Νέα

Τσοντοσινεμά στην Αθήνα σήμερα...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα PSTN
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 528
  • Εμφανίσεις 132K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Πάτε σε τσοντάδικα εν έτει 2007;

  • Πάω σε τσοντάδικα σε καθημερινή βάση

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Πάω 1-3 φορές τη βδομάδα

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Πάω 1-2 φορές το μήνα

    Ψήφοι: 1 20,0%
  • Πάω πολύ σπάνια

    Ψήφοι: 3 60,0%
  • Είχα πάει μικρός

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Δεν έχω πάει ποτέ

    Ψήφοι: 1 20,0%
  • Δεν πηγαίνω σε τέτοιους χώρους, γιατί μου την έχουν πέσει γκέι άντρε

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    5

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
πουστης δεν ειμαι και ας εχω φαει γυρω στις 250 διαφορετικες ψωλες στην ζωη μου! εχω παει και με γυναικες μουναρες, και υπηρξα και παντρεμενος με γυναικα αλλα την κωλαρα μου δεν την δινω οπου και οπου!  :fuck2: :fuck2: :fuck2:

You have a point! :grin:
 

taou

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
344
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
1
πόσες διαφορετικέςςςςςςςςςςςςς;;;;;;; καλά ούτε η τζούλια δεν έχει φάει τόσες
 

Επισκέπτης
με τρωει ο κωλος μου για ενα atraxx σημερα που θα ειναι μονο αγορια εκει μεσα! θα παει κανεις? και μετα ποτακι στο γκαζι και ποιο μετα βολτα συγγρου για να χυσουμε κανα τραβελακι!
 

Επισκέπτης
απογοητευση σημερα το σινεμαδακι παιδια, αυτο οτι τα σινεμα πανε για κλεισιμο ισχυει!!! μπαινω μεσα και παλι μονο gay, μεγαλοι σε ηλικια..     που ειναι τα τρανς? που ειναι τα ζευγαρια?? που ειναι το παιχνιδι οεο???? παω πιανω καμπινα με ανοιχτο glory hole και μου κανει ενας νοημα απο διπαλα να του κανω λιγη παρεα, αρνηθηκα ευγενικα! μετα ετσι οπως τον επαιζα ηρθε αυτος μεσα και αναγκαστικα να του πω ευγενικα να παρει πουλο γιατι δεν ενδιαφερομαι, αφου εκανα ματι εναν ωραιο στο διαδρομο του εκανα νοημα να μπει μεσα στην καμπινα μου πραγμα που εκανε, τον χαιδεψα λιγο, του εβγαλα με τα δοντια το σλιπακι αλλα δεν ειχα ορεξη να γαμηθουμε ουτε εγω ουτε αυτος ετσι αρχησαμε τα χαδια και τα καυτα γλωσσοφιλα ο τυπος δεν ηταν πανω απο 22 ετων και με τρελανε αυτο! :kissass: :kissass: :kissass: αφου τραβιξαμε και οι δυο μαλακια με εμενα να τελειωνει πρωτο και αυτος μετα να τελειωνει πανω στο μοριο μου εξφενδονιζοντας τα υγρα του, του πρωτινα να παμε μετα συγγρου γιατι θα ηθελα να με εβλεπε να με γαμαει καποιο τραβελακι  :fuck1: :zfuck: :fuck2: :knockinb: :s&m_1: εκεινος χαμογελαστα σηκωθικε και εφυγε! εγω συνεχισα να βλεπω τσοντουλα που επαιζε και με ενα παιδι απο το site που μηλαμε με π.μ μου ειχε πει οτι θα ερχονταν και μου εστειλε μηνυμα οτι θα αργισει! εγω ειχα ξενερωσει εκει μεσα και ανανεωσαμε ραντεβου για αλλη φορα, πηγα σπιτι και τελεικα δεν περασα απο την πιατσα!!! τελικα μονος χωρις την φιλη μου την τρανς δεν ξανα παωωωω τα gay παιχνιδια ειναι βαρετα!
 

Επισκέπτης
ποιος ειναι σημερα μεσα για σινεμα? ας στιλει π,μ!
 

sexyathens

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2011
Μηνύματα
948
Κριτικές
4
Like
48
Πόντοι
6
πουστης δεν ειμαι και ας εχω φαει γυρω στις 250 διαφορετικες ψωλες στην ζωη μου! εχω παει και με γυναικες μουναρες, και υπηρξα και παντρεμενος με γυναικα αλλα την κωλαρα μου δεν την δινω οπου και οπου!  :fuck2: :fuck2: :fuck2:
του λιλα ειναι καλυτερη η δικη σου?
 

sexyathens

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2011
Μηνύματα
948
Κριτικές
4
Like
48
Πόντοι
6
μωρη κρυφη στο ιδιο καζανι βραζουμε οτι κανω κ εγω αυτο κανεις και εσυ! τωρα αν εχω φαει 250 εγω και εσυ 10 μην ζηλευεις θα με ξεπερασεις!
τι λες ρε μαλακα που θα με πεις κρυφη.πουτσα στον κολο μου δεν εχω βαλει ουτε προκειται γιατι δεν ειμαι ουτε θα γινω πουσταρα οπως εσυ.βαλβιδα πατημενη ε πατημενη
 

Επισκέπτης
τι λες ρε μαλακα που θα με πεις κρυφη.πουτσα στον κολο μου δεν εχω βαλει ουτε προκειται γιατι δεν ειμαι ουτε θα γινω πουσταρα οπως εσυ.βαλβιδα πατημενη ε πατημενη

ο κωλος σου μωρη εχει γινει σαν της sandra love εισαι κρυφη και ολο σε θεματα με τρανς ποσταρεις και κραζεις κατι επειδη το φαβασαι οτι εισαι χειροτερη απο εμας! οταν νιωσεις την αξια της πισω πορτας θα παρακαλας για λιγο πετσι μεσα στην βαλβιδα σου σκατουλα!  :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:
 

sexyathens

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2011
Μηνύματα
948
Κριτικές
4
Like
48
Πόντοι
6
ο κωλος σου μωρη εχει γινει σαν της sandra love εισαι κρυφη και ολο σε θεματα με τρανς ποσταρεις και κραζεις κατι επειδη το φαβασαι οτι εισαι χειροτερη απο εμας! οταν νιωσεις την αξια της πισω πορτας θα παρακαλας για λιγο πετσι μεσα στην βαλβιδα σου σκατουλα!  :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:
γαμαω ρε μαλακα δεν με γαμανε υπαρχει διαφορα μεγαλη ηλιθιε αλλα απο την πολυ πουτσα και εχεις χαζεψει.και οσο για τα τρανς που λες εγω της ξεκολιαζω σε αντιθεση με εσενα που σου εχουν σκισει την σουφρα και σε χυνουν στο στομα ελεηνε σιχαμενε.
 

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246
ο κωλος σου μωρη εχει γινει σαν της sandra love εισαι κρυφη και ολο σε θεματα με τρανς ποσταρεις και κραζεις κατι επειδη το φαβασαι οτι εισαι χειροτερη απο εμας! οταν νιωσεις την αξια της πισω πορτας θα παρακαλας για λιγο πετσι μεσα στην βαλβιδα σου σκατουλα!  :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:

δεν χρειαζεται να κατινιαζετε για τις προτιμησεις που εχει ο καθενας απο εμας. σε ορισμενους αρεσει να πηγαινουνε με τρανς σε ενεργητικο ρολο και αλλοι σε παθητικο η και τα δυο.εσυ εχεις καποιες προτιμησεις εγω και ο σεξυ αθενς ειμαστε ενεργητικοι .ποιο ειναι το θεμα και βγαζεις τετοια συμπεριφορα? ανταλλαξτε αποψεις σε επιπεδο ενημερωσης και μην βγαζετε συμπεριφορες κατινας.
 

sexyathens

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2011
Μηνύματα
948
Κριτικές
4
Like
48
Πόντοι
6
δεν χρειαζεται να κατινιαζετε για τις προτιμησεις που εχει ο καθενας απο εμας. σε ορισμενους αρεσει να πηγαινουνε με τρανς σε ενεργητικο ρολο και αλλοι σε παθητικο η και τα δυο.εσυ εχεις καποιες προτιμησεις εγω και ο σεξυ αθενς ειμαστε ενεργητικοι .ποιο ειναι το θεμα και βγαζεις τετοια συμπεριφορα? ανταλλαξτε αποψεις σε επιπεδο ενημερωσης και μην βγαζετε συμπεριφορες κατινας.
θελει να του γαμησω τιποτα επειδη ξεκολιαζεται αυτος πρεπει να ειμαστε ολοι ετσι.δεν καταλαβαινει ο μαλακας οτι εμεις γαμαμε δεν μας γαμανε.και τα τρανς τα γαμαμε και τα χυνουμε εμεις.επειδη πιαστικε στο οτι γραφω σε οτι εχει σχεση με τρανς.
 

Επισκέπτης
γαμαω ρε μαλακα δεν με γαμανε υπαρχει διαφορα μεγαλη ηλιθιε αλλα απο την πολυ πουτσα και εχεις χαζεψει.και οσο για τα τρανς που λες εγω της ξεκολιαζω σε αντιθεση με εσενα που σου εχουν σκισει την σουφρα και σε χυνουν στο στομα ελεηνε σιχαμενε.

ετσι λενε ολες οι κρυφες γαμαω κωλους με τα αρχιδια μπροστα, αλλα στην πραγματικοτητα ειναι τα αρχιδια του αλλου απο πισω τους! οποιος καταλαβαι,καταλαβαι!

και στην τελικη συμφωνα με τη μαλακια που ειπες αν ειμαι πουστης εγω που παω με αντρα με περουκα εισαι και εσυ πουστης γιατι κανεις το ιδιο ακριβως, δεν σε κανει λιγοτερο πουστι οτι πας ενεργηυικα με αντρες με περουκες,καταλαβαις αναπηρε???
 

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246
ετσι λενε ολες οι κρυφες γαμαω κωλους με τα αρχιδια μπροστα, αλλα στην πραγματικοτητα ειναι τα αρχιδια του αλλου απο πισω τους! οποιος καταλαβαι,καταλαβαι!

και στην τελικη συμφωνα με τη μαλακια που ειπες αν ειμαι πουστης εγω που παω με αντρα με περουκα εισαι και εσυ πουστης γιατι κανεις το ιδιο ακριβως, δεν σε κανει λιγοτερο πουστι οτι γαμας αντρες με περουκες,καταλαβαις αναπηρε???

φιλαρακι χαλαρωσε λιγο εχεις μαλωσει με ολο τον κοσμο  με αυτα που γραφεις. και γω γραφω και για τρανς αλλα δεν εχει να κανει με τις προτιμησεις μου αποκλειστικα. ειναι γουστα αυτα καταλαβε το.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom