Νέα

Τζόκερ=ΑΠΑΤΗ;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα MasterC
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 85K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Παιζετε τυχερα παιχνιδια, καζινο, λαχειο, Χρηματιστηριο, Ιπποδρομος κλπ...

  • Σε τακτικη βαση

    Ψήφοι: 100 24,3%
  • Μερικες φορες

    Ψήφοι: 55 13,3%
  • Αραια και που...

    Ψήφοι: 79 19,2%
  • Σπανια

    Ψήφοι: 115 27,9%
  • Ποτε

    Ψήφοι: 63 15,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    412

χρηστος1011

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
14.667
Like
2.392
Πόντοι
606
παιδια ενας ελληνοαμερικανος που πηρε 10 μυρια δολαρια και τον ξερω καθε καλοκαιρι ερχεται κτλ με ειπε οτι ειναι υποχρεωμενος ο νικητης να βγει φορα παρτιδα στην τοπικη τηλεοραση  τις πολιτειας που διαμενει + στην εφημεριδα τις πολης το ονοματεπονημο του κτλ :) τι αχανης χωρα να ειναι η αμερικη 300 εκατομμυρια εχει παταει ο ενας πανω στον αλλο απλα ειναι η νοοτροπια του ελληνα αυτη αν ηταν δεν θα υπηρχε πλουσιος πανω στην γη  πρεπει λιγο να αποβαλουμε τον φοβο χωρις να υπαρχει φοβος που εχετε  :grin:
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.923
Κριτικές
39
Like
5.041
Πόντοι
2.696
παιδια ενας ελληνοαμερικανος που πηρε 10 μυρια δολαρια και τον ξερω καθε καλοκαιρι ερχεται κτλ με ειπε οτι ειναι υποχρεωμενος ο νικητης να βγει φορα παρτιδα στην τοπικη τηλεοραση  τις πολιτειας που διαμενει + στην εφημεριδα τις πολης το ονοματεπονημο του κτλ :) τι αχανης χωρα να ειναι η αμερικη 300 εκατομμυρια εχει παταει ο ενας πανω στον αλλο απλα ειναι η νοοτροπια του ελληνα αυτη αν ηταν δεν θα υπηρχε πλουσιος πανω στην γη  πρεπει λιγο να αποβαλουμε τον φοβο χωρις να υπαρχει φοβος που εχετε  :grin:

Αν κερδίσεις βγες στην τηλεόραση.Εγώ ούτε στο πρακτορείο της γειτονιάς μου δεν παίζω,παίζω σε κεντρικά.Δε θα έβγαινα με τίποτα.
 

χρηστος1011

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
14.667
Like
2.392
Πόντοι
606
δεν ξερω ειναι θεμα νοοτροπιας :) τοτε.. Προσωπικα θα εβγαινα Τηλεοραση και οπου με ζητουσαν    αν εισαι καλος (η να προσπαθεις να μην κανεις και κακο αν δεν κανεις ουτε το καλο ) δηλαδη δεν εισαι θεμιτα κακος σαν ανθρωπος :) δεν εχεις να φοβασε τιποτα  :)
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
δεν ξερω ειναι θεμα νοοτροπιας :) τοτε.. Προσωπικα θα εβγαινα Τηλεοραση και οπου με ζητουσαν    αν εισαι καλος  δηλαδη δεν εισαι θεμιτα κακος σαν ανθρωπος :) δεν εχεις να φοβασε τιποτα  :)
Εισαι πανω απο δωδεκα ετων?
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
παλι τζακ ποτ εγινε;
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.287
Κριτικές
11
Like
283
Πόντοι
1.520
Παλι και το ξερανε μεσα σε 5 λεπτα οτι ειναι τζακποτ. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
15μιση εκατομμυρια την κυριακη κληρωνει.Φετος μου φαινεται θα το πανε μεχρι τα Χριστουγεννα το τζακ ποτ
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Παλι και το ξερανε μεσα σε 5 λεπτα οτι ειναι τζακποτ. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
15μιση εκατομμυρια την κυριακη κληρωνει.Φετος μου φαινεται θα το πανε μεχρι τα Χριστουγεννα το τζακ ποτ

εεε δεν είναι και τίποτε τρομερό να κάνει ένας υπολογιστής scan σε 20.000.000 στήλες που παιχτήκανε... και πολύ κάνανε .. συνήθως με την επεξεργαστική ισχύ που διαθέτουν τα συστήματα 2 λεπτά αρκούν και με το παραπάνω...

select * from XXXX (table name) where ... = xxxxxx

δεν μιλάμε για ένα pc παίκτη μου αλλά για μια βάση δεδομένων και κάτι server θηρία...
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Παλι και το ξερανε μεσα σε 5 λεπτα οτι ειναι τζακποτ. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Εσυ νομιζεις οτι η διαλογη γινεται οπως το 1980 με τα δελτια του ΠΡΟΠΟ, που βαζανε κατι φοιτητες να ψαχνουν τα αποκομματα μεχρι Δευτερα πρωι?
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Εσυ νομιζεις οτι η διαλογη γινεται οπως το 1980 με τα δελτια του ΠΡΟΠΟ, που βαζανε κατι φοιτητες να ψαχνουν τα αποκομματα μεχρι Δευτερα πρωι?

κάπου εκεί έχει μείνει... έχω δουλέψει ΟΠΑΠ διαλογή Θεσσαλονίκη το 1976-1997 ... καλό μεροκάματο ήμουν και στα συστήματα...

ΥΓ εκείνη την εποχή προγραμματισμό Η/Υ κάναμε σε κάρτες...
 

mariath

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
4.583
Κριτικές
6
Like
146
Πόντοι
16
15μιση εκατομμυρια την κυριακη κληρωνει. Φετος μου φαινεται θα το πανε μεχρι τα Χριστουγεννα το τζακ ποτ

Αν πάει κάποιος εδώ
βλέπει όλα τα στοιχεία της κλήρωσης.

Και αν τα βάλει σε ένα excel, παίρνει τα αποτελέσματα της εικόνας.

Πρόκειται δηλαδή για μια μπίζνα που δίνει κέρδος (μικτό: Απ' αυτό ζούνε και οι πράκτορες, και οι υπάλληλοι του) 247% στον οργανωτή της.
(Δε μ' ενδιαφέρει ποιος έχει τον ΟΠΑΠ, για μένα όλα αυτά είναι "κράτος". Και ο φόρος κερδών 15% στο κράτος πάει).

Από πλευράς πιθανοτήτων, μοιράζει το 29% της είσπραξης.

Αφού υπάρχουν παλαβοί που πάνε και παίζουν με τάτοια ποσοστά απέναντι τους, εμένα μου περισεύει.

Η ρουλέττα π.χ. (για να καταλάβετε για τι ποσστά μιλάμε) μοιράζει το 97,22% των εισπράξεων της (και μένει με το 2,78%).
Τούτοι εδώ δεν έχουν το θεό τους.
 

Συνημμένα

  • Joker151210.gif
    Joker151210.gif
    37,8 KB · Εμφανίσεις: 23

SuperMario

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.162
Like
0
Πόντοι
16
Από τότε που ο Μελισσανίδης πήρε τον ΟΠΑΠ έχουμε ρεκόρ στα jackpot και τοσες πολλές φορές συνεχόμενα. Εάν είναι στημένα και σε ποιον πάνε τα λεφτά δεν ξέρω, προσωπικά όμως ξέρω έναν που πριν χρονια κέρδισε 6 εκατομμύρια, τα μοιράστηκε όμως με άλλον γιατί το παίξανε παρέα.
 

SuperMario

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.162
Like
0
Πόντοι
16
Ξέρεις και τι τακανε?

Όταν είχε κερδίσει έκανε ένα μεγάλο γλέντι στο χωριο που μένει. Τα τελευταία χρονια έχει μπει στα ποδοσφαιρικά, έχει πάρει μια ασήμαντη ομαδούλα και την πηγαίνει για άνοδο Γ εθνική. Για τα λεφτά δεν ξέρω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom