Νέα

Βυζοπούλες σε μπουρδέλα.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BoobLover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (4 μέλη και 19 επισκέπτες)

stabit

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
3.289
Like
3
Πόντοι
16
ΟΚ είναι-
κάνει και ακαποτο αν θέλεις- και τελείωμα μεσα στο στόμα αν είσαι καθαρός , ολα με 20Ε
---
και μια κι είμαστε στο... βυζοπούλες, να πω και για τον φιλο σταμπιτ ,  που την βλέπει μόνο σαν φίλη ...
ότι μαλλον βρήκαμε το πρωτο βιντεο της εύας σόννετ , πριν παχύνει- τσεκάρετε εδώ --.
είναι rar  που ανοίγει σε  ταινία avi

Observer ευχαριστω που με σκεφτηκες. Αυτο σημαινει συναδελφικοτητα. Χρονια πολλα
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
Την Πέμπτη που πέρασα από Ρεμούνδου για να δω την Όλγα,
περίμενα να τα είχα μεγαλύτερα! Η τσατσα είπε πως τα μίκρυνε λίγο@@
Δεν θυμάμαι τον λόγο!!
Πάντως δεν εντυπωσιάστηκα και δεν την πήρα!!
 

katara

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
164
Κριτικές
4
Like
2
Πόντοι
1
Σημερα το βραδυ επισκεψη στην μινα και αυτη ειναι η τελευταια φορα της ζηταω πιπιλισμα στα βυζομπαλα και μου λεει οχι μωρο μου εγω δεν κανω τετοια πλεον και λεο μα για τα βυζια σου ερχομαστε και μου λεει τοτε πρεπει να κανω αυξηση τι λες μωρη πουτανα που την ειδες κιολας....βικη και παλι βικη....
Σε τι την ηθελε την αυξηση,σου'πε? Σε κλωτσιές ή σε μπουνιες? :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Η μια ζητάει αύξηση (ταρίφας), η άλλη κάνει μείωση (στήθους)... :bottom:
Σε τι κόσμο θα φέρουμε τα παιδιά μας Νίκο Τσιαμτσίκα; :think:
 

Επισκέπτης
Προσφατη "αφιξη" για βυζολατρες η Ευα, τρανς χωρις "υδραυλικα", Αχαρνων 104, βυζος Νο 7, εξαιρετικη δουλεια. Σχετικες φωτογραφιες της υπαρχουν στο thread Trans Ευα is back.
Χαλαρά και μην λέμε τρελα για 7αρια .Ισως ο φίλος το ειπε γιατί έτσι λεει αυτή , αλλά σε καμία περίπτωση δεν είναι 7αρι απλά έχει πλάτες .Τελος πάντων κανά καινούργιο κομμάτι πρέπει να έρθει γιατί το 2008 θα είναι μαύρο.Εννωθείτε ολοι προς ένα βυζοπουλικό 2008 .....
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Πέρασα περί της 6 και μισή από Αχαρνών 104 για να δω την Εβίτα για την οποία έχουν γραφτεί καλές κριτικές και μπράβο της. Δεν ήταν εκεί άργησα, και πέτυχα την δήμητρα (Έλλη) την πρόεδρο. Μεγαλό στήθος ελέυθερο πιπίλισμα, άψογη και πάνω από όλα ανθρώπινη περιποίηση. Δεν είναι η πρώτη φορά και ξέρω πως όταν πάω θα περάσω πολύ καλά. 30 ευρώ. Ίσως πολλοί λένε σίγα μην περάσω με αυτή, όμως αν περάσεις δεν θα κλάψεις με τίποτα τα λεφτά σου.
 

Επισκέπτης
Πρέπει να βρεθεί τύπου Λάουρα άλλη ειδάλλως αμα ειναι να ετοιμάσω ενα ταξιδάκι με συναγωνιστές 1-3 Φλεβάρη για Μόναχο ή Φρανκφούρτη που έχει και φτηνά εισητήρια να βρείτε .Ενδεικτικά ανφέρω ότι με 90 πηγαινε ελα Μοναχο και 100 τα 2 βράδια για ΣΚ . Συνολο 190 και μετά αρχίζουν οι ταριφες .Για Φρανκφουρτη το ιδιο με 30 στα μπουρδελόσπιτα με 30 γυναίκες το καθένα.Ειδάλως οργανωθείτε να βρούμε καμια βυζαρού μεγάλη όμως
 

dama

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2007
Μηνύματα
13
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
Αν εξαιρέσεις Λάουρα και Αγάπη στον ίδιο δρόμο, δεν παίζει τίποτε άλλο αυτή την εποχή. όλες οι άλλες, Βίκυ, Μίνα κλπ είναι 3-4άρια το πολύ.Το κακό είναι ότι σε όποια χώρα και να δείς, υπάρχουν δεκάδες κοπέλες με 5άρια και 6άρια. Εδώ γιατί είμαστε τόσο πίσω? Θυμάμαι ότι πρίν 10 χρόνια υπήρχαν τουλάχιστον 8-12 κοπέλες με το ανάλογο μέγεθος. Και από ότι βλέπεω και στο site, υπάρχει και ανάλογη ζήτηση.
Τί να κάνουμε? Υπομονή.Ψάξτε και ενημερώστε.
 

antonis72

Νέο Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2005
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα γωριζει καποιος κανα μπουρδελακι με πουτανες  με τεραστιες βυζαρες  αλλα μιλαμε για τεραστιες

edit_antisthenis: το thread συγχωνεύτηκε.
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
καλησπερα γωριζει καποιος κανα μπουρδελακι με πουτανες  με τεραστιες βυζαρες  αλλα μιλαμε για τεραστιες

edit_antisthenis: το thread συγχωνεύτηκε.

Τεράστιες δεν θα το έλεγα... μεγάλα ναι..
Ειρήνη Κολωνού 27Α Μεταξουργείο 17:00-22:00 χωρίς σιλικόνη
και Κατερίνα Κολωνού 30Α με σιλικόνη αλλά έχει μπερδεμένο ωράριο ...
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945
η ειρηνη επρεπενα δουλευει σε studio , τι το εχω πει χιλιαδες φορες , τιμαει τα λεφτα και με το παραπανω , ειναι το απολυτο MILF

Αυτο ειναι. Μεγαλα φυσικα βυζια και να μην ειναι χοντρη. Δεν την εχω δει ποτε δυστυχως.
 

pptakis

Νέο Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2008
Μηνύματα
3
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδια εχουμε κανα νεο για κανενα μπουρδελακι που μπορεισ να γαμησεις κωλαρακι?Απαντηστε αν ξερετε!
 

enoxlitikos

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
521
Κριτικές
6
Like
7
Πόντοι
6
Ρε παιδια εχουμε κανα νεο για κανενα μπουρδελακι που μπορεισ να γαμησεις κωλαρακι?Απαντηστε αν ξερετε!

Να έχουμε νέο;Γιατί,πότε ρώτησες ξανά;Με το πρώτο σου post και σε λάθος θέμα,ζητάς νέο; :headbang:

 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945
Ρε παιδια εχουμε κανα νεο για κανενα μπουρδελακι που μπορεισ να γαμησεις κωλαρακι?Απαντηστε αν ξερετε!

Στη Κεραμεικου 13 στον πανω οροφο το βραδυ ηταν μια Γιουλια. Δε ξερω αν ειναι ακομα εκει. Στη Φυλης το μονο που εχει κωλαρακι απ'οσο ξερω ειναι στο Φυλης 40 και οχι παντα. Επισης στο 104 και 99 (με εξτρα λεφτα) τραβελια.
 

enoxlitikos

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
521
Κριτικές
6
Like
7
Πόντοι
6
Τι ηλικίας είναι αυτή η Ειρήνη;Αν και δε γουστάρω το μεταξουργείο,με τόσες καλές κριτικές που διάβασα,ίσως το σκεφτώ!
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
η ειρηνη επρεπενα δουλευει σε studio , τι το εχω πει χιλιαδες φορες , τιμαει τα λεφτα και με το παραπανω , ειναι το απολυτο MILF

μη λες τέτοια για την Ειρήνη και αρχίζω να δίνω 50ρικα και
μείνω ταπί.....χαχαχαχα.....:):)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom