Νέα

Βυζοπούλες σε μπουρδέλα.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BoobLover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 47 άτομα (2 μέλη και 45 επισκέπτες)

BOMBAS21

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2016
Μηνύματα
207
Like
266
Πόντοι
21
Ας γραψω και γω την εμπειρια μου. Αφιξη στον οικο Ρεμουνδου 21 κατα τις 10. Παρουσες 2 κοπελες Αλεξανδρα και Ελλη. Μολις  τις βυζαρες της δευτερης βουρ χωρις β σκεψη. Με το που μπενει κατευθειαν χωρις να πω τιποτα μου καθαριζει τον Λαμπη και κατευθεια ακαπελο. Απο προκαταρτικα μηδεν (δεν το περιμενα κιολας οποτε δεν μ ενοχλησε). Οσο περναγε η ωρα κατι μου θυμιζε. Στο τελος ποτησα τις βυζαρες της με καμποση ποσοτητα σπερματος. Την ρωτησα μου πε οτι ειναι απο βουλγαρια και μενει 10 χρονια στην Ελλαδα. Τωρα που γραφω την θυμιθηκα. Το 2009 καλοκαιρι την ειχα πετυχει στην Αχαρνων ντυμενη ξεκωλε να σουλατσαρει κοντα στον Αγ. Παντελεημονα. Την ρωτησα ποσο παει μου ειπε 40 ευρω και μου εδωσε το τηλεφωνο της να μιλησω με τον νταβατζη της γιατι δεν ηξερε καθολου Ελληνικα. Πηγαμε σ ενα ξενοδοχειο στην φιλης και μετα φευγοντας δεν πηρα νουμερο. Απο επιδοσεις ακριβως σαν τις σημερινες γι αυτο αλλωστε βγαζω αυτο το συμπερασμα.
 

kukjim

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2009
Μηνύματα
491
Κριτικές
7
Like
235
Πόντοι
281
Εποικοινωνια σημερινη με τη τζουλια δια τηλεφωνου η οποια ευγενικοτατη μου ανακοινωνησε οτι σταματησε πλεον τα ραντεβου γενικα σ αυτο το επαγγελμα...Μια μεγαλη απωλεια για τους βυζολαγνους!
 

BOMBAS21

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2016
Μηνύματα
207
Like
266
Πόντοι
21
Λογικα μεχρι εξαντλησεως ...ρευστου!!! Μετα ...ποιος ξερει???
 

Οξαποδω

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.921
Κριτικές
25
Like
11.633
Πόντοι
14.615
Εποικοινωνια σημερινη με τη τζουλια δια τηλεφωνου η οποια ευγενικοτατη μου ανακοινωνησε οτι σταματησε πλεον τα ραντεβου γενικα σ αυτο το επαγγελμα...Μια μεγαλη απωλεια για τους βυζολαγνους!
Βρήκε σπόνσορα;
Αν όχι, τότε θα επιστρέψει κάποια στιγμή.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Zorro

Επισκέπτης
Τζούλια να ξέρεις αν διαβάζεις ότι σ'αγάπησα πολύ. :rose: :rose: :rose:
 

Οξαποδω

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.921
Κριτικές
25
Like
11.633
Πόντοι
14.615
...κυρίως για τον ψυχικό σου κόσμο.
 

ANDREIOS

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.148
Κριτικές
13
Like
1.692
Πόντοι
6.255
Ας γραψω και γω την εμπειρια μου. Αφιξη στον οικο Ρεμουνδου 21 κατα τις 10. Παρουσες 2 κοπελες Αλεξανδρα και Ελλη. Μολις  τις βυζαρες της δευτερης βουρ χωρις β σκεψη. Με το που μπενει κατευθειαν χωρις να πω τιποτα μου καθαριζει τον Λαμπη και κατευθεια ακαπελο. Απο προκαταρτικα μηδεν (δεν το περιμενα κιολας οποτε δεν μ ενοχλησε). Οσο περναγε η ωρα κατι μου θυμιζε. Στο τελος ποτησα τις βυζαρες της με καμποση ποσοτητα σπερματος. Την ρωτησα μου πε οτι ειναι απο βουλγαρια και μενει 10 χρονια στην Ελλαδα. Τωρα που γραφω την θυμιθηκα. Το 2009 καλοκαιρι την ειχα πετυχει στην Αχαρνων ντυμενη ξεκωλε να σουλατσαρει κοντα στον Αγ. Παντελεημονα. Την ρωτησα ποσο παει μου ειπε 40 ευρω και μου εδωσε το τηλεφωνο της να μιλησω με τον νταβατζη της γιατι δεν ηξερε καθολου Ελληνικα. Πηγαμε σ ενα ξενοδοχειο στην φιλης και μετα φευγοντας δεν πηρα νουμερο. Απο επιδοσεις ακριβως σαν τις σημερινες γι αυτο αλλωστε βγαζω αυτο το συμπερασμα.
1ον το ονομα Αλεξανδρα δεν υπαρχει σε αυτο το σπιτι η Τζενη ειναι μαζι με την Ελλη
2ον την Ελλη την εχω δει απο πολυ κοντα και δεν ειναι πανω απο 20 χρωνων οποτε το 2009 ηταν 12 αρα μαλλον την μπερδευεις με αλλην
3ον φιλος μου που τον εστηλα εκει εμεινε καταευχαριστιμενος απο την Ελλη του εκανε πολλα προκατακτικα και τον τρελανε στην ισπανικη ισως να ηταν κουρασμενη και δεν σου εκανε προκατακτικα
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.296
Κριτικές
18
Like
2.011
Πόντοι
5.975
Aν η Βυζαρου Λιζα είναι η της Δευκαλίωνος , τότε  ΔΕΝ έχει σχεση εμφανισιακά με την Μπιούτη .  Η Λίζα ειναι γκιλφ, με πολυ ταλιπωρημένο, χαλαρό σωμα, 5-6αρι βυζι πολυ πεσμένο, και  μυρίζει πολυ τσιγάρο. Τσεκαρισμένο.. :)
 

chrisvnv

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2006
Μηνύματα
232
Κριτικές
2
Like
37
Πόντοι
1

3ον φιλος μου που τον εστηλα εκει εμεινε καταευχαριστιμενος απο την Ελλη του εκανε πολλα προκατακτικα και τον τρελανε στην ισπανικη ισως να ηταν κουρασμενη και δεν σου εκανε προκατακτικα
[/quote]

φίλε μου χθες πήγα κατά τις 6 για να βρω την Έλλη και είδα 2 ακυρες... η μια εκ των οποίων ήταν μια μαύρη πιο χοντρή και από την beauty
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.296
Κριτικές
18
Like
2.011
Πόντοι
5.975
Παράκληση- Όταν αναφέρετε Ρεμ 21 ,να διευκρινίζετε αν  εννοείτε το πανω ή το κάτω μαγαζι. Επίσης εαν το > "στις 10"  ήταν πρωι ή βράδυ. Διότι αν  πχ  ήταν πρωί, τότε λογικά  στις 6μμ , θα δούλευαν άλλες κοπέλες..Α.. αυτο το μαύρη πιο χοντρη από την Μπιούτη,  μου κάνει ακριβώς  σαν μία μαυρη που είχε μαζεψει η κ. Γιαννα πριν 3-4 χρόνια ,,, :cheesy:
 

chrisvnv

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2006
Μηνύματα
232
Κριτικές
2
Like
37
Πόντοι
1
Παράκληση- Όταν αναφέρετε Ρεμ 21 ,να διευκρινίζετε αν  εννοείτε το πανω ή το κάτω μαγαζι. Επίσης εαν το > "στις 10"  ήταν πρωι ή βράδυ. Διότι αν  πχ  ήταν πρωί, τότε λογικά  στις 6μμ , θα δούλευαν άλλες κοπέλες..Α.. αυτο το μαύρη πιο χοντρη από την Μπιούτη,  μου κάνει ακριβώς  σαν μία μαυρη που είχε μαζεψει η κ. Γιαννα πριν 3-4 χρόνια ,,, :cheesy:

και ο digweed είχε αναφέρει ότι η Ελλη θα ήταν απογευματινή, οπότε εννοούσα την απογευματινή βάρδια φίλε μου
για το 21Α μίλαγα αυτό που ανεβαίνεις τις σκάλες το κλασσικό 21 με την μέγιστη Ντενίζ (το χάσαμε το κορμί πατριώτη) ήταν κλειστό
σόρι που δεν ήμουν αρκετά κατατοπιστικός
 

jil2

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2009
Μηνύματα
16
Like
8
Πόντοι
0
Καλημερα στους βυζοκυνηγους ,παιδια γνωριζουμε τιποτα για αυτην στην αγγελια :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: (στα αστερακια κανεσεχ.κομ)
...κυρίως για τον ψυχικό σου κόσμο.
ΤΖΟΥΛΙΑ ΞΑΝΑ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ..........
 

BOMBAS21

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2016
Μηνύματα
207
Like
266
Πόντοι
21
Καλημερα. Οπως ειχα αναφερει και πιο πριν η Τζουλια επεστρεψε (τελειωσαν προφανος τα μετρητα). Καλα γαμησια!!!
 

Grogu

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
24
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
0
Ξέρουμε τι ώρες δουλεύει? Είναι όπως και πριν πρωινή?
 

Tunes_of_war

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2017
Μηνύματα
293
Κριτικές
4
Like
322
Πόντοι
281
Που την βρίσκουμε παιδιά και τι ώρες?
 

BOMBAS21

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2016
Μηνύματα
207
Like
266
Πόντοι
21
Kανονικα στην εδρα της στην κνιδου. Απο τεταρτη αρχιζει εργασια τα πρωινα.
 

Grogu

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
24
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
0

BOMBAS21

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2016
Μηνύματα
207
Like
266
Πόντοι
21
Κανονονιζει και μεσω τηλεφωνο με ραντεβου σε ξενοδοχειο φυσικα μ αλλες τιμες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom