Νέα

Βυζοπούλες σε μπουρδέλα.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BoobLover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 42 άτομα (3 μέλη και 39 επισκέπτες)

Grogu

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
24
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
0
Επειδή σίγουρα το 50αρι πονάει, εχεις 1-2 προτάσεις στα 20? Μόνο τζούλια (κνίδου) έχω επισκεφθεί κάποιες φορές, συνήθως καλά περνάω  :tits:
 

Tunes_of_war

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2017
Μηνύματα
293
Κριτικές
4
Like
322
Πόντοι
281
Ορόρα (μην περιμένεις βέβαια τέτοια μεγέθη)αλλά είναι καλή στο κρεβάτι, τώρα δεν θυμάμαι νούμερο αλλά δουλεύει από τις 12:00 και μετά το βράδυ...έχω πάει και με Αντριάννα που γράφω στην κριτική φωκαίας και την Άντρεα, φυλής 71 (?) που δεν έχω πάει βέβαια μαζί της αλλά την είδα έχει πολύ μεγάλα βυζά...

Αν καθαρά σε ενδιαφέρει το μέγεθος Βικτώρια κατά την γνώμη μου αξίζει μια φορά σίγουρα να χορτάσεις βυζί  :takethis:
 

Επισκέπτης
Θα θέλατε να είχατε μια γκόμενα/ γυναίκα σαν την Βικτώρια να σας περιμένει σπίτι και να της αρμέγετε τα μαστάρια κάθε μέρα;
 

Οξαποδω

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.921
Κριτικές
25
Like
11.633
Πόντοι
14.615
Θα θέλατε να είχατε μια γκόμενα/ γυναίκα σαν την Βικτώρια να σας περιμένει σπίτι και να της αρμέγετε τα μαστάρια κάθε μέρα;
Με τον καιρό θα τη βαρεθείς κι αυτή, όπως και οποιαδήποτε άλλη.
Η βάρκα του έρωτα πάντα συντρίβεται στα βράχια της καθημερινότητας.
Πίσω από την πιο όμορφη γυναίκα, πάντα υπάρχει κάποιος άνδρας που έχει σιχαθεί να τη γαμάει.
 

Επισκέπτης
Με τον καιρό θα τη βαρεθείς κι αυτή, όπως και οποιαδήποτε άλλη.
Η βάρκα του έρωτα πάντα συντρίβεται στα βράχια της καθημερινότητας.
Πίσω από την πιο όμορφη γυναίκα, πάντα υπάρχει κάποιος άνδρας που έχει σιχαθεί να τη γαμάει.
Θέλω να ακούσω κι άλλες γνώμες
 

Tunes_of_war

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2017
Μηνύματα
293
Κριτικές
4
Like
322
Πόντοι
281
Θα θέλατε να είχατε μια γκόμενα/ γυναίκα σαν την Βικτώρια να σας περιμένει σπίτι και να της αρμέγετε τα μαστάρια κάθε μέρα;

Hell yeah....Άνετα, όνειρο ζωής είναι αυτό...τέτοιες βυζάρες καθημερινά σε αδύνατο κορμί
 

Tunes_of_war

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2017
Μηνύματα
293
Κριτικές
4
Like
322
Πόντοι
281
Φίλε δεν χωράνε στα χέρια...στις φωτό χάνει σε μέγεθος και έχει και όμορφο πρόσωπο και αδύνατη...Μακάρι να χα φράγκα να της πρότεινα ξενοδοχείο αν και δεν ξέρω αν θα δεχόταν...
 

Omaar

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2010
Μηνύματα
67
Like
10
Πόντοι
0
Μου ανακοινώθηκε ότι η Τζούλια σταμάτησε από κνίδου...Η Ανέτα είναι αυτή από Ευελπίδων? Πώς την βρίσκει κανείς?
 

FerreroRocher

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2017
Μηνύματα
20
Like
4
Πόντοι
0
Κηφισού 60 ναταλι ωραιο μωρακι 35+ οπως το ειδα με ωραιο βυζακι μπόλικο και καλο κορμακι..
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.034
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Από Τετάρτη,στο Ρεμούνδου 21 άνω,θα δουλεύει μελαχροινή βυζοπιτσιρίκα ονόματι Έλλη.

Δεν μιλάμε για τερατώδες μέγεθος αλλά για καλό,ζουμερό στήθος.

Επίσης στο μασατζήδικο επί της Θησέως 22,υπάρχει μία Λίζα με ικανοποιητικό βυζο-οπλισμό οπότε οι βυζολάγνοι συναγωνιστές ας το έχουν στα υπ'όψην τους.
 

BOMBAS21

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2016
Μηνύματα
207
Like
266
Πόντοι
21
Η Τζουλια εχει και δικο της χωρο απ οσο ξερω. Οποιος εχει το τηλεφωνο της μπορει να κανονισει. Και σιγουρα θα περασει καλυτερα και με μεγαλυτερη ανεση χρονου γιατι  οπως και να το κανουμε στην Κνιδου ηταν της ξεπετας.
 
OP
OP
BoobLover

BoobLover

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2005
Μηνύματα
414
Κριτικές
3
Like
1.943
Πόντοι
201
Καλημέρα και καλό μήνα παίδες. ...
Το τηλ της Ανέτας είναι κλειστό. ... ελπίζω λόγω διακοπών. ..
Αν έχει κανείς τηλ Τζούλιας αν θέλει ας στείλει ένα  pm...
 

mastura

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2016
Μηνύματα
605
Like
400
Πόντοι
26
Από Τετάρτη,στο Ρεμούνδου 21 άνω,θα δουλεύει μελαχροινή βυζοπιτσιρίκα ονόματι Έλλη.

Δεν μιλάμε για τερατώδες μέγεθος αλλά για καλό,ζουμερό στήθος.

Επίσης στο μασατζήδικο επί της Θησέως 22,υπάρχει μία Λίζα με ικανοποιητικό βυζο-οπλισμό οπότε οι βυζολάγνοι συναγωνιστές ας το έχουν στα υπ'όψην τους.
εδώ
Ώρα 9μμ ανηφοριζα την θησεως να  πάω στο 22 άκουσα ότι άλαξε διεύθυνση να δω τα κορίτσια  η ταμπέλα του STUDIO δεν υπάρχει ποια,  ανέβηκα στον πρώτο μου άνοιξε μια μελαχρινή παλιά γνώριμη η Εύα  28 ωραίο κορμί με τατοο και θυμάμαι πολύ καλή στο δωμάτιο. Με πληροφόρησε ότι υπήρχε άλλη μια κοπέλα να την δω ... ελαφρώς αλλαγμένο το σαλόνι δροσερό. .Μετά από λίγο ήρθε μια ξανθιά ελληνιδα ντροπαλή αλλά με πονηρά ματιά  μου συστήθηκε  Λίζα πολύ ευγενικά και πήγε μέσα. .40αρα μιλφ  με πολύ πλούσιο βυζι γύρω στο 1.70  ζουμερή ωραίο κωλο μου κίνησε την περιέργεια και αποφάσισα να περάσω έδωσα 80 για μια ώρα μασάζ πιπα και σεξ..Μπήκα στο δωμάτιο μου έφεραν πετσέτα για φρεσκάρισμα και περίμενα. ..Άνοιξε η πόρτα και μπήκε η Λίζα είχε αλλάξει είχε κάνει και ντουζ φορούσε ένα τοπακι και στρινγκ τώρα είδα πόσο μεγάλο βυζι είχε, τεράστιο τουλάχιστον 6+ ωραίο πόδι και ένα χαμόγελο τεράστιο. .Γύρισα και άρχισε το μασάζ είχε πολύ απαλά χέρια σχεδόν με κοιμησε. Δεν ξέρω μετά από πόσο  κατάλαβα ανέβηκε στον πάγκο,αισθάνθηκα τις ρογες τις να μου χαϊδεύουν τα κολωμερια και ξεκίνησε να με γλύφει εκεί τα είδα όλα κόντευα να τρυπησω τον πάγκο.Δεν υπάρχει αυτή η γλώσσα με εγλυψε παντού. Με γύρισε και άρχισε την μπροστινή περιποίηση.  Ένα θα σας πω δεν έχω ξανακαυλωσει έτσι  τρελή γλώσσα ελεύθερη πιπα βαθιά  και τέλος ισπανική δεν υπάρχει αυτό το βυζι μεγάλη ρογα τις είπα να μου βάλει προφυλακτικό ....Στήθηκε στα τέσσερα ωραίο στήσιμο    ..Και έγινε πανικός ολοκλήρωσα  έτσι. ...Ήταν τέλειο έκανα ντουζάκι την ευχαρίστησα και έφυγα. ..πήγα σπίτι και σκεφτόμουν το γλύψιμο που μου έκανε,  ένα θα σας πω , ξαναγύρισα και πήρα  μισάωρο με 60 ακριβώς η ίδια αίσθηση εκτός από μασάζ είχα την ίδια περιποίηση. Άψογη αν και δεν τις φενεται είναι πολύ καλή με πολύ γατισια ματιά. ...Την συστήνω ανεπιφύλακτα. ..Καλές ισπανικές  συναγωνιστές. .
Όνομα Λίζα.
Ηλικία. Μιλφ
Βυζι.  6+
Πιπα .χωρίς προφύλαξη
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.491
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
Η Τζουλια εχει και δικο της χωρο απ οσο ξερω. Οποιος εχει το τηλεφωνο της μπορει να κανονισει. Και σιγουρα θα περασει καλυτερα και με μεγαλυτερη ανεση χρονου γιατι  οπως και να το κανουμε στην Κνιδου ηταν της ξεπετας.
Aν κάποιος συναγωνιστής ξέρει πού και πώς μπορούμε πλέον να βρούμε την Τζούλια ας ενημερώσει!
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.491
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
Από Τετάρτη,στο Ρεμούνδου 21 άνω,θα δουλεύει μελαχροινή βυζοπιτσιρίκα ονόματι Έλλη.

Δεν μιλάμε για τερατώδες μέγεθος αλλά για καλό,ζουμερό στήθος.

Επίσης στο μασατζήδικο επί της Θησέως 22,υπάρχει μία Λίζα με ικανοποιητικό βυζο-οπλισμό οπότε οι βυζολάγνοι συναγωνιστές ας το έχουν στα υπ'όψην τους.
Ξέρουμε μήπως και βάρδια για την Ελλη; (πρωι-απογευμα;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom