Νέα

Βυζοπούλες σε μπουρδέλα.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BoobLover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 31 άτομα (1 μέλη και 30 επισκέπτες)

pistolero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
18.338
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
396
Της Σελένας ναι, αν & στην περίπτωση που δεν το ήξερα μπορεί & να γελιόμουν. Της Μαριάννας όχι, δεν μπορεί να με έχει πλανέψει τόσο... Παρεπιπτόντως επέστρεψε αυτή ή την ανακαλύψατε κάπου αλλού; Μέχρι & thread άνοιξα για την εξαφάνισή της αλλά τζίφος...
Η Μαριαννα μου ειχε πει,οτι μετα τις γιορτες,μαλλον θα φυγει για αγγλια!
 

pistolero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
18.338
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
396
Όπα εσύ είσαι ο άνθρωπός μου!!! Για μόνιμα σου είχε πει;;; Ήδη μου λείπει...
Μου ειχε πει  οτι θα φυγει,γιατι εδω δεν βγαζει πολλα λεφτα και οτι χροσταει κατι ενοικια...μου λεει θα παω αγγλια ,εχω ακουσει οτι βγαζουν καλα λεφτα...Παντως τυπε,εγω ημουν απο τους τυχερους ,που φαγαν το κουλουρακι της!Το ειχε δωσει για 4-5 μερες αλλα το εκοψε επειδη πονουσε!
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.962
Πόντοι
5.015
Μου ειχε πει  οτι θα φυγει,γιατι εδω δεν βγαζει πολλα λεφτα και οτι χροσταει κατι ενοικια...μου λεει θα παω αγγλια ,εχω ακουσει οτι βγαζουν καλα λεφτα...Παντως τυπε,εγω ημουν απο τους τυχερους ,που φαγαν το κουλουρακι της!Το ειχε δωσει για 4-5 μερες αλλα το εκοψε επειδη πονουσε!

Ρε μάγκα θα με τρελάνεις εσύ σήμερα το βράδυ & θα με καβλώσεις κιόλας & λείπει & το Μαριαννάκι & δεν μπορώ να πάω να ξεσπάσω... Πότε έδινε κουλούρι η Μαριάννα, όταν είχε πρωτοπάει στο 136 εννοείς;;; Έπρεπε τότε να δώσεις συναγερμό στο thread!!! Αυτός ο κώλος της μου είχε μείνει απωθημένο...
 

pistolero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
18.338
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
396
Ρε μάγκα θα με τρελάνεις εσύ σήμερα το βράδυ & θα με καβλώσεις κιόλας & λείπει & το Μαριαννάκι & δεν μπορώ να πάω να ξεσπάσω... Πότε έδινε κουλούρι η Μαριάννα, όταν είχε πρωτοπάει στο 136 εννοείς;;; Έπρεπε τότε να δώσεις συναγερμό στο thread!!! Αυτός ο κώλος της μου είχε μείνει απωθημένο...
:2funny:Στο λεω με ειλικρινια,ειχα παει μια δευτερα,βγαινει η τσατσα με Μαριαννα και λεει η τσατσα,κολαρακι με20ευρο συνολο!!Μενω μαλακας,δεν το πιστευα,μετα μπαινω και ρωταω τη Μαριαννα πως και ετσι,μου λεει πρωτη μερα σημερα για να κερδισω πελατεια..Το κολορακι της πολυ σφυχτο,δεν ειχε βαλει ,τουλαχιστον μπροστα μου κρεμα..Την περνω στην αρχη στα τεσσερα αλλα πονουσε,μετα τη ξαπλωνω και της τρυπανιαζω χαλαρα το κουλουρι,που ηταν πεντακαθαρο..Ειχα βαλει τα ποδια της στους ωμους μου.Στο τελος μου λεει ,οτι τελικα δεν ειναι και τοσο ασχημο απο πισω,αν και ειχε κοκκινισει ολο το προσωπο της!ημουνα ο πρωτος πελατης της πρωτης μερας που εδινε κουλουρι! οταν ξαναπηγα 4-5 μερες μετα,το ειχε σταματισει γιατι ποναγε!Συγνωμη που βγηκα εκτος θεματος!
 

pistolero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
18.338
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
396
Οχι ηταν ηδη πολυ καιρο,το πρωτη μερα που μου ειπε,ηταν που ξεκινησε να δινει κουλουρι
 

zaras33

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2010
Μηνύματα
589
Κριτικές
5
Like
37
Πόντοι
6
Ελπίζω να διαβασατε οτι επανήλθε η Βικυ-Ρομινα στο Πατησιων 160 πρωινα  :tits: :tits: :tits: :tits: :tits: :tits:


Α και ενα οff topic Εκανα βολτα στο MEC στην Παιανία και στο 1ο περιπτερο οπως μπαινεις δεξια υπήρχε μία με 8αρι! κι οταν λεω 8αρι :tits2: ξερετε οτι δεν κανω λαθος .Πηρα αμπαριζα τους καναπεδες εκανα οτι εβλεπα τα καθισματα ασε....τυφλωθηκα
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.962
Πόντοι
5.015
Εκανα βολτα στο MEC στην Παιανία και στο 1ο περιπτερο οπως μπαινεις δεξια υπήρχε μία με 8αρι! κι οταν λεω 8αρι :tits2: ξερετε οτι δεν κανω λαθος .Πηρα αμπαριζα τους καναπεδες εκανα οτι εβλεπα τα καθισματα ασε....τυφλωθηκα

Τί είναι αυτό το MEC? Χοντρή με 8άρια βυζιά ή φυσιολογική;
 

Mpaglamas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2010
Μηνύματα
460
Κριτικές
8
Like
718
Πόντοι
361
Τί είναι αυτό το MEC? Χοντρή με 8άρια βυζιά ή φυσιολογική;
1η ερωτηση. Που ακριβος στην παιανια ειναι αυτο;
2η ερωτηση ποια εινι η μαντονα και που δουλευει; Ευχαριστω!
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
1η ερωτηση. Που ακριβος στην παιανια ειναι αυτο;

ειναι μετα τα γλυκα νερα , θα στριψεις απο τον κομβο αγιας παρασκευης ( μεσογειων) με κατευθυνση προς γλυκα νερα .............

2η ερωτηση ποια εινι η μαντονα και που δουλευει; Ευχαριστω!

στουντιοκοριτσο στιν βριλησσου
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Παιδιά ξέρει κανένας που δουλεύει η Ρίτα που ήτανε παλιά Ιουλιανού 71?  Την έχει πετύχει κανένας κάπου τώρα τελευταία?
 

vizouvios

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
757
Like
2
Πόντοι
6
ειναι μετα τα γλυκα νερα , θα στριψεις απο τον κομβο αγιας παρασκευης ( μεσογειων) με κατευθυνση προς γλυκα νερα .............

στουντιοκοριτσο στιν βριλησσου

σωστος ο παλιος !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

zaras33

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2010
Μηνύματα
589
Κριτικές
5
Like
37
Πόντοι
6
Τί είναι αυτό το MEC? Χοντρή με 8άρια βυζιά ή φυσιολογική;
Παχιά τι λες δεν ειναι χοντρη αλλά φοραγε και ντεκολτε και απορω αν κοιταζαν τα επιπλα ή αυτήν  :tits: :tits:
Το MEC ειναι στην εξοδο 17 της Αττικής οδου .
 

gg13

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2009
Μηνύματα
611
Like
0
Πόντοι
6
Α και ενα οff topic Εκανα βολτα στο MEC στην Παιανία και στο 1ο περιπτερο οπως μπαινεις δεξια υπήρχε μία με 8αρι! κι οταν λεω 8αρι :tits2: ξερετε οτι δεν κανω λαθος .Πηρα αμπαριζα τους καναπεδες εκανα οτι εβλεπα τα καθισματα ασε....τυφλωθηκα
μελαχροινη που μοιαζει λιγο με ζουμπουλια?
 

piderof

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2006
Μηνύματα
5.020
Κριτικές
2
Like
36
Πόντοι
66
Είναι τόσο καλή που την ξέρετε και χωρίς να πατε να τη δείτε ρε παιδιά; Επειδή θα ειμαι Αθήνα σε 15, πού μπορώ να βρω τη Ζουμπουλια για ένα assessment (γιατί φαντάζομαι η έκθεση θα έχει τελειώσει μέχρι τότε)...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom