Νέα

Βυζοπούλες σε μπουρδέλα.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BoobLover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 34 άτομα (6 μέλη και 28 επισκέπτες)

carrera2

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
92
Like
36
Πόντοι
0
Εχω παει τουλαχιστον 10 φορες μαζι της και ακομα δεν εχω καταλαβει αν εχει πλαστικα βυζια.
60-40 έχει αλλα δεν το παραδεχεται.
Παντως μαζι της περνας καλα αρκει να μην την πιασει η τρελα της.
Καποτε επινε πολυ και δεν σταματουσε να καπνιζει και να μιλαει στο δωματιο.
Τωρα ομως μαλλον σταματησε το πιώμα καιειναι πιο επαγγελματιας.
Σε γενικες γραμμες την ιδρωνει την φανελα ,κανει καθε σου βιτσιο και ειναι ενα απο τα στανταρακια μου.
κάτω από τα βυζιά πρέπει να υπάρχει μικρή τομή αν είναι ψεύτικα φίλε.  εγώ επειδή την έχω πάρει 3 φορές δεν είδα κάτι τέτοιο
 

Οξαποδω

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.921
Κριτικές
25
Like
11.633
Πόντοι
14.615
κάτω από τα βυζιά πρέπει να υπάρχει μικρή τομή αν είναι ψεύτικα φίλε.  εγώ επειδή την έχω πάρει 3 φορές δεν είδα κάτι τέτοιο
Η τομή κάτω από τα βυζιά είναι η παλιά τεχνική.
Σήμερα ανοίγουν τρύπα στη ρώγα και από εκεί χώνουν τα πλαστικά.
 

serafin

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
267
Κριτικές
21
Like
961
Πόντοι
1.011
Η Αντρέα/Αντριάννα στο Φυλης 71 όροφος (3η βάρδια) έχει δυνατα μασταρια αν και πιτσιρικα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: flynow

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.144
Κριτικές
491
Like
37.524
Πόντοι
41.447
Τζάμπα η χαρά μας. Η τύπισσα έχει αρκετά όμορφο πρόσωπο αλλά το βυζί της κοντεύει να φτάσει τον αφαλό και ο κώλος της είναι η χαρά της κυτταρίτιδας.
Για μια ακόμη φορά ο φωτογράφος των Γερμανών έκανε θαύματα.


ολο γκρινια εισαι τελευταια  :P
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.144
Κριτικές
491
Like
37.524
Πόντοι
41.447
Γεράματα φίλε.  :-

cebccebfcebdcf84ceb1ceb6-ceb3ceb5cf81cebfcf83.jpg
 

servitoros887

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2014
Μηνύματα
23
Κριτικές
8
Like
73
Πόντοι
0
Δωστε καμια ενημερωση που θα βρουμε βυζοπουλα στην πρωινη βαρδια..
 

servitoros887

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2014
Μηνύματα
23
Κριτικές
8
Like
73
Πόντοι
0
Γενικα δεν κυκλοφορει νεο αιμα...μονο ανακυκλωση
 

anastasios78

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2010
Μηνύματα
98
Like
108
Πόντοι
0
Φυλής 65Β, καινούργια ψηλή μελαχροινή κοπέλα με τεράστια βυζιά με μεγάλες ρώγες αλλά χάλια κώλο, που τον δίνει όμως. Φουλ πρόγραμμα είπε η τσατσά (69, όλες οι στάσεις, ελεύθερα πιασίματα, μουνάκι, κωλαράκι, νομίζω και τελειωτικό στα βυζιά), ενώ το μωρό καβλάντιζε στο διάδρομο με έναν μουσάτο συναγωνιστή... tits

αναφερθηκε απο analjunkie πρωινη...θα κατεβω αυριο σιγουρα...εαν κατεβει κανεις σημερα εας ενημερωσει
 

anastasios78

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2010
Μηνύματα
98
Like
108
Πόντοι
0
κατουροκαβλα

-φ84 οροφος,αντζελα με τις τεραστιες βυζαρες απο μ.αλ.25,εδω ο τσατσος ειπε "only greek",ελεος...

απο την ημερησια του αλλου σαιτ...σημερα...στην βαρδια που τρεχει...απογευματινη
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.034
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Αυτο το "αγελαδινα" με εχει βαλει σε σκεψεις και αποριες.. :think:


Any thoughts?

Και αυτή που λες εσύ και αυτή που γράφει παρακάτω ο anastasios είναι η γνωστή Άντζελα που έχει περάσει και από Φωκαίας 27/24,Φωκαίας 7 και Φυλής 71β όπου και την είχες πάρει-η κριτική σου είναι εδώ:

 

yes.i.am

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2016
Μηνύματα
3.094
Like
204
Πόντοι
16
Λαούρα, Κασσάνδρας 3 τύπε. Τα καλύτερα βυζόμπαλα της αγοράς εδώ και μια δεκαετία.
δηλαδη της βικτωριας απο τριγγετοαλυσιδα ειναι μικρα μωρη σουρλουλου?  :boobies:
 

Katourokavlas

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.314
Κριτικές
10
Like
3.075
Πόντοι
1.960
Και αυτή που λες εσύ και αυτή που γράφει παρακάτω ο anastasios είναι η γνωστή Άντζελα που έχει περάσει και από Φωκαίας 27/24,Φωκαίας 7 και Φυλής 71β όπου και την είχες πάρει-η κριτική σου είναι εδώ:

Ωραιος ο Dig!
Ονομα και πραμα..
Εκ του Dig-σκαβω, ξεθαβω.
 

Katourokavlas

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.314
Κριτικές
10
Like
3.075
Πόντοι
1.960
δηλαδη της βικτωριας απο τριγγετοαλυσιδα ειναι μικρα μωρη σουρλουλου?  :boobies:
Εβαλε και νεες φωτο και εχω παθει ζημια, μακραν τα μεγαλυτερα σε φυσιολογικη κοπελα!
Ομως τα 50αρια δεν μπαινουν ουτε βγαινουν ευκολα απ την τσεπη!
 

ROYAL

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
40
Like
19
Πόντοι
0
Εβαλε και νεες φωτο και εχω παθει ζημια, μακραν τα μεγαλυτερα σε φυσιολογικη κοπελα!
Ομως τα 50αρια δεν μπαινουν ουτε βγαινουν ευκολα απ την τσεπη!
Οτι χειρότερο...πεταμένα λεφτα δεν αξιζει καν η επίσκεψη.
 

2pac84

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2016
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Δωστε καμια ενημερωση που θα βρουμε βυζοπουλα στην πρωινη βαρδια..

Καλησπερα στο φορουμ.
Θα ηθελα να αναφερω την εξης πληροφορια:
Υπηρχε παλαιοτερα ενα gilf στο Βεργας 2
με τεραστια βυζομπαλα, πριν γινει η ανακαίνιση, δηλ. εποχες 2009 περιπου. Το ονομα της ηταν Αντζελα και ειχε μακρια σπαστα πλατινε μαλλια, μονοκοματο σωμα, οχι παχυ, και 4αρια βυζομπαλα. Τελευταια φορα την ειχα πετυχει στα σπιτακια της Αγαθουπολεως. Εκτοτε εχω χασει τα ιχνη της...Δυστυχώς τελευταια δεν υπαρχει κατι καινούργιο.
Πρόσφατα πετυχα μια πιτσιρίκα, Μαγια στο ονομα, με μεγαλα μεμε, στο Διδύμου 7, απογευμα. Επισης ειναι και η Αλινα στο Αλκαμένους 113 με μεγαλα μεμε(νομιζω ειναι γυρω στο 3,5). Την εχω πετυχει και πρωι και απογευμα.

 

Grogu

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
24
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά, η Βικτώρια που παίζει στα στούντιο Αριστοτέλους 6 (Καλλιθέα) και Βουλιαγμένης 238 (Αγ. Δημήτριος) δεν αξίζει?
 

Tunes_of_war

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2017
Μηνύματα
293
Κριτικές
4
Like
322
Πόντοι
281
Έχει απίστευτε βυζάρες...στις φωτογραφίες χάνει κατά την γνώμη μου...Είναι πολύ ευγενική και καθαρή..

Σ'αφήνει να τα "περιεργαστείς" όσο θες, κλέβει λίγο στο σεξ δεν σ'αφήνει να δώσεις ΠΟΛΥ πόνο αλλά αν το προσπεράσεις και το "ζορίσεις" δεν λέει τπτ...

Η πίπα μ'άρεσε...αλλά τπτ το τρελό γενικά στο κρεβάτι...Για 50 ευρώ δεν ξέρω ρε μπρο...Εγώ πέρασα καλά αλλά υπάρχουν και με 20 ευρώ πολύ καλές επιλογές απο βυζά...Σίγουρα ΟΧΙ τόσο μεγάλα αλλά πολύ καλά...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom