Νέα

Βυζοπούλες σε μπουρδέλα.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BoobLover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 58 άτομα (6 μέλη και 52 επισκέπτες)

zaras33

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2010
Μηνύματα
589
Κριτικές
5
Like
37
Πόντοι
6
παιχτη ανακαλυψες την Αμερικη...
αδιαβαστος...αδιαβαστος...θα σε μαλωσω!
Αφού αδεφρέ δεν ειμαι στουντιάκιας εδω στην Ελλάδα . Αντε καμια φορά και αυτό αν ειναι τετοιο κομματι οπως το χτεσινο :tits:
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
Καλλιο αργα παρα ποτε..!
Ρε Ζαρα στο 'χα πει τοσο καιρο πριν, δεν ξερω ποσες σελιδες ειναι πισω για τη Μαντονα..!
Κ σου 'χα πει δεν χανεις τιποτα να πας να ριξεις μια ματια κ να τη δεις μονος σου..!
Παλι καλα που ακουσες τον πιατσα κ βρηκες το φως σου..!
Δεν ξερετε ποσο τυχεροι εισαστε εσεις οι Αθηναιοι, που χετε τετοιο κοριτσι εκει..!
Εγω εχω κανα διμηνο που θελω να ξανακατεβω κ δεν μπορω..!
Κι εις ανωτερα..!
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.962
Πόντοι
5.015
Τη Σελένα την έβαλες να ιππεύσει τύπε; Της πρότεινες ακάποτο τρομπόνι;

Τα ακάποτα τα αποφεύγω στα μπουρδέλα γενικά εκτός & αν αξίζει το ρίσκο (π.χ. Αντριάνα Διδύμου). Πάντως η πίπα της έλεγε πολλά. Όσο για το άλλο που ρωτάς μου το ξέκοψε εκ των προτέρων ότι από πάνω δεν ανεβαίνει όπως έχουν πει & πολλοί συναγωνιστές εδώ... Μυστήριο!
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.962
Πόντοι
5.015
Ρε παιδιά δε μου απάντησε κανείς έχει δει κανείς σας τη Μαριάννα σε άλλο μπουρδέλο ή ισχύουν αυτά που μου έλεγε η τσατσά ότι έμεινε στην πατρίδα της;
 
OP
OP
BoobLover

BoobLover

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2005
Μηνύματα
412
Κριτικές
3
Like
1.937
Πόντοι
201
Συναγωνιστές ΛΕΩ , συναγωνιστές ΛΕΩ .
Καθυστερημενο report από χτες.Αφου ειδα και αποειδα και :boobies: πουθενα αρχισα να επιστρεφω σπίτι .Στο δρομο οπως πηγαινα ειδα το Βριλησου 60 και λεω δεν σταματαω για ενα τελευταιο μάτι?
Με ξερετε οτι σε στουντιο αν δεν υπάρχει κατι δεν πατάω και πηγαινω εκτός .ΕΕ Ελα ομως που πρεπει να ΞΕΣΗΚΩΘΕΙΤΕ και να πάτε στο Βριλησού 60 κάτω και να δείτε την bella donna MADONNA .
TO ΣΤΗΘΟΣ , ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΛΕΩ  5αρι σιλικον αλλά αψογο ,ΑΨΟΓΟ , ΜΑΛΑΚΟ κτλ κτλ 50 Ευρω και οτι και να γραψω θα αδικησω την κοπέλα ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΤΑΙ .
Οποιος συναγωνιστης παει και του ανεβει πανω και κρατηθει ΕΕ κερναω ποτά ....ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΤΑΙ .Ασε δε που ειναι και ΑΡΧΟΝΤΟΜΟΥΝΟ .Ολα τα υπολοιπα ειναι κρεμες μην ασχολειστε .Και καθαρος χωρος και ολα .Παρολο οτι ηταν 10 η ωρα και πρεπει να ηταν ψιλοκουρασμενη , εδωσε ρεσιταλ!!
ΣΥΜΒΟΥΛΗ να ειστε ΚΑΘΑΡΟΙ , ΞΥΡΙΣΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ολα τα υπολοιπα αφήστε τα.....
Μπειτε στο site δείτε τη βαρδια και εγγυομαι ΕΓΩ ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ :tits: :tits: :tits: :tits: :tits: :tits: :tits: :tits: :tits: :tits: :tits: :tits: :tits: :tits: :tits: :tits: :tits: :tits: :tits: :tits:

Εννοείτε οτι ολα οφειλονται στον PIATSA ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΣΥΜΒΟΥΛΉ ΤΟΥ .Οτι γραφει στις κριτικές ειναι 100%

Στούντιο Βριλησσού 60 (κάτω), Πολύγωνο

εκ μέρους της Μαντόνα:

Επειδη σας αγαπω πολυ ριχνω τις τιμες για εσας!!!!

Απλο απο 50-40 ευρω
Ισπανικο απο 60-50 ευρω
Sex Show απο 60-50 ευρω
Ερωτικο μασαζ απο 60-50 ευρω
Σταση 69 απο 70-60 ευρω
Ελευθερο στοματικο απο 80-70 ευρω
Φουλ προγραμμα απο 130-120 ευρω

Μαντόνα
 

fox2009

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
Στούντιο Βριλησσού 60 (κάτω), Πολύγωνο

εκ μέρους της Μαντόνα:

Επειδη σας αγαπω πολυ ριχνω τις τιμες για εσας!!!!

Απλο απο 50-40 ευρω
Ισπανικο απο 60-50 ευρω
Sex Show απο 60-50 ευρω
Ερωτικο μασαζ απο 60-50 ευρω
Σταση 69 απο 70-60 ευρω
Ελευθερο στοματικο απο 80-70 ευρω
Φουλ προγραμμα απο 130-120 ευρω

Μαντόνα
Μπράβο, μπράβο, ά ξ ι α! , ά ξ ι α! ά ξ ι α! και εμείς σ΄αγαπάμε! Σε καλό δρόμο βρίσκεσαι!
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.962
Πόντοι
5.015
Στούντιο Βριλησσού 60 (κάτω), Πολύγωνο

εκ μέρους της Μαντόνα:

Επειδη σας αγαπω πολυ ριχνω τις τιμες για εσας!!!!

Απλο απο 50-40 ευρω
Ισπανικο απο 60-50 ευρω
Sex Show απο 60-50 ευρω
Ερωτικο μασαζ απο 60-50 ευρω
Σταση 69 απο 70-60 ευρω
Ελευθερο στοματικο απο 80-70 ευρω
Φουλ προγραμμα απο 130-120 ευρω

Μαντόνα

Συγγνώμη δηλαδή, αυτές θεωρούνται "ριγμένες" τιμές;;; Ε ρε μπάτσες που θέλουν...
 

Grogu

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
22
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
0
Παίδες καλησπέρα, ξέρετε ώρες που δουλεύει η Σελένα(Φωκαίας 17Β); Η "απογευματινή" βάρδια που βλέπω συνήθως για τι ώρες είναι;
Θενκς
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
Συγγνώμη δηλαδή, αυτές θεωρούνται "ριγμένες" τιμές;;; Ε ρε μπάτσες που θέλουν...

Σορυ την εχεις δει τη Μαντονα..; Την ξερεις..; Γιατι συνηθως εχει κ 3 ατομα εξω στο σαλονι κ περιμενεις καμια ωρα για να παρεις σειρα..!
Η συγκεκριμενη με τοση πελατεια θα μπορουσε αν ηθελε ν' ανεβασει κι αλλο τις (υψηλες οπως κ σ'ολα τα στουντιο) τιμες, αλλα αυτη προς τιμην της, της κατεβαζει κιολας..!
Νομιζω μονο συγχαρητηρια της αξιζουν για την κινηση..!
Κ μακαρι κι αλλες πολλες ν' ακολουθησουν το παραδειγμα της..!
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.962
Πόντοι
5.015
Σορυ την εχεις δει τη Μαντονα..; Την ξερεις..; Γιατι συνηθως εχει κ 3 ατομα εξω στο σαλονι κ περιμενεις καμια ωρα για να παρεις σειρα..!
Η συγκεκριμενη με τοση πελατεια θα μπορουσε αν ηθελε ν' ανεβασει κι αλλο τις (υψηλες οπως κ σ'ολα τα στουντιο) τιμες, αλλα αυτη προς τιμην της, της κατεβαζει κιολας..!
Νομιζω μονο συγχαρητηρια της αξιζουν για την κινηση..!
Κ μακαρι κι αλλες πολλες ν' ακολουθησουν το παραδειγμα της..!

Η αλήθεια είναι πως όχι... Δεν έχει & φωτογραφία το site του studio... Ξενέρωσα όμως που ειπώθηκε πως τα βυζιά της είναι σιλικόνη...
 

matrix21

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.053
Κριτικές
27
Like
1.907
Πόντοι
5.235
Η αλήθεια είναι πως όχι... Δεν έχει & φωτογραφία το site του studio... Ξενέρωσα όμως που ειπώθηκε πως τα βυζιά της είναι σιλικόνη...
παιχτη εχει γινει εξαιρετικη δουλεια...δεν χανεις τιποτα να δεις :tits:
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.247
Κριτικές
4
Like
1.885
Πόντοι
266
...Που καταντήσαμε, ρε πούστη...Να περιμένουμε τις εκπτώσεις της κάθε Μαντόνας μήπως και δούμε (δε λέω καν να χύσουμε) κανά τεσσάρι (το πολύ) ΠΛΑΣΤΙΚΟ βυζί...
 

vizouvios

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
757
Like
2
Πόντοι
6

Συνημμένα

  • madona 60 1.jpg
    madona 60 1.jpg
    36,7 KB · Εμφανίσεις: 42
  • madona 60 2.jpg
    madona 60 2.jpg
    32,2 KB · Εμφανίσεις: 42

koleou

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2006
Μηνύματα
647
Κριτικές
9
Like
307
Πόντοι
26
καλησπερα σασ λιγα λογια για την Μαντονα πηγα προχθεσ απιστευτη στο κρεβατι τρελο :pipa1: απιστευτο :fuck1: εμενα τα :tits: δεν με τρελαναν γιατι ειναι καπωσ σκληρα η Σελενα εχει κανει φοβερη πλαστικη.Παμε στα αρνητικα σπαστικα που η τσατσα μου χτυπησε την πορτα στα 10 λεπτα ευτηχωσ ειχα τελειωσει.....Κοσμο δεν ειχε καθολου 19.00 η ωρα που πηγα εγω στο σαλονι και τελοσ η Μαντονα πρπει να εχει κανει και πλαστικη στο χειλοσ τησ αλλα κανει τρελα γλωσσοφιλα.....
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.962
Πόντοι
5.015
Τελος η Μαντονα πρπει να εχει κανει και πλαστικη στο χειλος της αλλα κανει τρελα γλωσσοφιλα.....

ΟΠΑ ΜΑΓΚΑ κάτσε γιατί βρήκες την αδυναμία μου!!! Ρίχνει & γλωσσόφιλα η Madonna στο κρεβάτι;;;
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Τα ακάποτα τα αποφεύγω στα μπουρδέλα γενικά εκτός & αν αξίζει το ρίσκο (π.χ. Αντριάνα Διδύμου). Πάντως η πίπα της έλεγε πολλά. Όσο για το άλλο που ρωτάς μου το ξέκοψε εκ των προτέρων ότι από πάνω δεν ανεβαίνει όπως έχουν πει & πολλοί συναγωνιστές εδώ... Μυστήριο!
Βυζοφρονώ ότι έδωσες πολλά για ένα μόνο ραντισματάκι στα βυζόμπαλα.
Εντάξει δεν ήθελες ακά, αλλά έπρεπε να την ψαρέψεις. Κι αν σου έλεγε ναι, να της έριχνες ακυρούμπα. :grin:

Ρε βυζοπαίδες μιας και μιλάτε για στούντιο, μια Στέλλα από Θαρύπου την έχει πιτσιλίσει κανείς ή την έχει δει έστω;
Αυτή είναι. Καλούτσικο φαίνεται ε;
 

Συνημμένα

  • 1.JPG
    1.JPG
    43,7 KB · Εμφανίσεις: 22

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
Ρε βυζοπαίδες μιας και μιλάτε για στούντιο, μια Στέλλα από Θαρύπου την έχει πιτσιλίσει κανείς ή την έχει δει έστω;
Αυτή είναι. Καλούτσικο φαίνεται ε;
Βουλγαρα 45+ με καλό σωμα για την ηλικια και ψιλοκακης αισθησης πλαστικο βυζο. Νομιζω δουλευει και Σερβιων 26 και εχει και κριτικη εκει.
Καλες υπηρεσιες αυστηρα για μιλφακηδες.  :grin:

ΥΓ: Μακρα θητεια σε λαδομαγαζα, ειχε και δικο της καπου στην Ευελπιδων.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom