Νέα

Βυζοπούλες σε μπουρδέλα.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BoobLover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 34 άτομα (6 μέλη και 28 επισκέπτες)

GrJuice

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
23
Κριτικές
21
Like
70
Πόντοι
10
καλησπερα. Μηπως ξερει κανεις η Αννα η ξανθια BBW απο το Διδυμου18β υπογειο, αν ειναι πουθενα?
Μου λειψε :takethis:
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.412
Κριτικές
15
Like
6.091
Πόντοι
1.496
Πως ειναι αυτη φιλε?
Εχει καπου κριτικη?
Αν ειναι η γνωστη που εχω παρει σε Αλκιβιαδου 16α,Ιουλιανου 71 και γενικοτερα γυρολογος,εχει οντως βυζαρες,ψηλη αλλα δεν αξιζει σε καμια περιπτωση.
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.412
Κριτικές
15
Like
6.091
Πόντοι
1.496
2-3 φορες την εχω παρει λογω βυζιων.Τη τελευταια φορα που την ειχα πετυχει πριν χρονια,ο τσατσος οταν μου τη παρουσιασε,του ειπα αυτη βαριεται να βγαλει μεχρι και το μπουστακι που φοραει.Και εμεινε αμιλητη κι αυτος κι εκεινη.Φολα.
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.491
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
30 ευρώ σε ξενοδοχείο, προτιμά αυτά στην πλ. Καραισκάκη. Αναφέρεται στον κατάλογο με τις βυζαρούδες που έχει αναρτηθεί εδώ ως νο3 στην Αθήνα με νουμερο 6 βυζιά Αμα ειχε μεγαλύτερα βυζιά απο της Τζούλιας θα τη δοκίμασα, αφού έχει μικρότερα προτιμώ Τζούλια!
 

joe_love

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2016
Μηνύματα
74
Κριτικές
2
Like
52
Πόντοι
0
:tits2: Καλησπέρα βυζολαγνοι!!!!! Μηπως θα μπορουσε καποιος να μας κανει ενα refresf (μην μου πει κανεις τρεξε σε παλαιοτερη ανακοινωση) που υπαρχουν βυζαρες σε μπουρδελα-στουντιο.
Και λεω refresh γιατι κάποιες  εχουν φυγει... :tits2:
 

pordemos

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
652
Like
48
Πόντοι
6
Ρε παιδια λιγη βοηθεια για την Μπαρμπορα απο Βεργας 6 υπογειο. Δεν την εχω δει ποτε και διαβαζοντας τις κριτικες θελω να κανω μια επισκεψη με την πρωτη ευκαιρια γιατι τι να κανουμε μας αρεσουν τα μεγαλα βυζγια :grin: :grin::walkingpenis:

Δεν μπορω να καταλαβω ομως αν ειναι χοντρη η αδυνατη. Εχω μπερδευτει. Οι χοντρες δεν μ αρεσουν.

Μπορει καποιος να μου πει μια πορνοσταρ με αναλογο σωματοτυπο οπως ειναι τωρα δεν μιλαμε για πιο παλια που ηταν πιο χοντρη η πιο αδυνατη και καποια που να της μοιαζει στη φατσα?
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.412
Κριτικές
15
Like
6.091
Πόντοι
1.496
Ρε παιδια λιγη βοηθεια για την Μπαρμπορα απο Βεργας 6 υπογειο. Δεν την εχω δει ποτε και διαβαζοντας τις κριτικες θελω να κανω μια επισκεψη με την πρωτη ευκαιρια γιατι τι να κανουμε μας αρεσουν τα μεγαλα βυζγια :grin: :grin::walkingpenis:

Δεν μπορω να καταλαβω ομως αν ειναι χοντρη η αδυνατη. Εχω μπερδευτει. Οι χοντρες δεν μ αρεσουν.

Μπορει καποιος να μου πει μια πορνοσταρ με αναλογο σωματοτυπο οπως ειναι τωρα δεν μιλαμε για πιο παλια που ηταν πιο χοντρη η πιο αδυνατη και καποια που να της μοιαζει στη φατσα?
Οχι φιλε,δεν αξιζει τον κοπο.Την εχω δει και απο προσωπο δεν λεει τιποτα,δεν ειναι χοντρη ουτε καν πιασιματα πολλα,και τα βυζια δε μου φανηκαν της προκοπης και ειναι και σιλικονες.Φυσικα τα γουστα ποικιλουν,πηγαινε να τη δεις και μονος σου καλυτερα.
 

pordemos

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
652
Like
48
Πόντοι
6
Οχι φιλε,δεν αξιζει τον κοπο.Την εχω δει και απο προσωπο δεν λεει τιποτα,δεν ειναι χοντρη ουτε καν πιασιματα πολλα,και τα βυζια δε μου φανηκαν της προκοπης και ειναι και σιλικονες.Φυσικα τα γουστα ποικιλουν,πηγαινε να τη δεις και μονος σου καλυτερα.

Σε καμια κριτικη δεν διαβασα να λεει κανεις για σιλικον βαλει. Ισα ισα που οι πιο πολλοι λεγανε για βυζια που εχουν τελεια υφη. Για τι νουμερο μιλαμε δηλαδη?
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.412
Κριτικές
15
Like
6.091
Πόντοι
1.496
Σε καμια κριτικη δεν διαβασα να λεει κανεις για σιλικον βαλει. Ισα ισα που οι πιο πολλοι λεγανε για βυζια που εχουν τελεια υφη. Για τι νουμερο μιλαμε δηλαδη?
Στο Αδανων 2 κλειστο πλεον, την ειχα δει ενα βραδυ και φοραγε ενα ολοσωμο.Ετσι μου φανηκε.Δε θα την επαιρνα ποτε,δεν ειναι του γουστου μου.Πολλοι παντως περνανε κιολας με μια κοπελα στο δωματιο και ουτε τοτε δεν εχουν ξεχωρισει αν ειναι σιλικονες η φυσικα.Οποτε μη σου κανει εντυπωση.Το καλυτερο ειναι να σχηματισεις δικη σου γνωμη απο κοντα.
 

Katourokavlas

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.314
Κριτικές
10
Like
3.075
Πόντοι
1.960
Πλήροφορια απο απεναντι,
Ιούνιος 02, 2017, 06:50:29 μμ.
-μ.αλ.28 αριστερο,ανκα ειπε,μελαχροινο κοντοπουτανο αδυνατο και ομορφο με βυζαρες,μιλαμε για πολυ πολυ βυζι πραγματικα,tattoo πισω,μαυρα μαλλια ισια μακρυα,δυστυχως πολυ πολυ ξυνο και χωρις ορεξη,τι να περασεις;

Ξερει κανεις κατι?
 

anastasios78

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2010
Μηνύματα
98
Like
108
Πόντοι
0
κατεβηκα για τσεκαρω(σαν λυκος) κατα τις 12...τζιφος...κλειστο
πηγα μια στα διπλα...και δεν περασα...και τους ειπα οτι ηρθα για το αλλο μαγαζι
μου ειπαν και χθες ανοιξε μεσημερι...ισως ξανακατεβω...εαν ειναι θα ενημερωσω
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.942
Κριτικές
37
Like
2.888
Πόντοι
1.446
Πλήροφορια απο απεναντι,
Ιούνιος 02, 2017, 06:50:29 μμ.
-μ.αλ.28 αριστερο,ανκα ειπε,μελαχροινο κοντοπουτανο αδυνατο και ομορφο με βυζαρες,μιλαμε για πολυ πολυ βυζι πραγματικα,tattoo πισω,μαυρα μαλλια ισια μακρυα,δυστυχως πολυ πολυ ξυνο και χωρις ορεξη,τι να περασεις;

Ξερει κανεις κατι?

δεν πιστεύω να είναι το γνωστό κοντοπούτανο ΑΝΚΑ που δούλευε σε όλα τα Φωκαίας 24-25 κλπ πιο παλιά... μετά χάθηκε ξαναεπέστρεψε στο Φ.25 λίγο πιο παχουλή αλλά με.... καλό βυζί...?!?!?
 

anastasios78

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2010
Μηνύματα
98
Like
108
Πόντοι
0
ανκα...λοιπον ξανακατεβηκα στις 15.00
ειχε αλλο κοριτσι...ρωτησα τσατσα...με εστειλε
κεραμεικου 15 κατω....βγαινει το κοριτσι
οι περιγραφες ταιριαζουν...τατου πισω...στο χερι και το ποδι
στα πορνοτακουνα κανονικο υψος....μαυρο ισιο μαλλι...ξυνο φατσα
και νεα...

παμε στα βυζια...οταν ακους πολυ πολυ βυζι...περιμενεις ενα 4
φορουσε σουτιεν...και πιεσμενα που ηταν δεν μου δωσαν την αισθηση
μεγαλυτερο απο 2,5-3...δεν πονταρα στο κοριτσι...για να εκφρασω πιο σιγουρη
αποψη...ελπιζω να βοηθησα
 

pordemos

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
652
Like
48
Πόντοι
6
Σασα απο Ρεμουνδου 21 τι παιζει μ αυτο το φρουτο? Δεν υπαρχει κριτικη πουθενα?
 

okotzak

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2008
Μηνύματα
284
Κριτικές
1
Like
1.723
Πόντοι
201
Στο Αδανων 2 κλειστο πλεον, την ειχα δει ενα βραδυ και φοραγε ενα ολοσωμο.Ετσι μου φανηκε.Δε θα την επαιρνα ποτε,δεν ειναι του γουστου μου.Πολλοι παντως περνανε κιολας με μια κοπελα στο δωματιο και ουτε τοτε δεν εχουν ξεχωρισει αν ειναι σιλικονες η φυσικα.Οποτε μη σου κανει εντυπωση.Το καλυτερο ειναι να σχηματισεις δικη σου γνωμη απο κοντα.
Εχω παει τουλαχιστον 10 φορες μαζι της και ακομα δεν εχω καταλαβει αν εχει πλαστικα βυζια.
60-40 έχει αλλα δεν το παραδεχεται.
Παντως μαζι της περνας καλα αρκει να μην την πιασει η τρελα της.
Καποτε επινε πολυ και δεν σταματουσε να καπνιζει και να μιλαει στο δωματιο.
Τωρα ομως μαλλον σταματησε το πιώμα καιειναι πιο επαγγελματιας.
Σε γενικες γραμμες την ιδρωνει την φανελα ,κανει καθε σου βιτσιο και ειναι ενα απο τα στανταρακια μου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom