Νέα

Το γκομενικόν άθλημα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kalogero
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 286
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
K

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.204
Like
3.468
Πόντοι
1.706
Αν οι καταστάσεις επιτρέπουν θα μείνω πάνω από μήνα. Καμμιά γκόμενα δεν μπορεί να μείνει τόσο, λόγω επαγγελματικών υποχρεώσεων κι εξόδων. Το καλύτερο σενάριο που έχω σκεφτεί είναι να κατέβω με μία γκόμενα, κι όταν φύγει να παίξω ντόπιο παιγνίδι. Εδώ δεν ξέρω τι δυνατότητες υπάρχουν. Με αγοραίο δεν ασχολούμαι.

Τι παιγνίδι να παίξεις ρε σταφιδιασμένε κωλόγερε, το κουτάκι με τα χάπια ημέρας μην ξεχάσεις να πάρεις μαζί σου ναυάγιο.:2funny::2funny::2funny:
Μου είπαν ποιο ερείπιο είσαι και σε λυπάμαι. Αυτά που ζω εγώ έχουν τελειώσει προ πολλού για σένα, αν υποθέσουμε ότι υπήρξαν ποτέ.
Κάθε σχόλιο μου είναι ένα καρφί στην καρδιά σου. Ξόφλησες ΠΑΛΙΟΜΑΛΆΚΑ.

Συνέχισε να γράφεις μαλακίες και να ανεβάζεις ανόητες φωτογραφίες σαν 15χρονο. Πόσο πουτανάκι μου σε έχω κάνει που τρέχεις ξοπίσω από κάθε σχόλιο μου; Έχω κατοικήσει στο άδειο σου κρανίο και δεν μπορείς να απαλλαγείς από μένα. Έχεις αρρωστήσει από την εμμονή σου και τρέχεις ξοπίσω μου να σχολιάζεις σε ό,τι γράφω. Έχεις χάσει πια τη μπάλα. Φουκαρά.
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.708
Πόντοι
3.936
Μέντορα, σε πείραξε η ατάκα για το καρεκλοπόδαρο;
Είναι basic σένα; :confused::confused::confused:
 
Εγγρ.
16 Ιαν 2021
Μηνύματα
299
Like
160
Πόντοι
1
Ρε μαλάκες, το Θρασίβουλας με «υ» γράφεται... τι τραγωδία είστε ρε φίλε...
 
Εγγρ.
16 Ιαν 2021
Μηνύματα
299
Like
160
Πόντοι
1
Εγγρ.
15 Ιαν 2017
Μηνύματα
396
Like
276
Πόντοι
21
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.708
Πόντοι
3.936
Σκεψου καλα και προγραμματισε σωστα
για να βγουμε ολοι κερδισμενοι

Υπάρχει πρόβλεψη και για σένα. Θα κρατάς το φανάρι.

χτυπα με, χτυπα με κι αλλο
χτυπα αλυπητα
μ αρεσει

Μιας και σε ανακήρυξε φαναρτζή κάνε του ένα μερεμέτι στον κώλο που του ξεχαρβαλώθηκε το γκρόβερ εντελώς από το πολύ γαμήσι...:confused:
 
Εγγρ.
15 Ιαν 2017
Μηνύματα
396
Like
276
Πόντοι
21

ave.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2020
Μηνύματα
2.490
Like
2.837
Πόντοι
456
Νομίζω το πιο σωστό που διάβασα στα σχόλια είναι η πλήρης εξαφάνιση/διαγραφή από τα πάντα σε περίπτωση που δεν επιτύχει κάτι.

Εξαφάνιση=αξιοπρέπεια.

Απλά πρέπει να την πάθεις για να το νιώσεις ότι πάνω απ' όλα είναι ο εαυτός μας και η ψυχική υγεία. Μέχρι τότε...

Ο άνθρωπος είναι αυτός που είναι, δεν αλλάζει, μην περιμένει κανείς ποτέ να αλλάξει ο άλλος.

Ρωσιδα (γνωριμια Μοσχα) που με ειχε διαγραψει απο το fb τωρα μου στελνει μηνυματα στο what's app
Εχασαν την αξιοπρεπεια τους και τα ρωσιδια:confused:
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Καμμία σχέση με Σαββίδη. Τον διάβαζα ως επισκέπτης. Έγραφε ωραία και θα ήθελα να επιστρέψει.

Ρε τον Kalogero...διχασμενος ειναι! :2funny:

Καθεται πισω απο το πληκτρολογιο με προφιλ κι ηρθε να το παιξει μουρη στα αλανια
του δρομου. Δεν μπορω να βρω και το ποστ που δεχεται ως ανωτερο σε επιτυχια
το καμακι δρομου. Αυτο δεν το λεω για να βγω γαμιας αλλα για να του τσιμεντωσω
την αστεια τακτικη του ως χρονοβορα, δειλη, και ασυμφορη.

Μαγκες, γελουν οταν πηγαινετε απο το νετ.
Το ξερω γιατι ειναι παγιο.

Τελικα, τι να περιμενει κανεις απο καποιον που κρυβει το ποτε ειναι ενεργος
για να μην τον σβερκωνουν. Κρυβει επισης και τα μηνυματα του.
Στον Kalogero αναφερομαι.

Το μονο που δεν χρειαζεται να κρυψει (διοτι δεν κρυβεται) ειναι η αποτυχια του.

:2funny:
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.060
Κριτικές
123
Like
50.854
Πόντοι
27.261
το συγκεκριμενο "αθλημα" συμφωνα με την μεχρι τωρα εμπειρια μου, χρειαζεται 3-4-5 απλα πραγματα, αρκει να βλεπεσαι καπως.
το απλα ειναι σχετικο παντα (προσωπικα τα βαριεμαι).

1) εξωτερικη εμφανιση + καποια normal γυμναστικη,
2) χρονο... πολυ χρονο... παρα πολυ χρονο,
3) συνεχως να κανεις κοπλιμεντα και να βγαζεις αγαπουλιαση και "σαλια",
4) χρημα για ξοδεμα παντως τυπου (οσο πιο πολυ τοσο το καλυτερο),
5) πολυ μπλα μπλα και να λες αυτα που θελουν να ακουσουν, ασχετως αν ειναι μπαρουφες.

σε περιπτωση που η γκομενα σε γουσταρει-ερωτευτει οπως και να'χει απο την αρχη, τα παραπανω μπορεις να τα θεωρησεις και ασκοπα.
για να την κρατησεις ομως, αν σου κανει, τα χρησιμοποιεις σε καποιο βαθμο.

γνωμη μου.
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
Σάλτα και γαμήσου, ρε μαλάκα, σε βαρέθηκα. Πάρε και όλους τους αγάμητους εδώ και τραβάτε καμμιά ομαδική να ξελαμπικάρει το μυαλό σας από τη μαλακία που σας δέρνει. Όλη σας η ζωή το χειρογλύκανο κι ο αγοραίος. Ανθρωπάκια ανίκανα να βρείτε γκόμενα, ενώ ο μισός πληθυσμός είναι γυναίκες. Έρχεστε και το παίζετε μάγκες, επειδή το software σας θεωρεί ίσους με όλους τους υπόλοιπους, ενώ στην πραγματική ζωή, σας έχουν φτύσει οι γκόμενες και πολλοί παίρνετε και φάρμακα για να ζείτε.

Είμαι εξηντάρης, γαμάω ωραία μουνάκια που μου την πέφτουν από μόνα τους και σας έχω γραμμένους στα αρχίδια μου.
πωπω θυμός. καταρχήν μπορείς να αποστομώσεις.
μια φωτογραφία της ταυτότητας με φόντο τη σελίδα και καλυμμένα στοιχεία.
Εγώ είμαι σίγουρος ότι είσαι ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 70 χρονών, έχεις πει ψέμματα για όλα τα άλλα γιατί να είσαι ειλικρινής σε αυτό.
ιδού η ευκαιρία λοιπόν.
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
το συγκεκριμενο "αθλημα" συμφωνα με την μεχρι τωρα εμπειρια μου, χρειαζεται 3-4-5 απλα πραγματα, αρκει να βλεπεσαι καπως.
το απλα ειναι σχετικο παντα (προσωπικα τα βαριεμαι).

1) εξωτερικη εμφανιση + καποια normal γυμναστικη,
Αυτά που έβαλα σε bold,φρόντισε μην τα διαβάσει ο Sad Man
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

πωπω θυμός. καταρχήν μπορείς να αποστομώσεις.
μια φωτογραφία της ταυτότητας με φόντο τη σελίδα και καλυμμένα στοιχεία.
Εγώ είμαι σίγουρος ότι είσαι ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 70 χρονών, έχεις πει ψέμματα για όλα τα άλλα γιατί να είσαι ειλικρινής σε αυτό.
ιδού η ευκαιρία λοιπόν.
Mα ποιόν μου θυμίζει αυτός ο θυμός?
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Άμα δούμε να γράφονται και τίποτις "καμμένα καψουλάκια" έχουμε πυξίδα.
Για να μην ξεχνιόμαστε.....

Blah, Blah, Blah

 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Papaphilips,θεωρεί ότι οι όμορφες γουστάρουν μόνο άσχημους και πάνε μόνο με αυτός,ενώ ο ίδιος είναι αγύμναστος και χάλιας (πιθανώς)

Να δωσω βοήθειες?
Μισογύνης,το πρώτο του account είχε όνομα από anime,στο δεύτερο μιλούσε για Χίλτον και ουίσκια,ενώ στο τρίτο έλεγε ότι έχει τυροπιτάδικο αλλά θα ήθελε να αρθογραφεί σε εφημερίδες.Κοινό σημείο πέραν του μισογυνισμού,τα σεντόνια,το απόλυτο έως μισανθρωπικό στυλ των γραπτών του εμποτισμένο από κόμπλεξ ανωτερότητας,μανία επίδειξης κόντρα σε όποιον διαφωνούσε μαζί του.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Άμα δούμε να γράφονται και τίποτις "καμμένα καψουλάκια" έχουμε πυξίδα.
Για να μην ξεχνιόμαστε.....

Blah, Blah, Blah

Αφού μπαμ κάνει ρε εσύ.
Απλά αντί για Χίλτον και προσκλήσεις,τώρα έχουμε την Γαλλική Ριβιέρα.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.060
Κριτικές
123
Like
50.854
Πόντοι
27.261
Papaphilips,θεωρεί ότι οι όμορφες γουστάρουν μόνο άσχημους και πάνε μόνο με αυτός,ενώ ο ίδιος είναι αγύμναστος και χάλιας (πιθανώς)
ελα μωρε πως κανεις ετσι ?
ο καθενας μπορει να λεει οτι θελει, εξαλλου και εγω αυτο ειπα στην τελικη... τη γνωμη μου.
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Αφού μπαμ κάνει ρε εσύ.
Απλά αντί για Χίλτον και προσκλήσεις,τώρα έχουμε την Γαλλική Ριβιέρα.
Tώρα έχουμε στούντιος όπου γης και "πικρόχολους που τον κράζετε γιατί φθονείτε την υπερποιοτική ζωή του". Ενώ, αν κρίνουμε από το "υπερπολυτελές" δωμάτιο που ανέβασε, ζει κάπως χειρότερα από Ρατατούη και Ποντικομικρούλη. Απόρω που κάθεται και σκέφτεται νέο παραμύθι κάθε φορά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom