Νέα

Το γκομενικόν άθλημα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kalogero
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 286
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Εγώ την Αιδηψό την ανέφερα ως target rich environment για εξηντάρηδες που γουστάρουν μιλφόνια,γκιλφόνια κτλ.
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.309
Like
16.751
Πόντοι
3.556
Κορωνοιού θέλοντος, καλοκαίρι κατεβαίνω Ελλάδα. Αφού πάω σε μία επαρχιακή πόλη να δω τους δικούς μου, μετά έχω ελεύθερο χρόνο (χωρίς περιορισμούς) για εξάσκηση του γκομενικού αθλήματος. Τι χώρους/περιοχές προτείνετε για έναν τύπο κοντά στα 60;

Αιδηψό πιστεύω καλά είναι.

:tooth:
 
OP
OP
K

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.206
Like
3.474
Πόντοι
1.706
Εγώ την Αιδηψό την ανέφερα ως target rich environment για εξηντάρηδες που γουστάρουν μιλφόνια,γκιλφόνια κτλ.
Σόρυ, το πήρα λάθος και στην είπα κι εδώ και στην Ουκρανία.
Μα μέρος που βρήκες και συ, ρε μαν , να προτείνεις. Αυτό το μέρος δημιουργεί συνειρμούς κι αρχίσαν κι οι άλλοι οι μαλάκες να γράφουν τα δικά τους.
Αφενός μου έρχεται να γελάσω, αφετέρου ξεφεύγουμε από το θέμα.
Τέλος πάντων.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Εξηντάρηδες με μοντέλες έχει Μύκονο,Σαντορίνη.Βέβαια δεν ξέρω αν γνωρίζονται εκεί.
Σε άλλα νησιά δεν έχω δει,ίσως λίγο Χαλκιδική.Ρωσία,Ουκρανία βλέπεις συχνά τέτοιους συνδυασμούς.
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.708
Πόντοι
3.936
Κορωνοιού θέλοντος, καλοκαίρι κατεβαίνω Ελλάδα. Αφού πάω σε μία επαρχιακή πόλη να δω τους δικούς μου, μετά έχω ελεύθερο χρόνο (χωρίς περιορισμούς) για εξάσκηση του γκομενικού αθλήματος. Τι χώρους/περιοχές προτείνετε για έναν τύπο κοντά στα 60;

Αιδηψό πιστεύω καλά είναι.
Για Αιδηψό βλέπω εσένα σε λίγα χρονάκια, τύπε. Εγώ μια χαρά κρατιέμαι.


Ρε τύπε την παλεύεις; 60αρης σε καιρό πανδημίας #metoo και θες να την πέσεις σε γυναίκες;


Και το Λουτρακι θα παιξει δυνατα φετος :cheesy:

Ο θειος ειναι για μεθανα

Γκόμενες χάπια και ιαματικά λουτρά.

Ταιριαστά πράγματα.


Σεβασμός στον μέντορα παρακαλώ, διανύει την τελευταία δεκαετία της ζωής του...:confused::confused::confused:
 

AdP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2019
Μηνύματα
337
Κριτικές
8
Like
2.471
Πόντοι
721
Νομίζω το πιο σωστό που διάβασα στα σχόλια είναι η πλήρης εξαφάνιση/διαγραφή από τα πάντα σε περίπτωση που δεν επιτύχει κάτι.

Εξαφάνιση=αξιοπρέπεια.

Απλά πρέπει να την πάθεις για να το νιώσεις ότι πάνω απ' όλα είναι ο εαυτός μας και η ψυχική υγεία. Μέχρι τότε...

Ο άνθρωπος είναι αυτός που είναι, δεν αλλάζει, μην περιμένει κανείς ποτέ να αλλάξει ο άλλος.
 
Εγγρ.
15 Ιαν 2017
Μηνύματα
396
Like
276
Πόντοι
21
Εγώ την Αιδηψό την ανέφερα ως target rich environment για εξηντάρηδες που γουστάρουν μιλφόνια,γκιλφόνια κτλ.
Σόρυ, το πήρα λάθος και στην είπα κι εδώ και στην Ουκρανία.
Μα μέρος που βρήκες και συ, ρε μαν , να προτείνεις. Αυτό το μέρος δημιουργεί συνειρμούς κι αρχίσαν κι οι άλλοι οι μαλάκες να γράφουν τα δικά τους.
Αφενός μου έρχεται να γελάσω, αφετέρου ξεφεύγουμε από το θέμα.
Τέλος πάντων.

Kαι εγω το Λουτρακι το ανεφερα γιατι εχει καλο νερο
και οπως ελεγε και ο Αυλωνιτης χλαπα χλαπα θα κατεβαζεις το νερακι
και θα διαλυωνται τα αλατα
 
OP
OP
K

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.206
Like
3.474
Πόντοι
1.706
Σεβασμός στον μέντορα παρακαλώ, διανύει την τελευταία δεκαετία της ζωής του...:confused::confused::confused:

Ε μάλλον είσαι νέος και νομίζεις ότι θα είσαι αθάνατος. Στην πραγματικότητα είσαι νεκρός από τώρα. Άνθρωπος που εγκατέλειψε την νορμάλ σεξουαλική ζωή κι έγινε ακτιβιστής στον Αγοραίο. Θέλεις να βάζω το επίμαχο σχόλιο όπου αγωνίζεσαι για τα δικαιώματά σου στον αγοραίο κάθε φορά που θα γράφεις; Άντε σε λυπάμαι, φουκαρά.

Όσο και να ζήσω, θα την περνάω υπέροχα δίπλα σε ωραία γκομενάκια. Όχι σε σκοτεινούς δρόμους μπουρδέλων κοιτώντας δεξιά αριστερά μήπως με δει κανένα μάτι.
 
Εγγρ.
15 Ιαν 2017
Μηνύματα
396
Like
276
Πόντοι
21
Σεβασμός στον μέντορα παρακαλώ, διανύει την τελευταία δεκαετία της ζωής του...:confused::confused::confused:

Ε μάλλον είσαι νέος και νομίζεις ότι θα είσαι αθάνατος. Στην πραγματικότητα είσαι νεκρός από τώρα. Άνθρωπος που εγκατέλειψε την νορμάλ σεξουαλική ζωή κι έγινε ακτιβιστής στον Αγοραίο. Θέλεις να βάζω το επίμαχο σχόλιο όπου αγωνίζεσαι για τα δικαιώματά σου στον αγοραίο κάθε φορά που θα γράφεις; Άντε σε λυπάμαι, φουκαρά.

Όσο και να ζήσω, θα την περνάω υπέροχα δίπλα σε ωραία γκομενάκια. Όχι σε σκοτεινούς δρόμους μπουρδέλων κοιτώντας δεξιά αριστερά μήπως με δει κανένα μάτι.



Γιατι τοση κακια ρε φιλε;
Εμεις για το καλο σου
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.708
Πόντοι
3.936
Μέντορα μην με παρεξηγείς και μην με κατακρίνεις που γαμώ call girls,σε μπουρδέλα δεν πάω, απλά δεν κατέχω την τέχνη σου και μου είναι κάπως δύσκολο να πουλήσω εκδούλευση και να την πέσω στις υπαλλήλους μου...:confused:

Ίσως βρω το θάρρος και το θράσος να το κάνω όταν φτάσω και γω στην δύση της καριέρας μου, υπόσχομαι να σε διαβάζω και να μαθαίνω. :hi:
 
Εγγρ.
16 Ιαν 2021
Μηνύματα
299
Like
160
Πόντοι
1
Τροβαδούρε μη γαμάς τόσο άσε να γαμησει και κανας άλλος.

Γράψε και καμιά κριτική μια που δεν έχεις αφήσει cg για cg.

Ρε σεις... μη πουλάτε παπά... φτάνει. Πείτε την αλήθεια, είναι απελευθερωτικό.
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.708
Πόντοι
3.936
Παναγιώτη μην σκας, τα δικά σου γούστα βολεύονται με πλαστικές πούτσες :alivedick::alivedick::alivedick:

Αλήθεια λες, είσαι πολύ απελευθερωμένος...:confused:
 
Εγγρ.
16 Ιαν 2021
Μηνύματα
299
Like
160
Πόντοι
1
Παναγιώτη μην σκας, τα δικά σου γούστα βολεύονται με πλαστικές πούτσες :alivedick::alivedick::alivedick:

Αλήθεια λες, είσαι πολύ απελευθερωμένος...:confused:

Φτάνει ρε παπατζη. Άμα δεις τύπο να γαμαει κωλο τρανς παθαίνεις κρίση ανδρισμού. Γιατί δε λες απλά ότι είσαι κρυφόπουστα που με τα βίας πάει μια φορά το μήνα στο πλησιέστερο δέλο με το χαρτζιλίκι από τη σύνταξη της μάνας σου;

 

Συνημμένα

  • 585566DB-7B8D-47F5-AB69-69AAA942426C.gif
    585566DB-7B8D-47F5-AB69-69AAA942426C.gif
    2,3 MB · Εμφανίσεις: 26
OP
OP
K

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.206
Like
3.474
Πόντοι
1.706
Μέντορα μην με παρεξηγείς και μην με κατακρίνεις που γαμώ call girls,σε μπουρδέλα δεν πάω, απλά δεν κατέχω την τέχνη σου και μου είναι κάπως δύσκολο να πουλήσω εκδούλευση και να την πέσω στις υπαλλήλους μου...:confused:

Ίσως βρω το θάρρος και το θράσος να το κάνω όταν φτάσω και γω στην δύση της καριέρας μου, υπόσχομαι να σε διαβάζω και να μαθαίνω. :hi:

Ξέρεις ε, μπορώ να συνεχίσω το τροπάρι ότι πας σε μπουρδέλα και να το χοντρύνω κατά το δοκούν με τον ίδιο τρόπο που εσύ λες πράγματα για μένα που δεν ισχύουν.
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.708
Πόντοι
3.936
Μέντορα μην με παρεξηγείς και μην με κατακρίνεις που γαμώ call girls,σε μπουρδέλα δεν πάω, απλά δεν κατέχω την τέχνη σου και μου είναι κάπως δύσκολο να πουλήσω εκδούλευση και να την πέσω στις υπαλλήλους μου...:confused:

Ίσως βρω το θάρρος και το θράσος να το κάνω όταν φτάσω και γω στην δύση της καριέρας μου, υπόσχομαι να σε διαβάζω και να μαθαίνω. :hi:

Ξέρεις ε, μπορώ να συνεχίσω το τροπάρι ότι πας σε μπουρδέλα και να το χοντρύνω κατά το δοκούν με τον ίδιο τρόπο που εσύ λες πράγματα για μένα που δεν ισχύουν.

-Μέντορα κάτι λάθος κατάλαβες, έχεις τον πλήρη σεβασμό μου, περσόνες σαν και σένα αξίζουν περίοπτη θέση στο μπου, είμαι σίγουρος πως η αξία σου θα αναγνωριστεί λίαν συντόμως.:hi:


-Παναγιώτη τα 900 το μήνα φτάνουν για να σου κάνουνε τον κώλο σαν τρομπόνι;:think:
URL]]
 
Εγγρ.
16 Ιαν 2021
Μηνύματα
299
Like
160
Πόντοι
1
Τροβαδούρε εκτός του ότι δε γαμάς, σε κόβω ικανό να καθαρίσεις καμιά σύντομα. Ψυχολογικά είσαι στα χαμένα, φαινεται.
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.708
Πόντοι
3.936
Τύπε ακολουθώ συμβουλές σου, κάνω 11 χλ. τη μέρα power walking...:confused::confused::confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom