Νέα

Τσοντοσινεμά στην Αθήνα σήμερα...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα PSTN
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 528
  • Εμφανίσεις 132K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Πάτε σε τσοντάδικα εν έτει 2007;

  • Πάω σε τσοντάδικα σε καθημερινή βάση

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Πάω 1-3 φορές τη βδομάδα

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Πάω 1-2 φορές το μήνα

    Ψήφοι: 1 20,0%
  • Πάω πολύ σπάνια

    Ψήφοι: 3 60,0%
  • Είχα πάει μικρός

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Δεν έχω πάει ποτέ

    Ψήφοι: 1 20,0%
  • Δεν πηγαίνω σε τέτοιους χώρους, γιατί μου την έχουν πέσει γκέι άντρε

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    5

Επισκέπτης
τσοντοσινεμά!.....5 ευρώ!
 

Συνημμένα

  • IMG_3595print-1.jpg
    IMG_3595print-1.jpg
    209,4 KB · Εμφανίσεις: 73

mouni_lover

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2009
Μηνύματα
63
Κριτικές
18
Like
85
Πόντοι
10
ξερει κανεις τι τιμες παιζουν στο ατραξ?
 

okostas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
129
Like
91
Πόντοι
1
βασικα ειναι καλη φαση τα τσοντοσινεμα. πάς και χυνεις, κατουράς, χέζεις και κλάνεις.  όλα μαζί.  πολυχώροι ...
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
βασικα ειναι καλη φαση τα τσοντοσινεμα. πάς και χυνεις, κατουράς, χέζεις και κλάνεις.  όλα μαζί.  πολυχώροι ...
καλα το χυνεις και το κλανεις το καταλαβαινω τυπε
αλλα το κατουρημα και το χεσιμο που το κανεις?εκει επι τοπου?
τα κατεβαζεις και τα αμολας στα καθισματα? :think:
 

Επισκέπτης
ξαφνηκα χτυπα το κινητο και ηταν η Ν... η φιλη μου η trans και μου ειπε να παμε attraxx να κωλοχτυπηθουμε, φτανουμε και ο μπαλαμος στην εισοδο μας δινει το μαγικο χαρτακι και περναμε μεσα!!!! αυτη την φορα η δευτερη που παω, το επιπεδο ηταν πολυ low με αρκετα μεγαλους ηλικιακα και μεσα μια θυλικη υπαρξη που μαλλον ηταν και αυτη trans σαν την φιλεναδα μου, ψαχνουμε καμπινα ηταν γεματες και πηγαμε στην μεγαλη που δεν ειχε πορτα και ηταν μεσα αλλο ενα ζευγαρι. Αφου γδυθηκαμε και αρχισαμε με την φιλη μου ξιφομαχια με τις πουτσες μας και καυτα γλωσσοφιλα αφου μου εβαλε δαχτυλο στην καλοδουλεμενη κωλαρα μου, της φορεσα με το στομα την καποτα και με εστησε στα :zfuck::zfuck::zfuck::zfuck: και αρχισε και με σφιροκοπει με ολη της την δυναμη δεν αργησαν να μαζευτουνε πανω απο 6,7 ατομα και να περνουνε ματι εμενα να με γαμαει η τρανς, πανω στην καβλα μου αρπαξα τον πουτσο του διπαλνου και αρχιζα να του κανω πιππα, με το αλλο μου το χερι τραβαγα μαλακια στον παρτενερ του, ενας απο αυτους που μας επερνε ματι πηγε να τον βαλει στην Ν... αλλα εκεινη του αρνηθικε πολυ ευγενικα, αλαγη στασης με εμενα να με τσιμπουκονει η Ν....  και αλαζοντας προφυλακτικο ο παρτενερ να με γαμαει στο ορθιο και η Ν... γονατισμενη να με ρουφαει! ο τεταρτος της παρεας τον επαιζε και εχυσε πανω στα μεγαλα βυζια της Ν... ο παρτενερ μου απο πισω τελειωσε μεσα στην κωλοτρυπιδα μου,μεσα στην καποτα φυσικα και μετα εγω με την φιλεναδα μου σε σταση 69 τελειωσαμε με τις πουτσες ο ενας του αλλου στο στομα!!!!!!!!!! εκεινη την στιγμη ειχανε μαζευτει πανω απο 10 ατομα και πανω απο τους μισους τον παιζανε! ο χωρος ηταν πεντακαθαρος με χαρτια υγειας και πολυ ανετους χωρους! τα μονα αρνητικα οτι αυτη την φορα ειχε ακρετους μεγαλους σε ηλικια θα ξανα παω συντομα αφου πριν θα εχω παει στο γκαζι για ποτακι:)
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
765
Πόντοι
146
ξαφνηκα χτυπα το κινητο και ηταν η Ν... η φιλη μου η trans και μου ειπε να παμε attraxx να κωλοχτυπηθουμε, φτανουμε και ο μπαλαμος στην εισοδο μας δινει το μαγικο χαρτακι και περναμε μεσα!!!! αυτη την φορα η δευτερη που παω, το επιπεδο ηταν πολυ low με αρκετα μεγαλους ηλικιακα και μεσα μια θυλικη υπαρξη που μαλλον ηταν και αυτη trans σαν την φιλεναδα μου, ψαχνουμε καμπινα ηταν γεματες και πηγαμε στην μεγαλη που δεν ειχε πορτα και ηταν μεσα αλλο ενα ζευγαρι. Αφου γδυθηκαμε και αρχισαμε με την φιλη μου ξιφομαχια με τις πουτσες μας και καυτα γλωσσοφιλα αφου μου εβαλε δαχτυλο στην καλοδουλεμενη κωλαρα μου, της φορεσα με το στομα την καποτα και με εστησε στα :zfuck::zfuck::zfuck::zfuck: και αρχισε και με σφιροκοπει με ολη της την δυναμη δεν αργησαν να μαζευτουνε πανω απο 6,7 ατομα και να περνουνε ματι εμενα να με γαμαει η τρανς, πανω στην καβλα μου αρπαξα τον πουτσο του διπαλνου και αρχιζα να του κανω πιππα, με το αλλο μου το χερι τραβαγα μαλακια στον παρτενερ του, ενας απο αυτους που μας επερνε ματι πηγε να τον βαλει στην Ν... αλλα εκεινη του αρνηθικε πολυ ευγενικα, αλαγη στασης με εμενα να με τσιμπουκονει η Ν....  και αλαζοντας προφυλακτικο ο παρτενερ να με γαμαει στο ορθιο και η Ν... γονατισμενη να με ρουφαει! ο τεταρτος της παρεας τον επαιζε και εχυσε πανω στα μεγαλα βυζια της Ν... ο παρτενερ μου απο πισω τελειωσε μεσα στην κωλοτρυπιδα μου,μεσα στην καποτα φυσικα και μετα εγω με την φιλεναδα μου σε σταση 69 τελειωσαμε με τις πουτσες ο ενας του αλλου στο στομα!!!!!!!!!! εκεινη την στιγμη ειχανε μαζευτει πανω απο 10 ατομα και πανω απο τους μισους τον παιζανε! ο χωρος ηταν πεντακαθαρος με χαρτια υγειας και πολυ ανετους χωρους! τα μονα αρνητικα οτι αυτη την φορα ειχε ακρετους μεγαλους σε ηλικια θα ξανα παω συντομα αφου πριν θα εχω παει στο γκαζι για ποτακι:)
Eχεις δικιο ,δεν εισαι πουστης!! :dancing: :2funny: :2funny:
 

sexyathens

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2011
Μηνύματα
948
Κριτικές
4
Like
48
Πόντοι
6
ξαφνηκα χτυπα το κινητο και ηταν η Ν... η φιλη μου η trans και μου ειπε να παμε attraxx να κωλοχτυπηθουμε, φτανουμε και ο μπαλαμος στην εισοδο μας δινει το μαγικο χαρτακι και περναμε μεσα!!!! αυτη την φορα η δευτερη που παω, το επιπεδο ηταν πολυ low με αρκετα μεγαλους ηλικιακα και μεσα μια θυλικη υπαρξη που μαλλον ηταν και αυτη trans σαν την φιλεναδα μου, ψαχνουμε καμπινα ηταν γεματες και πηγαμε στην μεγαλη που δεν ειχε πορτα και ηταν μεσα αλλο ενα ζευγαρι. Αφου γδυθηκαμε και αρχισαμε με την φιλη μου ξιφομαχια με τις πουτσες μας και καυτα γλωσσοφιλα αφου μου εβαλε δαχτυλο στην καλοδουλεμενη κωλαρα μου, της φορεσα με το στομα την καποτα και με εστησε στα :zfuck::zfuck::zfuck::zfuck: και αρχισε και με σφιροκοπει με ολη της την δυναμη δεν αργησαν να μαζευτουνε πανω απο 6,7 ατομα και να περνουνε ματι εμενα να με γαμαει η τρανς, πανω στην καβλα μου αρπαξα τον πουτσο του διπαλνου και αρχιζα να του κανω πιππα, με το αλλο μου το χερι τραβαγα μαλακια στον παρτενερ του, ενας απο αυτους που μας επερνε ματι πηγε να τον βαλει στην Ν... αλλα εκεινη του αρνηθικε πολυ ευγενικα, αλαγη στασης με εμενα να με τσιμπουκονει η Ν....  και αλαζοντας προφυλακτικο ο παρτενερ να με γαμαει στο ορθιο και η Ν... γονατισμενη να με ρουφαει! ο τεταρτος της παρεας τον επαιζε και εχυσε πανω στα μεγαλα βυζια της Ν... ο παρτενερ μου απο πισω τελειωσε μεσα στην κωλοτρυπιδα μου,μεσα στην καποτα φυσικα και μετα εγω με την φιλεναδα μου σε σταση 69 τελειωσαμε με τις πουτσες ο ενας του αλλου στο στομα!!!!!!!!!! εκεινη την στιγμη ειχανε μαζευτει πανω απο 10 ατομα και πανω απο τους μισους τον παιζανε! ο χωρος ηταν πεντακαθαρος με χαρτια υγειας και πολυ ανετους χωρους! τα μονα αρνητικα οτι αυτη την φορα ειχε ακρετους μεγαλους σε ηλικια θα ξανα παω συντομα αφου πριν θα εχω παει στο γκαζι για ποτακι:)
kκαι μετα σε λενε πουστη σα δε ντρεπονται
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
765
Πόντοι
146
Πανω στην γκαυλα του τα κανει.Δεν το θελει!!! :(
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
765
Πόντοι
146
σου ξανα λεω οτι οποιος το γλενταει απο πισω δεν τον κανει πουστι... μεγαλη κουβεντα θα ανοιξουμε παλι!
Μαλλον δεν ξερεις τι σημανει πουστης.Μπορεις να λες οτι θες για τον εαυτο σου αλλα ενα δεν αλλαζει.[glow=red,2,300]Τον τρως απο τον κωλο[/glow].Τελος!!!
 

Επισκέπτης
Μαλλον δεν ξερεις τι σημανει πουστης.Μπορεις να λες οτι θες για τον εαυτο σου αλλα ενα δεν αλλαζει.[glow=red,2,300]Τον τρως απο τον κωλο[/glow].Τελος!!!

δεν αρνηθικα ποτε το αντιθετο, και απο το στομα τον περνω!  :pipa1: :pipa1: :pipa1:
 

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246
ξαφνηκα χτυπα το κινητο και ηταν η Ν... η φιλη μου η trans και μου ειπε να παμε attraxx να κωλοχτυπηθουμε, φτανουμε και ο μπαλαμος στην εισοδο μας δινει το μαγικο χαρτακι και περναμε μεσα!!!! αυτη την φορα η δευτερη που παω, το επιπεδο ηταν πολυ low με αρκετα μεγαλους ηλικιακα και μεσα μια θυλικη υπαρξη που μαλλον ηταν και αυτη trans σαν την φιλεναδα μου, ψαχνουμε καμπινα ηταν γεματες και πηγαμε στην μεγαλη που δεν ειχε πορτα και ηταν μεσα αλλο ενα ζευγαρι. Αφου γδυθηκαμε και αρχισαμε με την φιλη μου ξιφομαχια με τις πουτσες μας και καυτα γλωσσοφιλα αφου μου εβαλε δαχτυλο στην καλοδουλεμενη κωλαρα μου, της φορεσα με το στομα την καποτα και με εστησε στα :zfuck::zfuck::zfuck::zfuck: και αρχισε και με σφιροκοπει με ολη της την δυναμη δεν αργησαν να μαζευτουνε πανω απο 6,7 ατομα και να περνουνε ματι εμενα να με γαμαει η τρανς, πανω στην καβλα μου αρπαξα τον πουτσο του διπαλνου και αρχιζα να του κανω πιππα, με το αλλο μου το χερι τραβαγα μαλακια στον παρτενερ του, ενας απο αυτους που μας επερνε ματι πηγε να τον βαλει στην Ν... αλλα εκεινη του αρνηθικε πολυ ευγενικα, αλαγη στασης με εμενα να με τσιμπουκονει η Ν....  και αλαζοντας προφυλακτικο ο παρτενερ να με γαμαει στο ορθιο και η Ν... γονατισμενη να με ρουφαει! ο τεταρτος της παρεας τον επαιζε και εχυσε πανω στα μεγαλα βυζια της Ν... ο παρτενερ μου απο πισω τελειωσε μεσα στην κωλοτρυπιδα μου,μεσα στην καποτα φυσικα και μετα εγω με την φιλεναδα μου σε σταση 69 τελειωσαμε με τις πουτσες ο ενας του αλλου στο στομα!!!!!!!!!! εκεινη την στιγμη ειχανε μαζευτει πανω απο 10 ατομα και πανω απο τους μισους τον παιζανε! ο χωρος ηταν πεντακαθαρος με χαρτια υγειας και πολυ ανετους χωρους! τα μονα αρνητικα οτι αυτη την φορα ειχε ακρετους μεγαλους σε ηλικια θα ξανα παω συντομα αφου πριν θα εχω παει στο γκαζι για ποτακι:)

εμααααα!!! τα θελει ο κωλος σου και τα τραβαει ο οργανισμος σου να σε λενε πουστη :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:
 

Επισκέπτης
εμααααα!!! τα θελει ο κωλος σου και τα τραβαει ο οργανισμος σου να σε λενε πουστη :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:

πουστης δεν ειμαι και ας εχω φαει γυρω στις 250 διαφορετικες ψωλες στην ζωη μου! εχω παει και με γυναικες μουναρες, και υπηρξα και παντρεμενος με γυναικα αλλα την κωλαρα μου δεν την δινω οπου και οπου!  :fuck2: :fuck2: :fuck2:
 

aigeas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10.456
Like
19
Πόντοι
166
πουστης δεν ειμαι και ας εχω φαει γυρω στις 250 διαφορετικες ψωλες στην ζωη μου! εχω παει και με γυναικες μουναρες, και υπηρξα και παντρεμενος με γυναικα αλλα την κωλαρα μου δεν την δινω οπου και οπου!  :fuck2: :fuck2: :fuck2:
μετα τις ποσες γινεσαι πουστης;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom