
Μηνύματα
232
Κριτικές
2
Like
37
Πόντοι
1
welcome back anatolgami
καλως ηρθες και παλι!!

λοιπον.. το εγραψα και αλλου... σημερα που πηγα για λαουρα.. μου ειπανε οτι σταματησε απο τροφωνιου οριστικα.. οποτε πρεπει να την ξαναεντοπισουμε..
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
6.055
η Λάουρα και η αγάπη για να δεχτούν να τις χύσεις στα βυζιά πρέπει να τις έχεις καταθέσει πολλά φράγκα.

Εγώ τις είχα χύσει στο κομοδίνο και έγινε πιο λουστρίνι...Α, και μια φορά είχα χύσει στην μοκέτα.
 

piderof

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2006
Μηνύματα
5.020
Κριτικές
2
Like
37
Πόντοι
66
Τιιι;;; Σταμάτησε η Λάουρα;;; Μη μου λέτε τέτοια ρε πούστη μου και δεν πρόλαβα να την ξαναγαμήσω μετά την επιστροφή μου. Αυτό που γίνεται εδώ στο Ελλάντα δεν έχει προηγούμενο. Η Όλγα κάνει εγχείρηση για να τα μικρύνει, η Λάουρα σταματάει, ε άι στο διάολο πια... Δεν το ήξερα ότι για να γαμήσω μεγάλα βυζιά πρέπει να μεταναστεύσω. Ούτε ότι πρέπει να συμβιβάζομαι και να κάνω χαρούλες για γεμάτα 3άρια και 4άρια. Λοιπόν πάει και τελείωσε. Αν όντως η Λάουρα σταμάτησε οριστικά, εγώ σε όποιο μπουρδέλο πηγαίνω θα λέω "Μαλάκες ξεκολλάτε και φέρτε βυζαρούδες". Κάντε το όλοι μέχρι να τους πρήξουμε τα αρχίδια και κάποια στιγμή να μας ακούσουν. Δηλαδή το να παρακαλάω να πληρώσω για να γαμήσω βυζαρού και να μη θέλουν είναι πρωτάκουστο. ΤΕΛΟΣ...
 

Επισκέπτης
Χαλαρα ολοι.Ευτυχως δεν ειναι ετσι με την Λάουρα .Απλά λειπει σε δουλεια και θα γυρισει .
Σχετικά με την Ιασωνος που εγραψε κάποιος για πεπονια ως συνήθως δεν φοραγε γυαλια.Και φυσικά τρεξαμε οι μαλακες επειδη εγραψε για πεπονια και ηταν ντοματες 3αρια...δυστυχως.
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
Ζάρα τι εννοείς;;
γιατί θα πρέπει να βγάλω περίεργο πρόγραμμα
για να πάω καοθότι πρωινές ώρες είναι πολύ δύσκολο!!
 

piderof

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2006
Μηνύματα
5.020
Κριτικές
2
Like
37
Πόντοι
66
Χαλαρα ολοι.Ευτυχως δεν ειναι ετσι με την Λάουρα .Απλά λειπει σε δουλεια και θα γυρισει .
Μακάρι ρε συ zaras γιατί όταν το διάβασα μου ήρθε μια σκοτοδίνη...

Σχετικά με την Ιασωνος που εγραψε κάποιος για πεπονια ως συνήθως δεν φοραγε γυαλια.Και φυσικά τρεξαμε οι μαλακες επειδη εγραψε για πεπονια και ηταν ντοματες 3αρια...δυστυχως.
Μια ζωή τα ίδια και τα ίδια...Υπερβολή και Άγιος ο Θεός...Πρέπει να κάνω upload φωτογραφίες για να μάθουν μερικοί τα νούμερα, δε γίνεται αλλιώς...
 
OP
OP
BoobLover

BoobLover

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2005
Μηνύματα
414
Κριτικές
3
Like
1.941
Πόντοι
201
Μακάρι ρε συ zaras γιατί όταν το διάβασα μου ήρθε μια σκοτοδίνη...
Μια ζωή τα ίδια και τα ίδια...Υπερβολή και Άγιος ο Θεός...Πρέπει να κάνω upload φωτογραφίες για να μάθουν μερικοί τα νούμερα, δε γίνεται αλλιώς...


Απλά ... ας δουν τα avatar μας....
:boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
 

Επισκέπτης
Ζάρα τι εννοείς;;
γιατί θα πρέπει να βγάλω περίεργο πρόγραμμα
για να πάω καοθότι πρωινές ώρες είναι πολύ δύσκολο!!
Χαλαρα αδερφέ.Ειναι ωραιο και χαμογελαστο μουνι με φυσικό 3αρι και επιπεδου καλού για Ιασονως, αλλα δεν ειναι 5αρι και πεπονια που ελεγε αλλος οποτε μην αλλάξεις τιποτα και πηγαινε το Σαββατο να την δεις
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
Σάββατο πρωί φίλε;;
 

guts40

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
353
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
παιδες λιγο χαλαρα παρακαλω, γιατι βυζοπουλα έχουμε και αυτη στο ιασωνος 19 κατω συγκαταλεγεται εκει.
μπορει να μην ειναι 5ρια αλλα σίγουρα ειναι μια αξιολογη βυζοπουλα.
συμφωνο με αλλους συναθλητες που την κατατασουν στην μεγαλη κατηγορια μπουστου και μην ξεχναμε φυσικου μπουστου παρακαλω, οπου ταλατευονται τα μασταρια κατα το δυνατο γροθοκοπισμα.
φιλαρες αξιζει το νεο αιμα του μεταξουργιου και μαζι με την ειρηνη της κολονου και το κοντο πουτανο σεμιτινι του ιασωνος πανω, αποτελουν οτι καλυτερο στο μερος αυτο.
τωρα εαν καποιος θελει γνησι 5ρια το μονο που βλεπω ειναι να καταφυγει σε καμια απο τις χονδρες γριες της περιοχης λιοσιων.
φιλοι τα λεμε.......
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom