Νέα

Βυζοπούλες σε μπουρδέλα.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BoobLover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 41 άτομα (4 μέλη και 37 επισκέπτες)

joe_love

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2016
Μηνύματα
74
Κριτικές
2
Like
52
Πόντοι
0
Όποιος εχει το τηλ της Τζουλιας ας μου το στειλει σε pm. Τι βυζαρα ειναι αυτη........ :tits2:
 

yes.i.am

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2016
Μηνύματα
3.094
Like
204
Πόντοι
16
εδώ
Ώρα 9μμ ανηφοριζα την θησεως να  πάω στο 22 άκουσα ότι άλαξε διεύθυνση να δω τα κορίτσια  η ταμπέλα του STUDIO δεν υπάρχει ποια,  ανέβηκα στον πρώτο μου άνοιξε μια μελαχρινή παλιά γνώριμη η Εύα  28 ωραίο κορμί με τατοο και θυμάμαι πολύ καλή στο δωμάτιο. Με πληροφόρησε ότι υπήρχε άλλη μια κοπέλα να την δω ... ελαφρώς αλλαγμένο το σαλόνι δροσερό. .Μετά από λίγο ήρθε μια ξανθιά ελληνιδα ντροπαλή αλλά με πονηρά ματιά  μου συστήθηκε  Λίζα πολύ ευγενικά και πήγε μέσα. .40αρα μιλφ  με πολύ πλούσιο βυζι γύρω στο 1.70  ζουμερή ωραίο κωλο μου κίνησε την περιέργεια και αποφάσισα να περάσω έδωσα 80 για μια ώρα μασάζ πιπα και σεξ..Μπήκα στο δωμάτιο μου έφεραν πετσέτα για φρεσκάρισμα και περίμενα. ..Άνοιξε η πόρτα και μπήκε η Λίζα είχε αλλάξει είχε κάνει και ντουζ φορούσε ένα τοπακι και στρινγκ τώρα είδα πόσο μεγάλο βυζι είχε, τεράστιο τουλάχιστον 6+ ωραίο πόδι και ένα χαμόγελο τεράστιο. .Γύρισα και άρχισε το μασάζ είχε πολύ απαλά χέρια σχεδόν με κοιμησε. Δεν ξέρω μετά από πόσο  κατάλαβα ανέβηκε στον πάγκο,αισθάνθηκα τις ρογες τις να μου χαϊδεύουν τα κολωμερια και ξεκίνησε να με γλύφει εκεί τα είδα όλα κόντευα να τρυπησω τον πάγκο.Δεν υπάρχει αυτή η γλώσσα με εγλυψε παντού. Με γύρισε και άρχισε την μπροστινή περιποίηση.  Ένα θα σας πω δεν έχω ξανακαυλωσει έτσι  τρελή γλώσσα ελεύθερη πιπα βαθιά  και τέλος ισπανική δεν υπάρχει αυτό το βυζι μεγάλη ρογα τις είπα να μου βάλει προφυλακτικό ....Στήθηκε στα τέσσερα ωραίο στήσιμο    ..Και έγινε πανικός ολοκλήρωσα  έτσι. ...Ήταν τέλειο έκανα ντουζάκι την ευχαρίστησα και έφυγα. ..πήγα σπίτι και σκεφτόμουν το γλύψιμο που μου έκανε,  ένα θα σας πω , ξαναγύρισα και πήρα  μισάωρο με 60 ακριβώς η ίδια αίσθηση εκτός από μασάζ είχα την ίδια περιποίηση. Άψογη αν και δεν τις φενεται είναι πολύ καλή με πολύ γατισια ματιά. ...Την συστήνω ανεπιφύλακτα. ..Καλές ισπανικές  συναγωνιστές. .
Όνομα Λίζα.
Ηλικία. Μιλφ
Βυζι.  6+
Πιπα .χωρίς προφύλαξη
αυτο ειναι θησεως 22 τυπε? στην καλλιθεα?
 

kukjim

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2009
Μηνύματα
491
Κριτικές
7
Like
235
Πόντοι
281
Καλησπερα!Αν καποιος εχει το τηλ της τζουλιας ασ στειλει..το ειχα παλια αλλα το εχω χασει!ευχαριστω!
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.034
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Επίσης,στο μασαζοίδρυμα επί της Σαπφούς 101 στην Καλλιθέα,υπάρχει μελαχροινή κοντή βυζοπιτσιρίκα με το όνομα Λάουρα.
 

anastasios78

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2010
Μηνύματα
98
Like
108
Πόντοι
0
περιφορα των ιερων μαστων της νεαρας ελλης θα πραγματοποιηθει την τεταρτη 02.08.2017 στον ιερο οικο ανοχης ρεμουνδου 21...κατα τας γραφας του προφητη ντιγκγουιντ...προβλεπεται λαικο προσκυνημα...θα παω γονατιστος...και θα ενημερωσω
 

anastasios78

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2010
Μηνύματα
98
Like
108
Πόντοι
0
...και μια ερωτηση...επειδη εχω σκοπο να καψω πενηνταρικο για βυζια...εκτος απο την βικτωρια...τα στουντιοκοριτσα ρομπερτα...και εμμανουελλα κυπρια...παιζουν πουθενα?
 

Omaar

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2010
Μηνύματα
67
Like
10
Πόντοι
0
Παίδες βλέπω ότι έχει ανοίξει η όρεξη πολύ εδώ. Και η δική μου επίσης! Θα ήθελα και εγώ αν μπορεί και ξέρει κανείς τα τηλ από Τζούλια(Κνίδου) και Ανέτα(Ευελπίδων). Adicros είναι τόσο σπουδαία η βυζαρού στο Θησέως, μας έφτιαξες και μας έτσι που λες ότι σε έφτιαξε η κυρία.....
 
OP
OP
BoobLover

BoobLover

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2005
Μηνύματα
414
Κριτικές
3
Like
1.943
Πόντοι
201
Την προηγούμενη βδομάδα πέτυχα το απόγευμα στη Τροφωνιου την Αγάπη. ... αλλά δεν μου έκανε καθόλου κλικ και δεν πέρασα. .. η μπροστινή κίνηση μου φάνηκε εντελώς μικρή. ....
 

Grogu

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
24
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά, θέλω κι εγώ με τη σειρά μου ένα pm με το τηλ της τζούλιας, ευχαριστώ προκαταβολικά!
 

anastasios78

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2010
Μηνύματα
98
Like
108
Πόντοι
0
ρεμουνδου 21 ανω ωρα 19.00...δεν βρεθηκε η ελλη...και απο την βιασυνη μου δεν ρωτησα κιολας
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.491
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
Ούτε ένας τελικά δεν έχει κρατήσει επικοινωνία με Τζούλια; Αρα τη χάσαμε οριστικά;;
 
  • Like
Αντιδράσεις: 2tasos

PanosMmk

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
26
Like
4
Πόντοι
0
Καμια μπροστοκινητη milf εχετε τσεκαρει αυγουστιατικα?
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.288
Κριτικές
4
Like
2.048
Πόντοι
506
εδώ
Ώρα 9μμ ανηφοριζα την θησεως να  πάω στο 22 άκουσα ότι άλαξε διεύθυνση να δω τα κορίτσια  η ταμπέλα του STUDIO δεν υπάρχει ποια,  ανέβηκα στον πρώτο μου άνοιξε μια μελαχρινή παλιά γνώριμη η Εύα  28 ωραίο κορμί με τατοο και θυμάμαι πολύ καλή στο δωμάτιο. Με πληροφόρησε ότι υπήρχε άλλη μια κοπέλα να την δω ... ελαφρώς αλλαγμένο το σαλόνι δροσερό. .Μετά από λίγο ήρθε μια ξανθιά ελληνιδα ντροπαλή αλλά με πονηρά ματιά  μου συστήθηκε  Λίζα πολύ ευγενικά και πήγε μέσα. .40αρα μιλφ  με πολύ πλούσιο βυζι γύρω στο 1.70  ζουμερή ωραίο κωλο μου κίνησε την περιέργεια και αποφάσισα να περάσω έδωσα 80 για μια ώρα μασάζ πιπα και σεξ..Μπήκα στο δωμάτιο μου έφεραν πετσέτα για φρεσκάρισμα και περίμενα. ..Άνοιξε η πόρτα και μπήκε η Λίζα είχε αλλάξει είχε κάνει και ντουζ φορούσε ένα τοπακι και στρινγκ τώρα είδα πόσο μεγάλο βυζι είχε, τεράστιο τουλάχιστον 6+ ωραίο πόδι και ένα χαμόγελο τεράστιο. .Γύρισα και άρχισε το μασάζ είχε πολύ απαλά χέρια σχεδόν με κοιμησε. Δεν ξέρω μετά από πόσο  κατάλαβα ανέβηκε στον πάγκο,αισθάνθηκα τις ρογες τις να μου χαϊδεύουν τα κολωμερια και ξεκίνησε να με γλύφει εκεί τα είδα όλα κόντευα να τρυπησω τον πάγκο.Δεν υπάρχει αυτή η γλώσσα με εγλυψε παντού. Με γύρισε και άρχισε την μπροστινή περιποίηση.  Ένα θα σας πω δεν έχω ξανακαυλωσει έτσι  τρελή γλώσσα ελεύθερη πιπα βαθιά  και τέλος ισπανική δεν υπάρχει αυτό το βυζι μεγάλη ρογα τις είπα να μου βάλει προφυλακτικό ....Στήθηκε στα τέσσερα ωραίο στήσιμο    ..Και έγινε πανικός ολοκλήρωσα  έτσι. ...Ήταν τέλειο έκανα ντουζάκι την ευχαρίστησα και έφυγα. ..πήγα σπίτι και σκεφτόμουν το γλύψιμο που μου έκανε,  ένα θα σας πω , ξαναγύρισα και πήρα  μισάωρο με 60 ακριβώς η ίδια αίσθηση εκτός από μασάζ είχα την ίδια περιποίηση. Άψογη αν και δεν τις φενεται είναι πολύ καλή με πολύ γατισια ματιά. ...Την συστήνω ανεπιφύλακτα. ..Καλές ισπανικές  συναγωνιστές. .
Όνομα Λίζα.
Ηλικία. Μιλφ
Βυζι.  6+
Πιπα .χωρίς προφύλαξη

Ειναι η γνωστη Λιζα της Δευκαλιωνος- βυζι γυρω στο 4,5
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
388
Like
8.913
Πόντοι
25.056

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom