Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (9 μέλη και 16 επισκέπτες)
Εγγρ.
24 Ιαν 2023
Μηνύματα
38
Like
19
Πόντοι
0
Πήγαμε εχτές παιδιά με τη granny μκθκατά τις 2. Κάτσαμε
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Πήγαμε εχτές κατά τις 2 με τη granny μου.
Φύγαμε 3.30.
Δυστυχώς τίποτα καλο
Εγω ημουν προχθες παρων αλλα το γκρανυ σου τελειως ντεκαβλε φιλαρακο. Και απο οτι φανηκε κανενας δεν ηταν διατεθειμενος
 

grannakias1988

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2023
Μηνύματα
65
Like
2.271
Πόντοι
440
εχει εμφανιστει αυτο το δροσερο με το αντρουα μουτρακι οπως το ιδιο ισχυριζεται;; με φορμα και τον κορδονο;; και μας περασε απαρατηρητο;; ξερεις καποιος συναγωνιστης κατι περι του θεματος; ευχαριστω!
 

Συνημμένα

  • CFC0F284-C790-43E7-950C-3E88856884AD.png
    CFC0F284-C790-43E7-950C-3E88856884AD.png
    1,8 MB · Εμφανίσεις: 127

DiltoWarrior

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2016
Μηνύματα
6
Like
4
Πόντοι
0
Μάγκες τι ώρα περίπου μαζεύει κόσμο το Downtown 8 τις Παρασκευές? Ευχαριστώ!
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.702
Κριτικές
126
Like
7.705
Πόντοι
7.885
Πήγαμε εχτές παιδιά με τη granny μκθκατά τις 2. Κάτσαμε
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Πήγαμε εχτές κατά τις 2 με τη granny μου.
Φύγαμε 3.30.
Δυστυχώς τίποτα καλο
Τυπε κάποιοι σε είχαμε ενημερώσει εδώ μέσα αλλά δεν μας άκουσες.
 

johnyharis

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2019
Μηνύματα
229
Like
297
Πόντοι
21
Μετά τις 8 με 8,30 μαζευει κόσμο ! αλλα γενικά δεν υπάρχει ωράριο στα σκηνικά... το μετά τις 12 δεν ισχύει οτι γίνεται κάτι..
 

Stratisli7290

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2022
Μηνύματα
13
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
0
78A14EC8-E4D5-4912-B90F-870AD1B36607.png
Έχω έρθει αρκετές φορές και κάθομαι στις πάνω καμπίνες , ψαχνω για bukkane ομαδικό , αν ψήνεστε καμία φάση να κανονίσουμε.
Εγώ μέσα, ψήνω. Αν κανονιστεί κάτι μου λέτε.
 

sexmaniac74

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2013
Μηνύματα
258
Like
347
Πόντοι
21
Χθες βραδυ κατα της 12 πεχτηκε δυνατη φαση με ζευγαρι στο σινεμα σε καμπινα του ισογειου.
45αρα μελαχρινη με τον αντρα της θεατη μας καυλωσε ολους και γαμηθηκε γερα.
 

SLIM SHADY

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.605
Κριτικές
8
Like
8.999
Πόντοι
1.336
Μακάρι να ήταν και σήμερα κανένα ζευγάρι
 

matakias_megas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2021
Μηνύματα
588
Like
1.099
Πόντοι
206
78A14EC8-E4D5-4912-B90F-870AD1B36607.png
Έχω έρθει αρκετές φορές και κάθομαι στις πάνω καμπίνες , ψαχνω για bukkane ομαδικό , αν ψήνεστε καμία φάση να κανονίσουμε.
πηγαινε αθηναικον να σου ξεσκισουν την κωλαρα ακαποτα
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
857
Κριτικές
66
Like
12.199
Πόντοι
4.706
Χθεσινή επίσκεψη, στο σινεμά. Πήγα βραδάκι και έκατσα ένα τρίωρο, γεμάτο, πληρώνοντας εισιτήριο για πρόσβαση σε όλο τον χώρο. Υπήρχε λίγος κόσμος, από όλες τις ηλικίες και σχεδόν όλοι τους gay. Περιφέρονταν διαρκώς στους χώρους, ψάχνοντας απεγνωσμένα για πούτσα. Ένας τύπος γυμνασμένος, με πουστόφατσα, ανεβοκατέβαινε επί τρεις ώρες ασταμάτητα. Το ίδιο και ένας αδύνατος με μουστάκι και ένας μαλάκας μπάρμπας. Στο τέλος, η πουστόφατσα και ο αδύνατος πίπωσαν έναν τύπο και ο μπάρμπας κοιμήθηκε στο κάθισμα, ροχαλίζοντας. Στο υπόγειο κατέβηκα δύο φορές και δεν είδα κανέναν, μιας και ήταν απελπιστικά άδειο. Καθόλη την παραμονή μου δεν με ενόχλησε κανένας. Έφυγα και επέστρεψα στο σπίτι μου, κάνοντας μία στάση για να αγοράσω δύο σουβλάκια. Έπειτα πήγα δίπλα, στο Γρηγόρη και χτύπησα και μία ζαμπονοτυρόπιτα. Έκανα παράπονα, για τις ακριβές τιμές, στην πωλήτρια, της οποίας το look παρέπεμπε σε λεσβία. Ήταν καλή και ευγενική, σε σημείο να σκεφτώ να της αφήσω tip, την καπότα που μου έδωσε ο ταμίας του σινεμά, κάτι που τελικά δεν έκανα. Έκανα και μία μικρή στάση σε ένα περίπτερο, όπου τσίμπησα και ένα Twix, για επιδόρπιο. Άραξα σπίτι, έφαγα, έκανα ένα ζεστό μπάνιο και έπεσα για ύπνο.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.702
Κριτικές
126
Like
7.705
Πόντοι
7.885
Χθεσινή επίσκεψη, στο σινεμά. Πήγα βραδάκι και έκατσα ένα τρίωρο, γεμάτο, πληρώνοντας εισιτήριο για πρόσβαση σε όλο τον χώρο. Υπήρχε λίγος κόσμος, από όλες τις ηλικίες και σχεδόν όλοι τους gay. Περιφέρονταν διαρκώς στους χώρους, ψάχνοντας απεγνωσμένα για πούτσα. Ένας τύπος γυμνασμένος, με πουστόφατσα, ανεβοκατέβαινε επί τρεις ώρες ασταμάτητα. Το ίδιο και ένας αδύνατος με μουστάκι και ένας μαλάκας μπάρμπας. Στο τέλος, η πουστόφατσα και ο αδύνατος πίπωσαν έναν τύπο και ο μπάρμπας κοιμήθηκε στο κάθισμα, ροχαλίζοντας. Στο υπόγειο κατέβηκα δύο φορές και δεν είδα κανέναν, μιας και ήταν απελπιστικά άδειο. Καθόλη την παραμονή μου δεν με ενόχλησε κανένας. Έφυγα και επέστρεψα στο σπίτι μου, κάνοντας μία στάση για να αγοράσω δύο σουβλάκια. Έπειτα πήγα δίπλα, στο Γρηγόρη και χτύπησα και μία ζαμπονοτυρόπιτα. Έκανα παράπονα, για τις ακριβές τιμές, στην πωλήτρια, της οποίας το look παρέπεμπε σε λεσβία. Ήταν καλή και ευγενική, σε σημείο να σκεφτώ να της αφήσω tip, την καπότα που μου έδωσε ο ταμίας του σινεμά, κάτι που τελικά δεν έκανα. Έκανα και μία μικρή στάση σε ένα περίπτερο, όπου τσίμπησα και ένα Twix, για επιδόρπιο. Άραξα σπίτι, έφαγα, έκανα ένα ζεστό μπάνιο και έπεσα για ύπνο.
Μυστη Ζαμπονοτυροπιτα μετά από σουβλακια?? Όντως ο Γρηγόρης έχει ακριβυνει αλλά παραμένει εγγύηση για απαξιωτικό χέσιμο με βρωμερό κλανιδι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom